Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość osz przegapilam ciag dalszy
hej to znowu ja :) Dzisiaj tez 40 minut zrobione :D YES!!! A gdzie sa wszyscy?? Sama ze soba pisze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Ja tu relax Po godzine podskokow na zuuuuuuuumbieeeeeee ;) orbi wczoraj 45 min a od soboty nie na mnie jade do Polski musze koniecznie silke z orbim poszukac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) osz przegapilam ciag dalszy - wlasnie porownalam ,mam polara i tez mi sie pokrywa,tylko spalone kalorie przewyzszaja o polowe te z licznika orbitrekowego ...i teraz,ktorym wierzyc.Ciesze sie,ze mam pulsometr,bo ja pojade do Pl to bede wiedziec jak cwiczyc.Ja raczej na silownie nie bede miec czasu ani mozliwosci :-( bede miesiac bez orbiego,a wyjezdzam 1 sierpnia :-) Dzis w nocy 90 min :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Wyciagnij srednia z tych kalorii i juz hahaha :D nie ma innego wyjscia :D Ja jeszcze dzis mam szanse pocwiczyc i jutro z rana, bo po poludniu mam maly zabieg i ze szwami w plecach raczej cwiczyc nie bede :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak32
Witajcie kochane panie od poniedziałku ćwicze na orbitku kettler 107 moja waga 120k chciałbym schudnąć do 90k czy jest to możliwością pierwszy dzień dałem rade 10min na 5 obciążeniu drugi 15min wczoraj udało mi się 30 min jak najlepiej ćwiczyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiak32 skoro dałeś radę to znaczy ,że jest taka mozliwość :-D ja w pierwszy dzień dałam rade 30 minut ,a nawet mogłabym dłuzej tylko nie miałam czasu.Ćwiczyłam ponad rok temu nieregularnie i też nie spodziewałam się,że pociagnę tak długo za pierwszym razem :-)))tylko pytanie czy chcesz schudnąć,bo wtedy powinienieś ćwiczyc na najniższych obciązeniach.Ja też mam Kettlera i ćwiczę na 2. Witamy w grupie i powodzenia :-) osz przegapiłam...- ja dzis nawet jak szłam na spacer z dziecmi to załozyłam pas i prawie tyle samo spalałam co wczoraj,a nawet był wiekszy procent z kalorii spalonych z tłuszczu! :-/ nie wiem ,czy ten komputer taki inteligentny,czy to faktycznie trzeba tak mało z siebie dawać,by spalać tłuszcz.Nie męcząc sie prawie wcale...Może ktoś ma doświadczenie to mi powie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa2123
Misiak Witam Takie Sa poczatki ja pierwszy dzien dalam 10 min ;( I to jak chyba 5 przerwalam na chwile bo myslalam ze spadne ;))) teraz zasuwam od 45-60 min obciazenie 2 na spalanko ;) I wszystkie wzwyz na rzezbe ale co tu rzezbic jak tluszczyk jeszcze jest ;) powodzenia walcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaiw
Dziewczyny powiedzcie z ręką na sercu czy widzicie rezultaty Waszych wypocin??Zwracam sie zwlaszcza do tych kobitek lekko po 30...kurcze cwicze i cwicze i chyba oczekuje cudu jakiegos...jeszcze 2 lata temu jak mialam 30 lat schudlabym nawet 4 kg w tydzien a teraz d..a...morduje sie i zero efektow..o co chodzi???na poczatku czulam ze figurka sie zmienia ..zrobilam przerwe na ok miesiac bo bylam w ciazy..nie donosilam...teraz od 3 tyg daje sie ok godziny dziennie na 2 obciazeniu...plus spacery..plus kupilam sobie urzadzenie ab circle pro..i nadal nic...dieta zdrowa...4-5 posilkow..ehhhh trace motywacje...nie wiem co robic...jedyny grzeszek na jaki sobie pozwalam to jakies winko lub drink z cola light w weekend...za tydzien jedziemy do Wloszech a ja nadal grubaa:(((173cm...waga 76:((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziaiw