Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zabajona

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. V wiosenna

Polecane posty

Hej. :) Co tu takie pustki????? Na koncercie było super. :D Wybawiłam się świetnie, pomimo, że to było 200km i w drodze powrotnej (oczywiście ja byłam kierowcą, bo soczek nie ma promili hihi) mialam małą przygodę z policją i przekroczeniem prędkości , ale wybrnęłam z tego bez problemu- rozrbrajający usmiech nr 17 i jak facet spojrzał na towarzystwo w samochodzie , to zrozumial czemu chcę być jak najszybciej w domu :D Ja też sie przez chwilę zastanawialam czy poruszać wczoraj ten temat, ale nie mogłam sobie tego odpuścić,;) - nikt nie lubi, jak sie z niego robi durnia. JaChceFasolke- na temat teściowej to bysmy mogły pisać z Emiką referaty, tak wiec rozumiemy Cię doskonale. ps Emiczko- dzięki za zdjęcie - moja w porównaniu z Twoją to aniołek. Foli- dzięki za odpowiedź. No nie jest ona niestety pomyslna, spróbuję ją jakoś kumpeli dalej przekazać. :( Sabruś- współczuję zapracowania. 👄 Kochana, jak tylko będziesz miała chwilkę to pisz, nie bierz wszystkiego do siebie, czasami komuś puszczą nerwy, napisze coś pochopnie , ale to już zostało wyjaśnione. :) ❤️ A co do usg- też takie będziesz robiła a namiary na nie napewno dostaniesz. :) Zabajona- nie jestem w stanie zrozumieć jak Ty tyle rzeczy byłaś w stanie zrobić jednego dnia?????? Jestem pełna uznania dla Ciebie!!! 🌻 Dla mnie to szok. :) Iwonko- ja też słyszałam o jakiś lekach, które mogą pomóc Twojej koleżance. Tzrmym za Wasze powodzenie kciuki. 🖐️ Hej Estelko ( z nowym nickiem- fajny ten Twój opis :) ) - a może cosik szkrobniesz.;) Szkoda, że ta cholera do Ciebie przylazła, ale już............ niedługo się z nią pożegnasz jak Wy wszystkie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! No ja chyba odpadam z tego topiku...niestety, zła sytuacja w domu, z partnerem, o której nie chcę pisać...z nim na pewno nie będę starała się teraz o dziecko. Proszę, nie pytajcie dlaczego...po prostu, takie życie...ale będe Was odwiedzała, oczywiście :-) miłej niedzieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko- nie pytam co się stało, ale mam nadzieję, że się wszystko bardzo szybko ułozy i niedługo powrócisz do nas z dobrymi wieściami a może w międzyczasie jeszcze 1 cud się zdarzy. :) Życzę Ci wszystkiego naj, naj, naj ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko....!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przykro mi :( ale może jest jeszcze jakaś szansa ?????? Trzymam kciuki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:):):):) Estellko ❤️ jestesmy z Tobą:) i pamiętaj ze mozesz na Nas liczyc:) Pomyśl pozytywnie... bez emocji..... napewno wszystko się ułozy :) życzę Ci tego z całego serca❤️ ja wczoraj wraz z męzem pobiegalismy a potem zajęlismy sie powiększeniem rodzinki:) potem trenowałam świecę:P przez dobre poł godziny:) Nie wiem ,pewnie za pozno to wszystko było ,ale cóz takie życie...:( Jak e teraz to prxede mną kolejny cykl:) Staram sie myslec pozytywnie :) buziaczki dla was :) Estelko ❤️ Asiku ❤️ .Paula ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie takowej nie widzę...dzięki za wsparcie, ale cóż nikt mi nie obiecywał, że będe miała łatwe i przyjemne życie...dzięki bogu, że do tej pory nie zaszłam w ciążę!!! a \"13\" miała byćna szczęście, bo urodziłam się 13. i jakoś ta liczba zawsze mi się pozytywnie kojarzyła...ale chyba sie jednak pomyłam...ok, nie smęcę, bo nie ma sensu się nad tym wszystkim rozwodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko ❤️ zapewne teraz za bardzo emocjonalne podchodzisz do tego co sie stało:( Odczekaj, nie denerwuj sie... ten okres jest napewno dla Ciebie bardzo ciezki, mysle ze dla Twojego męza tez, więc jesli cos zakłóciło Wasze życie to nie znaczy ze nalezy wszystkie plany usunąc...:( Bądz dzielna i prosze Cię nie decyduj zbyt pochopnie Pamietaj ze zawsze mozesz się