Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

O moj boze, mam az 10 stron wstecz do poczytania ;-) Ale Maksiu dba bardzo o to aby moj dzien byl wypelniony na maxa hihihi, szczescie ze daje mi spac w nocy, bo tak chodzilalbym chyba na rzesach. U nas juz 5 tydzien, zlecial. Nawet nie wiem za bardzo kiedy tak szybko. Je bardzo duzo ma juz tyle faldek na raczkach, nozkach szyjce ze musze je dokladnie odgarniac przy myciu, a wazy juz 5kg. A ja wygladac nielugo jak z oswiecimia. Waze 65kg, a przed ciaza wazylam 60kg. A przy moim wzroscie to te 65kg jest idealne (mam 175cm). Troszke czuje sie slabo przez to ze on tak wszystkoze mnie wyciaga. Oczywiscie brzuszek i kolki mecza Maksia. I wlasnie musze Was podpytac bo jak je to placze, robi sie czerwony, zaciska piastki i przez to czesto nie moze sie dobrze najesc. Czy macie pomysl jaki powod tego moze byc. Podaje mu regularnie INFACOL, juz zaczynam druga buteleczke dzis. Pozdrawiam goraco wszystkie Brzuchatki i Mamusie i zycze duzo sloneczka na weekend i obiecuje ze bede sie regularnie odzywac. Maksiu musi wpisac w nasz grafik korespondencje na forum. hiihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Maksia oszukuje troche piciem herbatki koperkowej, ze wzgledu na te problemy z brzuszkiem i tym ze jest bardzo gruby. klade go na lezaczku albo poduszce zeby mnie widzial i wedy podaje, ale ta nauka trwala tez dosc dlugo bo ponad tydzien, bo cwaniak wypluwal, sciskal i wcale mu to nie smakowalo. Ale od 2 dni jakos dajemy rade. Probowalam tez kroplomierzem. Niezbyt mu sie to podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Mamuśki:-) Znowu mam do Was pytanie i znowu liczę na pomoc. Czy widziałyście tutaj w jakimkolwiek sklepie śpiochy? szukam i szukam i nic, to samo tyczy się kaftaników. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wszystkie te wasze rady powinno sie spisa, bo nie zapamietam wszystkiego :) kurde wiecei co wczoraj sie strasznei przestraszylam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 leze odpoczywam a nagle taki straszny bol brzucha mnei zlapal z lewej i prawej jajnikow, jakby ktos je scisnal z calej sily i klucie w tych miejscach. nie wiem co to bylo, ale jakby nie przeszlo to dzis do szpitala ja nei chce z siebie panikary robic czy mogly by byc to jakies skurcze, takie bolesne ze wstac nie moglam i chodzic??? dzis juz nie boli oprucz kosci lonowej i pachwin ale do tego sie juz przyzwyczailam mialyscie cos podobnego dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia klociaaaaa
lepiej na start kupić ubranka w rozmiarze 0-3? czy może newborny? chciałabym kupić ciuszki siostrze, ale nie mam bladego pojęcia które będą odpowiedniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia klociaaaaa
nie pytam o rzeczy"na potem", wiem że te większe też się przydadzą. po prostu siostra zleciła mi zakup "wyprawki" i muszę jakoś podołać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciociu klociuuuuu zalezy czy dziecko ma być duże czy też nie. Jeżeli takich średnich rozmiarow (3,5kg)to najlepiej mieć coś blisko ciałka, takie newborn, ale niewiele bo po kilku tyg bedzie za male, a reszta 0-3, w razie potrzeby mozna podwinąć.Ja takie zakupilam.Kilka stron wcześniej pisalysmy sporo o tym monia*** jesteś tu jeszcze? A u ciebie to oby napewno skurcze przepowiadające? jakieś długie one. Ja mam kilkanaście razy dziennie,i więcej, ale po 1-1,5 min.Teraz juz wiem ze u mnie to jest to bo mam przy tym lekki ból w krzyżu (a tego bólu ta ja nie zapomnę z pierwszego porodu) Agnieszka 75 czy to znaczy ze ze względu na wade wzroku zapisana jesteś na cc? Jesteś pierwszą osobą o jakiej wiem ze tak bedzie ze wg na oczy.Ja to ci raczej nie pomoge bo sama mam podobny problem, choć z lekarzem dopiero mam zamiar w środe o tym rozmaw. Ja mam - 5 i właśnie zastanawiam sie czy oni to wezmą pod uwagę.Wiadomo, nie chce zeby wzrok mi sie pogorszył ale i tez cesarki nie chce jeśli nie trzeba. Już mi niewiele czasu zostało - dokład. 6tyg - i czas cos z tym zrobić. Powiedz mi jeszcze czy masz też wade siatkówki, czy tylko krótkowzroczność? ulotna chwilo jeśli chodzi ci o takie spodenki na ramionka, bez rękawków to ja kupilam w mothercare, welurowe, nie tanie (razem z body Ł10 i więcej)ale tylko tam widziałam.Sama też szukalam i ostatecznie wiecej bede miala z polski Kaftaniki niestety nigdzie. Dziwny ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia****