dokladnie! Ja mam 32,5 i tez zaczelam ,niby cialko ladniejsze.Karmie piersia,wiec myslalam,ze jak dorzuce cwiczenia to pieknie kilogramy zleca,a tu nic...Fakt,ze ja przy dwojce dzieci i gonitwie lapie wszystko co mi pod reke podejdzie,ale jak karmie to dziecko wyciaga wiec mam apetyt,ale waga ani drgnie nawet jak cwicze 90 minut.Mam slaba wole i tez sie zalamuje.Mam opcje jedna jak skoncze karmic to bede brac tabletki jak kiedys,bo w takim tempie jak to odchudzanie mi idzie teraz to zalamki mozna dostac :-/ Dzis nie cwicze -opcja len! W 12 dni cudow nie bedzie :-( Za tyle lece do Pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
witam wszystkich.po ciazy wazylam 120kg. waga sama spadla do 108,9kg.czulam sie strasznie.mam 175cm 25 lat i zawsze wazylam 61kg. pod koniec lutego wzielam sie za cwiczenia i po uplywie poltora miesiaca wazylam 98,8kg. w kwietniu zrobilam sobie 2tygodnie przerwy i dalej zabralam sie do roboty. dzisiaj waze 83.9kg nadal daze do upragnionego calu 63 kg. dziewczyny nie poddawajcie sie w chwilach zalamania wejdzcie i poczytajcie o efektach innych to bardzo pomaga. jezeli chodzi o brak spadku kg otoz ja schodze w dol ok 1kg na tydzien ale mialam okresy gdy waga stala ale cm ubywalo i to najwazniejsze. nie poddawajcie sie przychodzi taki czas ze cialo broni sie przed spadkiem wagi i bardzo wazne zeby w tym okresie cwiczyc dalej. cwiczenia poloczylam z peelingiem i masazem szorstka gabka oraz zimnyn prysznicem wrecz lodowatym a takze domowym spa ( smaruje sie guamem partner owija mnie folia i tak sobie leze 40minut) czekam jeszcze na masazer philipsa moze tez cos pomoze mzeby poprawic stan skory. jezeli chodzi o panie tp 30. moja siostra ma 33lata i tez cwiczy na orbitreku i tak dla porownania w tym samym czase ona schudla 7kg a ja 12 wiec cos w tym musi byc. cwicze 5dni w tygodniu po 120minut + platforma wibracyjna i czasami ide na basen. okreslonej diety nie mam.jem to co chce ale mniej i czesciej. od slodyczy u tzw. niezdriwego jedzenia mnie odrzucilo chyba ze przed okresem ale wtedy zjem to na co mam ochote tylko ze rano nigdy w pozniejszych godzinach. pije siemie lniane ze 100% sokiem zurawinowym . ostatnio mialam przerwe prawie tydzien nie wytrzymywalam przez pogode obecnie cwicze wieczorem. myje dzieci karmie i przekazuje mojemu piotrkowi ktory bardzo mnie wspiera i w chwilach zalamania podnisi na duchu. jak wazylam 98kg to potrafil mi powiedziec ze jestem juz taka malutka dzisiaj ide na basen i saune z kolezanka ale leniuchowania nie bedzie godzina plywania i hydromasaze. przepraszam za pisownie ale pisze z tel. troche sie rozpisalam dziewczyny trzymajcie sie cieplo jestem przykladem na to ze orbitrek dziala i to rewelacyjnie tylko trzeba byc mocno zmotywowanym a efekty beda. mi dodatkowo wzmocnily sie wlosy a paznokcie mam dlugie i twarde wszyscy sa w szoku. pozdrawiam i zycze efektywnego cwiczenia.ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina18115
