Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Maklady, pęcherzyk Twój to olbrzym, hehe. No to teraz u Ciebie musi być dobrze 🌼 Enigma ja tez chodziłam na tańce przez rok. Powiesz mi jak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu! enigma - fajnie z tymi tańcami, ja już dawno nie wybrykałam się tak solidnie.:) Iskierka - pytałaś wczoraj, ale odpowiadam dzisiaj, bo już mykłam do domku. Czuję się ogólnie nieźle, ale w sumie są i gorsze dni, kiedy zaboli łeb, albo kiedy czuję się taka ospała. Denerwuje mnie pogoda, słońce już mnie wkurza, bo przez taka pogodę ja najchętniej spałabym tylko. Kładę się z kurami tak w ogóle. maklady - olbrzym ci wyrósł :) Oki, mam sporawo roboty, więc zabieram się za papsiórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, Suzinko i Paulo wysłąłam Wam przed chwilką zdjecie Sandry.... ja zmykam szykowac się do ginka na usg....odezwę sie jak wróce do domu, buzialce👄 JaChcęFasolkę ja też poproszę o Twoją foteczkę, bo nic nie mam na skrzynce:-(:-(:-( Zabajona ja całe lato musiałam znosic takie upały i to z widocznym brzuszkiem, ufffff tak zle nie było....dobrze, że lato sie juz powolutko kończy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo laseczki:) Iwonko :) pewnie ze opowiem:) wczoraj kupiłam sobie kreacje ..bluzkę ala\"big cyc\" z big deklotem:D:D:D I taka mała sexy czarną kieckę mini z duuuzym rozpierdakiem z przodu:) Jeszcze tylko dzis i jutro nic nie będę żarła:) i laska bede na całego:D:D:D HIHIHIHIHIHI:) mAKLADY:) JA tez miałam takiego kolosa ostatnio :) no ale jak on juz urósł taki duzy to nie mielismy juz siły na bara bara a widac te plemniczki z 2 dni wczesniej zgromadzone nie dały mu rady:D:D:D WIĘC JAK WCZORAJ PODZIAŁAŁAS :) to bedzie oki:):):):) Zabajonku:) za niedługo będziesz na ółmetku szczęściaro:) a tak niedawno ogłaosłas 2 kreski:D OCZEKUJĄCA:) ISKIERKA:) PAULA:) laski Ci podeślą:) ja mam tylko w komorce tą małą pyzę:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem dziś jakas taka... nic mi się nie chce:) Enigma, a myślisz, że mieliśmy siłę? też nie mieliśmy, ale jakoś się zmobilizowaliśmy;) a wieczorem męzuś masował i czarował, żeby podziałało;) fajnie, że idziesz na tańce:) za mną od dawna chodzą, tańczę sobie nawet chodząc po domu:) Jachcefasolkę, ja też chciałabym Twoje zdjęcie:) maklady@poczta.fm to czas na śniadanko:) mam leniwca, ale na urlopie jestem, więc mogę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - ano jeszcze niecałe 3 tygodnie i półmetek :) choć powiem ci, ze jakoś mi się wlecze, może dlatego, że wyczekuję tak pierwszych \"motylków\", jakiegoś kopniaczka ... chociaż dzisiaj nie wiem, czy to nie było to. Siedzę od rana przy kompie, bo taka robota, no i w pewnej chwili tak bardziej po prawej stronie jakby mi coś tak bezgłośnie bulgotnęło, trwało sekundy, ale dało się wyczuć. Oczywiście pomyślałam, ze może to jelita, ale z drugiej strony ... może ja mylę właśnie te chlupanka bobasa z pracą jelit. ;) Iskierka - te upały dla mnie były najgorsze, bo przypadły na czas największych mdłości i wymiotów, dlatego bardzo mnie wymęczyły dodatkowo. maklady - pamiętam jak i my często zmuszalismy się, a może ja bardziej do przytulanek. I to nie było dobre, bo nie o to w tym chodziło. NAjśmieszniejsze było to, ze udało się w cyklu, w którym przytulanki były raz, moze dwa zaraz po @ - tak dla przyjemnosci zupełnie, potem post zalecony przez doktorka, zeby wzmocnić żołnierzy i zwiększyć objętość armii, no i we właściwym czasie tylko dwa dni pod rząd. Potem raz pod koniec cyklu. A kiedy robiliśmy to co 2 dni - były nici. Nawet doktorek powiedział, że lepiej jak nasienie jest gęstsze, wtedy tak szybko nie ucieka jak te rzedkie. A rzadkie jest własnie jak się często przytula. Echh, recepty nie ma jak widać. Niektórym udaje się jak co 2 dni, a niektórym w konkretnym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonek, no własnie, recepty nie ma:( my wcześniej robiliśmy przerwy, wzmacnialiśmy żołnierzyki i nie wychodziło:( jestem zwolennikiem przerw, no ale do tej pory się tak nie udawało, więc tym razem spróbowaliśmy inaczej:) ja czasami już sama nie wiem co robić