Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przyszła żona

Dziewictwo a wierność

Polecane posty

Gość Cave
im back...Kochani...hehe...Z rozmów na ten temat z wieloma facetami...nalezy wyciagnąć odpowiednie wnioski...staram sie być obiektywny aczkolwiek mam swoje subiektywne zdanie na ten temat (czyt. wcześniejsze moje wypowiedzi) Niestety (zarówno dla kobiet jak i facetów) : Dla zdecydowanej wiekszości facetów ma znaczenie czy kobieta z która zamierza sie zwiazać na stałe jest dziewicą...Każdy lub prawie każdy chciałby mieć kobietę tylko dla siebie...moze to niesprawiedliwe, samolubne lub wrecz szowinistyczne...nie dbam o to...poprostu tak jest...tak jesteśmy skonstruowani i tak czujemy...Może nawet chciałbym żeby tak nie było...żeby to nie miało żadnego znaczenia...ale cholera tak nie jest...i trzeba to jasno i wyraźnie powiedzieć...DZIEWICTWO jest piekne, pożądane może nie niezbędne ale często wymagane...:) Pozdrawiam Was drogie Panie...dodam iż oczywiscie niesprawiedliwym jest poglad iż NIEdziewice to szmaty...to oczywiscie absurd...poprostu nie są i nie bedą doskonałe...ale oczywiscie mogą być blisko doskonałości...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Cave - być może nawet dla większości facetów jest to bardzo ważne - i ok, nie ma w tym nic złego, jeśli oczywiście nie traktują nie - dziewic jak szmaty. A co do doskonałości - nikt nie jest doskonały, ani dziewice, ani nie-dziewice, ani my, faceci. Ale uważam, że takie usprawiedliwianie sobie własnej zdrady, tym, że kobieta nie była dziewicą przed ślubem jest nonsensem - przecież \"widziały gały co brały\". Wg mnie, to jest zwykła, tandetna wymówka zdradzającego - niezależnie czy posługuje się nią facet czy kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
No chyba że gały Nie widziały co brały...;) Facet prawiczek żeni się z wybranką w przeswiadczeniu o obopulnej czystości po czym okazuje się iż jego świezozaślubiona żona nie posiada niewinności...w moim przekonaniu jest wytłumaczeniem ewentualnej zdrady...to oczywiście mało realna sytacja w dzisiejszych czasach a w średniowieczu facet poprostu by został młodym wdowcem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam wasze posty i mysle. a co jesli mezczyzna z ktorym jestem i zktorym kocham sie przed slubem, wierze w to ze wyjde za niego ufam mu, zdradzi mnie przed slubem??? znam siebie i wiem ze od razu rozstalabym sie z nim. i co pewnie powinnam sie juz zabic bo jestem \"przechodzona\" nie mam szans na normalne zycie i znalezienie kolejnego partnera?? bzdura totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
gdyby tak bylo jak piszecie kochani panowie to nie zostawialibyscie swoich dziewic. Mam tylko jedna kolezanke ktora wyszla za maz za swojego pierwszego partnera seksualnego pozostale wyszly za maz za 3 badz 4 partnera. Moj byly tez byl w siodmym niebie gdy dowiedzial sie ze jestem dziewica , bylam wiec doskonala jak to okreslacie, wiec dlaczego juz nie jest ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz szanzse na związek, znajdziesz takiego dreamera któremu to nie będzie przeszkadzać a raczej dreamerke. Śmieszy mnie to jak przy każdej wypowiedzi podkreśla że jest facetem, nawet pisząc my faceci. Normalnie tak się nie pisze, a podszywanie się tak bardzo rzuca się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
Takie sa odczucia facetów i już...Oczywiście że znajdziesz sobie faceta nie będąc dziewicą...trudno dzis o te które nimi są...Ja wypowiadam się tylko o tym czego pragnie meżczyzna a jak sami wiemy rzeczywistość jest brutalna...a jeżeli chodzi o to że facet zostawia kobietę która była dziewicą dla niego...hmmm no cóż...warunkiem doskonałości jest dziewictwo...jednak na doskonałość składa sie o wiele wiecej czynników...jeden z nich spełniłaś...najwyraźniej bilans wychodził jednak na minus...tak czasami bywa...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
DO DOŚWIADCZONY ŻONATY-obrażasz mnie kolego-nazywając mnie ,,przechodzoną'' mój pierwszy partner zginął w wypadku samochodowym-a więc życie różnie się układa uważaj co piszesz .....szanuje siebie i swoją przeszłość to część mnie.a ty najwyrazniej zamknołeś się w swoim świecie..gratuluje żony dziewicy...ale to wcale nie gwaratuje wierności moj mąz nie mierzył mnie długościa swojego penisa..widocznie dostrzegł i docenił inne wartości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
mężuś - jestem hereto:D to co pisalam o Albie jest zwykla ocena wygladu. Wy tez macie opinie na temat innych facetow tzn czy sa wedlug was przystojni tylko sie do nich nie przyznajecie. Cave - bywa ,bywa, mnie jakos bilans na minus przesladuje... sam widzisz dziewictwo to nie wszystko, trzeba miec jeszcze to "cos " rowniez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu nikt nie pisze że dziewictwo to wszystko i nic innego się nie liczy. Piszemy tylko że łatwiej zdradza sie kobietę która cnotę oddała innemu facetowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
A CO TO KU*WA jest jakieś wytłumaczenie dla zdrady-żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
najlatwiej sie zdradza gdy sie kogos nie kocha i nie ma roznicy czy byla ona dziewica czy nie ,predzej bym powiedziala ze latwiej sie zdradza zone z ktora nie ma sie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
to nie jest żadne wytłumaczenie i tak tego się nie tłumaczy...kolega napisał że łatwiej...tylko tyle....łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma olbrzymie znaczenie czy była dziewicą czy nie. Dla feceta związek z jedną kobietą nie jest naturalny i zazwyczaj nie ma powodów aby postępować wbrew sobie ale jak kobieta czekała x lat na ciebie z dziewictwem to naprawdę trzeba być bydlakiem aaby ją zdradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
taaaa tylko z tym czekaniem też jest różnie...teraz napiszę cos co może dotknąć dziewice,ale od razu zaznaczam,ze tyczy sie to nie wszystkich więc nie uogólniam...czasem czeka bo nie ma z kim! ...jak by mi mąż przyszedł do domu i powiedział ,że zdradził mnie bo nie byłam dziewicą to parsknęła bym śmiechem a dopiero go wyjebała z domu. zdrada-może być powodowana wszelakimi rzeczami..a nie takim prymitywny argumentem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
mężuś - ile lat jestes po slubie?- jesli moge zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
prymitywnym-sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
mężuś-ty masz w ogole żonę bo aż mi się nie chce wierzyć przez to co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
zgadzam się z mężusiem...gdy masz zdradzić dziewice...zastanowisz sie trzy razy i jest to element powstrzymujacy i to dośc zdecydowanie...w innym przypadku niestety nie ma aż takich dylematów...jest łatwiej , prościej...co nie znaczy że to jest sprawiedliwe i słuszne...poprostu tak jest...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojej żony nie zdradzam, żebyście mnie źle nie zrozumiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
pierwszy raz spotykam się z taki idiotyczną tezą....jaki to w ogóle jest argument

