Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mazowszankaaa

Od maja staram sie o dziecko!!!!!!

Polecane posty

dziewczyny!!! Ale naskrobalyscie!!!!!!!!!!! JAk tak bede zagladac do Was poznym popoludniem, to niedlugo sie zgubie... Ale to dobrze, ze nas tu duzo i topik sie rozrasta... Gorąco witam Oczekującą1, moja rowiesnice i ziemiankę, do tego Martę, a wiele kobitek o tym imieniu zaliczam do moich bliskich kumpelek :-) UPAŁ nie do zniesienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Elu, rozbroił mnie ten ciężarowiec z piwem!!! :D :D :D Oj napiłabym sie, napiła............... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego wpadniecia życzę wszystkim... haha a wiecie co wam powiem..pomimo tego ze zrobilam jeden test po 4 dniachod spodziewanej miesiace, ktory wyszedl mi negatywnie ...i nadal nie majac okresu, bedac przed zrobieniem drugiego testu (juz 12 dniach opoznienia), przed braniem tabsikow na wywolanie.... ciagle sie ludze ze moze jednak bedzie dzidzia...a w dodatku leciutko pobolewa mnie czasem mowie wam tylko czasem cycuszek... a czasem normalnie czasem jajnik. Nie powinnam tak sie napalac bo to szkodliwe i doznam wiekszego zawodu... ale jakos nie potrafie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______(______________)_______ I I I I@@@@@ I I @ Herbatka @ I I dla I@@@@@@ I WAS I I I I IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII To dla Mazowszanki-Ani i innych Dziewczyn ,ktore piwka pic nie moga.(widac,ze sama robilam,dlatego takie brzydkie wyszlo,ale od ❤️!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuu,moj rysunek z herbatka sie calkowicie rozmazal😭 ______(______________)_______ I I I I@@@@@ I I @ Herbatka @ I I dla I@@@@@@ I WAS I I I I I IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej się nie stresować, żyj chwilą, czy raczej staraniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
brawo jestes wielka ❤️ elu :) dziekuje za piffffffffffffffko pycha ale ja poprosze collera o smaku coli :P oj oj wpadniemy :( mi juz sie obrwalo :P ale olac tooooooooo grunt zebysmy byly szczesliwe i szczescie bylo przy nas :) hmmm wspominam akcje ze sloniami ;) elu ja tez mam na 10 @ ale mnie pobolewa :( jak na @ buuuuuuuuuuu ani burza mi nie pomogla ale za towja burze tzrymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się marzy zimne piwko na balkonie pod parasolem... co ja robię tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A N T O N I O F A C A L D O OOOOOOOOO !!!!!!!!!!!!!!!! ciekawe co u Vall ???? Powiem wam ,ze działanie psychy to jest niezłe -jak się tu pojawiam i czytam o kłuciach w jajniku, o bólach piersi - to zaczynam też czuć :-) NAJLEPIEJ NIE MYSLEC I SIĘ NIE NAKRĘCAĆ ;-) BO ROZCZAROWANKO JEST BLLLEEEEEE....... ALE ŁATWO POWIEDZIEĆ SKORA KAZDA Z NAS O TO SAMO SIĘ STARA- O TYM SAMYM PISZE- WIĘC O TYM SAMYM SIŁA RZECZY MARZY , MYSLI...... KOBIETKI MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ !!!!!!!!!!!!!! I TEGO SIĘ TRZYMAMY;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy, już kiełbaski dochodzą na grilu, kolka sałateczek, piwko wirtualnie moment proszę się tak nie pchać starczy dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam od Was choc milo sie z Wami gawedzi,ale maz mnie z rodziny wypisze.hehe.Musze isc na zakupy,troche posprzatac,cos upitrasic;) A nad herbatka jeszcze popracuje,w koncu Dziewczyny zafasolkowane tez musza cos pic!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam w warszawie od 2,5 roku-a tak pochodzę z pojezierza suwalskiego...;-) Jutro jade do domciu- tam są JEZIORA !!!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam pytanko do jakieś doświadczonej kobiety ;-) Jak to jest z tą temperaturą podczas cyklu ???? I czy któraś z ZAFASOLKOWANYCH - zauważyła ,ze się zaciązyła - na jej podstawie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po jajeczkowaniu temperatura powinna spadać jeśli utrzymuje sie na poziomie takim jak w czasie jajeczkowania to prawdopodobnie oznacza zafasolkowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza się, jednak tak jest gdy jesteś zdrowa U mnie np nie ma sensu temperaturka, gdyż prolaktyna wszystko poprzestawiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agna, córko rybaka Mazura z Mazur!!!!!!!! Wspaniale jest mieszkać nad wodą wielka i czystą....... Oj cytaty od upalu mnie nachodzą... Odpowiadając na Twoje pytanko... Ja mierzylam temperaturę codziennie, była niska i taka sie utrzymywała jakies 3 dni po pamietnym wieczorze, podczas którego zmajstrowalismy dzidzię..... Potem sie podniosła i rosła...... tempka powinna byc wyzsza w drugiej fazie cyklu jakies 12-16 dni, potem przed @ opaść, a jak nie zapowiada sie na @ to ma sie utrzymac na wyższym poziomie. chociaz kiedys przeczytalam wypowiedz dziewczyny, ktora twierdzila, ze jest w ciazy i temp. ma niska :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, polecam wam książkę \"sztuka planowania rodziny\" Josefa Rotzera. Sa tam przyklady cyklow roznej dlugosci, anomalii, sa tez dobrze wytlumaczone objawy dla danego etapu cyklu.... Moze niektorzy twierdza, ze jest 21 wiek i ze cos takiego to przezytek (przeczytalam taka wypowiedz na forum), ale mi akurat pomoglo to zajsc w ciaze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mierzylam temperaturke i po dwoch tygodniach przestalam...nie mam cierpliwosci..jeszcze w dodatku pomiary trzeba robic rano, po wstaniu z lozka..a ja w biegu sie ubieralam, jadlam sniadanie i bieglam do pracy..wiec chyba zdam sie na nature..ale ciezko ciezko sie czeka! ech jeziorko cudo...ja tez po pracy lece od razu na swoja wioske i biegne sie popluskac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozolinko, z drugiej strony co racja to racja, jednak ja bylam bardzo ciekawa tych zmian jakie zachodza w obrebie cyklu i z przyjemnoscia obserwowalam, ze moj organizm postępuje wg ksiązki :O Ale spontanicznosc to tez bardzo dobra metoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiezieć-ja poczekam do następnego cyklu-bo teraz nie mam porównania i zobaczę jak z ta tem.bedzie u mnie.....;-) Tak mieszkałam przez 23 lata na jeziorami do wyboru do koloru najblizsze było w moim miasteczku z 1 km-a pozostałych 1000-ce niedaleko;-) Ale teraz kisze się w warszawie , więc podzielam los warszawiaków i zyję w tym betonie-TAKIE ZYCIE- NIEDOCENIAŁAM JAK MIAŁAM POD NOSEM...ACH,ACH JEDYNE CO TO POZOSTAŁY MI WYJAZDY DO DOMCIU NA WEEKENDY I URLOPIK! ZA FREE;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×