Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PROLAKTYNKA25

Bromergon, wysoka prolaktyna a ciąża !?!?!?!?

Polecane posty

Interesantko przeniosłyśmy się na fb. mamy tajne forum stworzone :) dobrze że u ciebie wszystko dobrze :) ja jestem w 11 tyg. dzisiaj widziałam machające rączki i nóżki :) Zuzu trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu glowa do gory;-) ja juz leze w szpitalu jutro z rana mam zabieg boje sie jak nie wiem. Pozniej wracam do domu i znow przytulanki i kolejne nadzieje;) 3majcie za mnie jutro kciuki zeby bylo okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesnantka25
Endi86 w takim razie gratuluje...niech maluszek zrowo rosnie.powodzenia.....mi czas sie niesamowicie ciagnie....ble....ale tylko dziekuje bogu za to ze sie czuje w ciązy jak sie czuje...bo zero słabosci wszelakiej masci narazie u mnnie nie ma i oby tak dalej...sciskam was mocno!!!!!!!!! zycze kazdej z osobna jaknajszybszgo zafasolkowania.,wiem ze czasem ciezko uwierzyć,ale jak na to patrze z perspektywy czasu jak tez łykałam z wami bromek,jak juz chciałam tym palnąc w diabły i dać sobie spokuj...to pojawiła sie najwieksza niespodzianka w zyciu...bardzo niespodziewanie,bo juz w to nie wierzyłam...a tu prosze 10 tydzień u mnie dobiega końca.....takze wam tez sie uda...predzej czy pozniej ale napewno!!!!!!!pozdrawiam i trzymam kciuki.buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Interesantka miło jak tak piszesz aż miałam łzy w oczach jak to czytałam:(też mam taką nadzieję i wszystkim tego życzę:) chociaż mam wrażenie że chyba ze mną nie jest wszystko normalne dziś 30 dzień cyklu i nic...za 2 tyg idę do gin. bo zapas bromka mi się skończył a lekarz mówił w ciągu 4 m zajdzie pani...ciekawe:(jedyny plus to schudłam 2 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny odebrałam bete;)57.8;)zrobilam test i są 2 kreski;)jestem taka szczęśliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzu gratulacje :) m.a.r.y.s.i.a też jest w ciąży! :D znowu wysyp ciężarówek ;) dbaj o Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:) jestem w takim szoku:) jutro wizyta :) zrobiłam błąd w poprzednim wpisie w becie-wynik 597,2:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulka07
Jak dobrze, że są pozytywne wydarzenia :) to daje nadzieję, że i u nas może się uda :) zuzu gratulacje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
wchodze i patrze...a tu co?kolejny robaczek sie na swiat cisnie...zuzu gratuluje ci sredecznie...widze ze gonisz mnie..oj gonisz...heh....no widzicie dziewczyny jak to napawa nadzieja....głowy do gory!!!!ja dziś po wizycie moj maluszek ma 3 cm,tj 10 tydzien skonczony,fikał tak pieknie dziś na usg...ze az lekarz sie ze mną smiał....mały albo mała akrobatka nam rosnie....zuzu...trzymam kciuki za wizyte....daj znać jak tam po...czekamy wszystkie na wiesci.pozdrawiam i dalej trzymam kciuki za reszte przyszłych bromkowych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz stwierdziła że to 4tydz i nie stwierdza ciąży ale beta ją stwierdziła-za tydzień powtórka bety a za 2 tyg pierwsze usg. mówię do niej ojej to mnie trochę pani doktor zmartwiła a ona ale dlaczego przecież jest pani tylko to dopiero 4 tydzień i nie widać widziałabym gdyby to były bliźniaki:)a ja aha:) bromka kazała odstawić i 3 razy dziennie luteinę:) odliczam dni do pon bo wtedy zrobię bete i mam nadzieje że fasolka podrośnie przez ten tydz:)dziękuje wszystkim za gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
ZUZU no mi tez dopiero usg pokazało w 6 tygodniu...takze nie martw sie...głowa do góry....napewno wszystko bd dobrze....a ja dziś znowu musze lecieć do gina...bo mi receptu pomylił i zamiast orginału dał kopie recepty.....a ja tez mądra nie popatrzyłam,dopiero w aptece patrze a tu zonk......tak sie zastanawiam nad założeniem nowego forum dla zafasolkowanych na bromku...co wy na to?były by jakieś chetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki:) wczoraj byłam u lekarza i początek 9 tygodnia. Maleństwo ma 2 cm i 2 mm. Kolejna wizyta w 11 tygodniu. Interesantko już się nie mogę doczekać żeby moje Maleństwo też tak fikało jak Twoje:) zuzu dbaj o siebie za niedługo zobaczysz swoją fasolkę. Trochę jestem zaskoczona bo dalej biorę bromka ćwiartkę na wieczór, lekarz kazał dalej brać. Endi co u Ciebie? z nowym forum dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoninka27