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
zastanówcie sie ktoś żyje ze swoja kobieta 10lat a później przychodzi do domu i mówi zdradziłem cię bo nie byłaś dziewica-to jakaś kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tu miłość nie ma nic do tego bo żone można kochać ale na dziwki dla odmiany chodzić,. Ja tak nie robię ale gdyby moja żona nie była dziewicą to już nie raz w burdelu z kumplami bym się bawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
Ehh....po raz kolejny napiszę że nie uważam tego ani za słuszne ani sprawiedliwe i pewnie kierując się logiką nie można nazwać tego argumentem jakimkolwiek (byćmoże) ale takie sa odczucia faceta...to poprostu w nim tkwi...taki jest...to jest zakodowane w meskim instynkcie...a jak wszyscy wiemy i chyba sie z tym zgadzamy instynk zawsze i nieodwracalnie przeplata sie w wiekszym lub mniejszym stopniu ze zdrowym rozsądkiem...czasami nawet zabija rozsądek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
mężuś -to skad wiesz ze prosciej? masz ochote na zdrade i skoczyl bys chetnie w bok a wytlumaczeniem bylaby zawisci ze kobieta miala kogos przed Toba , odegralbys sie o to chodzi? Cave - a Ty zdradzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
jeżeli ktoś ma takie poglądy to niech chajta sie z dziewicami i nie wypisuje...jakiś swoich idiotycznych poglądów ,wydumanych teorii-typu dziewicę nie ;nie dziewicę tak absolutnie mnie to nie przekonuje,az smuci a nawet śmieszy jeszcze raz -zdradza się z innych przyczyn...a ,że dziewictwo go powstrzymuje to az żałosne i obraźliwe dla jego kobiety-to co gdybyś była nie dziewicą to bym cie zdradził a ,że nie jesteś to tylko o tym myślę-walnijcie sie w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czasami ochotę zabawić się z inną ale w życiu człowiek nie musi się kierować swoimi zachciankami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cave
Facewci dziela się na tych co zdradzaja i na tych co sie nie przyznaja...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palua....
mężuś w sumie jesli wytłumaczenie ze byla dziewica pomaga CI w nie zdradzaniu zony to trzymaj sie swojej teorii, ale moze nie mow o niej zonie Cave - nie odpowiedziales na moje pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest
dobra idę bo sie tylko wku*wiam ....panowie kochajcie swoje żony..a jak dojdzie do zdrady to o tym napiszcie i podajcie prawdziwy powód-jestem rosadną osobą i oczywiście wam tego nie życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×