Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Myszko, pozwoliłam sobie \"wywlić\" Cię z tabelki II, co też zrobiłam z dziką rozkoszą :-) Silve, brzuszek już pewnie duży, co? fajnie, że znów się pojawiłaś u nas :-) A jeśli chodzi o to darmowe invitro w Białymstoku, to był to wpis ze stycznia 2004 roku. Teraz już ponoć wszystko wykonywane jest całkowicie odpłatnie :-( jeśli jednak ktoś ma inne informacje proszę o info :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja właśnie upiłam się pysznym czerwonym chilijskim winem i jest mi błogo :-) niech @ sie skończy, czas działać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalitoś b....ą-ile mam czekac na te@ :( Juz sie wkurzam. Brzuch boli a@ niet :( zaczynam odejrzewac ze jakies gowno sie moglo zrobi, torbiel albo co innego. Ja chce @!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! nadwislanko - a może zrób betę ... dla świętej własnego spokoju, po co masz się głowić i denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona-nie mam co sie podniecac. Powtorze tes jak do jutra nie bedzie@. Zrobie w sobote rano. Jak nic nie wyjdzie to bede dalej czekac. To na pewno nie ciaza. Tyle ze sie wsio przesunelo. I tyle. Ale to wkurzajace!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APEL!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!! KOCHANI RODZICE...PO RAZ KOLEJNY ZNALEZIONO NAGIE ZDJECIA NIEMOWLAKOW W INTERNECIE,SIATKA PEDOFILI ROSNIE,NIE ULATWIAJCIE IM SPRAWY I NIE WKLEJAJCIE NAGICH ZDJEC WASZYCH SKARBOW,LATWO JE SKOPIOWAC A PO MAILU I PRZYPADKOWO PODANYCH W NECIE INFORMACJACH BARDZO LATWO DOJSC DO RODZICOW,A POTEM DZIECKA... NIE NARAZAJMY NASZYCH DZIECI,DLA NAS GOLA PUPA,TO TYLKO GOLA PUPA NASZEGO MALENSTWA,ALE NIESTETY NIE WSZYSCY WIDZA TO SAMO... GORACO APELUJE O ROZPOWSZECHNIENIE TEGO APELU,NIE POZWOLMY ZEBY JAKIS ZBOCZENIEC SLINIL SIE NAD ZDJECIEM NASZEGO DZIECKA...mysle ze sie z tym zgadzacie Pozdrawiamy Paula i Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Estelko własnie miałam sie skasować z tamtej tabelki ale ciagle sie bałam że może jeszcze nie powinnam, ale dobrz juz wpisuje jak trzeba: TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........6kg.............? Myszka1975....Katowice..........10.07.07........-.................? Troche w końcu poczytałam co u was:) Enigma tzn walczysz dalej a ja dalej trzymam za ciebie kciuki, nic sie nie martw to zawsze wydaje sie takie odległe a potem jak sie uda bedziesz zaskoczona i szczesliwa:):) Nadwiślanka oby nie przyszła@ a test mogl nie wyjsc , tak to bywa z testami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Iskierko dziękuję! U mnie jak dotąd wszystko w porzadku i oby tak dalej :) Kinia ja tak naprawdę nie zdążyłam zacząć się leczyć. Po ponad roku starań poszłam do nowego lekarza (A.Tomczewski). Zaproponował bym na początek kupiła testy owulacyjne i test płodności dla męża. Od tego zaczęlismy. Test płodności wyszedł pozytywnie (dobrze), później zrobiłam prolaktynę....wyszła za wysoka. Poszłam do gina, wypisał receptę na bromergon (na 6m-cy). Nie zdążyłam go wziąść,bo po 2dniach okazało się,że jestem w ciąży i dlatego poziom prolaktyny wzrósł. Opisałam Ci to w skrócie. Do Tomczewskiego poszłam po raz pierwszy w marcu a zaszłam w ciążę w czerwcu. Chyba wybrałam właściwego lekarza, odblokował mnie psychicznie :) Jesli masz jeszcze jakies pytania,to śmiało pytaj. Estelko, brzuszek jak piłeczka. Wieczorkiem podeslę fotkę. Dziękuję za miłe powitanie 🌻 Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia79
