Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Pa Enigma cze Foli! Aśku cudne cudne cudne!! Tyle powiem Aga Twojego synusia to bym chyba od razu rozpoznała wszędzie!! Hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ,asia ja tez poproszę o filmik .powiedz w którym tyg najlepiej robic 3 d? czy robiłas ze zlecenia lekarza czy dla siebie? czekam z niecierpliwościa na maila od ciebie lub moze któras z dziewczyn mi podeśle a asia sie nie obrazi? foli z tym rozdwojeniem to ja też myslałam ,bardzo prawdopodobne ale my holmsy jesteśmy ,ale nikt nie lubi być wpuszczany w maliny ,nawet na forum co nie? no własnie asia ja też dostałam od iskierki zdjecia z duzym brzuszkiem w zaawansowanej ciaży???? iskierko jak to mozliwe ,ze jesteś teraz w 9 tyg i przytyłas1 jkg(wyczytalam z tabelki) a w poscie wypisałas ze bardzo ci sie przybrało w tym 15 tygodniu nie wiem chyba jestem mało kumająca ,bo takie tylko wyjasnienie znajduje tego.iskierko ,to jak lekarz u ciebie na pierwszej wizycie stwierdził ciaże której nie było ? jestem chyba nienormalna ? mam nadzieję ,ze ja jestem w ciaży???? co wy na to ? jesli takie rzeczy sie zdarzaja to ja zaczynam sie bać i zastanawiam nad moją ciaża???? ej proszę pocieszcie mnie kobiety,bo sie niepokoję(to nie zarty prima aprilisowe,ale jak to sie komuś zdarzyło to moze i mnie???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam. Cześc Foli, Beti. :) Beti- dzięki. :) A propo wiecie czego :P przypomnialo mi sie jak to też moja teściowa wiecznie coś zmysla, póxniej nie pamięta, albo próbuje to odkręcić. Po slubie nocowala u nas jak też jedna ciotka męża (75 lat), które to uwielbia sie chwalic gdzie to Ona nie chodzi (filhjarmonie, testry, kino itp. ) Moja teściowa nie chciala być gorsza i mówi do nas przy tamtej \" nie planujcie sobie ze mną świąt bo mnie tata Asi zaprosił na swoje urodziny\". Jeszcze sie smialam do P- jak to mamy nie planowac, skoro my tam tym bardziej będziemy hihi. A że nieraz moi rodzice Ją zapraszali, nawet do głowy mi nie przyszło, że to może być kolejne kłamstwo. No i jak ustalilismy z moim rodzenstwem , że jedziemy do rodziców w poniedzialek , to mówie do bratowej (rodzice mieli tam byc za 2 godziny), zeby przekazala Im, że skoro teściową zaprosili to niech zadzwonią do Niej i powiedzą, że to jest w 2 dzień świat. No i ojciec ponoć bardzo był zdziwony, że On Jej nie zapraszał. Jeszcze dostal opr od mojej mamy- że On tak zawsze, najpierw coś gada a później pamięta haha. :P A teściówka ponoć próbowała już z tego wybrnąć i mówi do mojego Kochania, że ona nie pojedzie , bo coś tam , coś tam. :P Tylko, że On mi zapomniał o tym powiedziec. No i jak wczoraj bylam u rodziców, to mój ojciec już prawie uwierzył, ze Ją zapraszał haha. A teściowa też wczoraj mówi do nas- a jake macie plany na świeta - przyjedziecie do mnie? A ja- \"jak to, przecież mama jest zaproszona do moich rodziców, aaa tata prosił przekazac, że to bedzie w poniedzialek\" :P Zmieszana jak cholera, zaczęła się plątać, że Jej poniedzialek nie pasuje hihih. Co Ona myślała, że ja ze SWOIMI rodzicami nie bede rozmawiac , czy co??? :D Niech teraz kombinuje, skoro całe Jej życie to wieczne gierki- to niech ciągnie teraz tą grę.:P A najśmieszniejsze, jest to , że 2 osoby wyszły tu na durnia- Ona i mój tata hahah. Dwa barany zodiakalne pasują do siebie hihih. Monik- nie przeszedł do Ciebie mail z filmikiem, bo za duży rozmiar jak na Twoją skrzynkę. Joanko- odezwij się, może sie wszystko jeszcze prawidłowo rozwinie, czego Ci bardzo życzę. