Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anglia

callanetics

Polecane posty

Gość kasica35
kika jak to mozliwe że aż tyle schudłas na tej diecie?ja zaczynam 3 tydzień I fazy i schudłam tylko 3 kilo.jestem załamana bo cholera strasznie rygorystycznie jej przestrzegam a taki marny wynik.od piątku waga jest taka sama:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Kasica-ty sie nieprzejmuj,bo jestem8 tygodni na diecie i schudlam 6,5 kg ale widac ze schudlam i cwiczenia tez chyba powoduja ze sie wyglada jeszcze szczuplej-najwazniejsze ze chudniemy bez tej diety by bylo ciezko-poza tym spadek wagi zalezy od tego ile mamy kg do stracenia-podobno zdrowiej jest chudnac powoli i skora sie nie rozciaga -zobaczysz za kilka tygodni bedzie lepiej a do lata bedzie wogole super chcialam jeszcze dodac ze cwiczenia +pilingi z kawy,soli i od czasu foliowanie daje efekty bo cellulit prawie niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! O widze,ze Janga masz juz swoja stronke :) Jest super i niezle motywuje. I faktycznie tak jak Guga wyobrazalam sobie Ciebie jako szatynke lub brunetke ;) Od piatku mialam przerwe w cwiczeniach,dostalam okres i do tego w piatek mnie tak przewialo,ze umieralam w nocy,Tak mnie miesnie,kosci bolaly,ze szok. Dzis juz lepiej i zaraz sprobuje uspic marude i przypomniec sobie jak sie cwiczy ;) A co do soli,slyszalam o jej dobrych wlasciwosciach.Kiedys nacieralam sie,wiec od dzis znowu zaczne :) Otreby kupilam i ciagle zapominam ich dodac do jedzenia :P Pamietam,ze kiedys jadlam je i popijalam kefirem(bleeee)ale efekty byly,bo nie mialam zaparc. Ok,lece 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika261
kasica ja miałam z czego chudnąć bo dużo ważyłam:(ale miałam tez tak że przez miesiąc waga ani drgnęła w dół. trzeba cierpliwie dążyć do celu.do wakacji napewno uzyskamy efekty jakie zaplanowałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janga, ja również gratuluję stronki; jest rzeczywiście motywująca :) Inaczej niż dziewczyny, wyobrażałam sobie Ciebie jako blondynkę, ale z zupełnie inną fryzurą, inną twarzą itd. Jest b. fajnie :) Dzisiaj zaczęłam szóstkę - będę chyba tak robić, że rano 6, wieczorem callanetics, żeby rozłożyć wysiłek na cały dzień. I chyba do szóstki włączę jakieś ćwiczenie na mięśnie kręgosłupa (zdaje się tradycyjna kołyska jest na to dobra), bo pamiętam, że Janga miała spore bóle i któraś dziewczyna, masażystka, doradziła jej takie ćw. na rozciągnięcie. I chyba, a raczej na pewno, zrobię coś z dietą; poczytałam o SB - brzmi zachęcająco :) zwłaszcza że od jakiegoś czasu już zauważyłam, że po ziemniakach, makaronach, pieczywie, naleśnikach jestem strasznie napuchnięta, mam wrażenie rozdęcia; ewidentnie mi te rzeczy nie służą. Więc mam nadzieję, że nie będę miała kłopotu z nowym menu, a przede wszystkim że się będę lepiej czuła :) Trochę mi tylko będzie żal kawy (przynajmniej w I fazie), bo lubię :) Ale może też lepiej, jak pozwolę organizmowi odpocząć od kofeiny. A czy zieloną herbatę można? Jak sądzicie? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marieta, ja też słyszałam o właściwościach soli, dlatego bez wahania zaczęłam stosować przepis mojej kosmetyczki. A teraz udoskonalę go oliwą, tak jak radziła Kasica; pewnie będzie jeszcze lepiej :) Otręby można na różne sposoby; na sucho ich nie lubię, bo mam wrażenie, że jem sieczkę, że je wciągnę do płuc itd. NIe lubię ich też z kefirami i jogurtami; może dlatego, że w ogóle jadam b. mało nabiału. Ale zalane gorącą wodą - pycha :) Smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
