Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emesze

DZIECKO TAK

Polecane posty

WItajcie, wrocilam od gina.... Typowy stan zapalny; mam 2 antybiotyki, pol godz sluchalam wykladu na temat tego ze to bezpieczne dla dziecka: wyjsc nie chcialam.....No i stopniowo luteine odstawiac,bo zaraz II tydzien. Za 2 tyg na USG:) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Na początek się pochwalę, z wczorajszego egzaminu dostałam 4,5 :) Dziś jestem już w pracy (pomimo zwolnienia), miałam o to mały spór w domu, ale stwierdziłam, że im dłużej będę w domu tym trudniej będzie mi wrócić, no i jestem. Mam tylko nadzieję, że będę się dobrze czuła, bo jeśli nie to wracam do domu. A co na to wszystko moje szefostwo? Aktualnie wyjechało na wakacje i raczej nie brali pod uwagę, że skorzystam ze zwolnienia i dziś cały przebieg pracy był określony z moją obecnością, brak słów.......................prywatny pracodowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, u nas wszystko ok.Byłam własnie na poczcie wysłac moje zwolnienie- jedna wielka ślizgawka na ulicach. Pozdrawiam cieplo i dbajcie o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotarło do mnie ze zostały mi nie całe 3 miesiace do porodu...z jednej strony strach a zdrugiej ogromna radosc:) Za miesiac biore sie za pranie ciuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Ja ostatnio też myślalam o tym jak już blisko do porodu i uczucia podobnie jak Ty mam mieszane....... nie chce mi się tu siedzieć..............zazdroszczę Ci, że możesz być na zwolnieniu.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak przy okazji to czy sama poprosiłaś o zwolnienie czy lekarz coś zasugerował? Bo mój dopiero teraz - po tym zasłabnięciu zdecydował się dać mi L4 i to tylko na 2 tyg, a na wizytę kazał zapisać się za 3, czyli nie zamierza go przedłużyć.......myślę czy nie pokombinować z zusem i trochę pracować, a z zusu dostawać pieniążki, tylko potrzebuję L4.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania..ja na poczatku miałam bole brzucha i kazał mi lekarz lezec jak najwiecej i dał zwolnienie bez gadania..choc ja na poczatku nie chciałam...Potem zmieniłam lekarza i ten uwaza ze jak kobieta w ciazy nie czuje sie na siłach chodzic do pracy to moze byc na zwolnieniu i odpoczywac.A ja juz potem nie chciałam chodzic bo mam do pracy 30 km jazdy autem i mało ciekawa atmosfere..same stersy.Wiec siedze sobie na zwolnieniu..Co prawda mam umowe do konca marca..wiec przedluza mi tylko do dnia porodu..potem nalezy mi sie macierzynski i ...bezrobotne.Ale jak bym pracowała do konca to i tak by mnie załatwili z ta umowa..bo u mnie w pracy mody na mlode matki nie ma:( A poza tym nie lubiłam tej pracy to nie załuje.Pogadaj z lekarzem..w koncu jemu to bez roznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie❤️ Co do L4 to ja nie biore: bede pracowac do wakacji, czuje sie swietnie.Za to gin co wizyte wspomina i mowi ze jak tylko bede chciala mam gadac: da mi od razu:) Wrocilam z miasta: bylam z tesiowa na pizzy:) Jestem w wielkim szoku, paczka przyszla od mojej mamy.... Ciuszki dla noworodka:spioszki,kaftaniki,skarpeteczki, czapeczki, kocyk i iine cuda: szczeny mi opadly, poryczalam sie jak to wzielam w dlonie: normalnie odjazd:) Takie sliczne, naprawde wolalabym juz ta dzidzie niz lazic w tej ciazy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, ze bys wolala- jak kazda z nas, ale nie ma tak. ponadto dopiero modlilas sie, zeby byc w ciazy i nie marudz. patrze na zmiany w swoim organizmie i z jednej strony bardzo chcialabym juz dzidzusia a z drugiej wiem, ze te 9 miesiecy jest potrzebne na przygotowanie sie, oswojenie ze zmianami. Wyobrazcie sobie, ze tyjecie 10 kg np. w 3 miesiace a tak te zmiany sa stopniowe i niezauwazalne dla nas i osob z ktorymi zesto przebywamy. O matko, ale pierdziele... :)) bylam wczoraj u lekarza, niestety nie obylo sie bez antybiotykow, strasznie mi przykro, mam nadzieje, ze nic zlego sie nie stanie dzidzi. kasik to fakt, czas leci i niebawem bedziemy przytulac bobaski. szczerze mowiac srednio jestem przygotowana, oprocz ciuszkow nie mam nic- no moze pustke w glowie. Wydaje mi sie, ze tak malo wiem. nie mam