Borówka* a kiedy Ci sie zaczely te skurcze bo mi w 32tyg.i troche sie boje czy nie za wczesnie.Wlasnie tak myslalam ze sa troche dlugie i wlasciwie to nie wiem czy to sa te przepowiadajace czy moze cos innego.Tylko co?Pojawia sie przy tym bol plecow i takie dziwne uczucie dreszczy, ale to chyba bardziej juz ze strachu hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze brzuch robi sie twardy zauważylam ok 30 tyg, teraz zaczęłam 35, i widze ze od jakiegos czasu doszly do tego lekkie bóle krzyża, takie jak mialam przy skurczach porodowych tylko o niebo lżejsze. a mówilas o tym midwife? jestes z londynu, a skąd dokładniej?bo widze terminy mamy cos obok siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia****
Tez jestem w 35tyg.a wlasciwie to juz prawie koncze,termin mam na 01.07.Rozmawialam z polozna na ten temat i powiedziala ze jest wszystko w normie,ze macica sie przygotowuje ale roznie tu jest z ta opieka w Londynie wiec wole sama zasiegnac informacji.A jestem z Londynu i mieszkam w Bromley,a bede rodzic w Epsom,bo szpital do ktorego mnie skierowali jest okropny.Bede miala troche daleko bo az godzine od domu ale mam nadzieje ze dojade na czas hehe.A gdzie Ty rodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia****
Ostatnio widzialam przesliczne kaftaniki w H&M w dziale newborn,a spiochy tez maja, ale swietny wybor jest w Boots.Udanych zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede rodzić w Kings college hospital. Też się przeniosłam.Stwierdzolam ze albo tam albo w Polsce, a nigdy w Mayday, do ktorego mnie zapisano wstepnie. A już mialam nadzieję ze ktoś jeszcze bedzie ze mną w King\'s ...Chociaż Bromley calkiem niedaleko. To Epson ma takie dobre opinie? Ja mieszkam w Thornton Heath, mialabym całkiem blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia****
Masz racje ze sie przenioslas,slyszalam nienajlepsza opinie o Mayday.Kiedys mieszkalam w tamtych okolicach,a teraz moi rodzice mieszkaja na Thornton Heath,takze wiele slyszalam o tym szpitalu.A w Epsom mam znajomego lekarza i glownie dlatego tam sie przenioslam bo mysle ze bede czula sie pewniej jak bede wiedziala ze ktos znajomy jest w poblizu.On jest tam ginnekologiem -poloznikiem.A poza tym jest swietna atmosfera w tym szpitalu,wszyscy sa przyjaznie nastawieni do pacjentow bynajmniej takby sie wydawalo,a to tez jest wazne.A dlaczego przenioslas sie akurat do Kings?Mialas jakies problemy z przeniesieniem sie do innego szpitala,bo ja tu mialam.Moj GP nie chcial mnie przeniesc wiec musialam sama wszystko zalatwiac,ale na szczescie sie udalo i jak do tej pory jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mialam doslownie zadnych trudności z przeniesieniem sie. Nie chcialam w Mayday i szukalam lepszej opcji, przejrzałam mnóstwo zródeł i wyszło ze Kings jest tą najlepsza możliwą. Ogólnie tutaj w Londynie za bardzo nie ma z czego wybierać, co szpital to gorszy. Jedynie st.thomas na London bridge zdaje mi sie. Ja na początku ciąży bylam przerażona opiniami, chociaż to mój drugi poród tutaj. Wcześniej nie interesowalam sie tym za bardzo, nie mialm też internetu na okrągło, no i wiadomo mniej informacji i ślepo wierzylam ze jestem w dobrych rękach. Co prawda poszlo ok ale nie zdecydowalabym sie na kolejny poród w tym samym szpitalu (whitechapel) A teraz mam spokojną głowe, a czy dobrze wybralam to się okaże, jak dotychczas jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia****
