Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotwicka anna

on Turek, ja Polaka

Polecane posty

A oto i pani Simit która jak twierdzi nie pisze pod wieloma nickami: Wszystkie z tego tematu: 17:32 safiii "Simit, (...) Może podasz jakiś kontakt do siebie na priv, chętnie z Tobą porozmawiam." ­­­ ­­­ 19:29 Simit "serkanyakici@msn.com< br /> Na tego maila pisz smialo" ­­­ A to wypowiedź "innego" użytkownika: ­­­ 19:17 beta48 "(...) fajnieby było pogadać prywatnie, przez maila, gg" ­­­ 21:23yakamoz "beta48 pisz na maila: serkanyakici@msn.com< br />" ­­­ 21:25 yakamoz "tam ci podam msn albo gg i pogadamy" ­­­ 19:06 yakamoz "moj mail: serkanyakici@msn.com< br />" ­­­ Już ci mówiłam, że umiem korzystać z wyszukiwarki. A jakie było moje zaskoczenie kiedy z twoim mailem wyskoczył inny nick. ­­­ Za ile robisz tu osób nie wiem. Te wszystkie bebegimy, cicegimy, ifki to też ty? Bo reprezentujecie wszystkie taką samą kulturę i teraz nie wiem czy to jest czynnik charakterystyczny dla dziewczyn spotykających się z Turkami czy to po prostu jedna i ta sama osoba wyrabia reszcie taką kiepską opinię. Bo ja bym nie chciała aby mnie kojarzono z osobą która zachęca do zabawy obrzezanym penisem, wyzywa wszystkich Polaków od największych zaraz i opisuje kupę swojego lubego. To jest już chyba dno dna. ­­­ A trepów to sobie poszukaj u siebie w rodzinie. Zapewne tam samych takich macie jak to w rynsztoku bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
Linki- ahahahahahahahahahahahahahahahah jakim to trzeba być debilem, żeby analizować czyjeś posty i codziennie siedzieć na necie na tym samym forum:D:D. Beznadziejna jesteś Linki i beznadziejny reprezentujesz poziom, ale musisz mieć zajebiście ciekawe życie żeby spędzać je przed kompem:D. Każdy dobrze wie, że masz kilka nicków i gadasz sama ze sobą psychopato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turasy to brudasy
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
linki rynsztok to ty reprezentujesz, tempa krowo. Żaden normalny człowiek nie wpierdala się w czyjeś życie i nie analizuje go od roku. Gówno ci do tego, czy ktoś jest z turkiem, arabem czy żydem. Nie twój biznes, więc z łaski swojej odpierdol się od tych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
To ja Simit :) ­ PS. Mój mąż właśnie robi kupę, później Wam wkleję jego dzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne ciekawe zjawisko. Jednego dnia pojawia się użytkownik o nicku "kjgkw" a na drugi dzień użytkownik o podobnej nazwie "kjbkf". Oczywiście po napsioczeniu słuch o nich zaginie i są to dwaj różni osobnicy. Ale co tam bo za jakiś czas jednego dnia pojawi się Lololka:) a potem lololokio. Takie dziwne tu rzeczy zachodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kogoś nerwy poniosły. Koleżanko nie ten nick. To nie ty się powinnaś wkurzać. Bo tak się zachowujesz jakby cie to osobiście dotknęło a przecież ty nie jesteś Simit, Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
Głupia to ty jesteś skończona kretynko!!! Wkurw mnie bierze jak czytam twoje wypociny. Ty innym do gniazda nie zglądaj wścibska bazarówo!Najgorzej jak jakies gowno z rynsztoka, jakie ty reprezentujesz zaczyna oceniac ludzi wedlug siebie. Tacy ludzie jak ty dziwią się całe życie, bo oceniają wszystko swoją miarą. Każdy tutaj wpadnie raz napisze i ucieka. Ty kretynko siedzisz tutaj non stop i śmiesz innych oceniać, mimo że nie wiesz NIC o tych ludziach. Najpierw patrz na siebie, a później wytykaj innym, Zjebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już skozaczyłaś? Czy masz coś jeszcze "ciekawego" do powiedzenia? Bo jak już "raz wpadłaś, napisałaś" to możesz "uciekać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'Już ci mówiłam, że umiem korzystać z wyszukiwarki. A jakie było moje zaskoczenie kiedy z twoim mailem wyskoczył inny nick.' Wiec wyszukaj sobie kto to jest 'wertyp' bo uparcie twierdzisz ze nie masz pojecia kto to, a podobno tak dobrze umiesz z wyszukiwarki korzystac. Poza tym adres ktory podalas jest podany tylko pod dwoma nikami: yakamoz i simit i gdybys nie zauwazyla to najpierw podaje go osoba o niku yakamoz a dopiero iles stron pozneij, gdy ten nick znika podaje go osoba o niku simit. Nie wiedzialam ze zmiana niku jaki sie uzywa na forum to zbrodnia. 'Widzisz Simit twój problem polega na tym że nie wiesz kiedy odpuścić. Nie wiem ile razy ci już tu na forum po łbie dałam a ty za każdym razem wracasz i popełniasz ten sam błąd. Nawet pies się szybciej uczy. Ale czego ja tu oczekuję i od kogo.' Linki to jest tylko i wylacznie Twoje zdanie. Duzo osob na tym forum lacznie ze mna zauwazylo ze to Ty 'wiele razy dostalas po lbie' :) Pozdrawiam :D Ale Ty musisz miec nudne zycie... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
