Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Dzięki dziewczyny, ja też uważam że wszystkie problemy są ważne i dobrze jak można się nimi z kimś podzielić. Tak wogóle to ja dzielę się z Wami moimi problemami nie związanym z tematyką tego forum, i dziękuję że jesteście. W realu muszę być twarda i nie mogę pozwolić sobie na chwile słabości wobec bratowej, jej dzieci no i wobec mojego brata, który zaczyna się załamywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia - jak napisała Foli - psychika jest najwazniejsza. DObrze, że udaje ci się być twardą, musisz własnie dla brata i jego dzieci. A bratową musicie dopingować, żeby myślała, że to minie i będzie już tylko lepiej. Przecież ma silną motywację - jest tyle osób, dla których musi wyzdrowieć. Ja również poproszę Ojczulka o zdrowie i siłę do walki o nie dla niej. Jeśli chodzi o sprzątanie to ja jetsem tez fiołek na tym punkcie. Od męża nie wymagam, żeby mi pomagał, bo czasem narobi więcej bałaganu przy tyn sprzątaniu niż było. Ale nikt tak dobrz jak on nie wypucuje wanny i kibelka, więc to jest zazwyczaj jego zajecie ... no i czasem podleje kwiaty, wytrezpie dywany i chodniki. CO do kuchni to owszem - on ugotuje, ale w zupie zazwyczaj warzyw trzeba sitem szukać ;) Dlatego też tą przyjemność zostawia dla mnie. A ja lubię gotować, zajmuję sie tym hobbystycznie od 10 roku życia, więc to nie problem. Chociaż w chwilach kiedy jestem podłamana psychicznie i mam doły, to gotuję dania po najmniejszej linii oporu. A jak jest ok to lubię powydziwiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, mój zawsze sprząta całą łazienkę i myje podłogi :) Dywanów nie mam i firan też nie także to mi odpada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie Foli mniej roboty ;) ja tez marzę o takim mieszkanku, gdzie obyłoby się bez firan, a ajedynie jakas pierdoła na ozdobę okna, ale niestety - u nas takowych nie ma, a na wybudoanie sią narazie nas nie stać - nie chcę brać kredytów. Może kiedyś o tym pomyślimy, zeby kupić iwększe mieszkanko. Ale to kiedyś .... a enigma, estelka, ana i inne to zaspały /??? HALOOOOOOOOOOOOOOO :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, melduje sie i ja❤️ chcaiłam sie tylko przywitac, gdyz robie ciasto-smietanowiec, tak mnie cos naszło.....mniam Foli przykro mi, ale moze zrób bete i wszystko sie wyjasni..... pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......10kg .....Oscar....103cm Paula24........Poznań........02.06.06......16kg.....Patryk....103cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............21.10.06......1,5kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?................8 m-cy........ Maklady .......01.04........29-34 ......01.05 ............7 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA III
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24.................Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia.................Waga...........26,5.....6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........???? enigmaa................Ania.......rak........................34... beti78.................Beata.................Koziorożec......27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia................Bliźnięta.........28.....nie pamiętam maklady ............. Iwona ............... Skorpion ....... 32 ................. Czarna31 ...........Beata................lew..........31 ..........3344561 Z Sycylii..............Ania..................lew..........27..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilke pomarudzić :( brzuch mnie boli, siku cały czas mi sie chce, chyba @ sie zbliza wiekimi krokami;( buuuuuu Iskierka - Witam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się, Zabajonku dzięki za pamięć...dziewczyny witam się z Wami wszystkimi i wwracam do swojego młynu....Foli ja dalej trzymam kciuki za Ciebie !!! myśle że beta potwierdzi ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do sprzątania Granini to we wtorek wymienili mi wszystkie okna mam mase sprzątania, ale za to piękne okienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
Już postanowiłam -idę po południu na betę, Foli a Ty też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kochane🌻 Foli❤️ pzytulam Cię serdecznie, przykro mi, zrób może jeszcze betę dla pewności👄 niedługo sie doczekamy maleństw zobaczycie:-) Iskierko, no niestety, moze pliki sa zawirusowane, bo ja mam antywirusa i gdy są wirusy w poczcie to on sam je odrzuca, moze właśnie te załączniki odrzuca, trudno myślałam że pooglądam sobie zdjecia, ale jak ktoś będzie miał Iskierki zdjecia to ja się piszę na nie:-) ja dziś pracowity mam dzionek, jutro wyjeżdżamy na mazury, więc już spakowana jestem z mężusiem, jeszcze parę drobiazgów:-), posprzątałąm a teraz siadam do pracki:-) dziś dostałam przesyłkę z nowym telefonem z Orange:-) Samsung E350 bardzo fajny hihihii - musiałam sie pochwalić:-)🌻 miłego dzionka życze:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, Zabajona mam prosbe wyslijcie Emice zdjęcia mojego malenstwa....dziękuje z góry........ Emika nie mam pojecia czemu tak sie dzieje, ja wczoraj wystłąłąm kolezance i doszły, zadnego wirosa w nich nie ma:-((((( AnA czemu Ciebie nie ma na gg??????? moze szef wyłączył????