Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gamna

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda

Polecane posty

Uxi to tylko godzinka i wszytsko bedzie wiadomo. daj znac. Ziolka-powiem Ci szczerze ze wolalabym by to ciaza nie byla. Bo jesli tak to sama sobie aborcje zafundowalam :( normalnie to wygladalo ta jak opisalas. faldka i kawalek macicy. doslownie. Szacha: to nie wyrok. Czekaj do terminu @ i zrob jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uxi
dzięki szacha, na pewno sie odezwę.O rany jeszcze godzina:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uxi
Już wiem.Mój mąż nie wytrzymał i poszedł wcześniej do labolatorium. Dziewczyny jestem w ciąży!!! wynik mówi, że to ok 3 tydzień!!! Boże dziękuję Ci za taki cudowny prezent!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uxi - gratuluje ci serdecznie, chyba zrobiłas mezowi i rodzince najpiekniejszy ze wszystkich prezent na swieta:) eh, szkoda, tylko ze tylko ty jedna:( no ale zawsze to juz jakis postep na naszym topiku:) Dziewczynki, zycze Wam wszystkim, zeby nas ubywało tutaj na tym topiku i to jak najszybciej - z wiadomych powodow:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uxi-noralnie wspaniala wiadomosc!!!!! Pieknie!!!Ależ prezencior sprawilaś!!! Coz za wspanialy Mikolaj:):) 🌼 Nic Cię nie boli?? Który to dziś dzień cykly byłby? A piersi nie bolą? Opisz!!!!!! Mam prosbę. Opisz jak dlugo sie leczylas i co bylo powodem niemożności zajścia. będę wdzięczna i przyłązcam sie do podziękowań do Bozi za ten szczęsliwy dziń dla Ciebie. A dla nas to kolejna nadzieja:) !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uxi serdeczne gratulacje i zapraszam jesli tylko bedziesz miala ochote http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3359149&start=0 poczytuje wasz topic bo sama jestem po clo i bromku, tyle ze mialam chyba sporo szczescia bromek bralam 4 miechy i prolaktyna mi spadla z 25,96 na 2,44 odstawilam bromek i udalo sie w pierwszym cyklu w ktorym doslam clo... Zycze Wam wszystkim powodzenia i wytrwalości ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uxi- wielkie gratulacje. Aż sama się do siebie uśmiechnęłam jak to przeczytałam. Bardzo się cieszę. U mnie 21dc, nic się nie dzieje, nic nie boli, nic nie czuję. To znaczy przeczuwam, że to znowu nie ten cykl. Jakoś dziwnie pusto.... POnieważ jestem najprawdopodobniej po raz ostatni na topiku przed świętami i w związku z tym chciałabym Wam wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Zdrowych, spokojnych i rodzinnych świąt. Przede wszystkim to życzę Wam jak najszybszych wspaniałych wiadomości , na które tak długo czekamy. Trzymajcie się cieplutko. Moc całusów na nadchodzące święta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uxi- to najwspanialsza rzecz jaka Cię mogła spotkać a tymbardziej na Święta !!!! co za cudowny prezent sobie sprawiłaś- sobie, meżowi i wszystkim najbliższym :) -gratuluje serdecznie 🌼 🌼 🌼 :) jeśli mozesz to przypomnij nam w skrócie ile czekałaś na tą wiadomość, jak długo brałaś leki i na co konkretnie się leczyłaś? oczywiście jak już ochłoniesz ;) dziewczyny no to teraz kolej na nas! Szacha- jeszcze nic straconego, uxi robiła w 28 dc i wyszła jej bladziutka kreseczka a Ty wcześniej robiłas więc samam wiesz jak moze być naprawdę...polecam zrobić bete- szkoda moim zdaniem robić już test z apteki -bo w Wigilię i tak będzie jeszcze na granicy (jakiś 28, 29 dc) a najlepiej robić po dniu spodziewanej @ ....owszem zamiast testu \"plastikowego\" (jako prezent) będzie wynik na papierze!!! (ale tez da się ciekawie zapakować) :) :) nadwislanka- ja zawsze mam skrzepy, choć okresy mimo iz są obfite nigdy mnie jakoś specjalnie nie bolały ale utrudniają zycie jak są w 2-óch pierwszych dniach obfite (możliwość poplamienia itp. ;) ) trochę to dziwne że miałas takiego koloru ale moze to dlatego że \'stara krew\' jest właśnie taka -ale w gruncie rzeczy lepiej spytaj o to gina jak z nim będziesz osobiście-wtedy dokładnie wytłumaczy co to moło byc! pozdrawiam Was i zyczę nam wszystkim takich samych niespodzianek w Nowym Roku jakie spotkały jeszcze w tym roku uxi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś tu pytał o temp. w czasie ciąży- tu raczej niewiele jest ciężarnych (niestety) ale zaczynają się pojawiac :) te które juz są w ciąży do nas nie zaglądają :( ale jak tak czytałam to na pewno temp. nie powinna spaść ...nie chce Cie wprowadzac w bład jak długo powinna być na podwyższonym poziomie i jaki jest to konkretnie poziom!?? proponuję zapytac na topiku gdzie już np. 2 m-ce dziewczyny są w ciąży- kto jak kto ale one będą to wiedzieć z własnego doświadczenia :) agawa- ja również życzę ci spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, pzrzede wszystkim zdrowia i spełnienia marzeń a w szczególności tego jednego!!! na które wszystkie tak z utęsknieniem czekamy........ niech Nowy Rok przyniesie Ci wszystko co najlepsze! ja jeszcze zagladne tu jutro wiec z życzeniami dla pozostałych dziewczyn jeszcze poczekam ;) pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja pytałam o temp
