Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Estelka-rozumiem i popieram by tak do konca nie uswiadamiac rodzicow. A szczególnie, że to przyczyna po stronie mężczyzny. Nie wiem co na to wpywa ale zawsze jakos tak inaczej sie patrzy na faceta. Nie daj Boże, by coś niechcący się wympsło komuś np. na imieninach przy wódce... Domyślam się co mogłoby być dalej. Ale ja już się boję miny wszystkich. Zaraz plotka się poniesie po wsi (jak to na wsiach). Wyobraż sobie, ze kiedyś jak studiowałam i przyjechalam na swięta do domu, to mojego domu rodzinnego dotarla plotka, ze podobno bylam w ciąży i usunęlam!!!!!! Wyobrażasz sobie!!!! Taka bzdura. Moja babcia mi to powiedziala. Nie mam pojecia kto i w jakim celu takie plotki roznosil. Choc domyslam sie komu one sluzyly... mam w rdzinie taka czarna owce. No wiec teraz wieś sobie II cz. domaluje, ze kiedys usunelam, a teraz nie moge miec dzieci:) paranoja. Daję sobie rekę uciąć, zę tak będzie. CYRK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku nie zapomnij o wkładkach laktacyjnych-niestety są koniecznością (polecam Z Rossmana, co prawda bez możlwiości przyklejenia do stanika, ale za to zdecydowanie tańsze i w sumie dobre) a zamiast standardowego osprzeu do mycia maluszka polecam serię Oilatum (jakoś tak to się pisze) może i troszeczkę kosztuje (płynik za 20 zł wystarcza na miesiąc) ale za to dobrze działa na skórę, nawilża, eliminuje podrażnienia no i nie trzeba spłukiwać, U mnie w szpitalu tym myli i ja podkradłam pomysł, a z babmino polecam husteczki do dupci (w Rosmanie jest teraz niezła promocja), pozdrawiam, życzę szybkiego porodu i zdrowego dzieciaczka- zdaje się córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Zabajonek nie zapomnij o ręcznikach, a wkłady poporodowe proponuję belli rewelacja, fakt mega wielkie ale bardzo chłonne i gacie bawełniane.ja do szpitala zabrałam jeszcze pampersy, bo nie kazdy szpital daje, aha i czapeczki po kąpieli dla maluszka.szlafrok,skarpetki koniecznie na poród, zobaczysz jak zmarzniesz jak sie maleństwo urodzi, nogi chodzą jak galeretka i jest zimno....biustonosz do karmienia nie konieczny, ale miałam na wszelki wypadek, wkładki laktacyje dopiero uzywałam po wyjsciu ze szpitala, gdyż tak dużo mleka nie ma na poczatku, fakt moze byc nawał mleka w 3 dobie, jak maleństwo rozkreci laktacje...i pamietaj non stop przystawiaj do piersi, zeby chwytało całą otoczke sutka, jezeli bedzie zle chwytała malenka to poobgryza Ci sutki, a to cholernie boli... Wiec co zycze szybkiego rozwiązania....PEKAJ KOCHANA JAK NAJSZYBCIEJ:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kobietki :) akurat pamiętam o wkładkach laktacyjnych, tylko nie napisałam :) podkłady poporodowe mam właśnie te duże belli :) i gatki jednorazowe :) enigma - no więc czekamy na wynik badania ... a co do metrażu .... dla mnie 56 m to całkiem sporo, bo wyobraź sobie ja mam 40 !!! :) niestety, ale mogliśmy kupić to mieszkanie, albo mieszkać dalej z rodzicami męża ... wolałam małe mieszkanie - zawsze z czasem mozna kupić większe. nadwiślanko - my w pewnym momencie też powiedzieliśmy rodzicom, żeby skończyć dogadywania typu \"a ci będą mieli dziecko, bo bardzo już chcieli\" (teksty teściowej). Jak w końcu powiedziałam jej dość obrazowo, że my też już chcemy i się staramy, ale sa kłopoty i niestety leczenie ... to się zamknęła i przestała opowiadać tego typu nowinki. Na szczęście zachowała tą informację dla siebie. Ludźmi się nie przejmuj - mają jęzory to będą paplać ... czy chcesz, czy nie. Tego sie nie zmieni. Ważne, że ty wiesz, ze jesteś zgodna z własnym sumieniem i nic takiego nie miało miejsca. Jak komuś ulży - niech sobie poużywa, może kiedyś przyjdzie chwila i ten ktoś usłyszy coś o sobie i zrobi przemyślenia. faktycznie Sabra się nie pokazuje, ale ja sobie myślę, ze chce się zdystansować i pojawi się dopiero, gdy będzie po udanym transferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, iskierka-aż serce ściska jak czytam o wkladkach laktacyjnych. No i te skarpetki :) Na pewno będę o nich pamiętać, bo mi często nogi marzną. mam niskie ciśnienie. Enigmus-daj znać co tam się zagnieżdziło w brzuszku:) U mnie juz nie wiem który dzień cyklu a @ nadal nie ma :( nawte objawy mi minęły. Matko, co się dzieje ze mną????? Jak do jutra nie dostanę to chyba zadzwonię do gina co mam robić dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanko i Ty kochana sie doczekasz:-)❤️ Enigma trzymam kciuki za wysoką betę❤️ a ja dostałam @ cholera!!!!!!!chyba to @ , tak mi sie wydaje, wszystko juz dawno sie wygoiło wiec chyba to @.RATUNKU!!!!! A TAK BYŁO DOBRZE PZREZZ TE 10 MIESIĘCY(czytaj okres ciązy i miesiąc po niej), do gina ide po swietach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszla1975
Enigma trzymam moccno kciuki:):) Estelko jestem:) mało sie odzywam bo jak juz poczytam co u was to mi zawsze w pracy ktos przeszkodiz i tak mało pisze. Poza tym czasem mi tak mdło ze nie mam na nic ochoty i czekam tylko juz na te świeta zeby pobyczyc sie i wracam dopiero 2.01 uff Wiecie co w piątek mam to usg prenatalne boje sie jak diabli ,pocieszam sie tylko ze musi byc dobrze i koniec. Dziewczyny które to miały w 12 tyg. mozecie mi cos więcej o tym powiedziec ile to trwa i czy bardzo stresowe? A co Estelko u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Myszko, będzie wszystko super! zobaczysz Enigmuś, trzymam kciuki, aby Gwiazdka przyniosła Ci w końcu Gwiazdeczkę !!!! A Foli gdzie sie podziewa - napisz chociaż słówko co u Ciebie! Andzia, Aga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Estelko:) ja tez mam nadzieje że ty dostaniesz swoja upragniona Gwiazdeczke jak najszybciej:):)wierze w to:) Enigma moze jets na becie teraz?hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym, żeny enigmie pięknie ta beta rosła!!! juz dawno nie było dobrych wieści :-( no przepraszam, Myszko - Twoja, ale to juz tak dawno było ;-) który to już tydzień u Ciebie? poza mdłościami coś Ci doskwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja wiadomość była ok 28.10 teraz zaczęłam 12 tydzien:) Najgorsze mam poranki, dosłownie musiałabym stawiać na stoliczku nocnym termos z herbata i sucharki bo jak wstaje i zaczynam zęby myś to mam odruchy wymiotne co czasem kończy sie wizyta w kibelku a zwracam samymi sokami co w nocy np wypije. Potem szybko jakiegos kromalka musze zjesc zeby w ogole wyjsc z domu. No to tyle objawów u mnie, dobrze ze codzieniie nie mam tak tylko co pare dni. Pare razy zdarzył mi sie tez ból głowy to wtedy tez mi niedobrze. No i chyba troche zaczynam brzuszka dostawac.Poza tym też już bym chciała rodzicom i teściom powiedziec, tym bardziej ze u teściów mieszka szwagierka ktora ma termin prawie jak ja (ja mam na 8.07 a ona 13.07) i gadaja na te tamety a ja cichutko siedze hihi ale juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Chciałam napisać na temat swojej torbieli żebyś Nadwiślanko nie martwiła się na zapas. Ja miałam dużą bo 36 mm i nie było żadnej przyczyny bo ani nie brałam CLO ani nie odstawiałam żadnych leków, po prostu sama się zrobiła bo to był taki cykl \"na luzie\", brałam tylko wtedy 2-gi m-c ten roslinny lek na prolaktynkę nie pamiętam jak on się nazywa? Także u mnie wchłonęła się sama miałam brać na to antykoncepcyjne ale obyło się, także nie martw się na zapas. Iskiereczka karmisz piersią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello laseczki:) winik bety bedzie dopiero jutro po 13;(:(:(:( no trudno..... trza czekac:) nie nastawiam sie bo i po co :) jak będzie gniazdko to będzie:):):):):) lecę do pracki odezewe sie potem paptki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny zaglądam do Was w tym przedświątecznym szale, u mnie bez zmian, razem z Wami oczywiście czekam na wysoką betę Enigmy, kochana daj nam szybciutko znać, TRZYMAM KCIKI!!!!! Myszko współczuje Ci tych mdłości bidulko buziaki dla pozostałych dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........6kg.............? Myszka1975....Katowice..........10.07.07........-.................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELA II