ale sie rozpisalyscie Luska-ja na sb pije kawe bo sobie nie wyobrazam bym jej miala nie pic-czasami nawet 3 dziennie,wiec nie musisz rezygnowac,ale slodzic nie mozesz i mleko 0,5 maksymalnie do kawy Dziewczyny jesli chodzi o otreby to ja uwielbiam firmy Sante granulowane z jablkiem lub sliwka -na 2 fazie diety jem je zmieszane z platkami owsianymi +slodzik i mleko i bardzo mi smakuja zielona herbate tez mozna-ja sie ostatnio na czerwona przerzucilam Marieta-mam nadzieje ze nie jestes przeziebiona ja sie boje ze mnie cos zlapie bo syn kicha i ma katar a zawsze sie od niego zarazam ja dzis po poludniu planuje pojezdzic na rowerze bo pogoda jest piekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasica35 najbardziej chodzi mi o wyrzezbienie ciała i ujedrnienie ,bo niby duzo nie waze ,alu uda mam dosc potezne i do tego mało jedrne przypominajace galarteke choc dzieki cwiczniaą juz jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za słowa o stronce. Zdecydowanie cel jej - motywowanie innych ze warto, ze nie należy sie załamywać i poprzestawać . Zawsze może być lepiej, inaczej. Nie zamierzam przestać ćwiczyć, szczególnie latem, keidy dochodzą grille, piwko, sałateczki, owoce słodkie np truskawka ze śmietaną i cukrem. Owszem już mi .sinka lecie, ale ćwiczenia tez będą Lecę pomóc córce. Wyobrażałyście jak ja wyglądam??????????????? dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
z tym wyobrazaniem sobie jak ktos moze wygladac na podstawie jego wpisow to dziwne prawda? ale chyba wszyscy tak maja jak zauwazylam kasice to sobie wyobrazam jako taka rozesmiana dziewczyne z okragla buzia Luski sobie nie wyobrazam jeszcze Marcie jako wysoka brunetke Zgadlam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, Kocham kobiety, ale sie rozgadałyście, odkąd wyszłam ze stronki, to przegadałyści dwie strony, witam wszystkie dziewczyny. Aneta O dzięki za dietę oddzielną, spróbuje, fajnie brzmi. Guga - niesamowite wyniki!,mam nadzieję , że na komunię za 2 dwa tygodnie będzie upał Janga- jestem pod wrażeniem stronki BARDZO Czytałam Was i czytałam i buzia mi się śmiałą, morze rad i przepisów, te pilingi, luśka koniecznie muszę spróbować. Dziś 14 dzień ,,6\" i 12 dni callan. Wiecie, ja nie mam żadnych zakwasów, ale przy 6 bardzo uważam na kręgosłup za radą rehabilitantki. Potem zaraz robię callana, który bardzo rozciąga, po callanie nigdy nie miałam zakwasów. Po tej lekturze tak jestem pełna zapału, że idę ćwiczyć, choc pierwszy dzień okresu. Guga, kiedy jest ten dzień podawania rozmiarów, bo się zgubiłam, jakaś stała data, czy co?, ale jesteście mobilizujace buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety! Ależ na tym topiku jest fajnie! :) Nie wszystkie Was sobie jeszcze umiem wyobrazić; Guga - w mojej głowie jesteś chyba najwyrazistsza: widzę Cię jako brunetkę/szatynkę, krótkie włosy, jakieś 165 cm, w obcisłych dżinsach do połowy łydki i w luźnym t-shircie w poziome białe i zielone (albo białe i różowe) szerokie paski. No nijak nie chce się inaczej pokazać ;) Nad wizerunkami pozostałych dziewczyn wyobraźnia mi pracuje ;) Skończyłam niedawno callana; jutro rano drugi dzień szóstki; wdrażam też w życie SB. Kocice, co to u mnie mieszkają, jak patrzą na te moje wygibasy, to mają takie zgorszenie na mordkach... Nie pojmują, o co chodzi :) Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mierzymy się co sobotę, wpisujemy swoje wymiary, nawet jak nic się nie zmianiło Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!🖐️ Ja dzis robie sobie wolne w calanie.Mam dzis sporo pracy,nawet wczesnie niz zawsze wstalam ;) W sobote nie mierzylam sie ale nadrobie nastepnym razem ;) Pytanko mam:czy prostujecie druga noge przy cwiczeniach na brzuch??Ja nie potrafie,za slaba jestem/Zastanawia mnie czy to jest wymysl Bojarskiej czy Callan Pickney tez prostuje druga noge? Milego dnia🌻(Dzis cieplutko ale pochmurno)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marieta Callan tez prostuje drugą noge jak nie mozna jej utrzymac w powietrzu ,mówi ,by położyc prosta na podłodze .Ja nie prostuje jedna mam zgietą druga prostą i wtedy widze jak udo mi sie zminiło hi,hi,hi i to daje mi kopa do cwiczeń. Ja dzis mam dzien cwiczen wiec zraz porzadki,nakrmienie małej przyszykownie obiadu,potem wyjscie na spacer po pworocie podanie