Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Gość nowa.pl
witam wszystkich mam orbitreka ale niestety stoi i się kurzy a ja jakoś nie mogę się zmobilizować mimo iż przez ostatnie 3 mc przytyłam 6kl wzrost-164 waga- 80 szok!!! mam dość potrzeba mi więcej motywacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
do nowa.pl ja mam podobny wzrost do ciebie mam 162 i ważyłam 85 kg mam wielki brzuch na orbitku ćwicze codzienie dziś się ważyłam waze 73 kg jest widać róznice efekty są duże ja się motywuje np zdjęciami gdzie ważyłam 55 kg i do tej wagi musze dojść nie na innej możliwości nie będe siedzieć i się obrzerać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jem mało bo już mi się żołądek skórczył i nie zamieżam go znowu rozwalić pierwsza zasada to nie jem białego pieczywa 4 posiłki małe słodycze jak mi się tylko chce tylko mało np czekolada 3 kostki chipsy mała miseczka paluszki garstka do ręki pije tylko zieloną herbatę piwo odstawiłam i teraz w piątek albo w sobote wole wypić troche wódeczki i jest ok bo piwo jest bardzo kaloryczne i wypełnia brzuch więc już nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.pl
własnie dzisiaj zaczęłam mam za sobą pierwsze 30 min mam nadzieje ze jutro będzie lepiej a przynajmniej tak samo :) dzięki za motywacje mam nadzieje ze wszyscy dojdziemy do celu !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelajnnnn
Cześc. Mam orbitreka od 2 dni. Wczoraj ćwiczyłam 62 min, ale mogłabym nawet 2 godz. Skonczyłam jednak po godzinie bo boje sie że urosną mi mięsnie zbytnio. Ile min lub godz mam ćwiczyć codziennie zeby schudnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaczek123
Witam wszystkie :) No i mam, doczekalam sie orbitreka i zabieram sie za siebie. Moj wzrost 177,waga ok 90 ( maskra) :( zamierzam cwiczyc 5 dni w tygodniu, mysle ze jak bede tu zagladac i dodatkowo motywowac to dam rade:):) moje wyrzeczenia, a raczej zmiana nawykow hmm: na pewno tez rezygnuje z bialego pieczywa (choc kajzerki takie cieplutkie mmm,ale nie nie bede twarda;P) ogranicze slodycze(nie zrezgnuje do konca bo wiem ze mi sie nie uda) i mniej piwka. Najgorsze ze dzis sprobowalam i juz po 10 minutach mialam dosc nogi mi wysiadly.. jej ale jestem słaba:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nowy orbitrek cos zaczyna dziwnie stukać w lewym pedale; bede musiala go oddac do serwisu chyba; ale jeszcze go pomęcze; bo cwiczenia bardzo mi sie podobaja; cwicze codziennie min 2 h; mozna jednoczesnie ogladac film lub sluchac muzyki 2 w jedym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny (i chłopaki). Śledzę to forum od jakiegoś czasu (od prawie roku), w międzyczasie kupiłam orbitreka. Ćwiczyłam na nim różnie, najpierw po 30 minut codziennie, potem 3xtyg przez 45 min. Niestety, nie widziałam żadnych efektów. To zapewne wina źle dobranego obciążenia oraz diety. Teraz chciałabym wrócić do ćwiczeń, ale przyznam, że potrzebuje Waszego wsparcia. Będę wdzięczna za odpowiedzi na dwa pytania: 1. na pewno nie zmotywuję się do ćwiczeń 120 min (bardzo podziwiam dziewczyny, którym się to udaje). Racjonalnie zakładając, mogę poświęcić na ćwiczenia 45 - 60 minut. Waszym zdaniem, ile razy w tygodniu minimum trzeba ćwiczyć, aby osiągnąć efekty (nie musi to być duży spadek wagi, może być 1kg na 2 tygodnie w dół oraz lepsze samopoczucie). 2. na moim orbitreku niestety nie ma programu FAT BURNING. Czy możecie mi napisać, jak jest ten program pomyślany u Was? Tzn. jakie obciążenie proponuje Wam komputer? Z góry dziękuję za odpowiedzi i trzymam kciuki za wszystkich chcących coś zmienić na lepsze w swoim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Parę dni temu kupiłam sobie orbitreka. Poćwiczyłam na nim ok 3 minuty i strasznie zaczęły mi cierpnąć nogi a właściwie kolana. Nie zauważyłam żeby ktoś z was tak miał. I do tej pory strasznie bolą mnie łydki- ale to chyba zakwasy ;) Nie wiem czy mam coś źle ustawione lub po prostu nie umiem ćwiczyć. Pomóżcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@NatSek92 miałam podobny problem, ale potem doczytałam w instrukcji orbitreka, że trzeba robić rozgrzewkę i ćwiczenia rozciągające po treningu i po kilku treningach mi przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez po pierwszym treningu mialam starszny bol łydek i pod kolanami; ale juz kolejne dni to sama przyjemnosc; moge sie pochwalic , samej udało mi sie naprawic orbitrek, juz nie strzela , juz nie piszczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xena.21