witam was. Ja az tak czesto nie cwicze tylko trzymam diete 1000kalorii dziennie nie wiecej i 3kg zgubilam w 2 tygodnie:-) pozdrawiam i zycze wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę na orbi po 30minut, teraz zamierzam zwiększyć czas:). Wiadomo nie będę pisać o efektach bo w tydzień, dwa to za mało, tu trzeba regularności:) Nie mam nadwagi,ćwiczę bo ćwiczę(dla samopoczucia by ulepszyć ciało, może ew by pozbyć się troszkę boczków; )) Jak i również nie przesadzam, nie odmawiam sobie np wafelka czy szklanki coli bez przesady; ). Ale też się nie obżeram. Po ciąży nie miałam problemów, na całą ciążę przytyłam ok 12 kg. Ostatnio usłyszałam od jednej osoby,że jak się ma męża to po co się męczyć...:O : D tyle że ja robię to też sama dla siebie by lepiej się czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, nie mam czasu zbyt wiele, by pisać, ale orbiego staram się nie zarzucać i śmigam co drugi dzień. Dystanse różne - raz jest to 7km, innym razem 20km na raz albo rozbite na dwie tury z niewielką przerwą pomiędzy z uwagi na dziecko marudzące w nocy, bo właśnie wtedy jeżdżę. W lepsze dni, gdy mnie energia rozpiera, a zdarza się to coraz częściej, to przed orbim robię 20minut cardio z filmikami z YouTube'a:). Nie wiem, co z moimi kilogramami, bo i wagi nie posiadam, zresztą, po 2tygodniach nie będzie zapewne wielkich efektów, widzę jednak, że ogólnie zeszły mi trochę fałdki z boczków i brzuch trochę się wciągnął - na tyle, bym weszłam (na styk, no ale;D) w spodnie, które się na mnie nie dopinały miesiąc temu. Z ciekawych efektów zauważyłam jeszcze ujędrnienie skóry i poprawę... cery twarzy, co mnie wyjątkowo zaskoczyło:). Nie dietkuję specjalnie, bo i nie mam okazji - mieliśmy w międzyczasie kilka rodzinnych imprez i nie mogłam sobie odmówić. Na co dzień jednak zrezygnowałam niemal ze słodyczy, które kocham oraz białego pieczywka. Mam nadzieję, że będą kolejne postępy, czego i Wam życzę :))).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najgorsze,ze własnie zawsze do wszystkiego mam słomiany zapał :-/ ewelina na takiej diecie,ja bym umarła z głodu i z nudów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
hej Laski udalo mi sie zrobic 40 minut na orbim w czwartek i tyle samo w piatek rano :D od wczoraj od popoludnia mam szwy na plecach, wiec na razie przymusowa przerwa od orbiego :o pozostaje mi sensowne odzywianie nadzieja, ze nie przytyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiak32
Dzięki za dobre rady Naolala dziś na 2 poćwicze ale dwa dni jechałem już po 45 min na 5 szkoda spadać w duł i na tamtych biegach mi za lekko co sądzicie,a może na przemian jednego dnia na niskim drugiego na wyższym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena.21 mam pytanie,jakiego guamu uzywasz???Tez planuje kupic bedac w Polsce,czytalam,ze Rapida jest silny...jakie sa efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiak32 trzymaj sie mniejszych obciazen,poczytaj o treningu na orbim lub chocby wczesniejsze posty.Sa bardzo ciekawe i duzo sie mozna dowiedziec o tym jak efektywnie cwiczyc. OSZ przegapilam....ja dzis 55 min ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Witam wszystkich serdecznie ;) Naoala teraz używam guam azione rapida, jest bardzo silny(jak ktoś ma problemy z naczynkami to nie może go używać, ale jest jeszcze guam fredo). Efekty super,skóra bardziej jędrna, celulit owiele mniejszy, no i cm mniej, ale ja oprócz guamu stosuję też masaże no i przede wszystkim ćwiczenia bo bez tego cudu niestety nie będzie ;) Moja mama i dwie siostry też co jakiś czas tego używają i są zadowolone. Trzymajcie się ciepło i wytrwale ćwiczcie jeszcze troszeczkę i wszyscy osiągniemy upragniony cel. Ja zaraz śmigam na orbiego i znowu 120minut+platforma wibracyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję,właśnie mam zamiar kupić rapide,stosować na pociążowy brzuszek i na biodra,a tam nie mam pajączków ;-P tym bardziej,że