Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kachnawielgachna

orbitrek-zalety i wady

Polecane posty

Chciałam dodac ze czytam wasze wpisy od jakiegos czasu sama cwicze po 60 min co daje 5 km spalam ok 200 kal bo zeby przeiec 10m trzeba przejsc ponad 10 kr srednio 1 krok to ok 1m wiec u mnie wychodzi 12bkrokow mysle ze niektóre z waszych orbich oszkuja bo niesposób przejsc w 50 min 20 km cwicze na 80 % pulsu maks wtedy jest najlepsze spalanie pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czym różni się orbitrek łożyskowany od tego bez łozysk? co to ma za znaczenie? te bez łożysk są głośniejsze? pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orbitrek:(
Kupiłam sobie orbitrek na początku stycznia, najpierw ćwiczyłam 15 min, potem stpniowo wydłużałam, ostatnie dwa tygodnie ponad godzinę dziennie, aż dopadł mnie mega ból stóp. Po kilku dniach poszłam do ortopedy- zapalenie stawów i złamanie zmęczeniowe śródstopia. ćwiczyłam na boso, dlatego pamiętajcie o odpowiednim obuwiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewek- najlepsze spalanie jest na 60-70% pulsu!!!! wszędzie tak piszą, na 80% to już wyrabianie mięśni. orbitrek :( - też uszkodziłam sobie stopę, trochę bolała, nawet długo, ale smarowałam maścią bengay i przeszło. ponad miesiąc jeżdżę, stosuję MŻ i w ogóle i nadal nic, jeden kilogram ciągle spada, a potem znów wskakuje, w cm też nic, więcej, wydaję się sobie coraz grubsza. a jeżdżę godzinę dziennie, zmieniam obciążenie z 1 na 2, mam strój neoprenowy... i nic :( jestem załamana dziewczyny, bo wygląda na to, że wszystkie chudniecie, poza mną :( chyba ze mną jest coś nie tak ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _aga 1
droga find_me nie jesteś odosobniona ja tez ćwiczę 40 -50 minut dziennie i co?waga stoi w miejscu, a jak lekko drgnie to w górę:)w cm też bez zmian ,ale ciałko jędrniejsze (muszę się czymś pocieszyć) ćwiczę już 3 miesiąc! ale chyba juz stara jestem:) i nawet orbitrek nie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dede;
find_me nie do końca jest tak jak piszesz przy aerobach najlepiej spalana jest tkanka tłuszczowa przy miarkowanie intensywnym wysiłku. dla każdego to może być różny poziom , im dłużej trenujesz tym masz lepszą wydolność i zakres tego optymalnego spalania rośnie a jeśli przekroczysz ten pułap i trenujesz jeszcze szybciej to organizm w większym stopniu zaczyna korzystać z węglowodanów obecnych w krwi niż z rozbijania komórek tłuszczowych , mniej spalasz tłuszczu ale za to wyrabiasz lepszą kondycję , także bez obaw, żadne mięśnie ci nie urosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, chciałam wam tylko powiedzieć, że ja tam nie zmieniam ani obciążenia, ani nie mierzę pulsu, jadę od stycznia na najniższym obciążeniu codziennie po 45 minut, myślę że to wystarczy, zaczynałam od wagi 75 kg, dziś mam 70,5 kg więc chyba chudnę:), black-carmen, spróbuję nie wejść na wagę przez dwa tygodnie, ale to teraz silniejsze niż slodycze:) ha ha ha, wchodzę codzinnie :), spróbuje nie ważyć się, dziś mój klient który przyszedł do mnie do biura z samego rana, mnie bardzo podbudował : "a Pani co tak chudnie " ?! takie coś jest pięknie usłyszeć !!!, byle do lata, moja opcja lipiec 59 kg !!, na razie wytrzymuję !!, nie opuściłam żadnego dnia w ćwiczeniach, jak nie mogę rano to wieczorem, albo na odwrót !!:), dziewczynki kochane nie da się zgubić tak szybko kilogramów, niestety trzeba cierpliwości, zrzucić 7 kg w ciągu miesiąca, katować się na orbitreku i nie wiadomo jakimi dietami , to efekt jest gorszy niż na początku organizm wariuje i potem jeszcze więcej się tyje, wiem coś o tym, bo już raz to przechodziłam, powoli a do skutku , ja mam 11 kg do zrzucenia i wiem że to lata do zrobię:) buziaki dla wszystkich:), wierzę w was !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanna40
Witam:)zachecona pozytywnymi relacjami z waszych randek z orbitkiem postanowilam tez zaczac z nim romans:))))))mam nadzeje,ze bedzie udany!jutro ma przyjechac do mnie,tylko nie wiem czy poradze sobie z jego zlozeniem:(szkoda,ze kurierzy nie maja tego w obowiazkach,bo potrzebna mi mega sila do naciagniecia linek!pozdrawiam napisze wrazenia:)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