obiadu ,nakrmienie małej połozenie jej spac i moge cwiczyc ,wiec dzis ani chwilki wytchnienia ,bo jak mała wstnie znowu musze ja nakrmic no i na dwór do 19 .Wieczorem bede padnieta ,ale postram sie zajrzec na topoik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Witajcie dziewczyny ja utrzymuje noge w powietrzu i daje rade-ale najlepsze jest to,ze mi cwiczeniana miesnie brzucha nie sprawiaja problemu,bo mam mocne miesnie,niestety tluszczyk mam ,nie duzy ale jest i nie moge go zgubic chyba mam taka budowe Nawet Bojarska narzeka na swoj brzuch,a ona jest wysportowana Luska-ja 6 stke robie wieczorem bo juz nie chce mi sie rano kiedys robilam wszystko rano ale strasznie bylam wykonczona Eblaszka-jak ci idzie z 6 stka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kolejny piękny dzień przed nami :) Ja z nogą w górze też wytrzymuję; nawet chyba mi tak wygodniej. Rano robię \"6\" po kilku ruchach rozgrzewki, żeby nie tak od razu zacząć katować brzuch (i szyję, bo trochę boli - zwłaszcza przy ćw. 1 i 2), potem dzień pełen pracy i innych zajęć, a wieczorem callan - na odprężenie i rozluźnienie mięśni. Na razie mi taki rytm odpowiada - ale w sumie niedawno zaczęłam, więc zobaczymy, co będzie za jakiś czas Też mi najbardziej przeszkadza brzuszysko - ta wstrętna opona! Jak stoję, to jeszcze jej tak bardzo, bardzo nie widać; ale jak usiądę - dramat. Kiedyś były takie piękne czasy, że nosiłam 36, a czasem nawet się udawało 34; były też okresy 38; teraz - standard to 40, niestety... (przy 161 wzrostu). Bywało i gorzej -42 - ale to już czarna przeszłość, do której nie chcę wracać. Planuję ożywienie lepszych czasów i powrót do braku opony; nawet oponki nie chcę widzieć :) Zaczęłam wdrażać SB; b. lekko się po tym czuję, super! Dzięki :) Trzymajcie się wszystkie ciepło; serdeczności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
guga zgadłaś,ale nie mam az tak okrągłej buzi no iczęsto zmieniam kolor włosów.:)a ty pewnie jestes niezle wygadana i pyskata-bez urazy oczywiście -prawda? jange tez troche inaczej sobie wyobrażałam,nie mam zdania co do marci i mariety:) pozdrawiam wszystkie i ide ćwiczyć pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piksa 70
Witam wszystkie dziewczyny dawno mnie nie było. duzo sie tu dzialo Dzisiaj jadlam pierwszy posilek od tygodnia dziwnie jakos w dodatku zupe z zielonych warzyw ugotowana na boczku do woli i tak caly tydzien. Waga wsazuje 6 kg mniej zobaczymy co dalej jutro wracam do callana juz za nim tesknilam i za wami tez W niedziele urodziny syna se udaly stol zastawionya a mnie ruszalo na razie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Piksa ja cie podziwiam -nie dalabym rady glodowki wytrzymac-ja nawet nie jestem w stanie jednego dnia bez jedzenia wytrzymac a co dopiero caly tydzien-nie lubie czuc glodu,jestem strasznie rozdrazniona dlatego tak mi moja dieta odpowiada,bo jem sporo i chudne Kasica-zgadlas-jestem pyskata -niestety a gadam jak katarynka-co zrobic -pewnie mam to w genach-czasami mnie to gubi,niestety a jak dieta-ile schudlas?przeduzasz pierwsza faze? Janga-co tak malo sie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
guga-przedłuzam,własnie ciągne trzeci tydzień i schudłam tylko 4 kilo bo dzisiaj już mniej o kilogram.a mozna dłużej to ciągnąć?boje sie ze znowu zaczne jesc chleb i słodycze a póki co dziekowac bo mi sie nie chce. piksa-jak ty wytrzymałaś tydzien na wodzie.nie ściemniaj na SAMEJ wodzie?nie skusiłaś sie na cos?przeciez można zasłabnąć.ja nie dałabym rady. dzisiaj calan szedł mi jak po maśle,brzuszków zrobiłam nawet więcej i teraz czuje te mięśnie.na biodra też juz czaje o co chodzi,ale zrobie gdzieś z 50 sekund,potem przerywam i dalej 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guga mało się odzywam, bom zapracowana. Podjęłam się kilku zobowiązań w pracy, nie wiedząc iż będą tak wyczerpujące. I teraz siedzę po nocach. Ale skoro się powiedziało a to trzeba powiedzieć b Jutro jadę w delegację, wrócę w piątek to zajrzec ile mam do androbienia w czytaniu. czy tyle kiedy byłam nie zbyt zdrowa czy mniej. Dziś ostatnie ćwizcenai, bo w delegacji raczej czasu nie bedzie , szczegolnie że pokoje 3-4 osobowe, więc będzie gadanie służbowe a nie ćwiczenie:-))) Ja z nogą w powietrzu nie wytrzymuję, ale i nie przejmuje się tym:-)) A w weekend majowy wraca mój mąż, aż do sierpnia zostaje. I w pracy cwiczył wedera więc zobaczę jakie efekty osiągnął. Potem będziemy ćwiczyć razem, on swj swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica35