To Ty masz latwiej,wiesz czego sie spodziewac.A poza tym mowia ze kolejny porod to tylko latwiejszy.Szczesciara...Mam nadzieje ze dobrze wybralas i zycze powodzenia.A kiedy masz dokladny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W Coventry dziwna pogoda, niby miało padać i się rozeszło.Teraz jest przyjemnie, szkoda,że w dzień tak nie było. Nieczęsto tu zaglądam ostatnio, mój synek pochłania mój czas.Poza tym próbujemy zorganizować chrzciny i trzeba zaprosić dziadków = kupić dziadkom bilety (okres wakacyjny nie jest najlepszy), które są teraz bardzo drogie.Dziadkowie też sobie wakacje zorganizowali i trzeba się jakoś do ich terminów dostosować. Spędziłam trochę czasu na wyszukiwaniu najkorzystniejszej opcji biletowej. Spioszki - (śpioszki to coś a\'la pajacyk tylko bez rękawków, zapinane w kroku i na ramionkach z pełnymi stópkami) kupiłam dziś komplecik w Tesco za 6 f, koszulka i śpioszki, kremowe. Też nie mogłam nigdzie spotkać śpiochów i kaftaników.Mam kilka z Polski.Ale od kaftaników wolę body. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja tylko na chwilke,przepraszam was ze tak mało sie udzielam ale z moja niunia zaczeły sie klopoty kolkowe i do tego nie moze zrobic kupki,prosze poradzcie cos,jest chyba jeszcze za mała zeby jej podawac herbatki.juz niewiem co robic,ona płacze bo ja boli ja płacze bo nie moge jej pomóc.dodam ze infacol podaje jej od kilku dni ale chyba nie działa. pomózcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po zakupach-byliśmy w Asda i kupiliśmy śliczniutkie ubranka George i Disney w większości spodenki, bluzy i sweterki, kupiłam jeszcze śpiworek i kilka innych rzeczy nie udało mi się kupić pajacyków, bo zostały same wielkie rozmiary:-( a mnie czas goni, bo niedługo wyjeżdzam do Polski jutro Next, Mathercare i Primark-może tam coś upoluję przydałoby się też odwiedzić Tesco, ale mieszkając tutaj tyle czasu jakoś ani razu nie robiłam zakupów w tym sklepie, bo nie ma go w moim rewirze. Może któraś z Was jest z Birmingham i mnie oświeci:-) Dzięki dziewczyny za odzew🌻 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama ***Eli
Mona zajrzyj na strone 527 i dalej, niedawno o tym pisalysmy. a ogolnie to rob jej cieple oklady na brzuszek i nie przerywaj infacolu!!! jak skonczy 4 tygodnie lec po gripe water. nie wiele tu mozesz zdzialac niestety, to trzeba przetrwac.jesli jednak jestes czyms bardzo zaniepokojona zadzwon do health visitor,niech przyjedzie i zobaczy. jesli myslisz ze dziecko nie moze zrobic kupki mozesz sprobowac mu pomoc. popodginaj ostroznie jej nozki tak zeby kolankami dotykala brzuszka. powinnas wkrotce uslyszec efekty :). masuj tez delikatnie brzuszek malej i rob oklady z tylko co uprasowanej pieluchy lub kaszy z mikrofali (ktoras z dziewuszek o tym wczesniej pisala i mysle ze to moze byc genialna sprawa). a przede wszystkim cierpliwosci zycze! teraz bedziesz jej potrzebowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o tabelce. Szczęśliwe Brzuchatki: Monika.stansted..22.06.2008...37...stansted.........syne k.. ...Oscar Aneta_s.............07.07.2008...34...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....34...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...33...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-gosiaia....08.08.2008...30...Basingstoke..chlopa k-Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......18.08.2008....22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.... .....? natusia22..........28.08.2008....23.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby........... ..... ?............? mama Eli...........02.10.2008.....23.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....20.....Londyn..........?. ...............? mala79.............07.11.2008.....17......Londyn........ .?................? Asanna.............11.11.2008.....16......Wood Green.......?...........? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :))) monia*** mam termin 12 lipca. Przyjrzyj sie naszej tabelce, tam jest dużo nas. I oczywiście zapraszam do dopisania się :))) Objaśnie co i jak:pierwsza kolumna tro wiadomo, druga to termin, trzecia- tydzień w których jesteś, czwarta- gdzie mieszkasz i dalej też wiadomo Szczęśliwe Brzuchatki: Monika.stansted..22.06.2008...37...stansted.........syne k.. ...Oscar Aneta_s.............07.07.2008...34...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....35...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...33...