GaboniK, dziekuję Ci za odpowiedź. Chyba nie pozostaje mi nic innego jak czekać na mozliwość zrobienia testu i wizyte u lekarza. Moja temp. trzyma sie od prawdopodobnej owu na poziomie 37.1 i nie idzie ani o kreske w dół ani w górę. Moja gin mi mówiła że oznaką ciązy jest jak rośnie, no ale gdyby cały czas rosła to przecież już bym miała niezłą gorączkę ;) Gratuluję najnowszej przyszłej mamusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem. Jutro ide chyba do gina. Spr. co z torbiela.Chyba-to zalezy od tego co dzis zalatwie. Wczoraj przedostatnie prezenty kupowalam. Zostala mi jeszcze 1 osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uxi, woelkie gratulacje. Zazdroszczę Ci takiego prezentu na Święta. Świetna sprawa. Jeszcze raz gratuję. U mnie czekanie , dziś 27 dc i nic specjalnego nie czuję. Choinkę już ubrałam, dziś ugotuję barszcz i kupię ryby. Kolejny test zrobię w Wigilię jeśli nie przyjdzie @, to będzie 29 dc więc wszystko powinno być jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny . Dawno się nie oddzywałam,ale na bierząco śledziłam topik a ,że zbliżają się święta to chciałam złożyć wszystkim najserdczniejsze życzenia dużo szczęścia miłości i spełnienia najskrytszych marzeń a w szczególności tego jednego aby każda z Was mogła zostać mamą. uxi bardzo bardzo gratuluję dostałaś piękny prezent na święta. Jeśli chodzi o mnie to w środę byłam u lekarza i z ciążą wszystko w porządku założył mi kartę ciążową ,wedłu niego to 10 tc także już 1\\4 za mną, a jeśli chodzi o samopoczucie to kiepsko się czuję od rona do samego wieczora mam mdłości i cały czas chce mi się spać ,także w tym roku odpuściłam sobie porządki przedświąteczne,zakupy ,gotowanie,jedziemy na święta do mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lojka-10 tc!!! Fju, fju. jak ten czas leci :) A ja dzis w pracy do oporu. A jutro w rozjazdach, ale zajrze na topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta tuż tuż dlatego chciałam życzyć Wam wszystkim prawdziwie radosnych świąt zdala od zmartwień i trosk, uśmiechu, miłości i szczęścia...aby Nowy Rok przyniósł wszystko co najlepsze i wymarzone! ....aby kolejne święta były spedzone u boku maleństwa, które sprawi że w naszych sercach zagości tak długo wyczekiwane szczeście! :) lojka32- jak to szybko leci już 10 dc :) dobrze za wszystko w porzadku czego życzę ci przez cały czas ciązy! zaglądaj do nas i dziel się wrażeniami ...może kiedyś nam się to przyda.......:) Paulka- fajnie że do nas zagladnęłaś ...oczywiscie dziękujemy za życzenia i Tobie życzę jak najszybszego doczekania się dzidziusia oraz aby ten czas oczekiwania umiliły Ci świeta przeżyte w zdrowiu i radości u mnie dziś 15 dc tak więc owu chyba już do mnie przyszła...hm nie moge jednak \"doszukac się \" tego śluzu w postaci białka kurzego ;) a gin mi mówiła jak tylko zauwżę coś takiego to działac, działać....i co ja mam zrobić? pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uxi - nie zdazylysmy sie poznac, ale wielkie GRATULACJE 🌻 mam nadzieje, ze bedziesz zagladac do nas. zycze ci, a wlasciwie WAM duzo zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojka32, Tobie jeszcze nawet nie pogratulowalam, ale slabo mi idzie nadrabianie zaleglosci w czytaniu;) GRATULACJE i 🌻 rowniez dla ciebie:) paulka moze do nas jeszcze zajzysz i napiszesz jak sie czujesz i co u ciebie. pozdrowionka GaboniK cierpliwosci, chociaz wiem jak to wszystko potrafi byc uciazliwe. ale nie ma wyjscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UXI: rowniez gratuluje cudownego prezenciku pod choinke:) i takze składam Wam dziewczyny spokojnych, Świąt w gronie najbliższych i oczywiscie żeby spełniło się Nam wszystkim to jedno małe życzenie.....wierzę,że nam się uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........7.11.........29m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........01.12...........02.01..........11m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......24 dc.......29.12...........13m-cy Gabonik............Bielsko-B........08.12......05.01..........32m-ce gnieszka........60km od Szczecina..20dc........19.12.........15m-cy ziolka..............Lublin..........11.12...........11.01..........19 m-cy Szacha.............Toruń.........18dc.........26.12..............15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11............12m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........7.11.........29m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........01.12...........02.01..........11m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......24 