Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

fajnie czytać takie pozytywne komentarze na temat ćwiczeń - całe szczęście że kafeteria to nie tylko skupisko osób chcących schudnąć 15kg w dwa tyg najlepiej na diecie czekoladowej.. ;) Afgana - może rozciągaj nogi ogólnie (z naciskiem na ścięgna w stopach) przed jazdą na orbitreku.. ogólne stretch całego ciała powinien być przed jazdą.. i po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afagana
trinity82 Witam Cie w naszym gronie:)...najwżaniejsze że już widzisz efekty, to bardzo motywuje!u mnie narazie zastój na wadze ale mam nadzieje że to się zmieni, trzeba być dobrej myśli!!!!:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam na allegro orbitrek za 260zl, czy mge go kupic? chcialabym zrzucic okolo 10 kg.. a wiem, ze to pomaga tylko zeby sie nie rozlecal po 3 użyciach, jak sadzicie? studiuje niestety kazdy grosz sie liczy dlatego chce kupic cos tanszego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbifanka
Witam! Jestem absolutną fanką orbitreka! mam go od 3 tygodni, ćwiczę rano i wieczorem po 40 minut. Schudłam niewiele/ około 2 kg, ale widzę, że sylwetka bardzo się mi poprawiła, nogi stały się smuklejsze, brzuch twardy jak deska no, ramiona są znacznie ładniej zbudowane/nie wspominając o pupie:-). Pozdrawiam wszystkich wielbicieli orbitreków! Trzymam za wszystkich kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lineaaa
witam mam pytanie czy na rowerku treningowym można schudnąc tak jak na orbiterku??? mąż ma zamiar kupić rowerek w innym celu chodzi o stawy a co z sadełkiem ? dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lineaaa
witam czy na rowerku treningowym można też schudnąć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orbifanka
Witaj Klucha! Tak szczerze to nie polecałabym tego orbitreka, jest mechaniczny, bardzo głośny no i co tu dużo ukrywać za taką cenę nie można się wiele spodziewać. Na Twoim miejscu zainwestowałabym w coś lepszego/magnetyczny. na aukcjach allegro niektórzy oferują raty i myślę, że jest to dobre rozwiązanie dla np. studentów. A tak a propo tego schudnięcia 10 kg w pół roku, jest to bardzo trudne, potrzebna jest systematyczność i nawet jeśli się uda schudnąć to przydałoby się jeszcze po upływie tego czasu ćwiczyć profilaktycznie.Pozdrawiam na sadełko najlepszy jest orbitrek, na stawy zresztą też spróbuj przekonać męża do zakupu orbitreka Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adi987
co myslicie o maxxusie 9000 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama w tej chwili bez żadnych ćwiczeń chudnie 3-4kg miesięcznie (wg założenia dietetyka ma chudnąć 3 kg miesięcznie, więc jest ok), zatem w 6 mies 10 kg spokojnie można zrzucić na samej diecie, bez ćwiczeń. wiadomo, ze to nie to samo (nie ten sam efekt) co przy cw ale na razie jest na takim etapie że za wcześnie na ćwiczenia, chyba że basen, ale to siłą by ją trzeba zaciągnąć.. ja jeżdżę, pół godz mniej więcej codziennie, co drugi ewentualnie dzień, nie daję sobie się poddać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markadarka
Prosze o rade. wiem ze tu duzo użytkowiniczek takowego sprzetu. Prosze powiedźcie czy warto zakupić taki sprzęt http://allegro.pl/item464142900_orbitrek_magnetyczny_z_pulsem_yk_ct54_super_cena.html Warto zainwestować? wart swojej ceny? Nie mam duzej nadwagi ok 7kg, tyle chciałabym schudnąć i popracować nad kondycją i sylwetką. mam rowerek ale na nim pracuja tylko nogi, a chciałam też wyrzeźbić miesnie ramion. Proszę o pomoc i opinie. Z góre dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markadarka
Prosze o rade. wiem ze tu duzo użytkowiniczek takowego sprzetu. Prosze powiedźcie czy warto zakupić taki sprzęt http://allegro.pl/item464142900_orbitrek_magnetyczny_z_pulsem_yk_ct54_super_cena.html Warto zainwestować? wart swojej ceny? Nie mam duzej nadwagi ok 7kg, tyle chciałabym schudnąć i popracować nad kondycją i sylwetką. mam rowerek ale na nim pracuja tylko nogi, a chciałam też wyrzeźbić miesnie ramion. Proszę o pomoc i opinie. Z góre dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki tylko koło zamachowe 5 kg, ogólnie spoko - taki akurat do domowych ćwiczeń moim zdaniem, nie jakiś wypas ale też nie kompletnie podstawowa wersja (skrzypi jak się go nie nasmaruje przy składaniu ;) ) tylko ten sklep/sprzedawca taki sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markadarka