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczko hahaha - bez komentarza Twoje wątpliwości- podzielam je razem z Tobą. :D Wyluzuj Kochana- NAPEWNO jesteś w ciązy. Monik , lekarz mi proponował to badanie- ponoć najlepiej robić je w 12tc i 22tc , bo wtedy można sprawdzić, czy wszystkiew narządy, serce, mózg, nerki itp są prawidłowe rozwinięte. Ten filmik to był tylko miły dodatek do badania. Aaaa - moja córcia waży już 430gram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja sobie ja juz oczyszczam i wysyłaj prosze ta twoją dziewusie szybciutko ,czekam i dziekuję!!! powiedz mi asiu o tym 3 d usg ,czy jest dokładniejsze itd co o nim mozesz mi rzec. mam jedno pytanie asia jeszcze mam w planie robic pappa test ,czy masz na ten temat jakieś inf czy adresy .nie mam pojecia gdzie jechać ,dzonic ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik tego testu nie robiłam- nie chcialam sie denerwowac i przez cała ciąże próbuję być pełna optymizmu co do maleńkiej. Ponoć opcja 3D to dodatek, ważne żeby sprzęt był porządnej jakości z doplerem ( był tez spawdzany przepływ krwi pepowiną i praca serduszka) i bardzo wnikliwie przegląda narządy typu serce, półkule mózgowe, nerki, żoładek itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba juz troszke okraglusia jest dziewczyneczka prawie pół kilo ho ho.teraz z dnia na dzien będzie przybierała!!!moja skrzynia czeka na filmik a ja nie mogę sie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia jaki jest mniej wiecej koszt takiego badania usg? wiesz z tym pappa to ja sobie obiecałam juz daaawno temu ,ze jak bede w ciazy to zrobie .jest problem ze to na pewno u mnie w mieście sie nie zrobi i muszę jechac gdzies do stolicy albo w większe city!1 zmykam na onet czekać na filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za usg płaciłam 150zł - ponoć od dzisiaj zdrożało do 200zł. Tak więc sie załapałam na tańsze :D Filmik pewnie bedzie za jakies 10-15 min- mam strasznego muła w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajowa ta twoja tesciówka ,nie ma co!!! kurcze asia jeszcze nie doszło ,oprózniłam połowe mojej skrzynki ,mam nadz że to wystarczy by zobaczyc twoja córcie a propos wiecie czego.. czasem życie zmusza nas do kłamstwa ,nie ma osoby która by tego nie zrobiła .ale jeśli robi sie to tylko dla przyjemnosci sportu czy jak to nazwać to juz określic mozna jako chorobę(apropos tesciowej oczywiscie!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki asia ,wiec czekam na filmik .powiedz ty prosiłas by nakręcili ci czy sami proponują?piękna pamiatka dla dziecka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przecież cały czas mówimy tylko o mojej teściowej. ;) :D :P Filmik jeszcze ode mnie wychodzi, tak wiec jeszcze troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik super,oglądałam z 10 razy,rzeczywiści buzi nie chce pokazac he he !!!!wielka róznica dla laika w usg zwykłym a 3d rewelacja powiedz tak z ciekawości w którym tygodniu określili ci płec dziecka poraz pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik- u mnie 1 raz gin okreslił w 18tc. :) No uparta- po tatusiu :P Ginka specjalnie \"szturała\" głowicą w to miejce by się odsunęła - a efekt- same widzicie hihi. :D Ale mam dziś zaj.... humorek tralalala. :D A jeszcze ze skarbkiem jedziemy dziś na koncercik Timura i Jego drużyny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dziś od rana sprzątam, umyłam już okna, wyprałam firanki... pachnie wiosną no i wczoraj słyszałam że bociany przyleciały... mam nadzieje że na jesieni zanim odlecą załape się na mały prezent.. :-( U mnie piękna pogoda, słoneczko swieci i jest cieplutko... mam ochote na spacerek po parku ale mężuś wraca późno z pracy więc dzisiaj nici ze spacerka, pozostaje mi zająć się sprzątaniem... W tym cyklu dostałam @ w 26dc czyli o 10 dni wczesniej niż ostatnio... miejmy nadzieje że w miare upływu czasu wszystko mi się wyreguluje wreszcie... W przyszłym tygodniu ide do kontorli i okaże się czy stan mojego zdrowia się poprawił.... Jeśli chodzi o teściowe to ja mam całkiem fajną ale nie byłaby sobą gdyby nie wtrąciła swoich pięciu groszy do wszystkiego... mieszka