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Iskierko, poszukam i postaram sie jej wysłać. No a ja dodzwoniłam sie do mojego lekarza, no i po krótkiej rozmowie z nim wiem już, że będzie stymulacja Clostilbegytem. Chyba dobrze napisałam. Powiedziałam mu co i jak, że jestem po hsg, pytał który dzień cyklu, ja mu że 3, a on mówi to dobrze, chcąc mieć pewnosć, ze nie będzie miała Pani zaburzeń owulacji to od 5 dnia cyklu będzie ten lek. Jutro na 19 jadę. Mam zabrać wynik hsg ze sobą. Od razu zabiorę wynik prolaktyny, pewnie da mi od razu receptę na ten metro ... coś tam, żeby zrobić z obciążeniem. Oczywiście pojawia się .... trema, ale z drugiej strony dobrze, że coś ruszy ... no i zobaczymy jak ja reaguję na te słynne clo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emika - podaj mi meila dziewczyny , które brały clostillbegyt - może napiszecie mi cokolwiek o tym ... właśnie sie doczytałam że wynik w górnej granicy normy bez obciążenia oznaczac moze też że mam cykle bezowulacyjne - i to się cholera zgadza, wynika mi z tego i z odczuć , że co drugi cykl mam taki :( (śluz, zero bólu jajników, piersi). Powiedzcie jak sie po tym czułyście, na czym to polega. Chodzi mi o wasze odczucia. Bo z pewnością doktorek mnie poinstruuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonka:) mój email: ewa@probud.homeip.net ja brałam ten lek- clo..., dobrze go znosiłam, po nim czułam że jajniki mi zaczęły pracować:-) zawsze przynajmniej dwa ładne pęcherzyki miałąm, ale mi nie zawsze chciały pękać nawet po podaniu pregnylu, dwa czy trzy razy miałam torbielkę krwotoczną, a ile tego bierzesz bo ilość czy pół tableki czy jedna cała będzie świadczyć o ilości rosnących pęcherzyków, jak brałam pół tabletki to zawsze przynajmniej 2 pęcherzyki ładne miałam, a jak się bierze całą to podobno rośnie więcej, tak mi dr powiedziała z novum:-) dobrze będziesz sie czuła:-) poczujesz jajniczki jak ci zaczną pracować:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku, może ospały ten Twój bociek ale na pewno zdrowy i wkrótce przyleci do CIebie....nie brałam tego o co pytasz więc nie pomoge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Emika - jeszcze nie biorę, dopiero zacznę od soboty, jutro dostanę receptę, lekarz powiedział, że widać raz mam owulację, raz nie (chyba zanim mi odpisał na meila to zerknął na kartę i wyniki jakie mu dawałam). Pewnie dlatego. A druga sprawa, chyba chce mieć pewnosć, że będzie owulacja i że uda się szybciej wyregulować co nieco. Tak myśle, bo doczytałam że po tym leku cykl się zmienia. To prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, mi dokuczałą bezsenność, budziłam się w nocy i miałam napady gorąca, to wszystko właściwie, no i wydaje mi się, że mi sie cera pogorszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko poszło, nie mam pewności czy dojdzie, ale ode mnie wyszlo bez problemu :) Ana - mój bociek to nie dosć, że pijus, to jeszcze leń śmierdzący. Ot tyle co mam dopowiedzenia na jego temat :-D Wiecie co? Pozytywnie mnie nastraja nowa piosenka Kate Ryan Je T'adore, jest taka romantyczna (w sumie mówi o uwielbieniu do faceta :) ). Będzie nią reprezentowała Belgię na Eurowizji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, u mnie to różnie było zazwyczaj nic się nie zmieniało, raz miałam owulację zamiast w 12 dc to w 13 dc ale to nie jest wielka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabajona ja od wczoraj zaczęłam drugą kurację CLO. Ale pewnie już o tym czytałaś.Czyłam się dobrze.Pęcherzyk był ładny ale potem dostajesz coś na pęknięcie- zapewne- a to u mnie nie wykonało swojej roli myślę i nie przynióśł CLO rezultatu ale teraz przypilnuję mojego doktorka to da mi \"podwójny\" zastrzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - moja cera teraz pozostawia troszkę do życzenia (jest szara i taka zmęczona - a biorę witaminki i capivit, narazie czoło wygląda najładniej, tyle że mam grzywjkę ;) ). Ale co tam cera, w końcu ważne żeby udało się zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki babeczki; no ja nie wiem jeszcze jak to będzie, ale wierzę, że doktorek zajmie się mną dobrze; w końcu ma II stopień specjalizacji i co ważne - jest endokrynologiem - jak dla mnie wash&go - garnek i pokrywka w jednym, nie chce przecież zrobić nic źle. Widocznie ma taką procedurę, ze każdą pacjentkę stymuluje. A jeśli okaże się, ze będzie więcej pęcherzyków i uda isę im pęknąć i jakby ze dwa sie zapłodniły - to będę podwójnie szczęśliwa. Przecież marzę o bliźniakach. No dobra - zejdę narazie na ziemię - jutro jadę i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy probowaluscie tabletek ziolowych castangus .czytalam duzo o nich i duzo dziewczyn po nich zaszlo w ciaze.podobno Ii faza sie bardzo wydluza i jest duzo sluzu.niedkotre przy 2 3 opakowaniu zachodzily w ciaze.czy wy to stosowalyscie. ja sie staram 4 m-c i nadal nic dzis sobie kupilam i od 1 dnia cylku zaczynam barc a jakie jest wasze zdanie? To pisała dziewczyna 26. Co o tym sadzicie? ----------> dziewczyna 26 a jaka jest cena tego leku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też nie słyszałam, ale ten agufem o którym ja pisałam, ze znalazłam jakieś info jest na bazie owocu castangus coś tam, ma identycznie działanie - czyli hamuje wydzielanie prolaktyny przez przysadkę i wpływa na zwiększenie wydzielania progesteronu. Cena około 12 zł. A jutr będę u gina to zapytam go, czy on słyszał coś o tych specyfikach (jak z wrażenia nie zapomnę). Z wrazenia to już mnie jajniki ćmia - OBA !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×