Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasia C.

H.U.R.R.A!!! Dwie kreski na teście-LUTY 2007 -ZAPRASZAM!

Polecane posty

Witam,chyba będę pierwsza z tym terminem:) Wychodzi na 5 lutego:) Wczoraj moim oczom ukazały sie dwie śliczne bliźniacze kreseczki.Po 13-stu latach to drugie \"bejbi\" :) CZEKAM NA WAS ZIMÓWKI )& :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kasia bardzo bym chciala do ciebie dolaczyc... oj naet sobie nie wyobrazasz jak... ostatnio naqet myslalam ze bede sie cieszyc tak samo jak i ty .. ale jednak pokazala sie tylko jedna kreseczka.. bylam zalamana ..... ale za to baaardzo sie ciesze z twojego szczescia i zycze ci wszytskiego co najleprze aby wszytsko bylo w porzadku... caluski cukiereczki ciasteczka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję :) ja na dzidzie jeszcze dłuuuuuugo poczekam z racji wieku. ale gratuluję tego małego szczęścia pod sercem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuuuuluje :) ja mialam 2 kreseczki w ubieglym tygodniu w poniedzialek :) termin mam na 8 styczen :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C.- gratuluję! Mam nadzieję że za tydzien do ciebie dołącze jako szczęśliwa zaciążona:-) Oby się udało tym razem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od dwóch dni jestem \"posiadaczką\" dwóch kresek po 11 cyklach starań (10 miesięcy) i małych perturbacjach :) Jak wszysko będzie dobrze, to mi termin wyszedł 9 luty (wg daty owulacji) :) Ale to moje obliczenia - zobaczymy jak obliczy lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zabajona,no to jestesmy już dwie:) Czekamy na resztę;)Wiesz co,fajnie bedzie to za kilka miesięcy poczytac jak brzuchy beda juz spore a same bedziemy przypominac muminki;) Zabajona byłas juz na USG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - jeszcze nie byłam, narazie nie mam żadnych groźnych objawów, że coś jest nie tak (poza skórczami macicy, które są normalnym zjawiskiem, o ile nie towarzyszą im plamienia). Na szczeście jest ok, mam zamiar umówić się na przyszły tydzień, to może na usg zobaczymy serduszko (dopiero wtedy zacznę się delikatnie cieszyć pełną gębą) . Póki co jestem ostrożna w radości, ale przeogromnie szczęsliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! 🌻 Ja właśnie wczoraj zobaczyłam dwie kerseczki!!! po 5 cyklach starań. Hip Hip, hurrra!!! Dziewczyny - wszystkiego najlepszego z okazji Naszego święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona , ja jestem nieostrozna w radosci bo moją biblia jest \"potega podswiadomosci\" i WIEM zezystko bedzie cacy.Poza tym ma to byc druga córeczki,i bedzie;) Ja tez do lekarza w przyszłym tygodniu,na razie rozmawiałam z nim telefonicznie i uznał przyszły tydzien za ok.Nadziejka no to super!Gratulacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kasia C. - dowiedziałyśmy się w ten sam dzień!!! czy to nie fantastyczne? Pozdrawiam Nie byłam jeszcze u gina ale z tego jak sie oblicza termin (9m-cy + chyba 8dni) wychodzi mi na 05/02/07...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiecie jak wam gratuluje,,,,,,,,,az sie wzruszylam wasz topik,,,,,,,,,,,❤️ ,,,,,,,,,dlatego ze w tamtym roku mniej wiecej o tej porze zostal zalozony topik \" TERMIN LUTY 2006 \" a dzis my,dziewczyny tam sie udzielajace mamy prawie 4 mczne bobaski ,,,,,!!!!!!! tak bardzo trzymam za was kciuki , ktos u nas kiedys powiedzial jak bylysmy w koncowkach ciazy i bylysmy strasznie zniecierpliwione \" zobaczycie,czas szybko zleci i juz niedlugo bedzie topik LUTY 2007 \".... i prosze -jest!!!!!!! dbajcie o siebie lutowe mamusie,,lezka kreci sie w oku,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten sam termin... Ale jazda! \"Potęga podświadomości\" - bardzo dobra książka, Wpadła mi w ręce w dość niekorzystnym momencie w moim zyciu i dzięki niejwyszłam na prostą. Polecam Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C. Ostatnią @ miałam 28 kwietnia :) Przyszła niezwykle punktualnie, choć objawy sugerowały mi że to może już wtedy sie uda a tu jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - dziękujemy za miłe słowa. To cudowne, że możecie już tulic swoje małe szcześcia :) Wszystkiego najlepszego! 🌻 Ja w sumie do tej pory nie mogę uwierzyć. Mam zamiar zrobić drugi test w niedzielę, o ile wytrzymam. Do gina umówiłam się na 07/06 choc nie wiem czy nie przełożę bo chciałabym iśc już z moim mężem (jeszcze nic nie wie). Myślicie, ze można juz zabrać męża na wizytę? Mam jeszce pytanie do wszystkich dziewczyn które są bądx dowiedziały się że będą mamusiami - w jaki sposób powiedziałyście o tym swoim mężom, partnerom? Chciałabym to zrobić w jakis wyjątkowy sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no super,masz racje ze czas jest naszybszym biegaczem świata,niedoścignionym,niestety;) Och,musze poczytac Wasz topik od poczatku;) Nadziejka to Twoja pierwsz ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nadziejko natych,miast wysłałam mężowi MMS-a ze zblizeniem testu,na kórym bardzo wyraźne dwie kreski pomachały mu wesoło:) Takie czasy,zadne tam romantyczne pudełka z bucikami przewioazane atłasową wstążeczkA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dziś na popołudnie do pracy więc wykorzystam jeszcze chwilkę i wskoczę do łózeczka. Całusy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia C. - jak często bywasz na forum? Ja troszkę przed praca i po, w zależności jak mam grafik. Mam nadzieję, że nasz kontakt sie nie urwie i że będziemy na bierząco wymieniać się uwagami. Oczywiście wszystkie razem. Zabajona - przepraszam, ze Cie pominęłam ale cały czas jestem w jakiejś euforii, taka zakręcona jakaś... 🌻 gratuluję dwóch kreseczek :) Pozdrawiam Uciekam na razie pospac jeszcze chwilkę bo z pracy wróce dopiero po 22-giej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje mamuśki-lutówki! Jestem z topiku listopadowego. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze bedziemy w kontakcie,ja robie suwaczek i uwaga sprawdzam czy wyszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje gratulacje :D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja od 19 maja tez jestem mamą :) Termin na około 29 stycznia :) Pozdrawiam sedrecznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×