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-gosiaia....08.08.2008...30...Basingstoke..chlopa k-Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......18.08.2008....22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.... .....? natusia22..........28.08.2008....23.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby........... ..... ?............? mama Eli...........02.10.2008.....23.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....20.....Londyn..........?. ...............? mala79.............07.11.2008.....17......Londyn........ .?................? Asanna.............11.11.2008.....16......Wood Green.......?...........? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesdzcze raz napisze :( bo moze cos mi pomozecie??? kurde wiecei co wczoraj sie strasznei przestraszylam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 leze odpoczywam a nagle taki straszny bol brzucha mnei zlapal z lewej i prawej jajnikow, jakby ktos je scisnal z calej sily i klucie w tych miejscach. nie wiem co to bylo, ale jakby nie przeszlo to dzis do szpitala ja nei chce z siebie panikary robic czy mogly by byc to jakies skurcze, takie bolesne ze wstac nie moglam i chodzic??? dzis juz nie boli oprucz kosci lonowej i pachwin ale do tego sie juz przyzwyczailam mialyscie cos podobnego dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arvena nie wiem czy ci pomogę, nie mam pojęcia czy to to samo,może coś podobnego. Miałam tak w poprzedniej ciąży. kilka razy. Leżąc nagle czuję ostre kłucie w dole brzucha z jednej strony, lub z drugiej, tak ostre ze nie moge sie ruszyc ani oddychac przez chwilę, przechodzilo po kilkunastu min, po wstaniu i chodzeniu przez a=jakiś czas, czasem lelli ból pozostawal na kilka godz. Byłam z tym w szpitalu, po badaniach powiedziano ze nic mi nie jest ani dziecku i macica pewnie się rozciąga. po jakimś czsie wycichło i mialam z tym spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mona7712 - posłuchaj MamyEli.Nie rezygnuj z infacolu, bo on zaczyna działać dopiero po kilku dniach.Też zaczęłam podawać, bo jakoś się Czarek dziwnie pręży co wieczór i nie może spać.A Infacol nie powinien mu zaszkodzić a może pomóc.Reszta rad MamyEli też jest super.Grape Water dopiero można zacząć podawać miesięcznemu dziecku, więc jedyne lekarstwo dla Julki to infacol. Ja ponadto wierzę w tummy tub (to wiaderko do kąpieli).Kąpiemy Czarka codziennie i za każdym razem robi super dużą kupę po kąpieli a w trakcie odchodzą mu gazy i odbija mu sie po kilka razy.Wydaje mi się,że ta pozycja w tym wiaderku to sprawia, no i ciepła woda działa relaksująco. Wyspałam się nawet tej nocy, tylko 3 pobudki.Czarek wciąż reaguje płaczem na łóżeczko, ale znacznie szybciej się uspokaja.Chyba odnosimy sukces wychowawczy, po porażce, oczywiście. Co do wyboru szpitala: myślę że to dosyć duże znaczenie.Ja wybrałam mały szpital bez wygód typu łazienka w każdym pokoju.Za to atmosfera była super.Położne pomocne i opieka po porodzie super.Najbardziej się cieszę,że udało mi się pozostać przy karmieniu piersią, było to dla mnie bardzo trudne.Ale się udało.Moja determinacja + pomoc i fachowe rady położnych. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki my mielismy wczoraj udany dzien zaliczylismy z dziadkiem 8 godzinne zwiedzanie Londynu. Tymon spisal sie super. Ale dzis od rana znowu akcja,prezy sie i wygina, tak jakby nie mogl oddac gazow, bo kupke udaje mu sie zrobic. Nie sa to kolki, czy w zwiazku z tym moge podac mu ten Infacol? tymon ma prawie 3 tyg. dziala na niego troche termoforek. kurcze straszne uczucie jek ni mozna pomoc takiemu szkrabowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia****
