Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość SZUKASIA
witam.Margo15 powiem ci ze po zażyciu L-karnityny czuje sie dziwnie,jakoś nieswojo,ale to tylko przez godzinę jak czekam żeby zaczęła działać,potem zaczynam ćwiczyć i jest ok,jeżdżę codziennie po godzinie na orbitreku i nie jestem w ogolę zmęczona,jak narazie efektów nie ma,zobaczymy co będzie za miesiąc.Planuje ja brać do wakacji,a Ty jak się po niej czujesz,ile jeździsz na orbim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz663
http://www.shapeok.pl/ POCZYTAJCIE SOBIE.DOWIECIE SIĘ O SPALANIU KALORII BIM I DIETACH.CIEKAWE I WARTO ZERKNĄĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kinia 0903
prosze przeslij mi na meila tą dietę króli blanca_n@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
Witajcie dziewczyna wczoraj mnie nie bylo i nie cwiczylam fatalnie sie czylam :( ale dzisiaj juz cwiczylam i wiatam cie otyta pupo : szukasiu ja od prawie tygodnia cwicze interwaly po pol godziny dziennie czyli 30sek marszu i 30sek sprintu i tak przez pol godziny przyszly tydzien mam zamiar cwiczyc normalnie zobaczymy jak to bedzie a co do l-carnityny to czytalam ze organiz musi sie tak jakby przyzwyczaic zeby byl efekty wiec mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu zjade z wagi tak bardzo chce juz zejsc ponizej 70 kg ja tez prosze o przeslanie tej diety goga15@interia.eu pozdrawiam was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara111
czesc dziewczyny, do paru dni czytam wasze posty. też jestem posiadaczka orbitreka. Cwiczę na nim od 3 tyg, po 1 godz dziennie. W wadze jeszcze efektów nie widzę , ale możę mi sie zdaje, chyba mi nogi wyszczuplały, co jest moją odwieczną zmorą. do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulfik
Witam:) od dziś jestem szczęśliwą posiadaczką orbitreka. Nigdy nie ćwiczyłam na czymś takim, ale słyszałam dużo dobrych opinii i postanowiłam spróbować. Nie mam pojęcia co z tym i jak, ale mam nadzieję,że zbędne kilogramy odejdą w zapomnienie. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość same ćwiczenia nie wystarczą
potrzebna jest dieta, by kilogramy zaczęły spadać. Wystarczy chociaż odstawić słodycze i nie podjadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulfik
Jestem już po pierwszej sesji na moim orbitreku. Tak w skrócie: 25min, 10km, 150 spalonych kcal. Co do diety, to dziś nie ruszyłam słodyczy, ale niestety nadrobiłam pizzą. pewnie się nawet nie wyrównało. Mam nadzieję,że jutro wykażę się silniejszą wolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulfik
Jestem już po pierwszej sesji na moim orbitreku. Tak w skrócie: 25min, 10km, 150 spalonych kcal. Co do diety, to dziś nie ruszyłam słodyczy, ale niestety nadrobiłam pizzą. pewnie się nawet nie wyrównało. Mam nadzieję,że jutro wykażę się silniejszą wolą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
witajcie wczorajsze cwiczonka zaliczone i bylam sobie tez na imprezie czyli poszlam w tany ze znajoma hi hi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ja dopiero przymierzam się do kupna tej piekielnej maszyny i znalazłam ciekawy orbitrek na allegro:http://www.allegro.pl/show_item.php?item=960611701&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any. Nie wiem czy to dobra firma bo tu powtarzaja sie takie hasła jak York, Kettler czy Olpran choć sprzet wygląda solidnie. Co o tym sądzicie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz663
Ja swój kupiłam za granica i jest firmy ''AXLA'' i dwu funkcyjny nie ma tej firmy w Polsce. Przed zakupem również się naoglądałam,naczytałam ale decyzje zakupu nie podjęła firma lub ze inni na tych chudli to i ja tez będę albo ze tej firmy się popsuł lub skrzypi to odpada.Mój porostu spodobał mi się i tak wyszło a miałam okazje go wypróbować bo kupowałam w sklepie.Moim zdaniem jakiego byś nie kupiła to osiągniesz co będziesz chcieć bo każdy ma takie same zasady działania i na każdym te same mięśnie ćwiczą.Ja ćwiczę od 12 dni (30-60min) zero słodyczy za to jem wszystko, kiedy i o której mi się chce tylko ze mniej i 1.5km mniej i minus po 3 cm.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaz663
miało być 1.5kg;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
hey dziewczynki! ja niestety dwa dni nie ćwiczyłam,za długo pracowałam i nie miałam siły,ale jutro na pewno strzele sobie seryjkę ćwiczonek.Margo ile ci brakuje żeby pozbyć się tej "siódemki" z przodu,mnie mniej więcej 0,5kg;-) ale jestem troche podłamana,bo zaczełam brać tabletki atykoncepcyjne i jak nigdy wieczorami mam ochote na słodkie,mam nadzieje ze to minie... Życze miłej nocki.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Dziewczyny:) Kasiaz663 ma racje.obojętnie jakiej firmy kupicie sprzęt efekt będzie taki sam oczywiście jeśli będziecie ćwiczyły. ja dziś przejechałam 42 minutki i póki co mam dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margo 15
