Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Gość prolaktynaaa
Prolaktyna to niestety taki hormon który moze wzrosnąć jak się odstawi tabletki Ja tak raz miałam ze po odstawieniu nagle wzrosło , nawet nie wiem czy kiedykolwiek już ona u mnie będzie w normie bez tabletek , teraz cykle sa normalne , więc pójdź do dobrego ginekologa albo endokrynologa bo tylko sobie hormony przez ta prolaktyne rozregulowac :) , też właśnie jestem ciekawa ile te badania kosztują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcia
No właśnie a czytałam właśnie inne fora i jest sporo przypadków, że jednak z podwyższoną prolaktyną nie biorąc bromergonu dziewczyny zaszły w ciążę i urodziły :) już mam taki mętlik, że masakra jakaś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Moncia85 ogromne gratulacje!!!ale sie ciesze ze sie udalo rewelacyjna wiadomosc! Dziewczyny co do kosztow badań to mi moj ginekolog dal skierowanie do państwowego szpitala wiec nic nie placilam mialam zrobiona ta drożność jajnikow na Nfz,ale z tego co widziałam prywatnie to kosztuje ok 750zl,co do badania wrogości sluzu to koszt ok 250zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Dziękujemy za informację :) , niektórym się udało ale to zależy moim zdaniem lepiej brać tabletki , prolaktyna szybko spada :) , jeśli tylko tutaj tkwi problem to ciąża szybko będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miesiączka spóźnia mi się około 8-10 dni. Zaczęłam brać bromergon jakieś 2 dni przed planowaną. Możliwe,że aż tyle się opóźnia? Jakoś mocno nie czuję, żeby lada chwila przyszła. To pierwszy cykl z BROMkiem i nie wiem czego sie spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten Bromek to chyba najpierw wszystko musi rozregulować, żeby później na nowo uregulować hihi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shafuli
Nati to Ty juz po HSG ? :) Ja ciągle czekam :/ Niemoge się doleczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Moli fakrycznie dlugo juz nie masz miesiączki to moze zapytaj ginekologa czy to od Broergonu mogly zajac takie zmiany. Shafuli tak juz jestem po Hsg mialam w ubieglym tygodniu robione. Jajowody drozne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcia
Molli zrób sobie test, dziwne, żeby po 2 dniach brania Bromergonu tak się działo, no chyba, że aż tak silnie na Ciebie zadziałał.... hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a biorę po 1/4 tabletki na noc tylko. Może jutro zrobię test. Nie chcę się niepotrzebnie nakręcać. Prolaktynę miałam 19. Niby w normie ale według mojej lekarki za wysoka do ciąży... Więc się nie nakręcam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Lepiej zrób test :) ,może Ci się udało kto wie :) , warto spróbować :) , Ja już w styczniu ide do lekarza który leczy bezpłodność wiec mam nadzieję ze dobrze pokieruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcia
Podziwiam, ja bym już dawno zrobiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak myślę, że przez ten Bromergon się tak przesuwa... u mnie te miesiączki nie zawsze były regularne dlatego tak z testem się nie spieszę, ale jutro to już zrobię. Juz czeka z łazience :P:P i na mnie patrzy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcia
Molli jak tam zrobiłaś test? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Jezuuu, sama nie wiem, zglupiałam. jak zrobiłam to był negatywny a teraz po 2 godzinach patrze a tam cien, ciania!!!!! i sama teraz nie wiem czy to odbarwienie na teście. czy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie odbarwieniee... a mnie aż brzuch rozbolał z wrażeń. :P jutro powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcia
hahaha, no musisz powtórzyć, żeby mieć pewność :) dzisiaj spróbuj jeszcze raz, jak ma wyjść to i tak wyjdzie, po dwóch godzinach to już niby nieważny, test do 10 min jakoś jest prawidłowo odczytywany, ale..... kto wie ;) ....i daj spokój już dzisiaj tym oknom na wszelki wypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co ja robiłam dzisiaj ten test?!?! W głowie kłebią mi się myśli: - pewnie to tylko przebarwienie, - jednak coś tam jest, coś widzę - nie rób sobie nadziei, bo takich testów widziałaś już setki, - A może jednak?? jest szansa? - brzuch już boli jak na @, więc nici z tego - Boże jak fajnie byłoby się dowiedzieć,tak akurat na Święta Ale my Kobiety mamy pomieszane w tych głowach !!! hahaha :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Wiadomo że nie chce się robić nadziei ale może jesteś w ciąży , może będzie prezent na święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Moli zrob jeszcze jeden test zebys miala pewnosc jaki jest wynik trzymam kciuki zeby byly dwie kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro rano powtórzę test. Jeśli będzie choć cień cienia to pójdę na Betę. a jak nie to będę czekała na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Molli
Kobietki a jak Wam lekarze zalecili przyjmowanie Bromergonu jak dowiecie sie o ciazy? bo mi moja Dr kazała odezwać sie do niej jak tylko sie dowiem i bedzie mi powoli zmniejszała dawke, zeby organizm nie doznał szoku jak od razu odstawię. i tak mniej wiecej do 11-12 tygodnia . Powiedziała tez, ze czasami kobiety od razu odstawiają i jest to przyczyna poronień... ale czytałam tez w necie, ze niektórzy lekarza zalecaja od razu odstawić... i weź tu bądź mądry :/ u mnie chyba @ przyjdzie .... czuję ją już po kościach . hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Moli moja lekarka mowila zeby w razie ciazy tez zgłosić sie i stopniowo bedzie zmniejszana dawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Mi kazała odstawić jak będę w ciąży ale moim zdaniem to zły pomysł bo właśnie takie nagle odstawienie może się źle skończyć wiec myślę że takie stopniowe odstawienie jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcia
ech, szkoda, ale co tam w kupie siła ;) działamy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati 86
Molli jestesmy z Toba uda sie nam wszystkim wierzymy w to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolaktynaaa
Dokładnie damy radę :) , ja już w styczniu ide do lekarza który się zajmuje problemami z zajściem w ciaze i jestem ciekawa jak będzie leczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×