Szczęśliwe Brzuchatki: Monika.stansted..22.06.2008...37...stansted.........syne k.. ...Oscar monia****...........01.07.2008...36...Londyn/Bromley.....synek...?... Aneta_s.............07.07.2008...34...Slough...........c orka.....Jessica Borowa.............12.07.2008....34...Thornton Heath......córka...... Julia...8............13.07.2008...33...Telford......? .....Oliwia/Olivier arvena4-gosiaia....08.08.2008...30...Basingstoke..chlopa k-Alexander Julka...............15.08.2008....24.....Londyn......... ..... ............. agnieszka75......18.08.2008....22...Ash, Surrey.....synek Gosia1302.........18/08/08......33.....Londyn/Croydon... ...?.... .....? natusia22..........28.08.2008....23.....Londyn.......... ....? ..........? asiunia876........15.09.2008.....21.....Derby........... ..... ?............? mama Eli...........02.10.2008.....22.....WGC........synek...Jakub Jan monika820227....15.10.2008.....20.....Londyn..........?. ...............? mala79.............07.11.2008.....17......Londyn........ .?................? Asanna.............11.11.2008.....16......Wood Green.......?...........? Salma...............10.12.2008.....8.......Leicester.... .......? ...........? Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... .......... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester..dziew..Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .......Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26............29/09.....3370....Essex Great Dunmow..syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynka agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield.......... córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn................Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus.........Daw idek MONDZI25..02/11..3850..BANBURY...CÓRECZKA...OLEŃKA Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. . ......Dorian? karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ... ....Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... ..Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie (Grimsby) ..syn..Nataniel asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.. .. Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ....Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... .Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n....Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin...synek ...Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k....Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.....Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek ....Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ... .Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli-dziekuje ci bardzo za rady,zaraz wracam do strony527. mała robi mi jedna kupke na dobe,a to chyba za mało,oddaje gazy,ale niestety na tym sie konczy.polozna mi powiedziala ze infacol nie dziala na kazde dziecko i kazala isc do apteki i kupic cos innego(ja na razie pozostane przy infacolu)kupilam dzis tez herbatke rumiankowa dla niemowlat od 1 tygodnia zycia,plantex oraz herbate z kopru włoskiego dla siebie.juz kilka osob powiedzialo mi ze mala nie moze zrobic kupki bo mieszam mój pokarm z mlekiem modyfikowanym(tzn.w nocy je mleko a w dzien moj pokarm) wiec chyba zrezygnuje z podawania jej mojego pokarmu,który i tak musze odciagac zeby jej dac z butli.tylko jak teraz zatrzymac laktacje?bez sensu odciagac i wylewac do zlewu. cierpliwosc to ja mam tylko strasznie mi zal malej istotki ktora tak strasznie placze ze az sie zanosi a ja nie mge jej pomoc. z ta kasza moze byc dobry pomysl tylko ze ja nie mam mikrofali wiec niestety nie mam jak jej podgrzac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc slicznotki!!! Przepraszam ze wogole tu nie zagladam ale mam nadzieje ze dzis uda mi sie nadrobic lekture kurcze dzidzia i to pakowanie wszystkich rzeczy zabieraja caly moj czas no ale coz :) nie narzekam bo sie barzdo ciesze jszcze tylko tydzioen i do polski a ja wlasnie w tej sprawie mam pytanko czy ktoras moze wie czy po moje notes na temat ciazy i porodu no i pologu to do szpitala powinnam sie zglosic czy moze w gp mi to dadza no i czy wogole dadza dziekuje bardzo za odp pozdrawiam i zycze milego wieczoru papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinka ja nigdy po porodzie nie ogladalam juz swoich notatek. nie dostalam ich wychodzac ze szpitala. nie dopominalam sie tez zbytnio bo wiedzialam ze bede rodzic w tym samym szpitalu.mozesz zapytac HV czy moga Ci je wydac w przypadku wyjazdu do Polski na stale. jedyne co mam do dzis to wypis ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×