Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wanka

Kiedy najwcześniej robiłyście test ciążowy

Polecane posty

Gość ktoraszkolei
ale sie uśmiałam buahaha sygnały biologiczne , przecież teraz bedziesz sie nakrecac i sama sobie te sygnały wmawiac , jak szkoda ci kasy na testy to zrób jeden a porzadny dający 100 % pewnosci Bhcg, życze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A się śmiej,ja i tak poczekam :) A czy będę się nakręcać to raczej nie, bo zeszłam na luz...co ma być to będzie(ale najlepiej mała Marysia :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, welna, muna, dziekuje za zyczenia ;), kochane moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania bez sensu jest robić testy na ileś tam dni przed okresem, ale jeśli Ty jesteś już 3 dni po, to wg. mnie to nie będzie wydawanie kasy bez sensu na test, bo jeśli jesteś w ciąży to on powinien Ci już spokojnie wyjść oczywiście decyzja Twoja i trzymam kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, podziwiam twoj spokoj twardzielko, ale moze to i sposob dobry ;), ja po 3 dniach bez @ juz bym testowala, ba nawet po 1 dniu...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że dam radę,już gorzej będzie utrzymać wszystko w tajemnicy przed mężem :) A test zrobię może za tydzień aby właśnie mężowi pokazać jak wróci z delegacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna, powiedz mi kochana, czy towrzyszylo tobie uczucie wzdecia, zanim dowiedzialas sie ze jestes w ciazy?? Nie chce sie nakrecac, ale czuje sie pelna, jakbym zjadlo worek kartofli!! Jajnik nadal kluje, lecz nie wciaz a tak na przemian raczej... Ja w pierwszej ciazy to wlasciwie nie pamietam juz jakie mialam objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I widzicie kochane Panie jaki człowiek durny...wróciłam z zakupów i co?? Okres mi się zaczyna :( Dobrze że nie kupowałam testu,zamiast tego tampony są potrzebne...I jak tu nie załamywać się jak wszystko na przekór!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka Sto Lat i wszystkiego co najlepsze a wiadomo czego najbardziej życzę II :) Coś mnie zastanawia ta moja @ bo tak malutko tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lidka nie pamiętam czy miałam wzdęcia przed terminem @, napewno miałam kosmiczne na początku ciąży, ale to już było po terminie... pamiętam, że byłam wyjątkowo wyluzowana ;) bo przecież test zrobiłam pare dni po terminie @ za co mnie tu przeklinałyście :P a jak robiłam test to z taką dziwną pewnością, że na bank zobacze II krechy tak czy inaczej wierzę, że te wzdęcia u Ciebie to musi być to! a czujesz się jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! Zrobilam dzisiaj test,bo @jeszcze nie widac no i niestety ale jedna krecha.Nie zalamuje sie jeszcze ,bo owulacje tym razem mialam pozniej niz zwykle,wiec jeszcze wszystko mozliwe.Test powtorze za kilka dni jak ta okropna @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kobitki :) Robiłam dziś rano test owulacyjny (no co! obiecałam że nie zatestuję ale ciążowym!!! ;P ) no i z dnia na dzień kreska ciemnieje dziś już była taka mega ciemna ;) Dodam że mdli mnie dziś cały dzień strasznie (choć nie zdziwie się jesli to akurat wynika z przemęczenia i stresu w pracy) ale generalnie jestem dobrej myśli :) Piersi jakoś mi nie dolegają tylko sutki takie różowiutkie się zrobiły nie całe brodawki tylko same sutki, nie wiem czy to coś znaczy... a temperatura między 36,8 - 37,3 st.C A co u Was ciekawego????