lozeczka, poscieli, kolderek, pielusze, butelek, nie wiem ile mam tego miec, jakie.... dobra, spadam sie zdrezmnac, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam antybiotyki i to 2 naraz. Na szczescie ufam totalnie ginowi, ktory wie co robi;) Ja siedze i pisze rozklady materialu do pracy: gowno nie ferie. Tyle roboty mam ze watpie abym do konca skonczyla:/ Dzis ide z tesciowa po nowe lozko: mamy za waskie, zaraz sie nie zmiescimy;););) Milego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Wczoraj wieczorem moje Kochanie wreszcie poczuło ruchy naszego Maleństwa!!!!!!! Małe się ruszało i wariowało, nareszcie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapisałam się na usg trójwymiarowe, idziemy za tydzień w czwartek, pooglądamy Maleństwo, dostaniemy płytę z filmem, zdjęcia i mam nadzieję, że dowiemy się czy to chłopiec czy dziewczynka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania..gratuluje ruchow:) Fajnie prawda? Poczekaj jeszcze troche,zobaczysz jak bedzie walic;) wica...ja mam łózeczko i materacyk;2 kocyki;10 pieluch białych z tetry;5 flanelowych;5 kolorowych z tetry;wanienke ze stelazem;przewijak i długa liste rzeczy do kupienia...jak maz dostanie premie to poszaleje:) Tylko czekam na kaske jak bedzie na koncie. Wiesz jeszcze sporo czasu a poza tym potem nie pozamykaja nam sklepow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik! Fajnie? To mało powiedziane!!! Ja jestem zachwycona i wczoraj zasypiałam przeszczęśliwa, z uśmiechem na ustach!!!!!!!!!!!!! Jejku jak Ty jesteś już przygotowana, ja nie mam jeszcze nic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja oczywiscie tez gratuluje ruchow. moj synek, nie wiem czy juz pisalam, ale bedzie mial na imie Konrad, kopie tak, ze dzis bylam w pozycji pollezacej i wpatrywalam sie ze zdziwieniem na moj skaczacy brzuch :)) kasik niby masz racje z tym, ze nie pozamykaja sklepow, ale chcialabym rozlozyc wydatki na te trzy miesiace :)) Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry❤️ Dzis 11 tydzien, jeszcze tydzien i.....II TRYMESTR Jedziemy przed poludniem z M do asiedniego miasta po jego akt urodzenia, potem u nas do USC pozałątwiac wsio;) MIlego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica..zob liste potrzebnych rzeczy i podziel na 3 wg kosztow,tak by wyszlo mniej wiecej po rowno na miesiac.A problem masz ze nie wiesz co kupic czy nie masz czasu? Dla mnie swietnym rozwiazaniem jest allegro..wybor duzy,normalne ceny i do tego z dostawa do domu:) Jak nie wiesz co to moge Ci wysłac moja liste:) Asia..fajnie z tym slubem ❤️ Miłego dnia dla Was wszystkich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry, Kasik masz gg?? Szczerze mowiac to chyba nie wiem, co mam kupic, tyle tego jest. O matko, ale ten czas leci, juz drugi trymest joasiu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wica ..miałam a teraz mi maz zmienił kompa i nie pamietam numeru..ale od soboty juz bede miec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że się wtrącę. Kasik! Czy możesz - jak będziesz coś kupować na allegro dawać linki, gdy będziesz zadowolona, ja wciąż się czaję na różne rzeczy, ale jeszcze nigdy nie zamawiałam i mam stracha...,a jak Ty coś polecisz to będę spokojna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania moge spokojnie juz polecic: sprzedawca timur00 - pieluszki najrozniejsze i posciel do wozka,okrycia kapielowe. Druga to pani z Łodzi- odbierałam towar osobiscie-miła i kompetentna. A nick to : bobo szyk. Ta pani ma wyprawki dla maluchow,ladniutkie i mile i nie drogo-sama ma 4 od niej. Pani zreszta była w ciazy jak ja kupowałam a i w styczniu miała rodzic:) Tych spokojnie polecam. A jak cos bede kupowac to wkleje linki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasik________tez wszystko kupuje na allegro, od 5 lat,zwlaszcza teraz dla dziecka, gdzie roznica w kosztach siega paru setek;) Wica:za tydzien II Trymestr❤️ Wrocilismy z miasta, zalatwilismy w USC:14 kwietnia na 16:00:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Aniaania---->gratuluję ruchów maleństwa :D :D :D dziewczynki jak pzryjemnie poczytać o kupowaniu tych wyprawek dla maluchów, imionkach itp. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×