Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Batmanka

kolczyki w pępku.........

Polecane posty

OOO!!! Nasza fruti zajżała:) Milenk: to boli ale troszke, a jak będziesz się bała wejść na \"fote\" to se pomyśl że dla urody trzeba cierpieć:) Ale to tak strasznie nie boli:) Serdecznie pozdrawiam te co zawsze:)l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindziaaaa: Jesli pójdziesz do salonu piercingu, to masz 100% pewnosci ze zadnego zakazenia nie bedzie. Poniewaz w salonie sa specjalisci ktorzy sie na tym znaja i zrobia ci porzadnie kolczyka. Natomiast kosmetyczka nie jest przeszkolona do takich rzeczy, to ze ma dyplom to nic nie znaczy... chociaz zdarzaja sie wyjatki ze dobrze przekluje, ale pamietaj ze kosmetyczka zajmuje sie czyms innym a nie piercingiem. Z reszta zakazenie jest malo prawdopodobne... Jesli nie dbasz o ranke itd to wtedy... Ale idz do salonu! ila16: cena jest ok 100zl. Mówie ok, bo w kazdym salonie jest pewnie inaczej, najlepiej podejdz do salonu i zapytaj. ;) Milenk= : A kto mówil ze boli? to wcale tak bardzo nie boli !! w skali od 1 do 10 daje marne 3 lub nawet 2.... Ból jest niewielki, nie ma sie czego bac:) jesli robi to oczywiscie profesjonalista... trwa to ok 2- 3 sekundy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti: fakt, solarka strasznie wysusza skóre... Hehe ja we wakacje zawsze po kilka dni leze na sloncu na moim tarasie (to jeszcze w polsce:P) i pieknie mnie opala:D a dodam ze mam taras od razu do slonca wiec upal jak nie wiem... Na solarke chodze rzadko, ale zawsze wtedy jak jestem wkurzona ze mnie nie opalilo wystarczajaca :D A te tabletki B-karoten sa b dobre, jak sie dluzej stosuje! faktycznie jest sie brazowym:P dobre sa tez soki z marchewki, lub sama marchewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amy to więc jest prawda z tymi tabletkami, że jak dłużej się je stosuje to się jest brązowym? To chyba jeszcze raz zacznę :> kurde zostanę lekomanką xD Marchewke jem :) a soki też pie kubusie, ale nie lubię same marchewki do picia wiec musze z czymś np malinowo-marchewkowy. Moja koleżanka uwielbia sok z pomidorów i sobie pije normalnie w szkole... fuj ochyda, blee! Nie nawidze soku z pomidorów, ani żadne picia typu fit z warzywami.. martusia no własnie własnie odpoczęłaś sobie duuzo 5 tyg wow :D nieźle.. Ja Ci powiem, że mgoę chodzić do szkoły ale wkurza mnie to ranne wstawanie no i .. jakby tak skasować pare nudnych lekcji to by bylo ok ;) to jak Ty teraz się dostosujesz do rannego wstawania i w ogole hehe :P A ja zaraz wybywam do miasta kupić coś dla mojego mena na walentynki :> Ale nie mam pojęcia co?! Musze coś pozukać...;/ i jeszcze dla mmojego drugiego skarbeńska (pieska) kupię coś jakaś kosteczkę xD ale to nie na walentynki tylko tak, albo zabawkę on strasznie lubi zabawki :) A wiecie, że sw walenty jest patronem psychicznie chorych>?Słaaabo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe serio? no w sumie zakochani a psychicznie chorzy to prawie to samo :D Z jednej strony lubie walentynki a z drugiej nienawidze ! Nigdy nie wiem co kupic chlopakowi... i to mnie wkurza:P Kupie mu zwykla kartke i niech sie cieszy... A wiem ze on cos szykuje dla mnie... ale nie wiem co! :( az sie denerwuje :P Fruti te tabletki daja taki ladny kolorek skórze.. :) ja tez nienawidze soku pomidorowego.... blee . okropny jest :/ wogole jak mozna pic cos takiego? lepiej normalnie ZJESC pomidora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe oooo Dziewczynki ale zaszalałyście z tymi postami :D odpowiadając na pytanie to ja mam rocznikowo 20 latek tzn w lipcu bedemiała :P ale w ogóle na tyle nie wyglądam :P ale co tam:D mnie właśnie mój tygodniowy odpoczynek się kończy i wracam na studia... bo