Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość z innej beczki
też facet... współczuje- mieszkasz w Wawie...uuuuuuuuu nic dziwnego że masz zrąbaną psychikę w tym molochu pseudo kozaczków z przerostem formy nad treścią.... swoją drogą, pracowałam tam rok... i jakoś nie zauważyłam niedoboru facetów- wręcz odwrotnie, trudno się było opędzić... co do białej gorączki doprowadzało mojego męża... ale nie miał się czym martwić... bo ja dotrzymuję umów.... jak widzisz, wszystko zależy od tego na jakim jesteś poziomie złotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie nie miewam wyrzutów sumienia (przywilej silnych jednostek). Ale gdybym zdradzał narzeczoną która była dziewica to chyba bym miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozwaliłeś mnie z tą silną jednostką. Raczej \"przyilej\" zapatrzonych w siebie, egoistycznych jednostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
cytuje "Ale czy my szukamy używanych niezależnych partnerek" no ty szukasz i szukasz... jeszcze nie masz laski, a już zastanawiasz się czy miałbyś wyrzuty sumienia po zdradzie.... bez komentarza cóż szukaj zdrów... inni już dawno sobie obok szczęśliwie życie poukładali he he ... a ty wciąż na damskim forum pasjonujesz się rozprawami o dziewicach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
brak sumienia, to nie przywilej tylko kalectwo! szczerze współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dość młody. Małżeństwo to jescze kwestia czasu, ale wiem czego będe szukał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
ciekawe co znajdziesz ;) naiwnych nie sieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
tylko na tyle cię stać? na głupiutką lodziarę licealistkę wróżę świetlaną przyszłość dla twojego małżeństwa.... zbudowanego na kłamstwie i stereotypach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fest masz osiągnięcia. Ale małolaty też dorastają i stają się mądrzejsze - przynajmniej większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
no jak na twoje wymagania na pewno... podjeżdżaj pod Piekarnię Bemą sklejoną z 4 innych i każda głupia blaszka 17-nastka, która inwestuje w podróbkę tuszu diora zamiast w podręczniki-jest twoja.... dziwica oczywiście...bo dawała dupy tylko połowie swojej klasy... ale błonę ma... super inwestycja-materiał na żonkę, że ho ho -jesteście siebie warci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlacego uważasz że są głupie. Inteligencja nie zależy od wieku ani wykształcenia. A co do osiągnięć to jakaś używana wywłoka według ciebie jest osiągnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
głupie są te co lecą na podstarzałych baranów... tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno nawet rozdziewiczoną dziewczynę przekonać do analu, a co dopiero mówić o pierwszym razie. Co za głupi argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
jak widać sam przyznajesz, że masz niewielkie możliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
a gdzie ja napisała, że lubię? piszę to co obserwuję na codzień mój mąż ma siostrę w liceum... opowiada, o tym co robią jej koleżanki.... co się dziej w szkole.... stąd wiem.... jakie jest podejście wielu młodych dziewczyn....niesterty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo wiecej opowiadają niż robię ale napewno na pierwszy raz chyba żadna nie decyduje się na anal.Sama to wymyśliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
taaa też tak myślałam aż kiedyś wpadliśmy na jedną taką- niby opowiadającą- na parkingu, jak odbieraliśmy siostrę męża z 18stki kolegi. czasy się niestety zmieniły i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
ooo przepraszam, że zburzyłam twój idealny obraz świata.... nie chciałam... wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
ciesze się, że mi nie wierzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadacie po próżnicy. :P Tym, zapatrzonym w dziewice i pragnących tylko ich (na przyszłe żony), dedykuję coś do przemyślenia: wy oczywiście raczej nie zamierzacie czekać z czystością na tę jedyną, prawda? Wolelibyście sobie wcześniej poużywać. No ale oczywiście o swoich podbojach nie zamierzacie mówić tej \"jedynej\"? Być może ona też Wam nie opowie o swoich doświadczeniach... :P Ciekawy jestem, jakby się poczuł taki wielbiciel dziewic, który oczywiście miał już kilka dziewczyn, gdyby jego wybranka powiedziała mu, że ją nie interesują \"używani\" faceci i brzydzi się takimi, co to wkładali gdzie popadnie... :P A tym rozsądniejszym, na poziomie, na pewno łatwo będzie zauważyć tę subtelną różnicę, jaką jest uprawianie seksu ze swoim chłopakiem, którego się bardzo kochało, od robienia tego gdzie i z kim popadnie. Bo czasami związki się kończą (z różnych powodów), więc nie widzę nic złego w tym, że jakaś dziewczyna już nie jest dziewicą. Byleby była porządna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
ja nie prowadzę statystyk w zakresie rodzaju uprawianych stosunków seksualnych. z doświadczenia natomiast wiem, że naiwność niektórych facetów nie ma granic, szczególnie jeżeli mówi im się to co chcą usłyszeć, potwierdzasz to swoimi postami, co mnie cieszy, bo pokazuje kobietom w jaki prosty sposób mozna mieć wpływ na mężczyzn i nimi manipulować, dodatkowo jeszcze usprawiedliwiasz nasze postepowanie pokazując, że ty też nie jesteś uczciwy- chodźby w kwesti tych wyrzutów sumienia po zdradzie. Cieszy mnie to podwójnie również z racji tego, że mój własny związek opiera się na zupełnie innych zasadach. pozdrwaiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×