Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Dzieki madziuśku a dzisiaj tłusty czwartek :/ nawet pączka nie zjem no chyba że go zmielę wrrrr a teściowa rano przyszła i przyniosła 2 takie świeże i pachnące pączusie, dobrze wie że nie umiem gryźć nie wiem czy mi na złość robi czy chciała dobrze, ale mogła się domyśleć żeby mi smaka nie robić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie chciała źle, tak mi się wydaje:) Spróbuj jakoś przemielić;) Wiesz pączek w tłusty czwartek zwiastuje dostatek na cały rok, więc obowiązkowo dzisiaj jemy:) No i te z dzisiaj idą w cycki a nie w boczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
A moja dzidzia ma dziś mega święto ...tłusty czwartek ...zjadlam już 2 paczki a jeszcze czekaj na mnie 5 szt od Gesslerowej:-D. Dzidzia lubi paczusie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kiedyś to mówili, że jak kobieta je słodkie to dziewczynka a kwaśne to chłopak? albo odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotka201
Właśnie tak jak madziusiek piszesz na słodki dziewuszka..... I tak mi wrozysz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee na moim przypadku to sie nie sprawdza... ja moge jesc tonami slodycze a mam dwoch facetow ;)) no chyba ze to ukryta dziewuszka ;)) do kwasnego wcale mnie nie ciagnie ...ogorki bleee ;)) ja tez z rana z pomocnikami zrobilam paczki ;) chociaz mam diete lekktostrawna to zjadlam jednego... jakos nie moglam sie oprzec ;)) mam nadzieje ze " niemilych efektow" zadnych nie bedzie bo poki co to pierwsza smazona rzecz zjedzona w tym roku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
oj Endi to się masz, mi przedwczoraj też plomba wypadła z 7-mki i w pon do dentystki jade, a teraz to wogóle boje się jeść, żeby nie stracić doszczętnie zęba i kombinuje co tu by miękkiego wcinać. a ja wam powiem ciekawostke jak mama była ze mną w ciązy to tylko słodkie, z siostrą tylko kwaśne, z kolejna siostrą miała zwrotki na zapach jedzenia, a później pachniało piwo, a z bratem to chyba na nic smaka nie miała. Madziusiek pytałam się mamy jakim niemowlakiem była to powiedziała, że spokojnym tylko mały taki cwaniak, bo jak mnie (tak myśłała) ukołysała i odchodziła to ja oczy ciach otwierałam i się śmiałam. I w wózku zawsze usypiałam i musiała mnie na 3 piętro wnosić, a jak już wniosła to ciach oczy otwarte i dziecko gotowe do zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha to ja tak miałam jak rodzice paczki podkładali na Mikołaja, udawałam że śpię, paczuszka lądowała pod poduchą i cyk oczy otwarte i już się bawię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby... moja utrapienie w ciazy .... bylam na poczatku ciazy wszystko wyleczone a teraz ciagle musze chodzic po ciagle cos sie dzieje ... a 8 to szaleja .. ostatni raz bylam 22 styczni z wielkim bolem osemki. dobrze ze zaczela bolec jak jeszcze bylam w domu a nie jak juz w szpitalu (od 23 bylam w szpitalu) takze leczcie zeby przed ciaza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no madziusiek to też agenciara byłaś. Ja to tego nie pamiętam tyle co mi mama opowiada :) a z tym wózkiem to mały gnojek byłam może 1,5 roku - 2 lata. Ja w pon całą szczękę oblece u dentystki, bo już jej powiedziałam, że mam kilka plamek ciemnych, które mnie niepokoją, a tak to z zębami tfu tfu większych problemów nie mam. I oby tak zostało i oby dzieci miały po mnie zęby, bo mężu to tragedia. Po nim mogą mieć smykałkę do nauki i przedewszystkim do matmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no to smacznego pączka dziewczyny :) mam nadzieję, że bokiem nikomu nie wyjdą tylko tak jak Madziusiek napisała wyżej w tycki :D juhuuu a ja dziś szczęśliwa, bo od kilku dni mam wyższe temp, które wskazują na to, że owu była i chyba ten niedzielny test (link na poprzedniej str) zaliczę do pozytywów, bo przed jak i po nim kreski stopniwo nabierały koloru lub słabły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
no własnie chyba mi się cykl z tego powodu też wydłuży, a gdyby nawet to mam nadzieje, że wynikiem będą II :) męża już poinformowałam, że jestem po owu i zostalo czekać, a on "to nie będziemy się bzykać" heheh i powiedziałam mu, że "mar-neee szann-se" i mówi, że nie prawda heh i weź tu z chłopem rozmawiaj ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