zaczyna się sesja poprawkowa a w niej 2 egzaminy jescze :/ ehh przez cały tydzień staram się czegoś nauczyć a idzie mi jak ... :D jednym słowem do d**y :D pozdrawiam Was !:*** a co do solarium to ja też nie chodzęzbyt często ale, w sumie to skóre zawsze mam lekkoopaloną a na dodatek uwielbiam te jednodniowe soki z marchewki więc bez solarium mi jakoś opalenizna się trzyma:D a sok z pomidorów... no nie..co to to nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem ZAłAMANA!!!!! Dzisiaj spojrzałam na pępek, bo mnie bolał, a tu cały czerwony i ropa wypływa!!!;(;(;( Tragedia ;(;(;( Piekny początek ferii ;(;(;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co ja odkryłam?? juz opowiadam Otóż mam dwa kolce z tytanu, tylko jeden kupiony na wildcacie a drugi na stonie cybertattoo ponoć tez sprawdzone i tu zaczynają się bombki. Ostatnio nosiłam tytan wildcata i było cacy ani kropelki nic nie wyszło, a dzisiaj włozyłam ten drugi i masakraaa..... ropa w ogole leciała mi co chwile , a byłam w pracy i nie moglam wymienic, cały precik obklejony strupkami i w dodatku troche krwi sie nasączyło bo zapewne strupek podrazil ja pierdykam i juz znowu włozylam wildcata. Teraz bede kupowala tylko na wildcacie.... co do solarki to nie chodze ale kusi mnie bo zanim sie opale bede świecic na \"biało\";p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ibo
zrobilam sobie kolczyk w pępku cztery dni temu,przekłucie bolało ale dobrzez eto tylko chwila-robiłam to w studiu tatuazu,przy przemywaniu poruszalam nim i boli i to niezle.mam nadzieje ze to szybko minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ibo -->każdy organizm inaczej odczuwa ból, ja np przy przekłuciu czułam tylko minimalne szczypniecie i bolało mnie przez 2 dni i tylko przy schylaniu a potem mogłam robic co chce wiec różnie z tym jest. napewno ci przejdzie ale kiedy to juz sprawa indywidualna, na poczatku najlepiej poruszaj pretem jak najmniej zeby wszystko w srodku dosżło do siebie bo jak sie duzo porusza to cie ociera kanał. mam nadzieje ze nie przemywasz spirytusem ani woda utlenioną. najlepsza sół fizjologiczna :) a powinno byc okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o zesz w morde
ja mam kolczyk od dwoch lat, robilam u kosmetyczki i bardzo zalowalam, ze nie poszlam do studia pierciengu! Glupia baba tak , jak zaczela mi znieczuleniem psikac, to az mi sie skora wokol pepeka odmrozila! Okropnie to wygladalo- jak poparzenie! myslalam, ze bede miala blizne na lata ale na szczescie wszystko zeszlo! No ale leczylam to chyba z 2 miesiace. Nie wspomne, ze babsko mialo tipsy i za cholere nie mogla mi kulki przykrecic i zeby nie bylo na nia to mi wmawiala, ze sie "wybalsamowalam" za bardzo i jestem za tlusta i jej sie slizga kulka! A ja lezalam i prawie mdlalam z bolu! po przekluciu, co chialam wstac, to musialam spowrotem sie klasc bo ciemno w oczach mi sie robilo! Dziewczyny, jak sie zdecyduje na jakikolwiek kolczyk, to wybierzcie studio pierciengu! Ja w kazdym razie do kosmetyczki juz nie pojde! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zesz w morde --> przez chwile myslalam ze czytam moj scenariusz. Ale sa pewne rozbieżności. Ja tez robiłąm u kosmetyczki. popsikała mi zamrażaczem i tez mi sie skora odmroziła i wygladało to dokładnie jak mowisz poparzenie, ale po tygodniu mi to zeszło, potem było rozowe i w koncu znikneło całkowicie. Kosmetyczka rowniez miałą tipsy i miała problem z zakreceniem kuleczki ale było w porzadku po chwili sie udało i nic mnie nie bolało i słabo mi tez nie było. poza tym było wszytko okej. i choćbym chciała to nie miałąm mozliwosci wybrac sie do studia :) ale nie załuje niczego bo jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domina...
