Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Larsa

Zmniejszenie piersi

Polecane posty

Gość gość
Ififi, w Certusie maja chyba robic. Zadzwon, zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Door
madzik77 Cosmopor E 20cm x 10 cm u mnie w aptece można kupić na sztuki wiec podpytaj jak u Ciebie bo w opakowaniu chyba jest 16 szt i kosztują 70 zł, kup dwa i zobacz czy u Ciebie się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ififi
Gość Do Certusa nie tylko dzwoniłam ale i byłam w grudniu. Dowiedziałam się, że im się takie operacje nie opłacają. Chętnie by zrobili, kwalifikuję się ale nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ififi czytam i wierzyć mi sie nie chce w to widze. Nie wdaje się w dyskusje bo na tym etapie jest to bezsensowne. Widziałaś moje zdjęcia, widziałaś też innych kobietek. Większość jest zadowolona z operacji w Łęcznej. Zdesperowana i kilka innych osób, ale nie wiemy dokładnie ile, jest niezadowolonych. Tyle razy już było pisane, że wszędzie są operacje udane i mniej udane bez względu czy jest to na NFZ czy prywatnie. Decyzja należy do pacjentki. Ostatnio była operowana z "naszych" dziewczyn Zonna. Jest 2 tyg po operacji, do tego jest pielęgniarką, pracowała w niejednym miejscu i ma chyba najlepsze porównanie, tym bardziej że wiele lat pracowała na chirurgii. Spytaj wiec ją, osobę w mojej ocenie najbardziej adekwatną do wydawania opinii w tej właśnie kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ififi, teraz ma sie cos zmienic, tylko nie wiem od kiedy beda operowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina40
Ififi Ja też jestem zadowolona z Łęcznej. Pamiętam, że jak się zobaczyłam w lustrze na pierwszym zdjęciu opatrunków, to gęba mi się cieszyła do małych piersi. Myślę, że wtedy na świeżo, to była najtrafniejsza ocena moich nowych piersi. Wtedy jeszcze pamiętałam jak wyglądały moj*****ony przed operacją. Teraz nie uważam, że są małe, ale tylko dlatego,że te literki przy biustonoszach są chore. Czasem w D nie mam co wkładać, a w innym modelu E jest małe, ale my przecież mamy doświadczenie w cierpliwości do staników. Dla mnie najlepszym wyznacznikiem zadowolenia jest fakt, że nawet moja siostra z małym biustem nie skapła się, że paraduję bez biustonosza, no i nareszcie mam sexi koszulki do spania. Stroje kąpielowe mam kupione już dwa i wcale nie musiałam się naszukać, żeby coś na mnie pasowało, a dawniej kupienie ładnego, pasującego stroju to był cud.Wygoiłam się bez żadnych problemów, a poprawki o których pisałam w mojej ocenie są wynikiem tego, że inaczej skóra układa się leżąc, a inaczej, jak się stoi i nie zawsze w czasie operacji lekarze są w stanie przewidzieć jak to będzie wyglądało (zresztą Kama pomimo, iż robiła prywatnie, też miała ten sam problem). Teraz używam plastrów silikonowych w kształcie kotwicy. Zapłaciłam co prawda za nie 240 zł, ale mają starczyć na 3 miesiące i mam wrażenie, że blizny bledną. Poza tym jest wszystko ok. i nawet do pracy fizycznej wróciłam po ok. 2 tygodniach od operacji. Przed podjęciem mojej decyzji o Łęcznej też na forum pojawiały się negatywne opinie, ale fakt, że podziało się to tak szybko od konsultacji do operacji już dawno pozwolił mi zapomnieć, że miałam jakieś wątpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grejss
