Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Grace77 troche szperalamw internecie jak szukalam cla, ale na taki specyfik ze wszystko w jednym nie trafilam. Thomas pisal ze Olimp i Trec to firmy bezpieczne wiec to chyba niezle rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojosazules
ja kiedys kiedys jak trenowałam fitness lykałam L karnityne firmy olimp i przyznac musze ze bylam zadowolona z osiągniec i faktycznie mi pomogla. mialam jakis taki wiekszy przyplyw sil,nie meczylam sie szybko i mogłam cwiczyc 2 razy dluzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak zerklam na to co napisalam i musze sprostowac . Thomas pisal gdzies na tym forum ze te firmy Trec i Olimp sa renomowane, nie wiem czy to jest jednoznaczne z bezpieczenstwem produktow. Ja od niespelna miesiaca uzywam cla firmy Trec i czuje sie rownie dobrze jak po bio cla . Pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na pewno sie nie potrujemy :P a z tą l-karnityną to chyba głównie chodzi o to, że człowiek mniej się męczy podczas treningu, który może więc trwać dłużej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia28
wczoraj maz mi poskrecal orbitreka bo skrzypienie bylo niedozniesienia..ale teraz strasznie ciezko chodzi..ledwo dam rade krecic na najmniejszych obrotach..zastanawiam sie czy wogole na nim cwiczyc..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
powiedzcie mi ile srednio spalacie kalorii przy 60min jazdy a moze Thomas ty sie wypowiesz bo masz takiego orbiego jak ja:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolantaanna
No i musze sie wam pochwalic wczoraj byl moj sukces jechalam 72 min jestem z siebie bardzo dumna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za rady :) Znalazłam już kolejny model, który mi się podoba i po naradzie z mężem podejmiemy decyzję ;) Nie wiem czy tym razem po prostu nie pojadę prosto do sklepu. Na razie mam naprawioy swój rower stacjonarny :) Mam też l karnitynę i CLA 1000. Mam nadzieję, że to coś pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość groobaa
RATUJCIE... ja już nie mam siły do tego mojego orbitreka :/ raz cichuteńki jak piórko, a raz trzeszczy skrzypi piszczy i w ogóle na całe mieszkanie... w przyszłym tygodniu przyjdzie mi mój thermo speed extreme, a na razie... hmm ćwiczyłam 3 razy po ok. 10-15 minut, głównie wieczorem, przyznam że spociłam się nieziemsko :D ale bardzo to przyjemne ponieważ nie lubię szybko, ale raczej mocno więc ćwiczę na dosyć wysokim obciążeniu no i mimo to moje tętno waha się w granicach 65-70% maksymalnego więc jest OK :> ogólnie czuję się lepiej nawet od samego patrzenia na tego skrzypiącego brzydala ;) (nie ma co w poniedziałek kupuję smar grafitowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estetos
Witajcie! Ja mam orbitreka od dwóch dni i przyznaję że ledwo wytrzymałam 5 minut. No ale czego się spodziewac, jak dopiero co postanowiłam się ruszac?? Nie przeraża mnie to, bo wiem że dam rade! A CO!! Nie poddam się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienka d
PEWNIE!!! nie masz co sie przejmowac!!!!! ja mialam to samo ale dzieki wsparciu znajomych z forum daje rade...co jakis czas zwiekszam czas aby sie nie zniechecic..i za rada Thomasa nie patrze na licznik:):) a na poczatku tez jechalam ok 10 min. mialam dosc:)heheh ale z kazdym dniem bylo lepiej!!! POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam orbitreka od 2 miesiecy. jezdze na nim ok 4 razy w tygodniu. narazie udalo mi sie schudnas 2kg, 2cm w biodrach i 2 w pasie. niby nie duzo, ale ja sie bardzo ciesze. cwicze dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie, od 4 dni ćwiczę codziennie rano 30 minut i po obiedzie godzinę, ostatni posiłek w założeniu zjadam o 19 jednak bardzo późno chodzę spać 1-2 i około22 robię się strasznie głodny, wrzucam coś niskokalorycznego, ale wracam do pytania, czy inni też mieli wzrost apetytu odkąd rozpoczęli treningi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam gawron49 to jest rzecza naturalna ze jestes glodny o 22 skoro chodzisz spac ok 1 czy 2 a ostatni posilek zjadasz o 19 ze mna jest podobnie wtedy najlepiej zjesc sobie tunczyka w sosie wlasnym mozesz go jesc do znudzenia poniewasz jest to czyste bialko i bardzo szybko sie przyswoi a nie utyjesz lub jajecznica z samych bialek na kropce oliwy z oliwek wlasnie sobie taka zrobilam bardzo dobre rozwiazanie zaspokoisz glod i nie wejdzie ci w boczki trenuje fitness od 1.5 roku i mam pare fajnych