witajcie dziewczyn moje dzisiejsze cwiczenia zaliczone ja zwykle cwicze interwaly i brzuszki szukasiu zeby pozbyc sie siodemki z przodu to 4 kg :( ale zeby byc bardzo zadowolonym to 8kg a super to 12 :) wiec wszystko jasne sporo mi zostalo do zrzucenia szkoda ze nie szlo tak przez ostatnie 3 tyg prawie wcale nie chudlam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :* a ja nie cwiczylam od piatku do niedzieli bo mialam zajecia na uczelni od rana do wieczora dzisiaj juz zaliczone 55 minut waga z czwartku to 55,6kg czyli spadlo 400 gram pomalutku do celu :-) w koncu zobaczylam te 55 hehe buzka sie cieszyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia0903
Ja już jestem po pierwszym tygodniu diety króli i codziennym jeżdżeniu na orbim i schudłam 6 kilogramów aż nie mogłam uwierzyć!!!!!Później będzie ubywać mniej ale i tak się cieszę z tego bo pierwsze koty za płoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6 kg? jestem w szoku
i jakoś nie wierze w takie cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia 6kg ? w tydzien? wow ale to na pewno nie tluszcz, a woda i to co zalegalo w jelitkach masz moze wage ktora pokazuje wskaznik tluszczu wody i miesni? zeby faktycznie sprawdzic ile tluszczyku ubylo? bo sama jestem ciekawa :) ja tam wole sie pomeczyc na te pozostale 5kg jeszcze 2 miesiace zreszta nie nadaje sie na zadna dietke :P oprocz mz ;) pozdrawiam i ide myknac jeszcze jedna serie poki terrorystka spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
Taka waga nie wskazuje zbyt dokładnie. Prawdziwe wagi z pomiarem tłuszczu i wody kosztują kilkaset zł wzwyż. Co do spadku wagi rzędy 6 kg, to rzeczywiście musi być woda i zaległe resztki w jelitach. Nie ma innej opcji. Tłuszczu nie da się tak szybko spalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simona wiadomo, ze nie wskazuje super dokladnie, ale orientacyjnie :) mi glownie wchodzac na taka wage chodzi o to czy dane pomiary rosna czy spadaja bo to raczej nie podlega dyskusji i jak narazie to co ma spadac spada a to co rosnac rosnie :) ja po kolejnych 50 minutach 3 dni przerwy i stesknilam sie za nim niesamowicie to juz jak nalog :) a gdzie reszta Dziewczynek? smigamy na spacer milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
cześc dziewczyny :) widze że nadal czynnie bierzecie udział w forum :) a ja oczwyiście ociągam się z przyjściem tutaj, ale codziennie ćwiczę, i wiecie co kupiłam sobie l-karnityne z zieoną herbatą ale po niej daje czadu na orbim a po cieknie ze mnie jak z kranu , wczoraj pierwszy raz to cudo zażyłam 5 tabletek na 30 min przed treningiem, waga u mnie to obecnie 64 kg i czuje że nadal idzie w dół czyli 4 kg w 1,5 m-ca , w sobotę tak dla jaj chciałam przymierzyć sobie spodnie w których kiedyś sie dopinałam i chodziłam , potem zrobił się ze mnie pulpet i dupa wejśc wnie nie nogłam na nogach były tak opięte że strzelały w szwach a tu miłe zaskoczenie bo latają mi z kazdej strony :) więc kobitki moje kochane nie ma to tamto dalej odziennie musimy ćwiczyć i ćwiczyć :) a efekty są super extra :). dobra lece obiadek szykować papappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia a czy ta
karnityna to nie OLIMP?I az 5 tabletek trzeba brac przed treningiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
jestem za L-karnityna ja tez po niej nieźle śmigam:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też stosuje L-karnityne i daje bardzo dużo energii 50 minut spokojnie na orbim jeżdże po prostu tak sie nie czuje zmęczenia a spocona jestem calutka. Ja 2 tygodnie ćwicze i 2 kg ubyło. Ćwicze 5 razy w tygdniu i nie jem słodyczy i po 18 chyba że pomarańcza jednego no i chleb tylko razowy ale bardzo go lubie wiec problemu nie ma. Mam nadzieje że do czerwca będę już szczupła bo chciałabym jeszcze 5 kg zrzucić. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, mam pytanie: Wasze orbitreki mają zasilanie na paluszki AA? Na ile starczają Paluszki? Używacie akumulatorków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belunia78
to l-karnityna z zieloną herbatą :) rozgrzewa do czeroności :):) włąsnie uciekam ćwiczyć, i tak powiedział panw sklepie z takimi bajerami, aby brac po 5 tabletek bo 4 to za mało -tak jak jest na opakowaniu napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy po
karnitynie chce sie jesc i czy w ciagu dnia tez mozna ja brac? A co sadzicie o aqua slim?Ja w tej chwili ja biore i cwiczac popijam i mam energie,ze hej ;) Dzis 80 min zaliczylam z tym,ze z jakies 1,5 tyg nie cwiczylam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZUKASIA
ja mam w płynie,pije godzine przed ćwiczeniami 7,5ml.i tez mam power-a.Pozdrówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×