Właśnie chodzi mi o to koło zamachowe. Czy 4kg to nie za mało. Na allegro jest pełno podobnych modeli, więc raczej nie kupie u tego sprzedawcy. Czy wart swojej ceny, na początyku topiku dziewczyna nie narzekała na ten model. Chodzi mi o to czy model solidny, czy nie rozleci sę po kilku miesiącach. Nie mam za dużo kasy. 400zł to max kwota jaką mogę wydać, poza tym nie mam duzej nadwagi, 7-10kg zupełnie mi wystarczy do szczęścia. Poza tym teraz zaczęłam pracować w biurze i widzę ze zaczynam tyć. Po pracy wtedy mogłabym sie poruszać trochę. O siłowni mogę zapomnieć - musiałabym dojeżdzac ok 25km. Jaka róznica jest między magnetycznym a mechanicznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, chciałabym się przyłączyć. Jestem właścicielką orbitreka na którym od ponad tygodnia ćwiczę co drugi dzień po 50 minut. W inne dni biegam po 30,40 minut. Mam duży zapał i naprawdę tym razem (po kilku różnych nieudanych próbach) zamierzam schudnąć do moich wymarzonych 60 kg, albo i mniej. Jestem również na diecie tzn. jem 4 razy dziennie - małe porcje (tak zalecił mi dietetyk. Moje pytanie jest następujące: Ile może mi zająć schudnięcie takim sposobem 8kg. Zaznaczam,że podwóch tygodniach biegania ja mam na wadze 2 kg więcej, ale myślę, że to sprawa zbliżającej się @. Te dwa kg spowodowały u mnie dół, ale mam nadzieję, że to przez @. Czy jest ktoś kto może mi odpowiedzieć i dodać sił do dalszej walki. Zamierzam schudnąć te 8 kg już dwa lata jak widać bezskutecznie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, chciałabym się przyłączyć. Jestem właścicielką orbitreka na którym od ponad tygodnia ćwiczę co drugi dzień po 50 minut. W inne dni biegam po 30,40 minut. Mam duży zapał i naprawdę tym razem (po kilku różnych nieudanych próbach) zamierzam schudnąć do moich wymarzonych 60 kg, albo i mniej. Jestem również na diecie tzn. jem 4 razy dziennie - małe porcje (tak zalecił mi dietetyk. Moje pytanie jest następujące: Ile może mi zająć schudnięcie takim sposobem 8kg. Zaznaczam,że podwóch tygodniach biegania ja mam na wadze 2 kg więcej, ale myślę, że to sprawa zbliżającej się @. Te dwa kg spowodowały u mnie dół, ale mam nadzieję, że to przez @. Czy jest ktoś kto może mi odpowiedzieć i dodać sił do dalszej walki. Zamierzam schudnąć te 8 kg już dwa lata jak widać bezskutecznie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, chciałabym się przyłączyć. Jestem właścicielką orbitreka na którym od ponad tygodnia ćwiczę co drugi dzień po 50 minut. W inne dni biegam po 30,40 minut. Mam duży zapał i naprawdę tym razem (po kilku różnych nieudanych próbach) zamierzam schudnąć do moich wymarzonych 60 kg, albo i mniej. Jestem również na diecie tzn. jem 4 razy dziennie - małe porcje (tak zalecił mi dietetyk. Moje pytanie jest następujące: Ile może mi zająć schudnięcie takim sposobem 8kg. Zaznaczam,że podwóch tygodniach biegania ja mam na wadze 2 kg więcej, ale myślę, że to sprawa zbliżającej się @. Te dwa kg spowodowały u mnie dół, ale mam nadzieję, że to przez @. Czy jest ktoś kto może mi odpowiedzieć i dodać sił do dalszej walki. Zamierzam schudnąć te 8 kg już dwa lata jak widać bezskutecznie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti 37
cześć dziewczyny ja ćwiczę na moim orbitreku od miesiąca regularnie z 1 dniową przerwą w ciągu tygodnia i moja waga jak zaklęta stoi w miejscu ,mam ciągle nadzieję że zacznie spadać ,pozdrawiam wszystkich i życzę duuużo wytrwałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antena43
Witajcie! Nie odzywalam sie przez kilka dni, poniewaz usilowalam zrzucic pare kilo ale niestety nic sie nie zmieniło - jestem dalej gruba i waże tyle samo, ile wówczas, gdy zaczęłam ćweiczenia a było to ze trzy tygodnie temu... Beti mnie troche "pocieszyła" bo u niej tej waga stoi, ale przyznam że się zniechęcilam nieco do orbiego... żeby chociaż z kilogram w dół to bylaby jakaś motywacja - nadmieniam, że w cale sie nie obżeram, ale jem mało i często , czyli zgodnie z zaleceniami dietetyków. Cuż, może jutro bedzie lepiej - juz postanowilam solennie, że nie wleze na wagę wczesniej niż za miesiąc. Buziaki dla wszystkich forumowiczów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GAGUSIA35
WITAM wszystkich serdecznie -kochani poczytajcie ten topik od początku a znajdziecie wszystkie odpowiedzi na wasze pytania ,wypowiadaliśmy sie na wiele róznych tematów -ile trzeba cwiczyć ,jaki trzeba miec puls żeby organizm optymalnie spalał tłuszczyk i co można robic żeby szybciej chudnąć.....zapraszam,ja mam orbitreka od marca i wiem że można zgubic kilogramy-pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×