będac cały sierpień w Polsce nie będę ćwiczyć tylko postaram się nie jeśc kolacji i wcierać guam ,może pomoże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Hej wszystkim, ktoś dzisiaj ćwiczył? Ja jak zwykle 120minut+platforma wibracyjna.Dodałam też ćwiczenia na zewnętrzną partie ud i masaż próżniowy. Naoala, na pewno coś pomoże, ważne żeby coś działać. Dzień przed guamem zrób sobie peeling(ja stosuje lirene gruboziarnisty świetny a kosztuje grosze), spróbuj też naprzemienne prysznice- one bardzo dużo dają. Toska, ja też ćwiczę dla siebie. Najważniejsze jest żeby każdy się dobrze czuł w swoim ciele. Ważąc 120kg czułam się fatalnie pod względem estetycznym,psychicznym i zdrowotnym. Prawie cały czas siedziałam w domu bo miałam wrażenie, że każdy się na mnie gapi, wstydziłam się nawet stać nago przed partnerem, no ale na szczęście już mi mało zostało do zrzucenia (jeszcze tylko 20kg ;) i będzie super). Mam znajomą, która odchudzała się po ciąży bo mąż obiecał jej za to, że da jej na jakiś kurs i to jest dopiero paranoja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta6
Jaki tani orbitrek byście polecili tak do 1K zł? Najlepiej aby był magnetyczny. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xena21 dziękuję za rady :-) Dobra robotę wykonałaś,podziwiam za wytrwałośc. Na pewno uda Ci się ,mąz pewnie pod wrażeniem Twojej przemiany ;-) Ja przez uały mam lenia ;-P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
Naoala dziękuję za pochwały ;) Wczoraj dałam sobie trochę za duży wycisk i dzisiaj muszę odpocząć no ale za to w sobotę będę musiała ćwiczyć.Zwykle weekend mam wolny bo mój chłop płacze, że te dwa dni w tygodniu są dla rodziny ,wolne od pracy i ćwiczeń(guam i tak go czeka w sobotę, bo musi mnie owinąć folią) ;) Idę zaraz poleniuchować nad wodą z dziećmi Pozdrawiam i życzę efektywnych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula67
Chciałabym wzmocnić mięśnie pleców , kręgosłupa . Mam w domu air walker i ćwiczę po 30 minut dziennie . Czy to dobry pomysł żeby ćwiczyć na tym urządzeniu ?? Bardzo proszę o opinie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannanowo
Witam, mam bardzo dużo doświadczeń w tym temacie. Ćwiczyłam na orbitreku przez 3 miesiące po 1godzinie. I nie uwierzycie: nic nie schudłam. Bardzo zmotywowały mnie programy telewizyjne typu "the biggest loser" i postanowiłam na ćwiczenia poświęcić 4 godziny dziennie (2 tury po 2 godziny - przed telewizorem). W ciągu 5 tygodni schudłam około 7 kilo. Tempo umiarkowane. Zazdroszczę osobom, które szybko chudną, ja niestety mam 34 lata i muszę dużo wysiłku włożyć żeby schudnąć choć trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBis
Ćwiczenia aerobowe powinny być wykonywane w optymalnych przedziałach HRmax, w monitorowaniu, których niesamowicie pomocne są pulsometry Timex. Ważniejsze jest prawidłowe wykonanie danego zadania ruchowego z mniejszym obciążeniem, niż ćwiczenie z dużym ciężarem, a w nieprawidłowy sposób. Ewa Bis eRzecznik pulsometrów Timex Ironman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBis
Ćwiczenia aerobowe powinny być wykonywane w optymalnych przedziałach HRmax, w monitorowaniu, których niesamowicie pomocne są pulsometry Timex. Ważniejsze jest prawidłowe wykonanie danego zadania ruchowego z mniejszym obciążeniem, niż ćwiczenie z dużym ciężarem, a w nieprawidłowy sposób. Ewa Bis eRzecznik pulsometrów Timex Ironman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×