dc.......29.12...........13m-cy Gabonik............Bielsko-B........08.12......05.01..........32m-ce gnieszka........60km od Szczecina..20dc........19.12.........15m-cy ziolka..............Lublin..........11.12...........11.01..........19 m-cy Szacha.............Toruń.........27dc.........26.12..............15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11............12m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko dołączyć się do Waszych życzeń i życzyć Wam wszystkim tego samego, no bo juz nic oryginalnego nie wymyslę:) Niech się nam wszystkim spełni to, czego tak bardzo wszystkie pragniemy i Nowy Rok okazał się najlepszym rokiem w naszym życiu i przyniósł nam tak długo oczekiwane przez nas wszystkich szczęście - tego Wam wszystkim życzę i oby się spełniło:) a w święta odpoczywajcie i cieszcie się bliskością kochanych przez Was osób, duzo spokoju i radości, odpoczywajcie i nabierajcie siły do kolejnych walk, oby w końcu przyszła upragniona wygrana!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Narodził się pośród jasnych gwiazd by pokój nieść, nieść na cały śwait abu każdy z nas mógł spokojnie żyć, on narodził sie by nadzieję i zbawienie dać.........\" Tej nadzieji płynącej z serca i tego spokojnego życia zyczę Wam z całego serca. Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Wam nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, oraz nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt! życzą Karolina Maciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.Bardzo dawno mnie nie było ale staram sie sledzic wasze forum.Dzis rano zrobiłam test i...DWIE KRESECZKI!!!Sama nie moge w to uwierzyc!!!Wiedzialam ze w tym miesiącu owulacja była ale nie moge uwierzyc ze sie udało.Zapakowałam test w pudełeczko-mó mąż bedzie miałdodatkowy prezent pod choinką Życze Wam radosnych i rodzinnych Świąt oraz pomyślności w Nowym Roku a przede wszystkim tego czego wszystkie pragniemy najbardziej dzidziusia. Pozdrawiam.Trzymajcie sie.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE, no prosze jakie piekne prezenty przynosza te Swieta :) Takich samych \'prezentow\' zycze wam wszystkim, dziewczyny. a jezeli nawet nie przyjda do Was teraz, to nie traccie nadziei, w koncu sie zjawia i u Was - wierzcie w to mocno. Pozdrawiam wszystkich SWIATECZNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gwiazdka-gratulacje !!!!!!:):):):) szacha co u Ciebie??? U mnie po torbieli ani sladu:) Wchlonela sie. Super info na swieta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz nadwislanka, wszystko idzie w dobrym kierunku:) oby dobrych i jeszcze lepszych wiadomosci bylo coraz wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje.Mam pytanie do Was...Czytalam w ulotce od clo że po zajżciu w ciążę przy jego stosowaniu powinno sie brac jakis lek ale nie pamietam jaki i dlaczego nalezy go brac.Ja tych tabletek juz niemam wiec niemam tez ulotki czy moglybyscie przeczytac i napisac mi jak to jest???Bede wdzieczna za odpowiedz.Pozdrawiam Was gorąco.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwas foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K*** jak miło, ze do nas zaglądasz. ***gwiazdka, uxi - dziewczyny, ogromne gratulacje!!! Czytając takie wiadomości aż łzy cisną się ze wzruszenia :-) ***gwiazdka, co do ulotki, to już jej nie mam , ale może chodzi o Duphaston? Pamiętam, że służy on podtrzymaniu ciąży. Najlepiej, jak zapytasz swojego gina ;-) nadwislanka - cieszę się, że ta torbiel ci się wchłonęła. U mnie 5 dc i rozpoczęłam kolejną kurację z clo. W tym miesiącu bardziej się do tego przyłozę, kupiłam testy owulacyjne i będą mi służyć jako dodatkowe narzędzie do \"pracy\" ;-) No a po Sylwestrze, kiedy przyjdzie czas na staranka, wyjezdżamy z mężem w góry, może zmiana klimatu posłuży ;-) Nick...........Miasto.........1dc........Termin @......Czas staranek Nadwiślanka........70 km od W-wy.........7.11.........29m-cy K***............60 km. od Bydgoszczy...?......?......17m-cy Agawa81..........Wa-wa.........01.12...........02.01..........11m-cy Limako............Wrocław.........2 dc........11.01...........18 m-cy marzenaaa........Zawiercie.......24 dc.......29.12...........13m-cy Gabonik............Bielsko-B........08.12......05.01..........32m-ce gnieszka........60km od Szczecina..21.12........17.01.....16m-cy ziolka..............Lublin..........11.12...........11.01..........19 m-cy Szacha.............Toruń.........27dc.........26.12..............15m-cy lojka32............Głogów...........31dc..........15.11............12m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×