wygadac ,jesli tylko będziesz chciała..... Dla Ciebie 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo a co z joannką ❤️, Aną ❤️ .monik ❤️ ❤️ maklady ❤️ foli ❤️ pewnie po imprezie odsypia:) beti ❤️ iwona ❤️ anka25❤️ elfik❤️ zabajona ❤️ dawno Andzii nie było:( Dziewczyny a wiecie ze Amnesia spodziewa się bliżniąt?:) fajnie no nie?????:) ale skubana nam nic nie powiedziała:( przeczytałam na listopadówkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Enigmuś. :) Też się marwię Joanką. Mam nadzieję, że to był błąd badania, albo nie wiem co- ale że wszystko się dobrze ułoży i za niecałe 8mcy Joanka bedzie cieszyła sie z narodzin swojego malenstwa. 🌻 Estelko- Enigma ma rację- cokolwiek się stało ochłonijcie, nie podejmujcie pochoponie decyzji. Jeszcze raz 🌻❤️ dla Ciebie. Enigmus- daj mi linka do listopadówek. Słyszałam, że tam się też coś działo ciekawego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki, Estelko❤️ mam nadzieję, że sie wyjaśni wszystko i ułoży, bo ważne jest by wiedzieć czy się kocha i czy sie jest kochanym, a kochając można wszystko wybaczyć, ściskam Cię serdecznie 🌻 aż mi smutno :-( ale spotkamy się w kwietniu? czy już to nieaktualne?:-( zawsze możemy ze spotkaniem zaczekać🌻 całuję Was wszystkie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań........02.06.06......12,5kg.....Patryk....99,5cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............04.11.06......1kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........08.02............28..........08.03.........14 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Sprawdzałam czy znowu ktos sie nie podszywa pod Estelke, ale na moje oko ( niestety) to chyba prawdziwa Estella :-( Kochanie - nie denerwuj sie - złośc jest najgorszym doradcą, jak ochłoniesz- to jak pisała Enigmaa- to może zobaczysz obecną sytuacje w innym ,lepszym świetle i nie będzie już tak źle ? Życzę Ci tego z całego serca ❤️ A ja dzisiaj pochodziłam trochę z małym na spacerku - była przepiękna pogoda- momentami temp. jak w lecie, zwłaszcza w słońcu. Joanka - odezwij się. Co u Ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań.........02.06.06.......14kg......Patryk.....102cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............04.11.06......1kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - życzę wszystkim miłych snów i spokojnego tygodnia. Ja już siedzę na L4 i mam wszystko w d... ;) Estelko... trzymam kciukasy 👄 Joannka - napisz co u ciebie. Czy wszystko ok. Również trzymam kciukasy ❤️ Asiulku - pogłaskaj brzuszek od ciotki :D Aga - ucałuj Pawełka :) Enigma 🌻 Emika 🌻 Dobranoc 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Dziewuszki! Ja dziś miałąm zabieganą niedzielę i dpopiero co dopadłam do neta. Estelko, popieram dziewczyny, musicie ochłonąć na pewno się wszystko ułoży, za bardzo się kochacie, wieć nie może być źle, pewnie już się pogodziliście! :) ❤️ Aja od wczoraj piję miszankę nr 3 (Zabajonek witaj w klubie), no i czas uaktualnić tabelkę - w końcu hurrraaaa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............? ..............? li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Aga28..........Kutno.............27.03.06........?...........?..........? AlicjaY........Warszawa.......11.04.06........8kg.......Piotruś....94cm Roza_..........Olsztyn...........29.04.06.......10kg......Maja......97cm Elff - ...........Łódź...............05.05.06.......?............?.........? Gonia78........Poznań...........19.05.06......7kg ........Oscar....96cm Paula24........Poznań.........02.06.06.......14kg......Patryk.....102cm furszulka......Bogatynia.........30.06.06........?.......... ?..........? Aśka74 ........Trójmiasto........03.08.06 ..6kg......córeczka.........? Iskierka.......Siedlce.............04.11.06......1kg......??????.....