Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Teriza

Zaczynam od zaraz, kto ze mną?

Polecane posty

a w drugą stronę jak juz tak wypiękniejesz i bedziesz usmiechnieta, wesoła to napewno zwrocisz na siebie uwage wielu innych facetów a to juz mu wogóle bedzie gula skakać :D Jestem pewna ze juz niedługo sie zakochasz w jakimś \"noramalnym\" facecie który tylko czekał az bedziesz wolna aby sie ujawnić... mówie Ci ja to wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jak u Was? Bo ja narazie dobrze sie trzymam :D czuje ze w koncu dopadła mnie \"właściwa\" motywacja :D Qrcze troche sie dzis stresuje mam jeszcze Seminarium a jutro do dentysty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jakos sie trzymam dzisiaj zjadłam jogurt i talerz zupki z mrozonek mniam i to prawdopodobnie bedzie koniec na dzisiaj odezwe sie wieczorem papa 3majcie sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja niedawni wróciłam z wyprawy rowerowej po lasku arkonskim i czuje sie swietnie-do tego taka opalona;) tak wogle to schudłam bo na wadze jest 59 kg i nawet kolezanka która dzisjaj u mnie była tak spojrzała na mnie na mój brzuch i powiedziała ze schudłam:P wróciłam z roweru i wcale nic nie zjadłam -nawet mi sie niechce taki zar na dworzu:) pije sobie pyszna herbatke z rózy i malinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:) Ja równiez sie przeziebiłam strasznie boli mnie głowa no i może tez dlatego nie mam ochotu na jedzenie. Wyjdzie mi to na dobre:P forumowa-->jak schudniesz to pewnie Twój były padnie z zazdrosci:) Ehh powinnam cos poćwiczyc ale przez te matury nie mam siły na nic, a tym bardziej na wysiłek fizyczny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że dzisiaj bedzie ok, no cóz przyszła do mnie przyjaciółka z dwoma rodzajami ciasta no i pojadłysmy sobie troszeczke:( Az jestem na siebie zła wrrr... Jutro nie mam maturki ro robie sobie dzień głodówki, postanowione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isenia
Witam wszystkich Jestem chyba troszkę starsza od was (mam 28 lat :)) ale bardzo młoda duchem... Sama się walczę z tendencją do tycia odkąd pamiętam... ostatnio nawet zmieniłam całkowicie myślenie i chyba pierwszy raz w życiu udało mi się zrzucić parę kg :) nie czując przy tym że się odchudzam, ale nie o tym chciałam... Chciałam opowiedzieć krótką historyjkę... Spotkałam dziś kolegę z pracy- szczęśliwy mąż i ojciec i opowiedział mi jak to jego żona zaczęła mu wmawiać, że jest za gruba, że prztyła, że ma fałdy tu i ówdzie i tak długo mu wierciła dziurę w brzuchu, aż wkońcu przyznał jej rację... i od tamtej pory zaczął patrzeć na tyłki innych dziewczyn i doszedł do wniosku , że faktycznie przytyła. I powiedział mi, że ona jest dla niego śliczna i idealna i gdyby nie jej gadanie to nigdy by sam na to nie wpadł... I co wy na to... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam tak własnie jest! Ja z moim chlopcem jestem juz 1.5 roku i wiem ze tak juz bedzie do konca zycia, ja mu sie podobam taka jaka jestem ale on tez tak mowi ze gdym ja sama nie marudzila to on by nic nie zaowazyl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja jestem zadowolona z wczorajszego dnia :D mam nadzieje ze dzis bedzie podobnie :) Mam do Was pytanie, mówi sie ze piwo ma "puste" kalorie co to znaczy puste??? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy, że bez żadych wartosci odzywczych, tak samo słodycze, poprostu bez korzyści dla naszego organizmu. Ja z wczorajszego dnia niestety nie jestem zadowolona, dzisiaj postanowiłam sobie zrobiec głodówke, mam nadzieje, że mi si e to uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie powolutku-własnie jem troszke płatków owianych z mlekiem zeby z głody nie umrzec-dzisjaj znów jade sobie na rowerek.Z moim to juz calkowity koniec-jak z nim wczoraj dyskutowałam na GG wyszło wogle ze te pięc super miesiecy które razem przeszlismy nic prawie dla niego nie znaczyło-ze nie miał wolnośći(jezu czego to ja sie nie doiwedziałam)poprostu przez cały ten okres nie był ze mna wogle szczery...na to wychodzi-zreszta tendencje do kłamania miał-dlatego i pewnie dalej by kłamał.He he a teraz najlepsze wczoraj juz niby zdazył poznać przez Net jakomś Dominikie a do tego z tego samego niby osiedla co on!!!!Dzisjaj jak to podkreslił ze idzie z nia na spacerek...hehe powiem wam szczerze ze sie smiałam z tego troszke...no ale cóz przejrzałam