Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość z innej beczki
to powyżej było do "też faceta" casanowa 100% zgadzam się ztwoim ostatnim akapitem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
wolę argumenty na poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby dziewczyna powiedziała że nie chce używanego o dziwo zrozumiałbym to. Próbował przepraszać jakby mi bardzo zależało. I mówił że robiłem to dla jej dobra, tak aby miała orgazmy podczas sexu ze mną. Nie okłamywałbym bo świat jest zbyt mały i trudno aby na kłamstwach budować związek. Przed małżeństwem trzeba sobie wszystko wyjaśnić i powiedzieć wszystko co druga strona chce wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"też facet\" - a gdyby ona powiedziała Ci, że uprawiała seks po to, by nauczyć się przeżywać orgazmy oraz jak najlepiej sprawiać przyjemność temu jedynemu facetowi, to by Cię to przekonało do niej, nie-dziewicy... ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mężczyznom nie zależy na tym aby kobieta była doświadczona tylko żeby była dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektórym kobietom - pewnie najczęściej dziewicom - też pewnie bardzo zależy, by jej partner nie miał wcześniej doświadczenie z innymi kobietami - bo wszystkiego mogą się sami nauczyć... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirke JJ
NIE!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
moim skromnym zdaniem... to właśnie kobieta bardziej uczy się swojego ciała przy kilku partnerach... niż facet techniki... u kobiety 95% orgazmu dzieje się z głowie... każda konkretna kobieta jest inna i ma własne idywiduale potrzeby, które musi odkryć- facet może znać wiele technik, ale wcale nie jest powiedziane, że trafi w potrzeby niedoświadczonej partnerki, mimo, że będzie się bardzo starał. ale może casanowa wypowie się w tej materii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie raz słyszałem jak dziewczyny nabijają się z 23 letnich prawiczków że nieudacznicy itd. A na forum kobiety chcą mieć taki argument ale tak naprawdę nie zależy im na prawictwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki*
tak naprawdę wszystkim normalnym ludziom zależy miłości, szacunku, oddaniu drugiej osobie, wspólnych celach, radościach, wspólnym zgodnym życiu.... kto mi kradnie nika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te dziewczyny, które się nabiają z prawiczków, na pewno nie są już dziewicami, więc czym się martwisz, chłopie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się w jednym z Casanową. Gadamy na próżno. Bo żadna z was nie jest w stanie przekonać faceta że dziewictwo jest nie istotne. Równie trudno przekonać niedziewicę aby uszanowały marzenia tych mężczyzn którzy szukają swojej jedynej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZA WRAŻLIWA
" ...aby uszanowały marzenia tych mężczyzn którzy szukają swojej jedynej." TO ŁADNE. DZIEWICA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . .
Każda potwora znajdzie swego amatora, a każdy potwór znajdzie swój otwór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki*
ale ciebie nikt nie chce przekonać do swoich racji... jeżeli już do do szacunku do ludzi, którzy wybrali inną opcję, do nie wyzywania ich od szmat, kurw itp. po co mam ciebie przekonywać, ja już mam to co chciałam i jestem szczęśliwa, ty szukaj sobie czego tam chcesz, ale nie wyzywaj innych.... bo jeszcze życie zweryfikuje twoje marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki*
ale odeszliśmy od tematu dziewidztwo a wierność... moim zdaniem dziwczyny zachowują dziwicami z różnych powodów... dlatego marnie się to odnosi do późniejszej wierności... tylko niektóre zachowuję je z przekonania - ze względu na religie- inne po prostu się tymi wartościami wyręczają, a tak na prwdę chętnie by dały się "zozdziwiczyć" ale są zbyt nieśmiałe, inne wyjętkowo szpetne z wyglądu i charakteru, a niektóre zwyczajnie wyrachowane- chcą złapać faceta na błonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg badań Durexa i PC