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............17.11......28-37......15-20.12 .....21 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........03.12......27.......30.12............26 m-cy.......Warszawa Sabra ......... 01.11.......25-30..........?...............25m-cy........Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.11.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....02.12.....29...31.12 ....12 m-cy....Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......29.11.......28.......26.12...........18cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........29.11......31-40.......29.12...........18m-cy.... Trójmiasto Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce........Biała Podl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam się tyle i mi wpis wcięło :( no cóż jeszcze raz w skrócie .... Enigma, trzymam kciuki za świąteczny prezent dla ciebie - piękną betę :) Zabajona, widzę ze zakupy w toku :) przydatna ta lista co wziąć do szpitala :) Andzia, co z tobą? jak maleństwo? Myszka ja miałam to usg i super lekarza, który natrychmiast przy każdym pomiarze informował mnie że wszystko ok i nie trzymał w niepewności. To usg jest tak samo stresujące jak każde inne, wiadomo każdy się boi o kruszynkę ale ja wyszłam z niego pełna optymizmu i tego tobie życzę :) Estelka, trzymaj się mam nadzieję, ze kuracja męża przyniesie efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............17.11......28-37......15-20.12 .....21 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........03.12......27.......30.12............26 m-cy.......Warszawa Sabra ......... 01.11.......25-30..........?...............25m-cy........Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.12.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....02.12.....29...31.12 ....12 m-cy....Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......29.11.......28.......26.12...........18cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........29.11......31-40.......29.12...........18m-cy.... Trójmiasto Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce........Biała Podl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - miło, ze zajrzałaś :) rzadko bywasz na topiku ostatnio :) Jak samopoczucie, no i własnie - czy rozglądasz się już za jakimiś rzeczami dla Nadii? A skoro ktoś odkopał tabelkę, to zauktualizuję :) hipcio na topie :) TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....12 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........6kg.............? Myszka1975....Katowice..........10.07.07........-.................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano rzadko bo pracy dużo, przyuczam dziewczynę na zastępstwo :) ciuchy już mam, natomiast nie mam kołyski, wózka, fotelika i rzeczy do szpitala mi potrzebnych. Zabajona, a kupowałaś sterylizator? kiedy idzeisz na zwolnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewzczyny, podczytuje was czasami i mocno kibicuje wszystkim, ktore jeszcze czekaja. Podziwiam was za sile psychiczna i troche wiem, przez co przechodzicie (ja staralam sie poltora roku i w koncu sie udalo, gdy \"zawislo\" nad nami widmo badan). Niech te swieta przyniosa wam wszystkim duzo sily, spokoju i pogody ducha, zdrowia i wiary w lepsze jutro. No i niechaj kazda z was jak najszybciej doczeka sie wymarzonego malenstwa. W ramach podczytywania natomiast mam \"rade oszczednosciowa\", oczywiscie pod rozwage kazdej z was. Butelek ani smoczkow nie trzeba sterylizowac. Wystarczy je wygotowac przed pierwszym uzyciem i potem raz na jakis czas, a na biezaco myc w GORACEJ wodzie z kranu z dodatkiem plynu do zomywania. I dobrze wyplukac. Moja mala ma juz nieco ponad roczek, odkad skonczyla miesiac byla na formule, no i uzywa smoka. Ani razu nie trafilo sie ani zapalenie buzi, ani zadna plesniawka. A troche grosza zostalo w kieszeni. Tylko woda biezaca musi byc naprawde bardzo ciepla - u moich rodzicow gdzie max leci troche wiecej niz letnia - wyparzalam codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość combra