straaaaasznie dlugo nie pisalam, wynika to z tego ze nie mialam o czym xD ale teraz mam pewne pytanie i mam nadzieje ze mi odpowiedzą te ktore maja wieksze doswiadczenie. otóż mam kolczyka od 2.5 miesiąca i nie potrafie stwierdzic czy to sie juz zagoilo czy nie...:/ nie wiem jak wyglada kompletnie zagojone.... nie boli mnie ani nic, nie mam czerwonego, czasami przy wysunięciu kolczyka pojawia sie taka biala wydzielina ale baaardzo malutko, doslownie kropeczka. od poczatku nie mialam z tą dziurka wiekszych problemow jak tu niektóre piszecie jak wam sie bardzo paprze..:/ dzieki Bogu mnie nie. JAK POZNAM ZE JUZ MI SIE ZAGOILO???? z góry dzięki.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domina... widziałam duzo wygojonych pępków i jeśłi mowisz ze wychodzi ci wydzielina i chocby mała kropeczka to znak ze nie jest wygojone mimo ze oprocz tego nie ma zadnych innych oznak. Wygojone miejsce wyglada tak jakby nigdy nie było naruszane i skora jest elastyczna bladziutka, zero strupkow zaczerwienia ani suchej skorki i przede wszystkim brak wydzieliny. Musisz liczyc sie z tym ze zawsze jakie skomplikacje moga wystapic i nawet jesli bedzie wygojone to raz na jkis czas trzeb aprzemywam bo miejsce to sie zabrudza ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domina, dokładnie madzia ma rację... :) Jej madzia, to ja nie wiedzialam,że miałaś taką historię z kosmetyczką to straszne ;/ A nie powinno się znieczulać miejsc przekłucia... Ale dobrze, że wszytsko dobrze się skończyło, jakbyś miała drugi raz przekłuwać to chyba już byś tam nie poszła? amy fuj samwgo pomidora nie lubię jeść, ale niektórzy tak jedza, ja moge zjeść z kanapką, ale samego w życiu! Ja w końcu nic nie kupiłam chłopakowi ja nie wiem co, ani sama nie wiem co bym chciała;/! pieczara OOOoo nie nie dobre są te jednodniowe, dla mnie jakieś mdłe aż wymiotować mi się później chce. To moja koleżanka jest normalnie fanką tych soków, pije albo z buraków,albo z marchewki, albo nie wiem z czego to z kalarepy czy czego..? Bleee nigdy! Ja raz kupiłam z jabłek to wylałam cały jak spróbowałam. Kamcia.. a masz już kolczyk rok a tu taka \"NIESPODZIANKA\" ;/... kur.. już nie mowie, że mam coś dobrze, bo znowu się zj...ało! Z Tym nosem ;/ dzisiaj wycieram pręcik a tam troszkę krwi i ropy ;/!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evapiercing
witam. sama miala studio piercingu(obecnie nie mam) na wszelkie pytania moge odpowiadac na gg nr 12241125 czekam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam moje kochaniutkie!! Fruti co do tego soku to ja też niee lubie soku pomidorowego!! Bleeeee!! A u mnie z pępkiem źle z nosem lepiej:( a tak wogle to cieknie mi z tego pępka i cieknie (ropa) a z nosem to normalnie przemywam i pempek i nos;/. Serdecznie pozdrawiam:fruti amy kamcie madzie martusie pieczare sanderkasss i tą której zapomniałam też:) P.S. Ja tam niee mam zamiaru chodzić na solarium:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie, dzisiaj w koncu zrobilam sobie kolczyka w nosie! :) normalnie ciesze sie jak male dziecko :D babka robila mi grubosci 1,00 mm, a z tego co wiem to przewaznie kolczyki sa 1,2mm... ale co tam, bede szukac mój rozmiar ;) Przy przekluciu troche bolalo i godzine po... powiem szczerze ze bardziej bolalo niz przy pepku. Ale nie zaluje =) a lzy mi lecialy jak rzeka hehe :P ale teraz jest ok, troszeczke tylko boli, ale wiadomo, to mój pierwszy dzien ;) ojj Madzia to nie dobrze... widocznie cos jest nie tak z tym kolczykiem. kurcze niby wszedzie tytan, ale róznego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona, widzisz... jak sie coś chce to potem trzeba cierpieć, jak my :D Dzięki za pozdrowienia i ja Ciebie też pozdrawiam :):* A ile masz już kolczyk w nosie? Amy OOOOO jednak zrobiłaś?:) wstaw foty :P A mnie wcale właśnie w nosie nie bolało w pępku o wiele bardziej :D a więc odwrotniej niż u Ciebie :) I łzy mi nie poleciały, tylko mialam jedną w oku z tego uszczypnięcia :P i krwi też nie miałam. Mam nadzieję, że nie będziesz miała potem takich problemów z nosem jak ja teraz :> Hm.. a ja mam 1.2 mm... to dziwne czemu zrobiła Ci 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