DZIEWICE JAKO ŻONY SĄ W 81% WIERNIEJSZE NIŻ NIEDZIEWICE-ŻONY ZNACZY TO, ŻE NA 100 ŻON-NIEDZIEWIC AŻ 81 POSZŁO PÓŹNIEJ Z INNYM, NA 100 ŻON-DZIEWIC TYLKO 19:) DZIEWICE ZACHOWUJĄ DZIEWICTWO, BO CHCĄ JE OFIAROWAĆ W DARZE, KOMUŚ KOCHO POKOCHAJĄ NAD ŻYCIE I KTO JE TAK POKOCHA. OBIE STRONY TO DOCENIĄ. WIĘC DO NICZEGO TA TWOJA TEORIA Z INNEJ BECZKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla Ciebie to \"ŻE NA 100 ŻON-NIEDZIEWIC AŻ 81 POSZŁO PÓŹNIEJ Z INNYM, NA 100 ŻON-DZIEWIC TYLKO 19\" równa się temu, że \"DZIEWICE JAKO ŻONY SĄ W 81% WIERNIEJSZE NIŻ NIEDZIEWICE-ŻONY\" to chyba spałeś albo wagarowałeś na matematyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg badań Durexa i PC
nie, bo ty matole sensu nie rozumiesz:D napisane jest W 81%, a nie O 81%, to ta róźnica, więc ktoś tu na matematyce chyba o seksi myślał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do z innej beczki Jeżeli chcesz pisać na temat to zauważ że jest to pytanie do facetów od kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki*
tylko, jaki facet wypowiada się na damskim forum?????????? http://www.automobilklub.opole.pl/ tam ewentualnie znajdziesz wypowiedzi mojego męża np... pisanie na kafe byłoby dla niego i jego kumpli szczytem obciachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWICE JAKO ŻONY SĄ W 81% WIERNIEJSZE NIŻ NIEDZIEWICE-ŻONY było by prawdziwe, gdyby spośród 100 kobiet 81 dziewic było wierniejszych od każdej ze 100 nie dziewic. A biorąc pod uwagę te 19, które \"nie poszły\" z innym - nijak nie wychodzi, że dziewice są w 81% wierniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no piszcie jeszcze
z innej beczki-żałosna jesteś:O forum jak forum, że w tytule ma magazyn dla kobiet. jakby miały się tylko same kobiety tutaj wypowiadać, to zapewne tyle działów nie zostałoby stworzonych, życie erotyczne dotyczy ten facetów. Brakuje ci już argumentów, więc lepiej skończ to paplaninę, bo się pogrążasz żałośnie:O podając jakieś pseudoargumenty:O ja jestem kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki*
wiesz badania na badanie dureks'a patrzyłabym przez palce...wiadomo firma robi gumaszki dla facetów, to musi trafiać w ich gust, jechać po stereotypach, chyba dla każdego ta prosta zasada marketingowa jest oczywista... książkowy przykład... "Towarzystwo np.stomatologów polskich rekomenduje" znasz takie teksty z reklam? a zastanawiałeś się kiedyś co to za towarzystwa, jaką mają renomę? zazwyczaj są zakładane przez reklamodawcę i mają tylko dobrze brzmieć w reklamie.... to samo z tymi twoimi badaniami ... oj faceci... chyba nie tylko na matmie marzyliście o dziewicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki*
no brawo "żałosna jesteś" lubie takie merytoryczne argumenty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg badań Durexa
dreamer, badanie było nie panelowe, a otwarte, bez ustalania proporcji. Na 100 kobiet które w związek małżenski weszło jako niedziewica-81 później poszło z innym, a na 100 kobiet które weszły w związek jako dziewica, tylko 19. Źródła są wiarygodne, więc sobie tak tłumacz:D DZIEWICE RULEZZZZZZZZ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to o czym Ty mówisz, to to, że prawdopodobieństwo, że żona, która zdradza była dziewicą wynosi 19%, a że nie-dziewicą 81% (o ile te dane są prawdziwe). Nie wziąłes pod uwagę, że te 19 zdradzających dziewic może być spośród np. 1 miliona żon - dziewic , a te 81 zdradzających nie-dziewic spośród np. 5 milionów żon nie - dziewic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg badań Durexa
aleś ty tępy. badanie otwarte, nie znaczy na cały świat, wiadomo, że o dziewice trudniej, ale są to badania na określonej liczbie i terenie, a nie światowe. Tępy jesteś czy co:O? Są też inne źródła, i wynik jest z reguły zbliżony, różnica W 1,2% naraaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to sorry, odwołuję mój poprzedni post. Wziąłem te wyniki jako badanie 100 kobiet mężatek, które zdradziły (81%+19%). Mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×