ty mogłabys w końcu stąd wypierdalać bo największy ferment to ty siejesz!!!! Głupia cipo, patrz na swoje chujowe życie, a nie oceniaj innych bo nikt cie o to nie prosi! Jakim to trzeba być patologicznym niedorozwojem, żeby NON STOP siedzieć na forum, które cie nawet nie dotyczy. Także wypad stąd debilko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę i mamy też Vannilaaa ze swoim analizatorskim spojrzeniem. Jak to fajnie :). Nagle tu wszystkie są. Ciekawe która się jeszcze zaraz pojawi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lololokio zaczyna ci powoli brakować synonimów. Powtarzasz się. Chyba się "wypalasz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
A teraz spierdalaj stąd i siej ferment gdzie indziej!!!! To co ty sobą reprezentujesz to totalne zero i gówno, każdy ma tutaj z ciebie pojazd. Najgorszym gównem są ludzie którzy kogoś oceniają, NIC o nim nie wiedząc- właśnie tacy jak ty. Rzygam jak cie czytam, tempa krowo i skończona kretynko. WYPIERDALAJ STĄD!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
Hahahahahhahaha tak napierdalaj następny rok na kafeterii, bo nic innego już nie zostało. Wszystkie wieczory samotne spędzone przed kompem!! Ahahahahahhah co za patol:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lololokio
chyba mówisz o sobie, pokaż zatem swój czarny nick wielbicielko beżowych kutów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniana 11
jak można być tak naiwną? dać się turasowi maniakowi sexualnemu? masz rozum w pochwie, niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha a teraz pani naucza jak się "reprezenować". ­­­ A gdzie Simit zniknęła? Przecież tu przed chwilą była a teraz milczy. A no tak. Nie da się naraz pisać tak szybko pod kilkoma nickami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lololokio
tempa można nabrać a jak już to tępa krowo :P bo tempa krowo , znaczy przyśpiesz krowo ale to się ma jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
do lokoko VEL maniana1 vel Linki Weź się nie ośmieszaj debilu. Twoje życie jest tak chujowe, że musisz analizować czyiś życiorys, na forum hahahahahaha ty tutaj od roku już chyba siedzisz i tak każdy wieczór!!:D- tylko tyle ci zostało debilu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a im to wsio ryba czy to tempa czy to tępa. U nich na wsi brało się tempy nóż więc się czepiasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do lokoko VEL maniana1 vel Linki" ­­­ O teraz zasuwam na trzy komputery chyba. Wszyscy napisaliśmy o 20:16 naraz jakbyś nie zauważyła więc jak to możliwe? To teraz będziesz miała rozkminknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikołaj.
Nie gadaj z tą całą linki- ta laska siedzi tutaj codziennie, przejrzałem posty i jest na niemalże każdej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych cymbałków
Agniecha779 kng wstrzymaj się z tymi obraźliwymi tekstami.................... hamuj.............. jestę podobno kobietą..................... jestem albo jesteś:O matko święta co za cymbał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
Ahahahahahahahah tępy jest określeniem nieostrego narzędzia, debilka nawet tego nie wie. :D Sprawdź sobie w słowniku głupia szmato:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tych cymbałków
lololo coś tam , chyba piszesz o sobie bo tego co napisałaś jakoś nie da się zrozumieć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lololokio
tępawy- nieostry tempy- to określenie frazeologiczne na głupka, jakim jesteś Linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest tempo a nie ma tempy
nie ma w słowniku tempy jest tępy- tak samo się mówi na tumana jest tępy analogia z nożem tępy lub ostry , czaisz bazę ? ;) tępawy , tępy , tępić radzę wrócić się do szkoły podstawowej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white woman
ja piszę pod swoim nickiem i można to sprawdzić po moim ip, ja nie mam nic do ukrycia. druga sprawa jest taka, że wiele kobiet ma honor i godność i nie związałoby się z ciapatym, bo to by im uwłaczało. topik faktycznie jest dla osób w związkach z turkami, ale czy to oznacza, że nie mam prawa się tu wypowiadać? ja mam pewne doświadczenia z muzułmanami i chciałabym się nimi tu podzielić aby przestrzec inne dziewczyny. widzę jak ciapaci traktują kobiety i doprawdy nie wiem jaką trzeba być idiotką aby dać się nabrać na te ich czułe słówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×