te marne szanse to chodziło mi o pozytywny test ciążowy. Jakoś tak nieskładnie napisałam :) co porabiacie, za tak tu cicho? najadłyście się pąków i teraz do góry brzuchami leżycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staramalutka
Dziewczynki, byłam po odbiór wyników nasienia i Pani od posiewów powiedziała, że w przypadku poronień bardzo często "winą" obarczana jest kobieta i jej hormony, natomiast nie mówi się o tym, że w większości to wadliwe plemniki zapładniające jajeczko są za to odpowiedzialne. Ciekawe, nie pomyślałam o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
wina leży po obu stronach zawsze. Kobieta sama dziecka nie spłodzi zawsze potrzebny jest czynnik męski, tylko oczywiście najlepiej zwalić na kobietę i jej hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka:)
hej:) odnosnie bromergonu bardzo polecam ten lek :) mialam bezowulacyjne cykle i nieregularne miesiaczki czasem ich brak i przyjmowalam na poczatku bromergon prez pol roku 2 tabletki dziennie z tym ze przymowalam je nieregularnie i pilam czasem alkohol wiec nie pomogl mi ten lek owulacji dalej nie bylo tylko regularne miesiaczki potem luteina dalej brak owulacji tylko miesiaczki dopiero po roku czasu znowu przyjmowalam bromergon tym razem dopochwowo bo mialam silne skutki uboczne przez 1 miesiac 2 tabletki dziennie a potem 1 tabletke owulacja byla za kazdym razem przez pol roku miesiaczki prawie regularne a teraz jestem w 5 tygodniu ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha-04
Natalka to gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jade po odnior badan,mam nadzieje ze beda!!!! Denerwuje sie strasznie,az mi niebobrze ,juz w pracy mialam stresa a teraz wyszlam i jade do przychodni i nie wiem co tam zastane , no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jade po odnior badan,mam nadzieje ze beda!!!! Denerwuje sie strasznie,az mi niebobrze ,juz w pracy mialam stresa a teraz wyszlam i jade do przychodni i nie wiem co tam zastane , no zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaa27a
Bella musza byc dobre i tyle ;)) daj znac jak odbierzesz Chyba kazda najadla sie dzis poczkow a teraz spala kalorie ;))) laczac przyjemne z pożytecznym ;)) hehhe a co do bzykanka po dniach plodnych to mojego bylo ciezko odgonic ;)) jak on to twierdzil teraz na luzaka nie ma zadnej presji i przymusu to i ochota wieksza ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jestem dalej w stresie:( pytam o wyniki tak przyszly ale baba na recepcji nie chce ich wydac,ja w szoku bo zawsze do reki dostawalam,ona na to ze oddzwonia do mnie dzis i powiedza wszystko ,a ja mowie ze chce teraz ,nie teraz mi nie maga dac,najpierw porozmawiac mam z pielegniarka. Jestem w takim stresie ze sie ledwo ruszam pewno wynik taki zły ze nie chca mi go dac od razu tylko z wytłumaczeniem. Boje sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!i czekam a oni sa jeszcze połtorej godz otwarci jeeejku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wyniki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma infekcji!!!!!!!!!!!!!!!!!! zadnej zasranej ureaplasmy,wyniki bardzo bardzo dobry!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tancze,spiewam po pokoju,szkoda ze m nie ma bo pojechał w sprawach spadkowych do swojej rodziny na 4 dni ale zaraz mu zadzwonie!!!!!!!!!!!!!!!!! jednak wy wiecie pierwsze:):):) mam zielone swiatło moge robic dzidziusia hahahahhahahahaha jak pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella przeciez inaczej byc nie moglo ;))) To juz maly kroczek masz za soba teraz stapasz juz duzymi krokami ;))Przepowiednia szamana coraz blizej do spelnienia ;)) Fajnie ze jestesmy takie "Wazne" ze wiemy szybciej niz M ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje ze jestescie,ze wierzyłyscie w dobry wyniki ze podtrzymujecie na duchu:):):) oczywiscie ,ze jestescie wazne ,teraz juz koniec czekania ,nareszcie Justa moj m tez jak minał dni płodne ma najwieksza ochote ,wczoraj nie mogłam sie opedzic ,dziwne te chłopy,ale rozumiem presja robienia syna ich stresuje hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×