Witajcie!!!! :-)) Nadwiślanko trzymam kciuki aby @ nie przyszła a test możesz powtórzyć dla pewności. Silve26 tak się zastanawiam-może masz rację,może powinnam najpierw kupić te testy a dopiero potem jechać do Lublina tym bardziej że to kawał drogi a mój mąż nie za bardzo może wyrwać się z pracy.Nic nie zaszkodzi spróbować.Czy możesz mi napisać czy testy dostanę w każdej aptece? Chyba spróbuję najpierw tą metodą a jak nic to nie pomoże to będziemy działać inaczej. Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny jutro rano zatestuje, bo nadal bez @. a to 31 dc, przy moich zawsze punktualnych 28dniowych @. I objawow nie mam zadnych, ani na II, ani na @. jest mi normalnie. Ani cycki nie bola, ani brzuch, nie jest mi niedobrze, nie jestem spiaca, marudna, nerwowa. NIC. Proznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)co tu takie pustki????Nadwislanko trzymam kciuki a widze ze szansa jest, wiesz jak ja robiłam test \"sikaniec\" w 29dc to wyszla bladziuchna krecha wiec gdybym nie byla juz po becie to moze bym nie uwierzyla aczulam sie tez doskonale,normalnie. Te objawy naprawde pojawiaja sie poznie u mnie np od 6-7tygodnia i tak mam teraz mdłości czasem odruchy wymiotne. Dzis np rano jak zeby mylam odruchy wymiotne masakra:(kobiety to sie mecza caly czas najpierw zeby zajsc,potem zeby donosic+objawy ciazowe a potem przy dziecince:) W kazdym razie nadwislanko :)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)co tu takie pustki????Nadwislanko trzymam kciuki a widze ze szansa jest, wiesz jak ja robiłam test \"sikaniec\" w 29dc to wyszla bladziuchna krecha wiec gdybym nie byla juz po becie to moze bym nie uwierzyla aczulam sie tez doskonale,normalnie. Te objawy naprawde pojawiaja sie poznie u mnie np od 6-7tygodnia i tak mam teraz mdłości czasem odruchy wymiotne. Dzis np rano jak zeby mylam odruchy wymiotne masakra:(kobiety to sie mecza caly czas najpierw zeby zajsc,potem zeby donosic+objawy ciazowe a potem przy dziecince:) W kazdym razie nadwislanko :)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)co tu takie pustki????Nadwislanko trzymam kciuki a widze ze szansa jest, wiesz jak ja robiłam test \"sikaniec\" w 29dc to wyszla bladziuchna krecha wiec gdybym nie byla juz po becie to moze bym nie uwierzyla aczulam sie tez doskonale,normalnie. Te objawy naprawde pojawiaja sie poznie u mnie np od 6-7tygodnia i tak mam teraz mdłości czasem odruchy wymiotne. Dzis np rano jak zeby mylam odruchy wymiotne masakra:(kobiety to sie mecza caly czas najpierw zeby zajsc,potem zeby donosic+objawy ciazowe a potem przy dziecince:) W kazdym razie nadwislanko :)trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka-dzięki:) staram sie nie myslec o tym. W pracy sie udaje, ale najgorzej w drodze do domu i w domu. Przyrzeklam sobie ze dzis kupie test i nawet nie spojrze na niego. Rano jak tylko oczeta przetre to se nasikam ;). A rano wstaje o 5.00, nawet w weekend:) A jak nie bedzie II to nic zlego. jest weekend i na to konto piwko se walne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻 Kinia