asiamo mi pan doktor powiedział ze musi być od ortopedy żeby NFZ zapłaciło za operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia kielczanka, tylko w moim przypadku i kilku " niezadowolonych" nie chodzi o operacje udana czy nie. Bo o mozliwych komplikacjach, bliznach, krwiakach ( ja np. mialam) to my wiemy. Tylko wyobraz sobie moje zaskoczenie i niedowierzanie gdy odkrylam, ze rozmiar mi sie nie zmienil tylko ksztalt. Ja rozmawialm z lekarzami operujacymi o zmniejszeniu a nie o podniesieniu piersi. Jesli nie byli w stanie tego zrobic, to mogli mnie poinformowac o tym. Ja nie chcialam jedrnych, duzych piersi bo na rurze tanczyc nie bede, wiek nie ten i w klubie gogo moge byc chyba tylko szatniarka, ja chcialam miec male piersi z bliznami, krwiakami itd ale male. A mam nadal duze. I dlatego jestem niezadowolona a im wiecej o tym mysle tym wieksze zlosc mnie ogarnia i wscieklosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiol2013
asiamo za moich czasow (czyli prawie rok temu) i dziewczyn przede mna, zawsze wazne bylo zaswiaczenie od ortopedy, niektore dzieczyny mialy od neurologa i od ortopedy, dla pewnosci,ale juz sam ortopeda wystarcza. nie wiem jaki to rozmiar 32panche :P ja polski mialam 75K, najmniejsze piersi z forum z tego co pamietam to bylo F. jezeli masz zaswiadczenie i spory biust to powinni cie zakwalifikowac. powodzenia. moj efekt:rozmarowo jest super (dla mnie) bo chcialam E i mam E czasem male F, ja jestem postawna kobieta wiec maly biust by sie u mnie nie sprawdzil. moj lekarz ok, ale z perspektywy czasu to go nie polecam, bo nie ma duzego doswiadczenia i nie sa takie jak chcialam. bardzo ladniej robi kulicki i ulatowski, widzialam ich efekty, duzej sie czeka ale wynik super. skoro zabralas sie za czytaie calego forum (co popieram, bo wtedy masz inna perspektywe, na podstawie kilkudziesieciu opinii kobiet o szpitach i lekarzach, a takze o powiklaniach) moj opis jest ok 300-315 strona :P akinom74 bardzo ci wspolczuje i nadal sie zastanawiam co musi sobie myslec lekarz, ktorego pacjentka prosi o wyciecie co najmniej polowy biustu, a on tylko zmienia ksztal i unosi. chcial ci zrobic dobrze w ten sposob ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiol, nie jeden lekarz tylko czterech, bo tylu mnie operowalo. Nawet wiem, ktora piers kto robil. Ja nie wiem jak to sie stalo. Po operacji, przy zmianie opatrunku dwie lekarki ktore tez operowaly, doszly do wniosku, ze mam rozmiar b no moze c. Zreszta po operacji tez mi mowili, ze udalo sie duzo zmniejszyc. No a teraz wyszlo ze zmniejszyli z g na ... g. I chyba dlatego na stole operacyjnym spedzilam tylko dwie godziny, a nie piec jak niektore dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy wiek ma znaczenie przy tym ile max są w stanie zmniejszyć? Noszę rozmiar 70i - chciałabym zejść do pełnego C (ew. małe D). Właściwie to nawet nie tak do końca o wiek mi chodzi tylko o budowę piersi. Moje to głównie tkanka gruczołowa (mammografia była masakrą - myślałam, że mi je zmiażdży:/ ). Zastanawia mnie czy to będzie przeszkodą przy tak znacznej redukcji czy mimo to nie będzie to miało znaczenia? W sumie jutro i tak zapytam o to lekarza ale wiecie jak to jest gdy w głowie zapali się lampka i pojawi się pytanie - chciałoby się od razu znać odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iniina
ja chcialam do krakowa na rydygiela, a da sie cos zrobic zeby tam "przyspieszyc" termin? sa dziewczyny ktore sie tam operowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryska 16756
