Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Gość Dominikakrajewska
dziewczyny, co to jest ta BETA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta hcg to badanie krwi, któe wykazuje czy jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hajka! Foli, szkoda, że nie ma drugiej krechy, ale pamietaj - jak nie ma @, to zawsze jest szansa. Trzymam kciuki!!! Ja dziś dostałam @ i dobrze. Bo przynajmniej najsilniejsze dwa dni krwawienia miną i pojadę na Mazurki!!! Co prawda w Olsztynie trochę zimno i mało słonecznie, ale przynajmniej mazurskie powietrze mnie zrelaksuje :-) już piszę o Castagnusie - to lek ziołowy, wyciąg, chyba z kasztanowca - firmy Herbapol , około 6 pln zaraz wstawię linka o tym leku. Tylko przestrzegam dziewczyny, które biorą coś na obniżenie prolaktyny - jak ja połączyłam bromergon z castagnusem, to mdlałam ! podobno to był dla mnie za duży \"atak\" na przysadkę mózgową i nie tolerowałam tego pozdrawiam serdecznie i mimo złych wieści, dużo radości :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko no szkoda że ten wstrętny małpiszon wogóle przylazł wrrrrr ale może już ostatni raz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................29.03.......28.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.04.......34.......?...................20m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........27.04.........27.......24.05...............19 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............07.04........30-?.......po 05.05........12 m-cy........? AnA 30............5.04........30............?................8 m-cy........ Maklady .......01.04........29-34 ......01.05 ............7 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............14.04......27.........10.05.........6m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....25.04.06........26...........21.05.........9 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01...........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.....28-35...........8 m-cy....N. Targ kkkkasia.........15.03.........28.........12.04..........1,5roku ...W-wa gosiaczek76.....24.04........?............?...............10cykl......Morąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? ja doszłam do wniosku, ze jestem tak przyzwyczajona do @, że po prostu mimo iż przyłazi nie chciana, to strasznie mnie nie łamie. Kurde, szybko się trzepię po kolejnym nieudanym cyklu, choć niecierplisoć jest. Czy to już tzw. zobojętnienie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, kusi mnie beta dzisiaj i chyba zrobię ale troszkę się martwię tym brakiem @ i 2 kresek i już mam wizje ciąży pozamacicznej :( wiem ze nie mogę tak myśleć ale wiesz jak to jest. Boję się, że beta wyjdzie za niska bądź wyjdzie od razu że nie jestem w ciaży ale coś muszę z tym zrobić bo wcale nie czuję nadchodzącej @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, to jets jedyne pocieszenie, ze nie będziesz się męczyć tak bardzo z @ na Mazurach. Kurde ciekawe czy ja się będę męczyć w długi weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fOLI, IDŹ NA ŻYWIOŁ! JAK BETA BĘDZIE WYSOKA (OBY, OBY), TO OPIJEMY (TY SZMAPANEM BEZALKOHOLOWYM) i będzie wielka radość. A jeśli nic z tego, to cóż, trzeba się będzie poddźwignąć i jak nie będzie chciała się zjawić, to ją jakąś luteinką popędzić. Ale mi i tak się wydaje to bardzo dziwne, że @ jeszcze nia ma ...podejrzane ;-) oby to była zakamuflowana fasolka, ale w macicy , a nie poza nią!!! teraz sobie przypomniałam, że ja też tak miałam kiedyś, @ mi się spóźniała, była radość, ale jedna krecha raz, drugi raz, ale ciągle nadzieja, później zwątpienie i @. Foli mam nadzieję, że nie powtórzysz mojego scenariusza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ale w tym przypadku chyba lepsza jakakolwiek prawda, niż niepewność. Pomyśl, że dzisiaj możesz już wiedzieć na co się nastawiać. Uważam, że chyba to jest lepsze, mimo strachu. Ja podobnie mam mieszane uczucia jak robię jakies badania, do chwili kiedy nie siadam do kłucia, czy nie kładę się na jakąś leżankę, jestem \"dzielna\", dopiero jak obserwuję lekarza, to zaczynam się czasem niepokoić. Tak samo jak mnie kłują i pobierają krew to jeszcze ok, ale jak odbieram wynik .... ścisk w gardel i walenie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - ale w tym przypadku chyba lepsza jakakolwiek prawda, niż niepewność. Pomyśl, że dzisiaj możesz już wiedzieć na co się nastawiać. Uważam, że chyba to jest lepsze, mimo strachu. Ja podobnie mam mieszane uczucia jak robię jakies badania, do chwili kiedy nie siadam do kłucia, czy nie kładę się na jakąś leżankę, jestem \"dzielna\", dopiero jak obserwuję lekarza, to zaczynam się czasem niepokoić. Tak samo jak mnie kłują i pobierają krew to jeszcze ok, ale jak odbieram wynik .... ścisk w gardel i walenie serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt.