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Foli...................03.03.......19.......?....................ponad 2 lata Granini..............06.03.......34.......?...................19m-cy......Trójmiasto Ef27.................?.............27......?.....................11 m-cy......? Emika......zawieszona, tabl.anty do lipca 2006 ......15 m-cy...W-WA Golka26..........18.03.........30..........?....................no i już 2 lata.......? Estella ...........02.04.........28.......30.04...............18 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 27.02.........37..........?..................16m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?..........26-28.......?...................6 m-c........Katowice ida_..................?.........26-28.......?....................ok 5 mc-y...? Dioda30............?.......30-31..........?....................3 m-ce........? Silve26............08.03........30-?.......po 07.04........11 m-cy........? AnA 29............3.03........30............?...............7 m-cy........ Maklady .......03.02........29-34 ......03.03 ...........6 m-cy.... zachodniopom. Iskierka nadzieii...06.12..30-36.........?...............1 m-c.......Siedlce enigmaa.............19.03......25.........12.04.........5 m-cy...Katowice beti78........31.03............28..........28.04.........15 m-cy..Zd-Wola zabajona....29.03.06........24...........24.04.........8 m-cy.....Olsztyn Elusia.........09.01...........30-31.......09.02..........3 m-ce ...Kraków Czarna31.....09.01..........24 ........22.03............5 m-cy.....N.Sącz Młoda_mężatka (Sylwia19)...08.02.......28-35.......8 m-cy...N. Targ kkkkasia.........15.03...........28.........12.04........1,5roku ...W-wa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, przykro mi bardzo. Mam nadzieję, że się jakoś ułoży i że to nie jest az tak poważne jak się teraz wydaje. A jeśli jest to faktycznie moze lepiej że to stało się teraz. Pamiętaj, ze w kazdym związku są jakieś zawirowania i często wydaje nam się, że drugiej osobie nie zalezy, i że żyjemy w takim napięciu, ze różne rzeczy w nerwach się mówi, nawet takie, które są nieprawdą. Zostań z nami na forum w kazdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Estelko - trzymaj się kochana, życzę, żeby wszystko ułożyło się i złe chwile szybko minęły. Wszyscy mają kryzysy czasami, ale to mija. Kochana wiem, że nie chce się czasem pisać i mówić o kłopotach, ale jak tylko zechcesz, to z każdą z nas możesz pogadać, są meile i gg. A ja już przeżywam stresik przedszpitalny ... brrr :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja pamiętam jak ja się bałam, potem okazało się że niepotrzebnie. Mam nadzieję, że u ciebie tez się tak okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - i ja mam nadzieję, ze na wielkim strachu się skończy. Wolałabym już mieć to za sobą.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki i po weekendzie, posprzątałam sobie generalnie na wiosne całe miszkanie, wymyłam okna w sobotę w niedziele leniuchowałam (a co tam należy się czasem).....co do dziwnych zdarzeń o których tu enigmatycznie rozmwiacie, to myślałam ze to mnie się coś z liczeniem pomieszało (zresztą skomentowałam ten wpis zapytaniem od razu pewnie zauważyłyście) no ale cóż niech tak już zostanie.....aaaaaa najważniejsze Julcia jes w domciu, we wtorek pojedziemy z nią do szpitala na kontrole, bardzo się cieszę....Estelko przykro mi że dzieje sie coś złego w Twoim życiu, jak tylko masz ochotę to pisz i nie poddawaj się.....Foli jak po imprezce?.......Joanka kochana odezwij się co z Tobą cały czas mam nadzieje że u CIebie wszystko dię ułoży dobrze....Enigmuś no widze że prace nad potomkiem trwają......ja w dalszym ciągu czekam na małpiszona jeszcze nie przyszła....witam i pozdrawiam wszystkie dziewczyny bez wyjątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, imprezka się udała :) też miałąm plany posprzątać ale niestety zapału mi nie starczyło no i zostawiam to na ten weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×