find_me rózne zrodła różnie podaja ja cwicze na pulsie do 80 % efekty powoli ale sa najbardziej efekty widac na nogach az nie moge sie napatrzec :) cwicze 1 km z rączkami i jeden bez i tak na zmiane do 5 km zchodze niezle upocona Tobie zycze aby efekty wkoncu przyszly na poczatku tez czułam sie jak bym byla napuchnieta ale to juz przeszlo pozdrawiam wszystkie cwiczace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki z apocieszenie i odpowiedzi. postanowiłam nieco wprowadzić dietę, kolega mi powiedział, że 70% to dieta, 10% ćwiczenia, 10% odżywki i ostatnie 10% coś tam :P także przerzucam się na kaszę, ryż, owsiankę i oliwę z oliwek. Kaloryczne rzeczy jem od rana, później już redukuję. na kolację tylko białko lub warzywka. Ale dziś nie zjadłam wcale mięsa i powiem Wam, że słabo się czuję :( też nie mogę całkowicie się przerzucić, bo ja po prostu lubię jedzenie, nie jem dużo, ale uwielbiam makarony, lubię ziemniaki i wszelkie sosy. Także powoli, ale bez przesady, hehehe :P trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki :) Find-me mam nadzieję, że w końcu zobaczysz u siebie efekty :) Sabrina8 niestety masz rację najlepiej chudnąć powoli, bo wtedy nie ma jojo. Tak bardzo chcemy być laski w 5minut, ale rzeczywistość jest inna. Orbitrek:(, pewnie się namęczyłaś.Miałam zwichnięcie kości śródstopia, ale to była wada genetyczna i po operacji stóp minęło dużo czasu i butów zanim znalazłam odpowiednie dla siebie. Niedziela i poniedziałek były dniami lenistwa. Przez okres nic tylko leżałam, a brzuch miałam taki wielki jak bym była w ciąży. Dzisiaj na szczęście jestem gotowa do boju :) Asiula jak zdrówko? Co tam u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie koleżanki :) Jestem na etapie kupna orbitreka i dzięki Wam,przynajmniej wiem czym się mam kierować :)Wczoraj do 2.30 siedziałam i czytałam wasze wpisy,jak fajnie że takie forum jest :) Pozdrawiam,jak juz sobie kupie sprzęcik dam znać i będę walczyć...znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce!!!! Jeszcze brak ciepłej wody wiec trening i lodowaty prysznic mało zachęcająca perspektywa i do pracy :-( dzisiaj mam dzień totalnego lenia ale wczoraj 90min zaliczone dzisiaj przynajmniej 50 min wiec nie przeciągam i ide ćwiczyć milego dnia wszystkim orbitrkomaniakom :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
find_me jakbym czytala o sobie makarony, ziemniaki, sosy, ale bym wciela miche spagetti mm hehe ja narazie dalej cwicze wieczorem bo maz ma pare dni wolnego i nie chce wszystkich budzic o 5 rano wczoraj o 15.00 zjadlam obiad bitki wieprzowe 50gram ryzu bez zadnego sosu i kapustka czerwona o18.30 zaczelam cwiczyc i po o dziwo w ogole nie bylam glodna, po godzinie wmusilam w siebie kawalek piersi z kurczaka mogloby juz tak zostac :D dzisiaj to samo na obiad :/ jutro zrobie jakas salatka z kapusty pekinskiej, papryki, pomidorow i piersi na dwa dni joanna40 zatrudnij jakiegos pana :) postaw dobre piwko i w mig bedzie skrecony :D wczoraj zainteresowalam sie tym pulsem i jednak dobrze pokazuje ten co jest w zwyklym cisnieniomierzu, juz wiem, ze musze jezdzic w przedziale 25-26km/h , a ile to jest w rzeczywistosci diabli wiedza pytanko do dziewczyn, ktore maja thorn-y z jaka predkoscia jezdzicie? jedna firma to parametry powinny byc podobne, ja mam thorn motorized KH-707 macie jaikies pomysly na dania z piersi? takie oczywiscie, ktore nie zaszkodza, bo pomalu brakuje mi pomyslu, a na widok miesa juz mi sie niedobrze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, od dzis zaczynam :) wczoraj maz mi zlozyl orbitreka wiec ruszam, dzis sie zaopatrzyklam w pas neoprenowy. Wiec zobaczymy kiedy pojawia sie pierwsze efekty., Trzymajcie kciuki !!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrasica,aż Ci zazdroszczę ;) na razie to obserwuje na allegro orbitreki,może mi sie uda za nie wielką kase kupić...hmmm tylko mam dylemat,kupić nowy czy uzywany? może mi poradzicie w tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia1977 radziłabym nowy jednak co gwarancja to gwarancja, a uzywany ktos Ci moze sprzedac z jakas ukryta wada, a potem powie, ze Ty zepsulas no chyba, ze od kogos zaufanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś na śniadanie pierwszy raz zjadłam płatki ryżowe, nie były złe, ale dodałam łyżeczkę kakao, na obiad zupka ryżowa i trochę gotowanego kurczaka, na kolację chyba zjem biały ser z jogurtem 0% ;-) jeszcze nie wiem. black-carmen, ja planuję zrobić kuskus z curry i warzywami, do tego podsmażoną na oliwie pierś z kurczaka pokrojoną w kostkę :) jak smażę na oliwie, to zużywam tylko jedną łyżeczkę, wczoraj robiłam jajecznicę z pomidorami, różnica była ogromna, wcześniej smażyłam na oleju i była tłusta, a ta wczorajsza miodzio! wcale tłuszczu nie czułam. i wystarcza jedna łyżka, oliwa się szybciutko nagrzewa i pięknie rozprowadza na patelni. 