Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CHARISMAA

PRZYGOTOWANIA W TOKU-BO ŚLUB W 2007!!!!ROKU

Polecane posty

ja wiem ze ze piatki myslami jestescie gdzie indziej ale zeby taka posucha odrazu???:) do wekendu zostało 7h:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki 🖐️ A ja zaspałam !!!!! Idopiero dotarłam do pracy !!!! :) Ateno ----- ja chętnie wyśle Ci fot\\ki , ale podaj maila bo nie masz w stopce :( Hę ... dzisiaj chyba popracuję w końcu ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami --- a jeżeli chodzi o tego babsztyla , który aferę wykręcił u Ciebie , to powiuem Ci że ludzie są tacy bezczelni .... Moja kumpela pracuje na infoliniach róznych firm i opowiadała mi że ludzie dzwonią np do Coca-coli , że kupili colę i ona jest wygazowana i chcą dostać nową - więc coca cola wysyła kuriera z nową butelką !!! Albo na Hortexie - dzwonią ,ze nie mieli w mrożonkach saszetki z przyprawami ... - i hortex też im nową mrozonkę wysyła .... Tacy sa właśnie niekturzy ludzie - żerują na innych jak się da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleracja to ty
wiecie, ale zdarza się ze coś jest uszkodzone, gdzieś coś brak. raz mi sprzedała spod lady KUBUSIA, i sie potem okazało ze jak otworzyłam nie strzeliło. Był poprostu otwarty wczesniej. Ktoś otworzył i dał pod lade by juz nie sprzedazac, a jakas baba szukała kubusiów i znalazła jakis i mi go dała. Był fakt cały.Tak mi sie wydawało. A chlerka wie czy nie było łyka, a moze był zgniły ze był schowany pod lade. Tak smierdział, przypomniałam sobie bo wylałam go. Zdarzaja się wpadki, no ale skąd mamy wiedzieć czy ktos jest oszustem czy faktycznie coś jest nie tak z towarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczynki :) dziś jest 30 czerwca.... a to oznacza że dokłądnie za rok jest NASZ ŚLUB chyba dlatego od rana mam taki dobry nastrój :) miłego dnia życzę wszystkim .................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleracja to ty
dokładnie za dwa lata z pewnością was tu nie będzie. Będziecie na "ciązach". Potem na forum o wychowaniu dzieciach:). same się przekonacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przepraszam ze sie kurka wtrące!!!!!!!! ale JA JEJ SPRZEDAŁAM PEŁNE OPAKOWANIE-CZYLI 10SZT- poczym wróciło to samo opakowanie(odfoliowane i porwane) w ilosci sztuk 4!ze (wg. niej) pewnie4 obruciłam sie i po cichu wyjęłam 6 zestawów do szycia!paranoja!i to samo poqrwione babsko zrobiłao mi nr kilka m-cy temu kiedy to sama wkładała sobie do siatki) a wdomu ze niby niema!i gdzie to jest-i odrazu zwrot kosztów-na co ja jej-że absolutnie wykluczone-ze mało mnie interesuje(zawdzwoniła po 2tyg)to ze ona mogła to zgubic oddac zostawic etc.. porostu kiedy jest reklamacja-musi byc doniej podstawa-(ja ostanio kupiłam róż w rossmanie-loreala-otwieram a on pokruszony cały-ale porosiłam o otwarcie na miejscu) pani od reki mi wymieniła . nie ma klientów robie porzadki:)ale bede zaglądac w miare mozliwosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
mogłas jej powiedziec ze jest odpakowane i nie pełne. i ze jak brała od ciebie to widziała czy jest zafoliowane. skoro wzieła bez zarzutu to zonacza ze było wszystko Ok, a teraz przychodzi i co........powiedz jej ze widziały gały co brały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektorzy to na serio potrafia pokazywac swoje ,,ja\" tylko potem konsekwencje ponosza nie te osoby co powinny...Nie dziwie Ci sie Ami ze jestes tak zla. Glupi babsztyl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!:) Ami, kochanie, nie przejmuj się głupią babą.... Dziwne to, ale zauważyłam, że często takich vbezsensownych, drobnych oszustw dopuszczają sie ludzie dobrze sytuowani... Psychologia by to wyjaśniła, ale nie będę si rozpisywać... Ja myślę, że powinnaś ogłosić włoski strajk:):) Ile razy przyjdize ta pani, bardzo powoli i dokładnie otwieraj każde opakowanie, jakie będzie kupować, (a jeżeli będize zafoliowane i babiszon nie będzie sobie tego życzyć - powiedz bardzo wyraźnie - \"Jest zafoliowane, a tutaj na miejscu nie mamy maszyny foliującej...