ja zamawiałam testy przez internet ze strony www.babystart.pl ...a dokładnie test \"Babystart FertilCheck(2+2)\". Dosyć sporo kosztują ale warto było. Pamiętam jak gin mi powiedział,że mojemu mężowi lepiej będzie zrobić taki test w domu niż jechać w stresie do Lublina.Miał racje,polecam. Kinia napisz jesli możesz do jakiego lekarza Ty chodzisz? Nadwislanko trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) no pustki tutaj :( pustki:( Silve ❤️ wyglądasz przeslicznie:) gratuluję ,ciąża Ci służy:):):) Iskierko:) sliczny ten Twoj synus:) i Ty taka juz szczupła:) a dopiero co przeciesz rodziłas:) gratuluję 🌼 Nadwiślanko ❤️ ❤️ ❤️ może Ty przerwiesz ten zastój bo odkąd Myszka ogłosiła Nam dobrą nowinkę to teraz cicho sza:( Ja wczoraj byłam na usg, rosną mi 2 pęcheryki w lewym jajnku i chyba ożył ten moj jajnik który mam zmniejszony po laparo...przez ponad pol roku nie produkowal pęcherzykow a wczoraj był 11mm pecherzyk .Jutro podczas kolejnego usg dowiem sie czy to nowy rosnący czy moze jakas pozostałosc po ubiegłym cyklu. Wczoraj w 6dc endo miałam 7mm i kolejno pęcherzyki w lewym -9mm i 8mm a w tym z prawej strony 1 pęcherzyk 11mm Plaster na endo mam juz naklejony:) i teraz do wtorku monitoring co 2gi dzien i ewent we wtroek wieczorem lub w srodę rano inseminacja Poki co będzie to ostatnia inseminacja ... jak sie nie uda to robie przerwę w inseminacjach.... musze odstawic clo.... chociaz na 2-3 miesiecy Starac sie wowczas będziemy :) a potem kolejna inseminacja ..a potem ,....hmmmmmm chyba Łodz Foli .................. ❤️ napisz mi namiary na Twojego profesora ,jesli mogłabym to chciałabym skorzystać z Jego wiedzy i fachowosci:) Aaaa i zapomnialam Wam dodac ze gin kazał mi zrobic betę zaraz po 5-6 dni od inseminacji zeby zobaczyc czy wogóle doszło do zapłodnienia..... jresli doszło to beta powinna byc malutka... a potem za 3 dni powtórzyc.... jak będzie rosła to good:) a jak spadnie to znaczyc będzie ze klopoty są z zagniezdzeniem..... no zobaczymy:) jak kazał tak zrobie:) Jestem dobrej mysli:)... zresztą jak zawsze:( hmmm..... no coz .... trza wierzyc ze będzie dobrze:):):):) pozdrawiam i zyczę miłego weekendu:):):) ja jutro i w niedzielę do szkoły:( buuuuuu buźka 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia79
Hej!!!! Nadwiślanko trzymam kciuki!!! Silve26 chodzę do p.Maleszyk i właśnie ona poleciła mężowi jechać do Lublina a teraz się wacham.Jak myślisz czy przed kupnem testów powinnam skonsultować się z lekarzem?Już sama nie wiem co robić. :-( POzdrowionka dziewczynki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu tylko ja i już
Witam:) Czytam Wasze wpisy. Mam pytanie słyszałyście może o Gamecie w Łodzi? Zamierzam się tam leczyć. Czytałam troche na naszym bocianie ale opinie są rózne. Moż ektóraś z Was się tam leczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tylko ja i juz....... W Gamecie leczyła się foli :) z pozytywnym skutkiem:) jest teraz w ciązy:) ja równiez ...jesli będzie taka potrzeba zawitam do Łodzi:) Moj gin twierdzic ze Gameta w Łodzi to najlepsza kliika i najlepsi specjalisci:) Kinia:) moze jednak skonsultuj to z innym lekarzem,??????:) halo laski ,foli? emika?, zabajona? beti? iwona? estellka?Aga? Asik? a monik gdzie???? @ judytki tez cos cicho siedzą? Andzia? A