nie ma po co robic bety, jezeli 2 testy wyszły negatywnie to ciązy nie ma , nawet pozamacicznej!!!! poprosty nakreciłas sie i tyle......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już ostatnio napisałam pomarańczowym złośliwcom dziękujemy za jakiekolwiek rady pod adresem naszych koleżanek powiem delikatnie WYNOCHA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może się i nakręciłam ale muszę wiedzieć napewno, nawet jeśli moja troska jest na wyrost to po takim czasie regularnych cyklów coś mi się rozregulowało i nawet jeśli testy wskazują, że to nie ciąża to chce to wiedzieć na 100%. Tak trudno to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też
ja przepraszam, że też jestem pomarańczowa - muszę to zmienić. Uważam Foli, że masz w 100% rację z betą, będziesz miała pewność i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam na mysli tylko złośliwe pmarańczki nie CIebie kochana, tylko ludzi którzy złośliwie tu coś zawsze wrzucają....Foliś szkoda się nawet denerwować takimi tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie przejmuje, sama podejrzewam, że tak bardzo boję się in vitro że moze rzeczywiście się nakręciłam i dlatego cykl mi się wydłuzył ale faktem jest, że @ nie ma i chcę to sprawdzić tym bardziej że od 3 lat się nakręcam i jakoś nie wpływa to na mój cykl. Raz mi się w życiu wydłużył trochę i to wszystko ale wtedy miałam naprawdę tragiczne przeżycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najgorsze jest to, że osoby te nie mają odwagi powiedzieć kim są, tylko wrzucają swoje \"mądre \" 5 groszy nieptane o zdanie, a już na pewno nie proszone o zlośliwe i kąsliwe uwagi. To okropne, że ludzie lubia być aż tak podli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi prosze gdzie ja mogę zrobic betę po południu, bo laboratorium jest czynne do 10 tylko. Strasznie sie niecierpliwie :) wiem ze to tylko 3 dni ale dla mnie to \"AŻ\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - nawet dla samej siebie musisz wiedzieć, bo jeśli to nie to o czym marzysz i za co my trzymamy mocno kciuki, to musisz ustalić co się stało, że aż tyle czasu ci się przesunęła @. Bo jak na mój gust w Twoim wypadku to jest bardzo dziwne. No chyba, ze twoja psychika pracuje na wysokich obrotach i to wszystko z emocji. Oby nie, ja osobiście czułabym się bardzo zawiedziona jeśli Tobie wyjdzie coś innego niż to co my chcemy tu usłyszeć. 🌻 Powiem ci, ze samą mnie wkurza że ty nie wiesz :) oczywiscie w tym pozytywnym aspekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja dalej trzymam kciuki, a dasz znać wieczorem o wyniku bety?, pytam bo nie mam na razie w domu neta, ale specjalnie poszłabym do kafejki , żeby sprawdzić. Jak tak myślę o Tobie to przypomina mi się moja sytuacja sprzed 7 lat, życzę Ci bardzo żeby historia ta zakończyła się tak jak moja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli idziesz na bete tak? dziś bedzisz miała wynik? w takim razie po pracy lecę do szpitala i zobacze co i gdzie robią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elusia, jeśli będę miałą wynik to oczywiście, że dam znać tylko ja pojadę dopiero po 17.00 więc nie wiem czy ten wynik będzie dzisiaj jeszcze, ostatnio miałam w ciągu godziny ale byłam wcześniej. Tzn nawet jak nie będzie wyniku to wam o tym napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×