przepisow na wilczy glodek:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo to raczej normalne, ja staram się nie siedzieć długo...bo wtedy właśnie tak się to kończy...wycieczką do lodówki :P a jak już siedzę, to robię sobie co chwilę jakieś herbatki owocowe do picia...tak się nimi opiję, że jeść się odechciewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to tez dobry sposob tylko ja pozniej spac nie moge bo co godzine siku latam hi hi hi...zupelnie jak bylam w ciazy to samo uczucie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiec jesli chodzi o takie pozne posilki przed spaniem to czyste bialko tak jak wyzej napisalam jeszcze moze byc piers kurczaka na parze w ziolkach badz grilowana tylko oczywiscie bez rzadnych dodatkow:( Bardzo dobra rzecza jest tez odzywka bialkowa przed snem pisalam o tym wczesniej takze zaspokaja glod i bardzo sprzyja naszej diecie lecz niestety niektorzy sceptycznie do tego podchodza nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady beti82, tuńczyk ma podobno sporo rtęci, ale w sumie mi pasuje podobnie jak jajecznica, mieszkam sam więc jakoś specjalnie na bardziej skomplikowane gotowanie dla jednej osoby nie mam ochoty :) ale bardzo chętnie poznam jeszcze jakieś nocne zapychacze, najlepiej gotowe w małych puszkach, bo praktycznie nigdy nie usypiam przed 2 a nawet 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co :) Ile ja tych puszek opchnelam przez ten rok to powinnam sama sie stac tym tunczykiem:):) Niestety tych nocnych zapychaczy nie ma wiele poniewaz musi byc to tylko i wylacznie samo bialko wtedy nie tuczy W mojej diecie jest taka zasada ze dzien zaczynam od weglowodanow a pozniej czym blizej wieczora tym wiecej bialka tylko trzeba sobie naprawde w glowie przestawic i leci szybciutko:) Zeby nie bylo ze jestem taka pilna i wszystkim rad udzielam ja tez sobie w zime troszke pofolgowalam poniewaz przeprowadzilam sie do nowego domu troszke na uboczu miasta za daleko mi bylo na silownie tym bardziej ze mam1.5 rocznego synka. Wpadlo tu i owdzie troszke tluszczyku mam jakies 5 kg do nadrobienia no ale to nie 30 jak zaczynalam i teraz mam mojego kochanego orbiego w domu wiec pojdzie szybko juz po 1 cm mniej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM Jestem juz dzisiaj po cwiczeniach, po dniu wolnym cwiczy mi sie jakos lepiej, tylko na koniec troche tetno zawysokie bylo. Pozatym nowy tydzien zaczol sie optymistycznie :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kogel-mogel
ja też dziś ładnie 2 razy po 35 minut trenowałam. Postanowiłam tez ograniczyć jedzonko. Mam nadzieję ze niedługo będzie widac efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociik
a co myślicie o kisielku takim na szybko z torebki w razie przyplywu wieczego głodu? czy może jednak to nie jest najlepszy pomysl... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz czlowiek czyta a tam same rewelacje: jesć ci się nie chce , chudniesz nie ćwicząć , do tego masz dobry nastruj i jest ci ciepło... a jaka jest prawda czy to wogóle pomaga ... to się własnie widzi z czasem co narazie moge powiedziec to mają zachęcającą reklame i pani sorzedająca też była kompetentna i udzieliła mi odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania jestem naprawde ciekawa czy z tymi tabletkami i ćwicząc waga poleci ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti dzięki za rady.. Te wieczorne napady głodu.. mnie również nachodzą ;-) Zaraz idę kupić tuńczyka i spróbuje... za jajecznica nie przepadam.. ale tuńczyk to co innego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy się tu wspieramy i doradzamy.. wiec i ja się z Wami czymś podzielę... może ta informacja się przyda i bardzo komuś pomoże.. tak jak mnie.. Tak wiec, jeżeli ktoś z Was ma problemy z tarczycą i duże problemy z trawieniem.. to przypadkiem znalazłam sposób, by się tego pozbyć... ;-) Wcześniej korzystałam z wszelkich ziółek na trawienie, herbatek wszelkiej maści i nic... tylko pogłębiało problem... Ale ponad m-c temu kupiłam L-karnityne 3 aktiv i jest NIEOCENIONA. Dla mnie to zbawienie ;-) Nie mam absolutnie ŻADNYCH problemów trawiennych, regularnie chodzę do łazienki ;-) Naprawdę wszystkim polecam gorąco... zwłaszcza tym co mają problemy z tarczycą... te osoby zapewne wiedzą jak ciężko jest zrzucić zbędne kilogramy, gdy ma się z nią problem... Jeżeli ktoś będzie miał jakieś pytania z tej materii, to chętnie służę pomocą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×