Granini????? Ellfik to juz chyba wieki nie była:( anka25? a co z Gonią? guśką i Sabrą????? Sabruś ❤️ co tam u Ciebie????????? odezwij sie!!! maklady!!!!!! Ana!!!! oczekująca?????? halo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja rzeczywiście leczyłam się w Gamecie u prof. Radwana i jego syna (zastępczo jak nie było tego pierwszego ) i bardzo sobie chwalę - jestem po udanym in vitro (za pierwszym razem :)) Uważam że wszystko przebiegało bardzo profesjonalnie, jestem z natury nieufna i wszystkie informacje sprawdzałam :) Enigma, nr tel do kliniki to: 042 645 77 77. Enigmuś ja bym tam pojechała szybciej po co czekać, szanse niestety maleją z wiekiem a rozpoznanie przyczyny trochę czasu zajmuje. Trzymam kciuki tymczasem za tą inseminację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu tylko ja i już
Dzięki dziewczyny :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu tylko ja i już
Ile kosztowało Cie in vitro, całkowity koszt ze wszystkimi lekami, tak mniej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszt około 9 tys, ale to już z badaniami przed, z lekami przed i lekami po. Koszt leków około 3 tys (może być taniej zależy jakie leki), zabieg 4400 zł, reszta to badania i leki po Badania przed to koszt około 600 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LAseczki!! Witaj Foli, jak zdróweczko? Odnośnie Gamety Enigmuś i POmarańczku radza dzwonić jak najszybciej bo terminy na pierwsząwizytę są bardzo odległe. Ja we wrześniu zapisałąm się na styczeń dopiero!! Nadwiślanko, jak tam teścik pisz nam szybciutko!! U mnie cisza spokój, jutro @ i nowy cykl bez badań i lekarzy. DO Gamety idę 9 stycznia więc mam miesiąc na odpoczynek o ile tak to można nazwać. Teraz bardzo uspokaja mnie myśl, że najwidoczniej Bóg jeszcze nie teraz planuje u nas dzidzię i po prostu musimy poczekać kiedy przyjdzie nasz czas, bo wierzę że nadejdzie. MIłej sobotki życzę, piszczie dziewczynki bo smutno bez Was :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć beti :) u mnie ok, wzięłam sobie 4 dni wolnego na porządki w domu i odpocznek, dobrze mi to zrobiło. Ja pamiętam że jak się zapisywałam to termin był za 3 miesiące a potem zadzwoniłam czy się coś nie zwolniło i miałam szczęście :) ja wierzę, że w Gamecie wam pomogą, Beti ty zaczynasz z nowym rokiem, mam nadzieję, że będzie dla ciebie szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!🌻 Dziekuję Enigmo za komplement. Trzymam za Ciebie kciuki. Kinia, ja też kiedys chodziłam do P.Maleszyk ale nie za bardzo odpowiadało mi jej podejście do mojej sytuacji. Zdarzeniem,które mnie totalnie wyprowadziło z równowagi, było zaproszenie mnie do szpitala po receptę (wypisywanie trwało jakies 2minuty) i pobranie kwoty jak za normalną wizytę...wtedy 60zł.Nic nie mam do tej Pani ale jesli Ty leczysz się u niej 3lata to może warto zasięgnąć opinii inego lekarza? Dziwi mnie,że ona po takim czasie waszych staran dopiero teraz mówi o badaniach nasienia. A robiłas do tej pory jakies badania? Pozdrowienia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu tylko ja i już
Dzieki. Narazie się nie zapisuję. Leczę się u lekarza, który współpracuje z Gametą. On leczy do pewnego momentu a później ins. czy in vitro tam - jeśli zajdzie taka potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×