witam serdecznie, ja teraz mam przerwę bo dostałam okres i postanowiłam zmodyfikować mój plan działania , otóż: poniedziałek, środa i piątek ćwiczenia na orbitreku. natomiast wtorek i czwartek kręcenie hula-hop, leg magic i smarowanie guamem. sobota i niedziela-lenistwo ;) Trefle- wydaje mi się, że jak będziesz ćwiczyć trzy dni w tygodniu ograniczysz spożywanie białego pieczywa i co najważniejsze będziesz jadła mniej a częściej to powinnaś widzieć rezultaty , co do fatburning to się nie wypowiem bo nawet nie wiem jakie mam programy, ćwiczę na 1lub 2 obciążeniu i parę minut do tyłu ale to też tak na maksa to dochodziłam do 5. odnośnie zakwasów to udało mi się ich uniknąć, ale przed treningiem mam ok 20minut spaceru bo usypiam dziecko, a po ćwiczeniach staję na platformę wibracyjną Ewelina bloguje- gratulacje,ja sama bym na pewno nic nie naprawiła, ograniczam się tylko do włączenia do prądu i włąnczam start, a resztą musi się zająć mój partner :) Pozdrawiam Was Dziewczyny serdecznie i oczywiście życzę efektywnych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia39
Witam wszystkie miłośniczki biegania. Od jakiegoś czasu przygladam się tej kafejce i ... bardzo mi się podoba! Co za tym idzie-bardzo mnie motywuje. Biegam już od przeszło pół roku z efektem w sumie -no właśnie!! Na wagę nie wchodzę bo się boję :) Ale widoczne zmiany łydek, ud. Pisałyście kiedyś o tętnie. Nie bardzo mogę to rozgryźć Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! :) Bardzo dziękuję za odpowiedzi, postanowiłam ćwiczyć na początek 3 razy w tygodniu po 45 minut. Jak się uda więcej, to dobrze, ale taki mam plan minimum, jeśli go wypełnię będę zadowolona. Aha, znalazłam w moim ustrojstwie kochanym program FAT BURN. Wychodzi to dosyć wysokie obciążenie, poprzednio ćwiczyłam na bardzo niskim, a starałam się jechać szybko. Teraz jadę wolno i mam większe obciążenie. No i cóż, mięśnie czuję następnego dnia. :) Powodzenia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trefl e: dziękuję bardzo za ćwiczenia, są bardzo pomocne! :) Ewelina bloguje: Gratulacje z powodu naprawy orbitreka, ja bym chyba nie dała rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, zapomniałam pogratulować ewelina bloguje, następnym razem też sama spróbuję, zamiast prosić chłopa. Chociaż i on ćwiczy, więc nie wiadomo, czyja wina :)) NatSek92: życzę miłego rozciągania, też zaraz zaczynam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Hej Dziewczyny! Po miesiecznej przerwie od orbiego, wstalam dzis o 6.00 rano i przejechalam 30 min! :D Jestem z siebie dumna, Mam nadzieje, ze jutro powtorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa.pl
witam wszystkich gratuluje postępów ja przez ostatnie 3 dni chodziłam na szybkie spacery po 70 min dzisiaj jest brzydka pogoda wiedz orbi mam nadzieje ze spacery i orbi dadzą rezultaty :)diety nie mam ale staram się jeść lżejsze potrawy ale nie wiem co mam robić wieczorem bo dopada mnie głód jem jabłka i marchew ale już powoli mi to brzydnie :( jak wy sobie radzicie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
najlepiej na wieczor zjesc cos bialkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
cześć dziewczyny ja na wieczorem jak mi się chce jeść to pije siemie lniane super wypełnia żołądek a przy tym bardzo zdrowe i dobre na odchudzanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
cześć dziewczyny ja wieczorem jak mi się chce jeść to pije siemie lniane super wypełnia żołądek i daje poczucie sytości a przy tym bardzo zdrowe:)polecam!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
sorki ale mi się dwa razy napisało a przy okazji dziś rano 60 min na orbitku było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Ja juz 2 dzien nie jem na noc,a to trudne,bo nadal karmie i chce sie jesc,ale dam rade i dzis wieczorem wskoczylam wreszcie na orbiego pierwszy raz od 2 miesiecy! Osz przegapilam ciag dalszy - jestem lepsza przejechalam godzine ;-P a potem wysmarowalam sie Eveline 4D i tak ide spac ;-) Meg13 - to siemie chyba zbyt smaczne nie jest??? Tak slyszalam... Witajcie nowe kolezanki,zycze wytrwalosci i systematycznosci :6)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz przegapilam ciag dalszy
Naolala - hej!! Brawo!! Ja dzis nie dalam rady, bo jak sie kladlam spac to sie juz zle czulam... @ idzie :/ a rano bolal mnie jajnik i nie pocwiczylam.. wrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×