Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcia ***

ciezarne Polki w Anglii.....odezwijie sie!-

Polecane posty

ja dzwonilam z pracy w lutym... wisialam na telefonie 4 godziny :p... ale szef nic nie powiedzial :] tam sie naprawde ciezko dodzwonic... ale proboj... napewno sie uda a wogole to zauwazylyscie jak ja dzisiaj jestem na bierzaco na forum???? moje dziecko spi jak aniolek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby tak dalej Aneczka :) Niech śpi maleństwo ❤️ bo i jemu odpoczynek jest niezbędny. Sabre - trzymam kciukasy za powodzenie!!!! 🌼 Idę kopytek doglądać bo jeszcze wykipią, przypalę i mąż mnie z domu pogna :P Idę dzisiaj znowu chatkę oglądać! Trzymajcie kciuki zeby to było to :) Zajrzę później a tymczasem 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam was jakis czas i postanowilam tez cos napisac :-) Jestem w 8 tygodniu ciazy i mieszkam w Londynie i jak tak was czytam to dowiaduje sie wielu bardzo ciekawych i potrzebnych rzeczy i za to bardzo Wam dziekuje :-D aneczka- gratuluje pieknego synka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia: dzieki i witam w naszym gronie... mimo iz juz nie jestem ciezarna to jakos sie przywiazalam do tego topiku.... i czekam z dziewczynami az one urodza :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, nie bylo mnie tu ponad dwa tygodnie :( co sie u was zienilo? jakies nowe dzieci???? ja mam troche zagrozona ciaze i biore leki, w piatek ide na nastepne usg i sie okaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam dane w tabelce bo juz byly nieaktualne ;) NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip anusia23.....30/06....34......Manchester......dziewczynk a....Hania iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? gosiaczek27..12/08.....27........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........25.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka.....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........27/11....11.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laboszek, czesc :) w pl na usg wyszlo ze trofoblast mi sie odwarstwia, i dostalam luteine dopochwowo zeby jakos to \"naprawic\". mam ja brac przez miesiac, bo pozniej lozysko ma zaczac pracowac. w piatek ide juz w uk na usg i zobacze czy cos sie poprawilo. i postaram sie pojsc do midwife w nastepnym tygodniu. a poza tym jestem bardzo szczesliwa, bo widzialam moje dzieciatko!!! 2 tygodnie temu mialo prawie 4 cm!! :D i widzialam serduszko! walilo jak oszalale :) jeszcze nie panikuje, bo nic sie nie stalo, a lepiej sie teraz nie stresowac :) a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jej powiem, dlatego chce sie z nia spotkac dopiero w przyszlym tygodniu, zeby porownac oba usg. ja tez mialam wahania jak bylam w pl, bylo mi zle i smutno i martwilam sie o dzidzie, ale juz jest leiej :) to chyba normalne ;) bedni nasi mezowie :) co bys wolala urodzic? dziewczynke czy chlopca? a moze masz przeczucie co u ciebie mieszka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przedzwonila do mnie midwife, przyjdzie do mnie na wizyte, ale dopiero za 2.5 tygodnia :( bo ma urlop. w razie czego zostawila mi tel i mam sie kontaktowac i przelozyc wizyte na wczesniej :) jeszcze nie mialam okazji zeby narzekac na opieke nad ciezarna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie wywiedzialam i niestety nie ma juz czegos takiego jak 5- dniowe paszporty dla dzieci tylko te 12 -sto miesieczne czyli musze czekac az do pazdziernika zeby wywiezc moje malenstwo z kraju i jechac do domku. Troche sie zalamalam i jest mi strasznie smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lobaszku, ja chyba wolelabym dziewczynke, tak dla meza, w prezencie. ale chlopiec tez moze byc :) sabre, jestes pewna ze nia ma innego wyjscia? nie wiem gdzie nawet mozna sie dowiadywac o inne mozliwosci... szkoda.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaa55