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczka_83 nie przejmuj się ja dziś czytałam, że mnóstwo kobiet miało negatywne testy nawet długo po terminie @ a w ciąży już dawno były :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki,niby aż tak nie łudziłam się dzidziusiem a tak mi smutno że przyszedł ten okropny @ eeeeeee płakać mi się chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, przykro mi, lecz nie nalezy sie poddawac tylko dalej walczyc namietnie i stanowczo!!! Welna, czuje sie w sumie normalnie, tylko ta pelnosc w zoladku jakby...sama nie wiem, nie chce sie nakrecac i zrzucac na ciaze, choc wolalabym abt o byl ten powod, dla ktorego tak sie czuje, nie mniej jednak, moze to byc powodem mojeo odzywiania czy czegos takiego... Poczekamy do przyszlego tygodnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welna fajnie by było. to ja coś to pisz na facebooku. ja właśnie narazie nie mam żadnych rozstępów, ani na piersiach ani na brzuchu. a piersi mam większe o 2 rozmiary. teraz mam miseczkę D:) moja mama nie miała rozstępów to mam nadzieje że ja też nie będe mieć. smarowałam sie dużo oliwką na początku. ostatnio przestałam bo jakaś wysypka mi się pojawiała na brzuchu i nie wiedziałam czy to przez tą oliwkę. wełna a ty jakim kremem smarujesz? lidka czuję że jesteś w ciąży. trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mam nietypowe pytanko czy wy zaraz po starankach idziecie do łazienki się myć ? bo czytalam na jednej stronie że jak się zaraz po stosunku biega do łazienki myje i załatwia to sa mniejsze szanse na zajście w ciąże czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxi ja też mam gigantyczne cyce :D tylko, że ja nie lubię dużych, uwielbiam małe cycki, takie które nie przeszkadzają :) ja w ogóle nie nosiłam stanika przez ostatnie 3 lata a teraz w tych stanikach to czuję się jak w pancerzach blee :) ja smaruję brzuch normalnym kremem, takim jakiego używam do ciała, dove albo nivea najczęściej i kupiłam sobie jeszcze krem który polecała Lidka na rozstępy babydream z rossmanna, też b. fajny, bardzo wydajny i nieklejący :) misiaczek co do mycia, to ja się nie myję :D najlepiej jest poleżeć chwile z nogami do góry po stosunku :) Margotka co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja coś dziś mam złe przeczucia :( Boje się że @ jutro przyjdzie, ale staram się nie myśleć, dziś robię przedwiosenne porządki w domku :) żeby zająć się czymś calusieńki dzień. Ja to już nawet wymyśliłam imiona dla moich dziubeczków: Amelka albo Mikołaj :) Co do kąpieli zaraz po kochaniu to zdecydowanie się odradza, ze mnie M się śmieje ale ja leżę zawsze z nogami do góry - trzeba pomóc grawitacji :) W zeszłym cyklu jak szłam do wc na siusiu albo do kąpieli od razu wszystko ze mnie uciekało więc teraz wolę zawsze sobie troszkę poleżeć, nawet gdzieś czytałam wypowiedź pani ginekolog, że taką "metodę" powinno się stosować i że to powinno być dla nas oczywiste ;) Nie żeby nie było szansy na zajście jeśli zaraz po * wstanie się z łóżka ale takie leżenie zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo zafasolkowania ;) Nadal 3mam kciuki za was a Wy 3majcie za mnie :) Miłej soboty, wypoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj rano moja córka doceniła, ledwo otworzyła oko i się mnie pyta: mama urodziłaś już siostrzyczkę? ja mówię, nie, musi mi jeszcze brzuch trochę urosnąć...a ona na to, ale przecież masz już WIELKI! hehe :) szczerość dzieci mnie rozbraja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welnianykamyk @ powinnam dostać jutro (oby nie) więc chyba jutro za-testuję choć się zastanawiam bo może poczekać aż się "pospóźnia" trochę. Zraziłam się tym negatywnym testem w środę :( Póki co na @ się nie zapowiada ale miesiąc temu było tak samo a jak mnie w niedzielę nad ranem bóle obudziły to już było pozamiatane :( I cały dzień w łóżku przeleżałam :( Generalnie nie mam bolesnych @, ale wtedy to chyba było samoistne poronienie bo mi prze terminem @ 3 testy wyszły pozytywne :( ale @ przyszła i była wyjątkowo wredna dla mnie :( Córcie to masz zabawną, uśmiałam się :) :) Uroki starania się o rodzeństwo dla dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a powiedzcie mi taką rzecz.. Generalnie nie robię wykresów temperatur ale w tym miesiącu od tygodnia mierzę z ciekawości (wiem że to nie ma sensu) ale Wygląda u mnie to tak, że rano mierzę ok 6-7 w pochwie i na zmianę pokazuje mi 37,1 i 36,8 tak generalnie co drugi dzień. Z ciekawości tez mierzę sobie w ciągu dnia czyli tak jak teraz np kolo południa, wyczytałam że po porannym pomiarze temp raczej spada (średnio 1 stopień na godzinę do uzyskanie "normy" a u mnie wzrasta!! Co jets? Dziś o 7 miałam 37st a teraz przed chwilką 37,6 w pochwie (pod pachą 36.3!!!!! Wie któraś co to znaczy?? Może dzień przed planowaną @ to dobry znak?? Czy raczej zły? poradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallo to ja_82