hejka! ja tez włąsnie na początku zatsanawialam sie nad sterylizatorem,ale własnie kolezanki mi to wybiły z głowy,tak jak mowisz,wyparzanie o wiele taniej wychdozi:) za to zastanawiam sie nad laktatorem,podoba mi sie i ponc dobry jest z Avanta ale cholerka ponad 100 trzeba dac,moze ktoras z was miała inny i tez był dobry a tanszy?? pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmuś i co?????????? paptki laseczki zmykam do domu zerkne wieczorkiem zaeby zobaczyć że beta Enigmy jest wysoka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki nie było mnie wieki u Was ale nie myślcie ze nie mysle o Was i nie trzymam kciuków za przyszłe ciaze i za te które zbrzuszkami juz chodzą za szybkie i łatwe porody i dorodne dzieciaczki oczywiście :) zagladam do Was kiedy tylko mogę Enigma jesteś super kobitka !!!!!!!!:D trzymam za wysoką bete bardzo mocno Dziewczyny dzis była rozmowa na temat zakupów do szpitala.dla mnie podpaski bella zaś to niewypał .mała chłonność ,zbijają sie pośrodku ,okropność .wiele razy było tak ze podpaska sie ugniotła była prawie sucha a ja zalana po kolana :( proponuje dobry stanik ,bo jak zastanie was nawał mleczny w szpitalu to bedzie wesoło.ja nie mogłam sie ,,pomieścić w te które miałam ze sobą i na gwałt trzeba było prosic meza by na oko kupił dziewczyny na listopadzie mówiły cos o dobrych wkładkach absorbent czy cos takiego ,do kupienia chyba w aptece Foli ,Zabajona tak szybko czas mija ,teraz Wy już z dużymi brzuszkami chodzicie i już zakupki ,niedługo juz bedziecie miały swoje pociechy w ramionach :) Estelko pozdrawiam ciepło i trzymam kciuki ja powoli dochodze do siebie ale powiem początek jest nieciekawy ,brak snu (tyle ile by sie chciało ;) ) nieprzespane nocki ,i w ogóle totalna zmiana stylu życia teraz już jest lepiej :) gdyby ktoś zapytał jak sie nazywam miesiąc temu to mogłabym sie pomylić .a wiem ze z każdym dniem bedzie coraz lepiej i lzej (ale jeszcze troszke) pozdrawiam wszystkie stare ;) i nowoprzybyłe babole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero zajrzałam :) Foli - odpowiadając na twoje pytanka: O sterylizatorze nie pomyślałam, bo jakoś nawet do bani mi nie przyszło :) ale widzę, ze sporo dziewczyn poleca wyparzanie i chyba to tez dobry sposób i tańszy. No -ale jeśli ktoś mi w prezencie przyniesie ... to nie pogardzę :) Co do zwolnienia - najprawdopodobniej pracuję ostatni tydzień, też powoli przekazuję zadania ... człowiek przerażony i ja z nim, że on jest tak przerażony :) będzie musiał dawać sobie radę. 28 jadę na wizytkę (już zagęszczone będą, teraz co 2 tyg.) i wezmę już zwolnienie. Czas chyba zwolnić tempo, to będzie koniec 8 miesiaca, a wolałabym się nie rozsypać przed terminem z wielu powodów. Niemniej o tym zadecyduje mała, nie ja :) W każdym razie na zwolnieniu odwiedzę formę jeszcze kilka razy, żeby pomóc. Końcówka roku i początek nowego zawsze jest obłożona robotą i to własnie ja mam jej najwięcej zaraz po księgowości. Taka fucha. Dlatego chciałam tak zajść w ciążę, żeby urodzić maj/czerwiec jak ten \"dym\" opadnie. Ale natura zadecydowała inaczej. I jakoś przywykłam do tej myśli, że będę mama zimorodka :) monik - wieeeeki mamuśku. No niedługo i my dołączymy do tych niewyspanych i wiecznie zmęczonych ... ale szczęśliwych kobiet. Mio do terminu zostało 6 pełnych tygodni, ale wiadomo - plus minus. Wolałabym parę dni plus, niż minus :) ale nie ode mnie to zalezy :) A enigma pisała, że wynik bety jutro dopiero, więc musimy uzbroić się w cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, fajnie że się odezwałaś :) ostatnio zastanawiałam się co u ciebie słychać i jak tam maleństwo. Ja już się ie mogę doczekać mojego. ale jeszcze trochę. Zabajona ty już naprawdę niedługo. Ja jeszcze nie wiem kiedy na zwolnionk pójdę, może od lutego, zależy jak się będę czuła. Nad sterylizatorem też się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×