i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maklady - ja myślę, a nawet jestem pewna, ze zaskoczy jak przestaniesz się zastanawiać, a nawet zaczniesz wzbraniać, tak na przekór. U mnie tak było, nie wiem, czy pamiętasz. Niby starania były, ale nie do końca chciałam właśnie w tamtym cyklu, bo: 1) Zaszczepiłam się na jego początku przeciwko żółtaczce I dawka. (drugiej nie doczekałam) 2) Owu była z lewego jajnika (leniwszego), a po tej stronie mam podejrzenie zrostów okołojajowodowych, co groziło ciążą pozamaciczną. No ale jak widać natura sama zrobiła swoje. JA niekoniecznie chciałam, bo skoro już czekałam tyle, to i jeden cykl w te, czy we wte ... a jednak ;) Więc ... jak to mówi pewnej znajomej dorosły już syn \"trzeba się bzykać i w naturę nie wnikać\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, ja marzę o tym, żeby nie myśleć! no ale sama wiesz:) może jak mojego męża kariera się troszkę rozkręci (a cały czas do tego dażymy), to zacznę myslec o czymś innym i w natłoku innych spraw życie sprawi nam niespodziankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewuszki :-) Maklady fotke przesłałam :-) ja dzisiaj miałam bardzo pracowity dzień bo załatwiałam pare spraw w Urzędach i obtarły mnie buty :-( mam taaaakiego bąbla na paluchu :-( a teraz robie pyszne roladki bo tak mi sie zachciało :D:D Maklady nie martw się... doczekasz się bąbelka jak każda z nas... zobacz... w pierwszej części topiku były całkiem inne dziewczyny z których wszystkie albo są w ciąży albo już dawno urodziły... ja tak oglądam wasze zdjęcia i nadziwić się nie moge jak takie laski mające takich chłopów nie mogą zajsć w ciążę... ale uda nam się!! na pewno!! Ale z naszej Sandrusi śliczny grubasek... sama słodycz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandrunia i do mnie dotarła, DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!! Jest taka rozkoszna :-) aż mi się zachciewa. Ciekawe czy Asik juz wyszedł ze szpitala, ma ktoś od niej wieści?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini..............25.07.......30.......?...................23m-ce......Trójmiasto Emika................15.06......28-34.......13-19.07 ......16 m-cy...W-WA Golka26..........18.04.........30..........?....................już 2 lata.......? Estella ...........17.07.........28.......13.08...............21 m-cy.......Warszawa Sabra ........... 18.04.........30-51..........?..................18m-cy........Trójmiasto Myszka1975.......9.08.........27-28.......?..................23 m-c........Katowice AnA 30............9.08........30-34............?................12 m-cy........ enigmaa.........18.08......27......11-14.09......10 m-cy...Katowice beti78........01.08............26-28..........26-28.08.........19 m-cy..łódzkie gosiaczek76.....21.05........?............?...............11cykl......Morąg Iwona77 .......05.08..............31-34.............?.........ponad 2 lata... podlaskie OCZEKUJĄCA1...........21.06......29-30.....?.......18 m-ce......Warszawa JaChceFasolke..........przerwa w staraniach.................17 m-cy.... ... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzisiaj wpadłam w szok @ przylazła nagle.... jednym \"chluśnięciem\" w 24dc!!!!1 masakra i co ja mam myslec o tym???? Zbyt krótka 2 faza cyklu:( hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całe szczęscie ze jeste m juz po fryzjerze i jutro impreza :) nie jest mi przykro bo spodziewałam sie:) ale dziwi mnie ze tak szybko:( hmmmm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań...........01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia.......30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto.......07.08.06 .......11kg...Sandra, Monika..107cm Iskierka.......Siedlce...........21.10.06........5kg... ..synuś Eryczek ....96cm Zabajona......Olsztyn.........30-31.01.07.....1 kg.....?......? Silve26......Biała Podl....09.03.07........?.......?.......? TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion........29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paula24............Paulina..............Waga............24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga............21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga...........27..... Emika.................Ewa..................