na oczy:) On nie chciał korzystac z moich dobroci to nastepny pokorzysta;) Buzka laseczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim 🌻 --------------------------------------------------------------------------------------- forumowa ciesz sie ze teraz z nim skonczyłas bo pozniej byłoby jeszcze trudniej i przy okazji dowiedziałas sie jaki on jest naprawde , lepiej mogł siedziec juz cicho a nie wspominac o nowej \"zdobyczy\" przyznaj ze to było żałosne .... ale cóż tacy sa faceci i tyle , ja tez sie zawiodłam ..... --------------------------------------------------------------------------------------- co do diety dzisiaj zjadłam 2 kanapki , talerz zupy na obiad i ..... eklerka ale nie mogłam sobie odmówic dzisiaj juz koniec z jedzonkiem --------------------------------------------------------------------------------------- robie brzuszki juz sie uzalezniłam , ale mam zakwasy straszne wczoraj było ponad 100 moze to mało ale jak dla mnie ok zaraz ide zrobic z 200 chyba bo czuje efekty juz po 2 dniach mam lekko twardszy brzusio wiec chyba warto sie pokatowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzis oki :D wiecie co mam takie ćwiczonka ABS na brzuch, nogi, posladki , ramiona. To sa takie filmiki fajnie sie przy nich cwiczy kazda seria trwa 8min, a podobno DZIAłAJą ja mam dopiero od dzis, robilam juz na nogi i mocno sie nie zmeczylam ale czuje ze nogi popracowły. Dajcie e-maile to spróbuje Wam wysłać moze sie uda :D sa po angielsku ale nawet jesli nie umiecie to nic nie szkodzi i tak wszystko pokazuja co i jak sie robi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teriza--> ja równiez mam te filmiki, sa naprawde świetne, zwłaszcza te na brzuch, daja nieźle w kośc:P Wiecie co własnie obejrzałam rozmowy w toku, temat brzmiał: \"Moja córka ma anoreksje\" no i nie mogłam sie powstrzymac od płaczu, tak strasznie sie wzruszyłam ze nie mogłam opanowac łez:( Ta choroba jest okropna, cieszmy sie, że nas nie dotyczy. Ja nawet nie wiedziałam, ze mozna wazy 30 kg, straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwicze cwicze i ledwo oddycham 150 brzuszkow , 300 podskokow na skakance wiecie ile kosztuje to hula-hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po 3 godzinnej przejazdzce rowerowej:)i to nawet dla przyjemnosci nie z tortury-kondycja mi sie poprawia i podoba mi sie moja systematyczność:) jak zjadłam na sniadanko płatki+jogurt +dwie kanapki z rzodkiewką i pomodorkiem (oczywiscie to wszystko w osobnych godzinkach)potem po 15 zjadłam dwa pieczone skrzydełka z kuraka+ziemniaki pieczone+marchewka z goroszkiem:) hmmm i co z tego zaraz po obiedzie przeciez wskoczyłam na rower i spaliłam:)jak wyszłam o 16 wróciłam chwilke przed 20 nic nie zjadłam-własnie pije kawke z odrobiną mleka:)jestem z siebie naprawde dumna.Człowiek upawiając sport orazu odzywa-jeszcze za jakis czas pochodze tez na basen i bedzie super-czuje ze sport bedzie czescia mojego zycia:) aha Martyna z byłym to racja:) ale ja jutro tez ide na spotkanko zapoznawcze hehe:) czyli gorsza od niego nie bede.Jutro cały dzien mam umówiony ale tak mysle ze moze z rana o 8 sobie wyjde pojezdzić-normalnie to juz chyba zaczyna sie robić nałóg hehe-ja jak zwykle sie rozpisałam a wy tak skromnie:Pmam nadzieje ze dyzo błedów nie porobiłam:) Buziolleee kobitki kochane:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martynko Skarbie-ładnie sie katujesz ładnie:)tylko nic juz dziś nie jedz-bo szkoda wysiłku bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac , a od cwiczen nic nie zjadłam na szczescie bo miałam chwile załamanie ale dałam rade i juz nie jestem głodna papa papa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isenia
Hejka A ja wróciłam przed chwilką z pierwszej lekcji flamenco, alle super :D Co prawda miałam fatalne buty, ale wrażenie zrobiło na mnie niezłe... A dietka jakoś wychodzi, prawie zero pieczywka właściwie tylko chrupkie no i moje ulubione sałatki ... A tak na marginesie to nie mogę już sie doczekać truskawek :D Buziaaaakii i pozdrawiam wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom na to wychodzi;)ale spokojnie ja tez potrafie do 10,11 spac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobiety są z Wenus...
witam wszystkich! czy zna moze ktos ten preparat youthful island?i mogłby mi ktoś cos o nim nieco opowiedziec?BŁAGAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×