zonna123 moge zapytac jaki lekarz Cie operowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rydygiera to terminy podobno około 1 rok ale napisz do mnie priv to ci opowiem lee70@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rydygiera to terminy podobno około 1 rok ale napisz do mnie priv to ci opowiem lee70@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,chciałam tylko przypomnieć że ja też jestem zadowolona z Łęcznej i z rozmiaru. Ostatnio chciałam kupić strój F&F w Tesco i 75DD i był za duży .Jedyne co mi trochę przeszkadza to że po opadnięciu piersi brodawki są trochę za wysoko ale nie jakoś strasznie(widziałam gorsze na zdjęciach w internecie)Pozdrawiam wszystkie dziewczyny po i trzymam kciuki za te przed oby wam się operacje super udały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,chciałam tylko przypomnieć że ja też jestem zadowolona z Łęcznej i z rozmiaru. Ostatnio chciałam kupić strój F&F w Tesco i 75DD i był za duży .Jedyne co mi trochę przeszkadza to że po opadnięciu piersi brodawki są trochę za wysoko ale nie jakoś strasznie(widziałam gorsze na zdjęciach w internecie)Pozdrawiam wszystkie dziewczyny po i trzymam kciuki za te przed oby wam się operacje super udały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,chciałam tylko przypomnieć że ja też jestem zadowolona z Łęcznej i z rozmiaru. Ostatnio chciałam kupić strój F&F w Tesco i 75DD i był za duży .Jedyne co mi trochę przeszkadza to że po opadnięciu piersi brodawki są trochę za wysoko ale nie jakoś strasznie(widziałam gorsze na zdjęciach w internecie)Pozdrawiam wszystkie dziewczyny po i trzymam kciuki za te przed oby wam się operacje super udały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka68
Ififi Ja jestem jedną z tych osób które z Łęcznej są zadowolone.Miałam duży biust i nie wiedziałam jaki będzie efekt końcowy,bo dr Mądry nie dawał mi gwarancji,że będzie C/D uzyskane na szypule,a jednak wyszło.Dziewczyny mówiły,że póżniej to się zmieni,bo wychodzą z pod pach,ale na dzień dzisiejszy jestem 7mc po i rozm jest C/D w zaleźnosci od firmy.Powiem teź,że mniejszych bym nie chciała,bo choć jestem w miare szczupłą osobą,to jednak nie jest już to sylwetka 20-latki i nie wyglądała bym dobrze.Ja Ci Łęczną polecam,ale wybór i ostateczna decyzja należy do Ciebie.Rozumiem dziewczyny którym nie zrobili,a raczej schrzanili operacje i pozostawili rozczarowanie i gorycz.Każda z nas idzie pod nóż z nadzieją,że warto,bo w końcu będzie lżej i komfort psychiczny,że nie patrzą sie na Ciebie jak na"wybryk natury"Wchodze do sklepu i wybieram co mi się podoba,a nie co pasuje na mnie.Ostatnio kupiłam sobie trzy stroje kompielowe,o ktorych wcześniej mogłam tylko marzyć.A ostatni strój miałam 27lat temu.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żabka68
Ififi Ja jestem jedną z tych osób które z Łęcznej są zadowolone.Miałam duży biust i nie wiedziałam jaki będzie efekt końcowy,bo dr Mądry nie dawał mi gwarancji,że będzie C/D uzyskane na szypule,a jednak wyszło.Dziewczyny mówiły,że póżniej to się zmieni,bo wychodzą z pod pach,ale na dzień dzisiejszy jestem 7mc po i rozm jest C/D w zaleźnosci od firmy.Powiem teź,że mniejszych bym nie chciała,bo choć jestem w miare szczupłą osobą,to jednak nie jest już to sylwetka 20-latki i nie wyglądała bym dobrze.Ja Ci Łęczną polecam,ale wybór i ostateczna decyzja należy do Ciebie.Rozumiem dziewczyny którym nie zrobili,a raczej schrzanili operacje i pozostawili rozczarowanie i gorycz.Każda z nas idzie pod nóż z nadzieją,że warto,bo w końcu będzie lżej i komfort psychiczny,że nie patrzą sie na Ciebie jak na"wybryk natury"Wchodze do sklepu i wybieram co mi się podoba,a nie co pasuje na mnie.Ostatnio kupiłam sobie trzy stroje kompielowe,o ktorych wcześniej mogłam tylko marzyć.A ostatni strój miałam 27lat temu.