bardzo chce mieć kolczyk w pepku ale boję się że jak bede w ciązy to ta dziura zaszkodzi:( błagam poradźcie coś z góry dziękuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Fruti to chyba zalezy od nosa, z reszta nie wiem od czego zalezy ale tak mi sie wydaje:P ale 1mm tez jest ok.... Ja tez krwi wogole nie mialam :D a foty wstawie, moze jutro, pojutrze... musze dopiero porobic.... na razie nie boli, tylko troszeczke,ale praktycznie bólu nie czuje, jedynie jak poruszam nosem.... :P boje sie: dziurka podczas ciazy nie zaszkodzi, zawsze mozesz po prostu wyjac kolczyka na ten czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
a nie zarośnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje się
sorry że takie glupie pytania ale naprawde sie boję ;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy zarosnie? hm... wiesz roznie to jest jednym zarasta a innym nie... ale wydaje mi sie ze jak dziurka jest juz wygojona to nie powinno zarosnac... ale nie jestem pewna. najwyzej mozna przebic jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska..
cześć ja mam kolczyk 2 miesiące codziennie przemywałam patyczkiem kosmetycznym i wodą utlenioną uważałam na to aby go zbytnio nie myczyć przezy większy okres czasu wogóle.Pępek obecnie raczej nie ropieje i nie boli.Mam pytanie czy już po takim czasie można chodzić na solarium?Pewnie trzeba zkryć czy wogól lepiej nie chodzić?:Pdzięki z góry za opowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti powiem ci ze samo przebicie było bez zarzutów , gdybym miała tam przekłuwac jeszcze raz to bym poszła ale powiedziałabym ze bez zamrazacza i wszystko byłoby okej. Bo oprocz tego jestem zadowolona :) Amy no własnie pisało ze to tytan ale bez zadnego oznakowania a ja kupowałam G23 to moze jakas inna odmiana, teraz naciągnełam mojego Misia na kolczyk wiszący z tytanu ale G23 innego juz nie kupie , nieoznakowanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMy superrr że wreszcie zrobiłaś ten kolczyk, skoro jestes zadowolona to widać ze tego bardzo chciałaś :) Ja jednak nie robie na twarzy wszyscy mi odradzają :( wiec sie wstrzymuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... a ja teraz myślę o kolczyku na tej chrząstceco się słuchawki zakłada za nie, i ona je przytrzymuje :) Kiedyś mi się to nie podobało, i nie myślalam, o zrobieniu tego,a teraz ostatnio mi się spodobała :), podobno bardzo boli w tym miejscu tak słyszalam :> ale jeszcze nie wiem kiedy co i jak, narazie niech sie nos zagoi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fruti ponoć bardzo bolesne , moj kumpel mowił :( brrr mnie tylko ta madonna korciła.... ale ashhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia no wiem wiem, ale ja się bólu nie boję :) mnie mogą kłuć, już się przyzwyczaiłam hehe. I to chyba na tyle szaleństw kolczykowych bo już nigdzie indziej to nie chcę :> JAK NARAZIE, ale wątpię żeby się coś zmienilo. Bo w brwi... to jak pankuwa, pozatym nie chce mieć w nosie, rwi i nie wiem gdzie bo to jak choinka, a póxniej będę starsza wyjmę kolczyki i wszędzie dziury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×