w Londynie i przyjeżdża do nas na święta... jak ostatnio dzwoniła powiedziała mi że kupiła mnustwo ciuszków dla bobaska (po co to nie wiem) i że jak je zobacze to od razu zajde w ciąże... nogi mi sie załamały przy telefonie i nie wiedziałam co powiedzieć... ona wie ze sie staramy i że sie lecze ale ona ciągle swoje... nic do niej nie dociera. Nie wiem co zrobie jak przyjedzie zacznie wyciągać te ciuszki przy mnie i reszcie rodziny tj. szwagierce i jej meżu (oni też długo sie starają bez rezultatów tyle że są w lepszej sytuacji materialnej i w każdej chwili mogą sobie pozwolić na in-vitro lub inny kosztowny zabieg) ehh dziewczyny szkoda gadać... ciężko sie zapowiadają te święta... pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka dzieki za film niestety nie mogę go odpalić, może w poniedziałek w pracy mi się uda. Na drugiego maila odpowiedziałam, niestety niezbyt pomyślnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam bo muszę szykować się na imprezkę pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć a ja dziś choć sobie pospałam do 10:00 to i tak nie bardzo wyspana jestem:-( a słoneczko świeciło Estelka13(a czemu ta trzynastka? :-) jakaś szczęśliwa ma być:-), ja tez chciałabym mieć taką wolę by biegać, kiedyś biegałam, ale teraz lenia mam w sobie, choć lubię ćwiczyć gimastykę, jeździć rowerem, czy spacerować. a dietkę też trzymam, co naważniejsze to nie jem słodyczy od których mi przybyło parę kilo, ja to bym była happy jak bym zrzuciła 9 kilo, ale kiedy je zrzucę to nie wiem, mam nadzieję że do wakacji:-)🌻 Si25🌻 trzymam kciuki :-) popatrz w tabeleczkę to zobaczysz że twój wiek nie taki straszny, ja będę miała za miesiąc 28 lat, och jak teren czas leci.... Aga fajny maluszek, a siłę głosu to takie maluchy mają, ja byłam wczoraj u koleżanki, która ma 8-miesięczne bliźniaczki, jedna beksa druga śmiejka, siłę głosu można było porównywać która ma większą:-) ale wierzę, że też można się zmęczyć zajmowaniem się takim maluszkiem, bo ja po 3 godzinach sama byłam skonana:-) Joannka, nie martw sie, może nie będzie tak źle, byłaś u lekarza?może da sie jeszcze uratować Twoją ciąże, bardzo mi przykro:-( widzę enigmatyczne sytuacje na forum, nic nie rozumiem?????:-) ale widzę ,że nie tylko ja:-) o czym tak debatujecie w tajemnicy? iwonka szkoda ❤️ ale fajnie ze tańczysz:-)będzie dobrze Paula, fajnie że teraz będziesz leniuchować, ja też bym tak chciała, ale do wakacji zapowiada sie więcej pracy nic mogę sobie wyobrazić, uffff🌻 Asiulka, dziękuję za filmik, wspaniała malutka:-) aż miło pooglądać, filmik puszczałam sobie parę razy:-) a co do teściowej, to komentarz mój pewnie znasz i nie mam tu nic do dodatnia:-) wiem coś o tym:-) ja chyba nie jestem kumata, a wszystko przeczytałam:-( wytłumaczcie mi to łopatologicznie:-) o jakim cudzie mówicie, ???? ja traktuję to jako żart prima aprilisowy???:-) monik30🌻 ja chyba dzis kręcika dostanę, zupełnie nie wiem co się dzieje na forum, ale to chyba dlatego że dziś 1.04. może jutro cos skumam:-) Jachcę Fasolkę, to milutko u Ciebie, ja jeszcze wiosennych porządków nie robiłam, ale jak pojadę za tydzień do mamusi to jej pomogę, mieszka na wsi, a tam jest pięknie wiosną:-) a na te bociany, to ja tez sie załapuję na nie, myślę że zacznę od lipca lub sierpnia:-), co do twojej teściowej to też nieźle odstawiła numer z ciuszkami, też bym była niezadowolona, ale moja tego nie zrobi bo ona nie chce wnuków od nas mieć, mam nadzieję, że święta będziesz miała miłe, na takie i ja liczę:-)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć emika, Aśka i Monik to właściwie wyjaśniła ale jak nie śledziłaś ostatnio forum dkładnie to sie nie przejmuj, można nie załapać :)chodzi o osobe, któa co chwilę wypisuje coś innego i chyba sama się w tym miesza ale nie chcę po nickach pisać bo jak ost. to zrobiłam to była