Hej dziewczny Nie wie czy mnie pamietacie. Udzielałam się jakis czas temu na tym forum. Walczyliśmy długo o ciążę i w końcu sie udało. 18 lutego urodziłam moją córcię. To był 34 tydz Mała ważyła 2300 i 47cm Jeszcze jest w szpitalu bo ma zapalenie płuc. Jest bbb silna:) waży już 2500 i nawet cyca je. Ale chciałam Was uprzedzić-te które są i bedą w ciąży. Dużo wcześniaków się rodzi bo mamy mają paciorkowca. Coraz częściej on występuje a niestety badanie robią w 36tyg ciąży. Za to badanie się płaci ale uważam że powinno się je samej dla siebie zrbić wcześniej. U mnie go podejrzewal ale na szczęście wynik ujemy. Za to koleżanaka z sali miała paciorkowca. Urodziła w 33 tc i na całe szczęście bo Mały by kolejnego tyg nie przeżył!!! Łożysko miała w rozpadzie a mały po urodzeniu dostał ciężkiej sepsy. Bo paciorkowiec odp m.in za sepse. Mały sobie poradził, miał przetaczaną krew kilka razy. Także dziewczyny, nie ma co oczywiście sobie wkręcać ale zróbcie sobie dla spkoju to badanie. Pozdawiam wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do teacher 26,
Teperatura w ciagu dnia wzrasta a nie spada. Różnica miedzy poranną a wieczorna moze wynosić nawet 0.5 stopnia czyli piec kresek. To jest związane w dużej mierze z aktywnością fizyczna. Gdybyś leżała cały dzień plackiem w łóżku to pewnie nie wiele by sie podniosła, ale jako ze cały dzień wykonujemy przeróżne czynności to temperatura trochę sie podnosi. I nie sugeruj sie tym, ze teraz jest w okolicach 37.0 bo nie masz pomiarów bazowych, sprzed owu. Generalnie większość kobiet ma ok 36-36.5 przed owulacja, i ok 37 po, ale nie wszystkie. Pomierz przez kilka cykli i wówczas nawet jeśli nie będziesz robiła tego regularnie to przynajmniej będziesz wiedziała czy temperatura z danego dnia odpowiada tej, która z reguły była w tym czasie w poprzednich cyklach. Życzę Ci jednak aby pomiary nie były możliwe w kolejnych cyklach, bo ich juz nie bedzie. Przez kolejnych 9 miesięcy. Ps. Ja tez czekam na @. Kilka miesięcy temu poronilam. Od dwóch cykli znów sie staramy. Zrobiłam dzis test 10 po owulacj, 3 dni przed terminem @. Niestety był negatywny. W cyklu, w którym zaszlam miałam test pozytywny wlasnie w 10 dniu po owu, także straciłam nadzieje:( chyba należy zaliczyć ten cykl do straconych :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo własnie zastanawiałam sie co u ciebie. gratuluję córeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej właśnie zastanawiałam się czy pisać, bo tak doszłam do wniosku, że mimo, że wszystkie jesteście bardzo miłe i zżyte - macie profile na Facebooku, to czuję się tu troszeczkę wyobcowana. Może dlatego, że już jestem w ciąży i nie testuje z Wami a może dlatego, że bije ode mnie jakaś zła energia... Nie wiem... Dziś pierwszy wyraźny kopniaczek. To bardzo miłe uczucie i zaskoczyło mnie w samym środku dnia. Do tej pory (mimo drugiego trymestru) zastanawiałam się czy serduszko ciągle bije, dziś już wiem, że moje dziecko ma się dobrze. Jestem po kolejnych badaniach moczu, krwi i zrobiłam tą czystość pochwy. Nie ukrywam, że wyniki mnie stresują, dowiem si ę 13 marca. Wełna, mój brzuszek tez duży. Nie da się go już ukryć przed światem. Ja używam Ziaja mama mia, daje ulgę przy napiętej skórze. roxikct, widziałaś się z lekarzem?? Co mówił na Twój mocz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×