Czesc dziewczyny. Jestem pierwszy raz na tej stronie,fajnie ze jest taka stronka dla ciezarnych.Bardzo lubie was czyta piszecie o waznych sprawach.Ja jestem w 5 miesiacu.Zaniedlugo oszaleje przez ta pogode.Mieszkam w londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka- dobrze, ze napisalas ze ten paszport jest tylko na 12 miesiecy. Ale na jego podstawie moge kilkakrotnie przekraczac granice czy tylko raz do Polski i tam trzeba wyrabiac nastepny. Tak wogole to mi sie nie spieszy z wyjazdem do Polski bo rodzinka moze przeciez przyjechac na swieta:D:D a w tym czasie maam pozalatwia mi sprawy zwiazane z peselem i meldunkiem. I wtedy sobie wyrobie juz normalny paszport przez ambasade- i wiem ze to duzo wiecej bedzie kosztowalo ale nie mam ochoty specjalnie jechac po paszport do Polski:D:D:D 🌼Witam nowe ciezarne na forum:D:D🌼 Camille- teraz uwazaj na siebie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji poprawie kolejnosc w tabelce Anusi23, ktora wyszla przez moje niedopatrzenie:) bo wstawilam ja przed Iwitek- ale juz poprawiam:):):) NICK.......TERMIN......TC.........MIASTO..........PŁEĆ.. ............IMIĘ Okruch12....1/06....38...Boldon/Tyne and Wear....?....Wojtuś/Hania Sinia..........05/06....37.....Coventry............chlop iec........Philip duila...........13/06...36.......londyn............synek ............Filip iwtek29......22/06.......33.......Colchester.........dzi ewczynka .....? anusia23.....30/06....34......Manchester......dziewczynk a....Hania gosiaczek27..12/08.....27........Croydon.....dziewczynk a ....Amelka s_daga.......15/08.......26....london/richmond...synek.. .......Kacper Mada744....26/08........25........Harrogate......chlopak ........Julian Kalcia64.....31/08........25.......Waltham Abbey..chlopak.....Aleks... ***niunia***....14/09......23......Wolverhampton....syne k......Kevin kaska0110....16/09........23........Leicester........syn ek................? edziulka..........05/10...15.........Bristol.......?... ...Wiktoria/Oliwier Gosia24leicester..10/10. .19........Leicester..............?.............? laboszek...........14/10...19.....Swindon.........?..... Natasza/Hubert migotka_bober....15/10...19...Londyn...........?........ .........?....... Skorpionka81..19/10......18....Southampton.....dziewczyn ka.....Iza karina82........01/11.....16....chichester..........?... ......julia/antoś camillee..........27/11....11.....Bristol............? ...................? kurczaczek13...16/12....9.....Windsor...............? ....................? lorenka..........22/12......7.....Milton Keynes.....?.......................? Szczęśliwe Mamusie : sztefka.....15/03....2,700g......Londyn.......chlopak ......Aleksander asiek 392...22/03....3,740g......Londyn..........chlopak........Pa tryk flowerska...19/04....3,880g..Londyn- Enfield...chłopak........Tomasz Kohannah ... 20/04... 3256 g ... Londyn ...........Synus jak ulal Antos zeluchna......26/04.......?.....Hillingdon........chlopc zyk....... Kacper aneczka21..09/05.......3400.......Bedford.....chłopczyk. ....Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia ile razy mozna na tym paszporcie przekraczac granice :| ja jade na kilka miesiecy do polski wiec wszystko tam zalatwie... nie wiem zreszta czy juz tam nie zostane :( jeszcze mam czas zeby sie zastanowic wolalabym tutaj zostac ale boje sie samotnosci mam problem z Matim.... cale mleko z cyca zwraca z kazdym razem... a po tym butlekowym nic sie mu nie dzieje co robic??? moze mialyscie jakies takie ekscesy????? dodam jescze ze pilnuje tego co jem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, bylam u lekarza z tym moim przeziebieniem, no i musze przeczekac. No i jutro ide na badanie krwi, czy jestem w ciazy czy nie, bo wymiotowalam itp. powiedzial ze malo prawdopodobne ale lepiej sprawdzic. w sumie okres jaki mialam to takie plamienia tylko, nic gestego czy cos, nie wiem, watpie zebym byla w ciazy no ale coz pojde. nadal lekko plamie, w sumie tylko tak ze wkladka wystarczy i nic pozatym. a brzuch nadal mnei boli na dole. ja juz zglupialam doszczetnie. a przeziebienie to mam przeczekac:( oni zawsze tak mowia. ale musicie dziewczyny nalatac sie z tymi paszportami, okropna jest ta cala biurokracja, a polska ambasada wogole nie jest pomocna, mialam kiedys okazje dzwonic, baby jakies tak niemile tam byly ze wogole zaszczyt na kopie jesli sie dodzwonimy i one zechca odezwac sie do nas. camille nie martw sie, a przede wszystkim nie denerwuj sie tylko sie zrelaksuj i odpoczywaj i na pewno wszyskto bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie ma innej mozliwosci niz czekanie na swoja kolej w ambasadzie, tak naprawde mam zal do siebie ze tak pozno zaczelam sie dowiadywac o ten paszport, wiedzialam juz dawno ze po narodzinach dzidzi bede chciala wyjechac jak najszybciej. Nie uklada mi sie najlepiej z ojcem dziecka i chcialam po prostu pojechac, odpoczac, przemyslec. Nie wiem moze tak mialo byc, moze on sie zmieni jak sie urodzi dziecko. Cholera wszystko mi sie popieprzylo, wszystko musze sobie ukladac w glowie na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabre, mysl