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk..............32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew..............21........859561 Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, kurcze, ale Cię zaskoczyła:( z jednej strony jak miała przyjśc, to lepiej, że z zaskoczenia to się nie zastanawiałaś, a z drugiej, szkoda, że w ogóle przyszła... jutro się odstresujesz 🌻 Jachcefasolkę, ale jesteś śliczna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce fasolke:) a mi fotka ???? proszę:) enigmaa@tlen.pl maklady:)no ja tez się \"cieszę\" ze @ przyszła teraz a nie kazała na siebie czekac tylko zaczynam sie martwić takim krótkim cyklem.... chyba musi byc jakis feler:( skoro na clo mam 27-28dc a bez było 25dc a dzis 24dc:( aaa i pocieszyłyscie mnie ze Wy też czasem musiałyście \" na siłę\" robic te przytulanki bo ja myslalam ze to my tyklo takie stare dziadki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ej dziewczyny nhie przesadzajcie z tą moją urodą... na fotce mam makijaż no i sari też zrobiło swoje... ja jak oglądam wasze fotki to czuje sie jak szara myszka Maklady super fotka!! też masz ciemne włoski jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachcefasolke i maklady. To i mi podeślijcie jakieś fotki. Kurcze enigma, zastanwaiam się dlaczego wam się nie udało? Przecież było ok, więć co jest nie tak. Nie myślałaś, żeby udac się naprawdę do jakiegoś specjalisty? Ja dzisiaj załatwiałam męskie sprawy. Byłam w warsztacie samochodowym, tam naprawiali mi klimę. Ale kwas tak stac jak tylu facetów do okoła. A jak się uwijali hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona:) moj gin jest specjalistą:) sam mi powiedział juz 2 miesiace twmu ze jAk naturals nie zaciązę to inseminacja aak to nie to in vitro. bo niby wszystko ze mna oki ,mąz nasienie super i nic Jak juz pisałam my nie damy rady tak codziennie przez 3-4 dni, no niestety:( Raz jak tak 3 razy po dniu to potem mąz miał wstręt do seksu:P:P:P:P i jeszcze pod rozkaz :( masakra:( A widocznie te 2 razy ktore dajemy rade nie wystarczają? nie wiem Dzwoniłam do gina i powiedziałam mu o 24dc i powiedział ze mozliwe ze mam niedomaganie ciałka zóltego i progesteronu a co za tym idzie to to ze endometrium nie jest zbyt \"gęste\" aby zarodek sie zagnezdził powiedział zeby ten miesiac odpuscic .... uwolnic psychikę od myśli i od 16dc wziasc duphaston na wydłuzenie cyklu. A potem znowu start. Tak zrobię... jesli będą przytulanki to spontaniczne a nie z dokładnoscia co do dnia i godzny..... echh........ gonia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć enigmaa! Takie krótkie cykle się zdarzają, właśnie ja teraz miałam identycznie, nagle @ w 24 d.c. Tyle, że mój cykl był na 100% bezowulacyjny, bo chodziłam na monitorowanie. Gina uprzedziła mnie, że z tego powodu mogę miec krótszy cykl. Wcześniej miałam 27-28 dniowe. Cóż, znowu nowy cykl, nowa nadzieja. U nas też niby o.k. (poza moim jednym niedrożnym jajowodem, ale to nie jest taki problem, bo owulacje mam najczęściej po stronie drożnego jajowodu), a mimo to nic nie wychodzi. Trzymajmy się dziewczyno, może nam się w końcu uda. Buźki ślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gevewa. Maklady, dostałam fotkę. Faktycznie pamiętałam Twoje zdjęcie, ale wtedy napisałaś, że byłaś chora. Patrzyłam czy się zmieniłaś. Aga, Pawełek jest boski!!! Mojej koleżanki malutki też tak fajnie mówi, jak Twój. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrrrr 😠 Walnęłam długaśnego posta i mi go zjadło. W skrócie - Maklady - trzymam kciuki by ten \"niechciany\" seksik dał super rezultat. Enigma ❤️ JaChceFasolkę - zdjęcia Pawełka poszły do wszytskich - do Ciebie pierwszy raz - czekam na rewanż :-D Miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga dziekuję za zdjęcia Pawełka, duży facet juz z niego :) JaChcęFasolkę ja też poproszę o zdjęcia i Maklady też, jak nie macie mojega maila to może dziewczyny które go mają podeślą mi Wasze fotki za waszym przyzwoleniem oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×