czesc dziewczynki ja po laparo zaczelam kuracje na endometrioze...pol roczna, nic sie nie odzywam, bo starania bedziemy mogli zaczac po nowym roku, jak okres wroci po kuracji... mam nadzieje, ze czas szybko minie i po tej kuracji wreszcie nam sie uda...:/ gratuluje zuzu, napewno wszystko bedzie dobrze :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje;);)dziewczyny generalnie od roku mam problemy łuszczycowo alergiczne obecnie jest to w miarę opanowane i muszę to tylko natluszczac tj prawa ręką.od 3 dni mam czerwone plamy na zgieciach łokci;(i zaczyna swedziec wizytę u dermatologa mam 24.07 co mogę teraz zastosować żeby to złagodzić?macie jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejko u mnie dobrze, mam nadzieję :) w sobotę zaczynam 13 tydź. w poniedziałek na badania prenatalne idę, za tydzień wizyta u gina, dzisiaj endokrynolog, w przerwach na wymioty po lekarzach latam. Antoninko te pół roku mignie, zobaczysz ... pozdrawiam ciepło :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endi u innych ciaze leca jak oszalale tylko jak samemu sie jest i to do tego w nerwach to ni nie chce biec tak szybko... kurcze wylazisz juz z 1 trymestru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowabuht
Witam was! Bromergon nie kest ww pelni bezpieczny. Ja dostalam na zachqmowanie laktacji po roku karmienia: dawkowanie 2 tbl na raz do 7 dni. Po przeczytaniuulotki wzielam jedna. Nie bierzcie tego na noc ( zwlaszcza jak jestescie same i po raz pierwszy ) skutki uboczne: obudzil mnie bol brzucha i zawroty glowy. Nastepnie chec wymiotow-bez reakcji, zawroty glowy, potem nic nie slyszalam, chwilami nie widzialam, nie bylam wstanie chodzic, w lazience jak sie zobaczylam bylam doslownie biala(twarz,usta,jezyk), nie moglam wydobyc z siebie glosu. Jakims cudem weszlam po schodach do mamy i nie wiele brakowalo do omdlenia. Ona mnie ocucila. Przez nastepne kilka godzin nie moglam wstac. Zatem jesli ktos zamierza probowac ten lek to niech sam zmniejszy dawke poczatkowa od1/4tbl aby zyc;) a ponadto che wam powiedziec, E po ciaazy urodzeniu dziecka (ciaza podtrzymywana progesteronem) dowiedzialam sie ze wytwarzam dostatecznej ilosci progesteronu i cud ze zaszlam i donosilam ciaze. Wniosek? Trzeba wierzyc, ze sie uda. Ja pragnelam synka i juz ma 16 mc. Glowy do gory i zycze wam aby waas stres ńie blokowal :) a jesli chodzi u mnie o prolaktyne czekam na wyniki, objawy wskazuja na wysoki(takie same objawy jak przed ciazo z tym ze teraz sie nasilily)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam dziś wyniki bety i 8753;) co wskazuje na 6tydzień;) tylko jakoś 5 mi umknol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzu no to pieknie :) ja jestem po badaniach prenatalnych, wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) tylko dziewczyny jak to jest-tydzien temu wynik wskazywal 4 tydz a wczoraj 6 :) a kiedy byl 5??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzia 2
Zuzu a może bliźniaki? Bo wysoka beta moze świadczyć o ciazy mnogiej. powodzenia. Gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny :) Jestem tu pierwszy raz i bardzo chętnie do Was dołączę :) Nie sądziłam, że jest nas aż tyle...Nas, które walczą z prolaktyną. Mam za sobą poronienie w 5 tygodniu ciąży - to było ponad rok temu. Tylko jeszcze wtedy nie miałam pojęcia, że coś takiego jak prolaktyna istnieje i jest problemem wielu kobiet. Kolejne starania nie przynosiły efektu i trafiłam w końcu do lekarza. Od 4 dni łykam Bromergon, na razie po pół tabletki na noc. Dawkę mam zwiększać co 5 dni o pół tabletki i obserwować reakcję organizmu. Na razie nie odczuwam skutków ubocznych. Ciekawa jestem jak będzie przy większych dawkach, ale póki co staram się myśleć optymistycznie :) Widzę, że wiele z Was zaszło po czasie w upragnioną ciążę i jest teraz szczęśliwymi Mamusiami :) Daje to nadzieję i pozwala trzymać bardzo mocno kciuki za Nas kolejne przyszłe Mamuśki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj EweLeszka :) po miesiącu brania bromergonu prolaktyna spadła do 10:) brałam 1 tab na noc, moja pani doktor kazała zmniejszyć dawkę do 1/2 tab na noc i za miesiąc kolejne badanie poziomu. Cicho się zrobiło nikt się nie odzywa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×