\"), dokładnie, powoli przelicz wszystko, na oczach innych zakupowiczów... niech spali raka, moża nawet nie wróci, ale to na zdrowie Ci wyjdzie... :) Szkoda nerwów takiej miłej babeczki, jak Ty:) Żeby była jasność - ja też zawsze walczę o swoje, jak mnie wykiwają w sklepie - ale co innego walka o swoje, a co innego naciąganie... Nie zodzę sie z tym, że każdy, kto dzwoni do Coli czy innej firmy to naciągacz. Bywa tak, że nie dostaje się tego, za co się płaci - i POWINNO się wtedy alarmować. To prowadzi do lepszej kontroli w firmach i korzystamy na tym wszyscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
a czy ona moze pokwitowac zawsze ze odebrała zafoliowane pudełko? trzeba się przed nią bronić:) raz słyszałam takie coś: elegancka babka starsza pani codziennie przychodziła do sklepu czy galerii nie wiem i "testowała perfumy", pomadki, cienie, no moze nie dokładnie się malowała ale perfumki uzywała przed pójsciem do pracy. napsikała się i poszła do pracy i tak co dziennie. dopatrzyli ją ze nie kupuje nigdy nic a psika się . i juz nie przyhodzi tam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
ups błąd na błędzie , ale nie sprawdzam co pisze a klawiaturka nie zawsze pisze to co naciskam:D niektórzy przychodza najeść się do sklepów tych większych..a to wafelek, a to owoce winogrona, raz widziałam pana co odrywał kawałek pieczywa bo było na wystawie w samoobsługowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwcowa, to pawda, co piszesz - tak bywa... Ale weź - się zaczernij, bo zaraz ktoś to wykorzysta!! NIe wiem ldaczego Panny Młode budzą taką zawiść.. (to było tylko dramatyczne zaweiszenie głosu, tak naprawdę, to wszystkie wiemy, dlaczego, hehe ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WIOSNO ---- mam pytanko ... kieruję je do Ciebie jako speca : czy może zwykły formumowicz na kafe okreslić IP innego formumowicza ? Aha , i jeszcze ponowię inne : czy ta dziewczyna , która rozmawia z Wami na zdjęciu , które przesłałaś to ma może na i mie Grażyna .. ? Mam identyczną kolezankę :) A może któraś z Was posiada taką wiedzę ( o te IP) ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monie, to się niestety nie da zrobić. Być może Moderzy widzą IP, ale i oni pewnie nie mają możliwości bezpośredniego zlokalizowania.. to kwestia regulacji prawnych. Miło by było, ale w sytuacji krytycznej trzeba po prostu polegać na Moderach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
własnie jakas nie przychylna mi osoba wczesniej zaczerniła się pod moim adresem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się zaczernij pod tym nowym:) Będziemy wiedzieć, żeby patrzeć na podwójne "w":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze weekend bedzie ladny bo chce go fajnie spedzic z moim narzeczonym:) Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... , bo aż mnie szlag trafia jak na niektórych topikach ta sama osoba podpisuje się innymi nickami , aby rozkęcać awanturę albo jak ktos zarzuca innemu jak już nie ma argumentów , że na pewno podpisuje się kilkoma nickami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwcowwa doli
wiesz chyba nie ma sensu bym się zaczerniała. Cokolwiek napiszę będzie poddane krytyce tak jak jest do tej pory.:( Czasami nie warto miec czarnego.Jestem tu zlinczowana bo mam swoje poglądy, swoje zdania. No ale niestety moje poglądy np wesele i welon sa tymi złymi poglądami przeciez. I tp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANKU, No własnie wczoraj mój Robert mi o tym powiedział ... Ale ponoć żeby tam wejść trzeba być zaproszonym przez jedenego z już istniejących uzytkowników ... Sekta jaka czy co ? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×