luśka 13 -a ile teraz ważysz?bo ja jestem tylko 3 cm wyższa od ciebie hihi i ciekawi mnie czy startujemy z tej samej pozycji:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, szczęśliwie nie mam wagi w domu... ;) Widzę tylko po ubraniach, co się ze mną dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Janga-ty masz dobrze,moj maz jeszcze nie przyjezdza Kasica-ja chyba nie bede przedluzala 1 fazy,zreszta u mnie to juz powtorkowa i od jutra owoce wprowadze podobno mozna te 1 faze tylko 4 tygodnie maksymalnie ciagnac bo nerki za mocno obciaza-jesli nie dasz rady to wprowadz jablka,pomarancze bo na 2 tez sie chudnie,a najwyzej za jakis czas przejdziesz na 1 faze znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guga 28
Co sie dzieje ? Nikt tu nie zaglada? Forum od 19 dziala moj wpis ostatni?? Cwiczylam dzis niestety po poludniu callanetiks a 6 stke zostawiam na wieczor-zalatana jestem okropnie na wszystko brakuje mi czasu a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja bylam przed poludniem i po poludniu,ale forum nie dzialalo😠 Wczoraj mialam wolne w callanie,a dzis ledwo zrobilam wszystkie cwiczenia.Musze jednak codziennie cwiczyc. Bo ostatnio juz mocno sie zastanawialam czy ma sens codziennie cwiczenia i ciagle te same.Spotkalam wczoraj kolezanke ,ktora bardzo schudla(az pozazdroscilam)Chodzi na silownie i trener jej wymysla cwiczenia,specjalne dla poszczegolnych partii.I mnie ochrzanila mowiac,ze cialo przyzwyczaja sie do cwiczen,ze musze zmieniac co jakis czas.Latwo jej mowic...Moze to i prawda,ale tylko callan mnie ratuje.Na silownie chodzic-jakos to sobie nie wyobrazam.Jak zostawic malucha?Wole w domu cwiczyc... Piksa oj podziwiam,ja bez jedzenia chyba bym mdlala non stop. Guga,Kasica kusicie z SB,moze ja kiedys tez zaczne ja stosowac. Janga udanej delegacji zyczymy :) Jest jeszcze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem ja, wpadłam na chwilę. Rzeczywiście - pusto, jakby wszystkich gdzieś ktoś wywiózł :) Wczoraj wieczorem miałam taki zjazd, 0 energii, że padłam b. wczesnie, położyłam się tylko na chwilę, żeby nabrać sił i... obudziłam się nad ranem; dlatego przepadł mi wczorajszy callan. Ale za chwilę zabieram sie do dzisiejszej porcji. Szóstka idzie na razie bez zakłóceń. Jutro czwarty dzień szóstki - zaczną się 3 serie po 6 powt. Alle, ale - uwaga - widzę już pierwsze efekty wygibasów! Jeszcze niewiele w centymentrach, ale już w ogólnej postawie, wysmukleniu; ciało jest bardziej zwarte, sprężyste, jędrniejsze i ogólnie milsze w dotyku ;) zwłaszcza wyrównały się proporcje brzucha - nie ma tak duzej dysproporcji między górą a oponką ;) Taki widok w lustrze motywuje :) A dzięki SB czuję się świetnie; mam uczucie sytości, ale nie napęcznienia. Nie chce mi sie słodyczy ani owoców, więc nie muszę ze sobą walczyć, żeby ich nie jeść. No, to tyle. Do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaszu
Czesc Dziewczyny! Probowalam dzis przez caly dzien wejsc tutaj, ale nie dalo sie :(( Janga - swietna strona - GRATULUJE!! Napracowalas sie, ale jakie efekty! Swietna motywacja (takze dla mnie :)) ) Minelo dopiero kilka dni odkad cwicze, ale juz znacznie lepiej sie czuje! Cialo tez jakies bardziej prezne :)) Juz nie moge doczekac sie lata, bo do tego czasu efekty powinny byc juz widoczne :) Trzymajcie sie, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×