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ififi Ja jestem jedną z tych osób które z Łęcznej są zadowolone.Miałam duży biust i nie wiedziałam jaki będzie efekt końcowy,bo dr Mądry nie dawał mi gwarancji,że będzie C/D uzyskane na szypule,a jednak wyszło.Dziewczyny mówiły,że póżniej to się zmieni,bo wychodzą z pod pach,ale na dzień dzisiejszy jestem 7mc po i rozm jest C/D w zaleźnosci od firmy.Powiem teź,że mniejszych bym nie chciała,bo choć jestem w miare szczupłą osobą,to jednak nie jest już to sylwetka 20-latki i nie wyglądała bym dobrze.Ja Ci Łęczną polecam,ale wybór i ostateczna decyzja należy do Ciebie.Rozumiem dziewczyny którym nie zrobili,a raczej schrzanili operacje i pozostawili rozczarowanie i gorycz.Każda z nas idzie pod nóż z nadzieją,że warto,bo w końcu będzie lżej i komfort psychiczny,że nie patrzą sie na Ciebie jak na"wybryk natury"Wchodze do sklepu i wybieram co mi się podoba,a nie co pasuje na mnie.Ostatnio kupiłam sobie trzy stroje kompielowe,o ktorych wcześniej mogłam tylko marzyć.A ostatni strój miałam 27lat temu.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ififi Ja jestem jedną z tych osób które z Łęcznej są zadowolone.Miałam duży biust i nie wiedziałam jaki będzie efekt końcowy,bo dr Mądry nie dawał mi gwarancji,że będzie C/D uzyskane na szypule,a jednak wyszło.Dziewczyny mówiły,że póżniej to się zmieni,bo wychodzą z pod pach,ale na dzień dzisiejszy jestem 7mc po i rozm jest C/D w zaleźnosci od firmy.Powiem teź,że mniejszych bym nie chciała,bo choć jestem w miare szczupłą osobą,to jednak nie jest już to sylwetka 20-latki i nie wyglądała bym dobrze.Ja Ci Łęczną polecam,ale wybór i ostateczna decyzja należy do Ciebie.Rozumiem dziewczyny którym nie zrobili,a raczej schrzanili operacje i pozostawili rozczarowanie i gorycz.Każda z nas idzie pod nóż z nadzieją,że warto,bo w końcu będzie lżej i komfort psychiczny,że nie patrzą sie na Ciebie jak na"wybryk natury"Wchodze do sklepu i wybieram co mi się podoba,a nie co pasuje na mnie.Ostatnio kupiłam sobie trzy stroje kompielowe,o ktorych wcześniej mogłam tylko marzyć.A ostatni strój miałam 27lat temu.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny,chciałam tylko przypomnieć że ja też jestem zadowolona z Łęcznej i z rozmiaru. Ostatnio chciałam kupić strój F&F w Tesco i 75DD i był za duży .Jedyne co mi trochę przeszkadza to że po opadnięciu piersi brodawki są trochę za wysoko ale nie jakoś strasznie(widziałam gorsze na zdjęciach w internecie)Pozdrawiam wszystkie dziewczyny po i trzymam kciuki za te przed oby wam się operacje super udały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego kobiety z bardzo dużym biustem noszą brytyjskie biustonosze, po prostu u nas takie staniki nie istnieją. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akinom74 mozesz napisac ile gram ci wycieli z piersi ? Bo to rzeczywiscie niezwykle ze rozmiar ci sie wcale nie zmienil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×