afera na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, ok, dziękuję foli🌻 a myślałm że to jakieś żarty z okazji 1.04:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika na pewno załapiesz się na bociany :-) a i święta będą udane.. oby tylko pogoda dopisała... Sabra ja też żadko sie odzywam na forum z powodu braku czasu... jedynie w weekend moge sobie pozwolić na dokładne prześledzenie sytuacji Foli kochana nie martw się inseminacją.... z pomocą Boską i naszymi boćkami następnym razem się uda :-) Prześledziłam sobie ostatnio wszystkie części naszego topiku i zauważyłam że było nas tak dużo... każda chciała mieć fasolke i po kolei ich marzenia się spełniały... na nas też przyjdzie pora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj jak nakręcona. Chyba mój organizm przesadził z estrogenami, bo dzisiaj energię mogłabym rozdawać. :) Od rana wymyłam okno (ostatnie), na święta zostają firanki, ale to na sam koniec, co by ładnie pachniało. Potem posprzątałam domek calusi :) Potem prysznic ... i tysz nic :p zarcik. Po prysznicu do miasta po zakupki, między innymi kupiłam herbatkę System Slim Figura SPALANIE. Zaczęłam tę kurację, trwa miesiąc - dwa tygodnie spalania, potem tydzień oczyszczania i tydzień stabilizacji. Zobaczymy, jak zadziała w połączeniu z systemem MŻ i WR :) W mieście kupiłąm też ziemię i kilka doniczek nowych i .... przesadziłam kwiaty w domku, oprócz trzech, na które zabrakło mi ziemi. Ale co się odwlecze. Akurat te trzy kwiatki ładnie rosną, więc ewentualnie mogę sobie darować :) Potem zrobiłam obiad, potem sałatkę z tuńczykiem, potem poszłam do rodziców, jak wróciłam, to pofarbowałam sobie włosy na czekoladowo, w miedzy czasie prasowanko. Potem zmieliłam mięsko na kotlety, które teraz smażę. Mam jeszcze namoczony chodnik z łazienki, potem go poszoruję, bo zabrudził się nieco :) I nawet nie jestem zmęczona, tylko nogi mi w dupę włażą :) Odnośnie cudu - uważam, ze to cokolwiek dziwne, ale ... nie mnie oceniać autorkę zamieszania. Sama powinna panować nad tym co wypuszcza. Chyba, ze to faktycznie żart prima aprilisowy. Dobra - a teraz zajrzę do skrzynki, może Asia przysłała i mnie filmik :) A jak nie to proszę o podesłanie: tinna77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra co ty opowiadasz, jasne że tu zaglądaj, i nie patrz że czasem ktoś coś napiszę, czasem bywa tak, że nachodzą Cię różne myśli i uczucia i tak to wychodzi, że sie pisze coś co inni odbiorą zupełnie inaczej niż ty, potem można żałować ale i tak jest już po musztardzie🌻 Zabajona, ja tez piję tą herbatkę już tydzień:-) nawet smaczna jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, Strasznie się cieszę, że o mnie pamiętacie. Dzięki za miłe słowa. Teraz już też wszystko rozumiem z tym zamieszaniem. Asiu, jak cuodwie widać Twoją dziecinkę po prostu cudnie. Strasznie, strasznie Ci gratuluję. Dopiero skończyłam rozmawiać z moją koleżanką. Ona ma 38 lat i nie ma dzidzusia. Wcześniej zachodziła w ciąże, ale zwykle dochodziło do poronienia. Jej organizm produkował przeciwciała i zabijał płód. Później miała bardzo nieregularne cykle, wszystko przypłaciła nerwicą i depresją. Mówi, że najgorsi są ludzie. No a teraz uregulował się jej okres, ale z kolei nie może zajść w ciążę. Następnym razem zabiore ją ze sobą do gina. Spróbuję ją namówić na in vitro. Podobno jest teraz taki zastrzk, który się daje kobiecie zaraz po zafasolkowaniu, który zabija te przeciwciała. Ale bym chciała, żeby się jej udało. A poza tym dzidzia by miała u nich super, bo to dobrze sytuowane małżeństwo. Ona nigdzie nie pracuje także oddała by wszystko dla dzidziusia. Kurczę, jaki ten los niesprawiedliwy. Ale my chyba wszystkie o tym najlepiej wiemy, co .......... Fajnie dziewczyny że mogę tu z Wami popisać. Jesteście super....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×