2x droższa, no ale warto. już nie mogę się doczekać lata, truskawek, malin, na śniadanko płatki ryżowe z malinkami albo sosem truskawkowym. mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia1977 , ja wylicytowalam sobie hiton 480 za 540 zł nie jest zly 9 kg kolo , tylko mam problem bo po zlozeniu cos strasznie piszczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nA SNIADANIE DOBRE SA TEZ PŁATKI OWSIANE ZALANE GORACA WODA Z ODROBINA MLEKA I RODZYNKAMI DOSKONALE ZAPYCHAJA I PRZY TYM CZYSZCZA JELITA POZBAWIAJAC NAS ZŁOGOW DO TEGO ZIELONA HERBATKA OCZYWISCIE NIE SLODZONA WIECZORKIEM JAK DOPADA GŁOD TEZ POLECAM DOBRE NA ODCHUDZANIE POZDRAWIAM DZIS WYPRUBUJE TRENING INTERWAŁOWY DOBRZE O NIM PISZA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
find_me dobry pomysl tylko ja nienawidze kaszy obojetnie jakiej od dziecka mi w gardle staje co zrobic :( ja juz po cwiczonkach za chwile kawalek mieska i spokoj ,znowu nie odczuwam w ogole glodu chyba juz zoladek sie przyzwyczail, ze na noc sie juz nie obzeramy :) Ewek lepsze od platkow owsianych sa otreby pszenne dzialaja bardzo podobnie, a maja duzo wiecej blonnika i niższy ig, zawsze wcinam jak wstaje z rana, ale jak kto lubi daj znac jak po tych interwalach bo opinie o nich bardzo zachecaja, ile czasu robilas i jakie proporcje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
black-carmen dzieki ;),masz racje na nowym mam gwarancję,a używany nie wiadomo co w nim siedzi... pietrasica i jak tam twoj orbi,czy dalej piszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsjsdjdjdkk
niezupełnie w temacie ale ja nienawidzę za to owsianki, pamiętam, że dawali nam ją w przedszkolu na mleku na śniadanie , obrzydliwość bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big-big
A ja jestem przed okresem i konia z kopytami bym zjadła. Nie pomaga nawet owsianka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
big-big to witaj w klubie bo ja też jestem przed ,kurcze,czemu to jest silniejsze ode mnie i nie umie nad tym zapanować...wczoraj zjadłam całą czekolade deserowa...:( nie moglam sie powstrzymać...znowu ...bo to sie powtarza każdy miesiac :( i oczywiscie każdy miesiac sie usprawiedliwiam,że mój organizm tego potrzebuje,ale całą tabliczke??? :( teraz mam wyrzuty sumienia,aż sie boje co będzie dzisiaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny nadal nie pale i cały czas ćwicze teraz zajełam się bardziej moim jedzeniem troche zmian wprowadziłam i jest ok chyba zaczynam chudnąć 80% to dieta wiecie?ja też postanowiłam zmienić swój trening bo już nawet się nie poce organizm się przyzwyczaił i już tyle nie spala też będe próbować intrwałów i zobaczymy.Może trenig siłowy w domu?niewiem ale coś musze zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, dzisiaj mija równo 3 tygodnie ćwiczeń za mną ( w tygodniu biegam na orbitku 6 razy, niedziela to dzień wolny), zgubiłam już 3,5 kg :D jeszcze tylko 1,5 i cel 1 bedzie osiągnięty ! Przez te 3 tygodnie zgubiłam 7 cm w pasie, w biodrach 4 cm, w udzie 6 cm :) jestem bardzo zadowolona z wyglądu skóry, co prawda jest cellulit bo od razu nie zniknie jak był hodowany kilka lat, ale jestem dobrej myśli :) a i od paru dni się zawzięłam i ćwiczę skalpel ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anełka869
Cześć dziewczyny. Mam na sprzedaż nowy orbitrek KETTLER. Kosztował 1600zł odsprzedam za 1000. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę napiszcie na tym forum. Nie wiem jak z dostawą bo on jest naprawdę duży waży 50 kilo. Kupiłam go w listopadzie i naprawdę dużo nie cwiczyłam bo nie mam możliwości po prostu przeliczyłam się.A teraz stoi i darmo zajmuje mi miejsce w domu który nie jest zbyt duży. Jakby co proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owsianki kupiłam 4 paczki, będę jeść na zmianę, dziś znów płatki ryżowe, nieźle zapychają na śniadanko :) miałam problemy z zaparciami, ale niesłodzona zielona herbatka przed snem zadziałała zbawiennie :D black-carmen ale kus kus to nie taka zwykła kasza, naprawdę jest smaczny :D wczoraj 60min, w tym 40 na drugim obciążeniu. a macie do polecenia jakieś stronki z dietetycznymi daniami na obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×