pozytywnie, tutaj gdzie jestesmy daleko od wszystkich, rodziny znajomych, czesto sie zdarza ze po prostu przestaje sie ukladac ale to nie znaczy ze to koniec, zawsze jest jakas nadzieja. podejrzewam ze wszyscy co wyjechali z polski, ze swoja druga polowka przedzej czy pozniej przechodza jakis kryzys, ja tez tak miala. wiesz wszystko nowe, nowi ludzie, brak znajomych przebywanie ze soba nonstop, zadnego odpoczynku dla siebie. nie ma nawet w jaki sposob odreagowac, wiec zazwyczaj o wszystko sie wyzywa na sobie nawzajem i nawet najdrobniejsze problemy potrafia czasem nas przerastac. no i wiesz ciaza, nowa odpowiedzialnosc, moze potrzebuje czasu zeby przywyknac. mysl pozytywnie, i sie nie daj:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze my poznalismy sie tutaj wiesz, po roku znajomosci juz pojawila sie ciaza, troche bylismy nieostrozni, duzo za szybko ta ciaza ale ja sie pogodzilam z mysla o dziecku bardzo szybko tylko on nie. Boze zebyscie wiedzialy co ja z nim przezylam, ile przebaczylam, i jak bardzo walczylam o to zeby udalo nam sie byc rodzina. Teraz niby wszystko jest ok, jeszcze zostaly resztki z przeszlosci ale mam nadzieje ze one znikna po narodzinach dziecka. No i niby wszystko ok oczywiscie nie idealnie ale ja czuje sie na maksa zmeczona tym zwiazkiem, dlatego chcialam pojechac, zdystansowac sie, zastanowic sie czy naprawde chce z nim byc, czuje sie troche wypalona. A tu do cholery biurokracja mi pokrzyzowala plany. Ciagle cos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejno bez jaj
Boze zebyscie wiedzialy co ja z nim przezylam to po co z nim jestes?olej dziada skoro masz watpliwosci chcesz budowac dom na piasku po co / by jeszce bardziej sobie pokrzyzowac droge zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka- dzieci tak maja , ze czasami im sie ulewa:( ale to nie jest nic zlego. Po prostu moze jais skladnik z mleka zle sie rozklada i organizm nie toleruje. A w tym modyfikowanym moze go nie byc lub w mniejszej ilosci. Na pewno powinnas o tym powiedziec poloznej jak przyjdzie na wywiad:):) sabre- a na kiedy ty masz ten termin w ambasadzie? Prawdopodobnie ja swoj bede musiala swoj przesunac z 3 pazdziernika na inny bo bede chciala wyrobic wczesniej pesel i zameldowac maluszka zeby pozniej w ambasadzie wyrobic juz normalny paszport. Ale jeszcze musze o tym z mezem pogadac co i jak zrobimy:D:D:D 🌼Dzisiaj ogladalam wiadomosci polskie- w wiekszosci naszych szpitali nie ma szczepionek dla kobiet z antycialami-- chodzi o kobiety co maja Rh- (ujemne) i musza dostac antyciala w ciagu 48- 72 godzin po porodzie. Jakis urzednik po prostu zapomnial:(:(:( To dla mnie po prostu porazka Ministerstwa Zdrowia- bo to ich obowiazek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Aneczka- male dzieci maja tez nie dokonca rozwiniety uklad pokarmowy i nawet do ktoregos miesiaca (6-8) zycia moze im sie ulewac. Ale to tylko jest spowodowane fizjologia ale pamietaj , ze musisz o tym poinformowac polozna lub GP ja bedziesz na wizycie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada : polozna byla dzisaij powiedziala jej o tym... a ona ze to normalne ze poprostu musi sie mu odbic... ale ja tego pilnuje zawse sie mu odbija.... a ulewanie to malo powiedziane.... on wymiotuje prawie wszystko co zje z cyca :( nie wazne czy lezy czy mam go na ramieniu rece mi opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka- ale to tak jest z maluszkami. Na pewno mu niec nie jest. Po prostu mniej toleruje mleko z cyca- przeciez Mateuszek ma pare dni i jego brzusio musi sie przyzwyczaic do pokarmu. Nie martw sie:) Tylko go klac jak najwiecej na boku po jedzeniu- juz po odbiciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka- synek mojej znajomej- teraz ma 8mies- tez bardzo ulewal, prawie to wszystko co zjadl i to nie bylo roznicy czy mleko z cyca czy modyfikowane. Ale czym wiekszy tym mniejsze ilosci mu sie ulewaja. Jeszcze raz, po prostu sie nie martw bo to jest naprawde normalne ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mada744 - sptkanie mam dopiero na 10 pazdziernika na godzine 14.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to praktycznie mamy terminy podobne bo ja na 3go. Ale jak bede swoj zmieniala to dam znac🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czytalam rano ten artykul o immunogl anty D, ja mam RH- :( ludzie!!!! to jest jakis absurd! jesli tu mi nie beda chcieli dac w 28 tc to sprowadzam z niemiec,nie ma wyjscia:( pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×