Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Gość kinia79
Witam dziewczynki!!!W następnym tygodniu mąż jedzie do Lublina na badania a potem ja do pani gin i wszystko będzie jasne! Czy ktoś mógłby wpisać mnie do tabelki??Pozdrowionka i trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItajcie Dziewczynki! Enigma trzmaj się!! Ściskam CIę mocno mocno!! Ja bardzo poproszę o Wasze modlitwy, sama staram się jak najwięcej modlić za nas wsystkie. KInia dobrze że się diagnozujecie oboje, podaj wszystkie dane to CIę wpiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia79
Cześć!!!Co oznaczają w tabelce DC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIniu 1DC oznacza pierwszy dzień cyklu (czyli pierwszy dzień miesiączki) a DC długoś cylku jaki występuje u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć w poniedziałkowy wieczorek wpadłam się przywitać i życzyć miłej nocki:-) dziś sporo pracy ale jakoś miło dzionek zleciał:-) nadwislanko, z tego co napisałaś wynika że ta klinika potrzebuje do swojej edycji darmowego in vitro zdrowych ludzi bez problemów z płodnością, bo trzeba jakieś kryteria spełniać i to jeszcze jakie, głupota ludzka, oni potrzebują osób do swoich eksperymentów najwyraźniej Zabajonka, nie masz co sie martwić o nas, tak czasem bywa, ale cieszą mnie każde dwie kreseczki u kogoś, to dodaje nadzieji że warto walczyć, wierzyć i nie poddawać się:-) a z tymi lukusami dla arystokratek, hihihii to przypomiało mi sie jak kiedyś oglądałam jakiś film, gdzie było że królową to główka boli, a zwykłych szarych ludzi to łep napier...ala:-) gosiaczku🌻 👄 przytulam cie serdecznie beti witaj maleńka🌻 ja też pójdę do kościółka w niedzielę, bo pewnie rekolekcje też u nas bedą to pomodlę sie za nas wszystkie❤️ ....u mnie dziś 18dc, czuję jajniczki, śluzik już minął ale dziś mnie rwą jakby, byłam na baseniku:-) i czuję sie jak nowo-narodzona:-) bąbelki dobrze robią-bo ja chodzę również zawsze(3 x w tyg. na bąbelki masujące) 🌻 odprężają i wszystkie smutki przechodzą, a mój mężuś polubił słodycze , zawsze po basenie kupuję mu 3 batoniki i chipsy:-P co ta woda z ludzi robi :-) we czwartek jadę zrobić badania czy bakcylka wybiłam mam nadzieję, zę tak -boję się troszkę:-( ale mam nadzieję że bedzie dobrze, idę lulu bo ciężko-pracowity tydzień mnie czeka, na weekend przyjedżają goście z mazur więc będzie dom pełny :-) a w środę mikołajki - jutro jadę po malutkie upominki :-) buźka serdeczna👄 miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny. U mnie dzis powinna @ byc. zawsze byla punktualnie. Nie chce sie nakrecac. Jak bedzie cisza do jutra to chyba trzeba zatestowac? A moze ta luteina 2xdziennie ja pohamowala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanko - no to kciuki zaciśnięte Iskierko - jestem monotematyczna pewnie - ale Eryczek jest coraz fajniejszy i coraz słodszy :) Super się uśmiecha :) enigma - do tego stopnia myślę o tobie, ze mi się snisz po nocach :-D dobrze chociaż że widziałam cię na zdjęciach, bo zastanawiałabym się, co to za laska się w nich pojawiła :) jeszcze pomyślałabym, że to konkurencja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, Eryczek jutro mończy miesiąc, powoli zaczyna cos tam gadac po swojemu, świadome usmeiszki już są....jest taki słodziutki i coraz fajniejszy i wiekszy.... Widzę ze u Ciebie wielkimi krokami zbliza się meta....zazdroszcze Ci brzuszka, mi czasami go brakuje...ale jak zobacze na tego małego szkraba to szybko zapominam....ciąza to coś wspaniałego co Bóg dał kobiecie....wypoczywaj jak najwiecej teraz , bo jak przyjdzie mała na swiat to nie bedzie tak kolorowo jak myslisz....nocki zarwane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko-dopiero dzis zobaczylam twjego synka. Sliczniutki. A tata jaki dumny. No tak, bo jak sie mowi ze synek ladniutki, to po kim?: po tatusiu. jemu tez sie z tej urody Eryczka cos dostanie:) Zabajonku-iskierko-to chyba falszywy znak. Bo teraz sobie uprzytomnilam ze biore luteinke a to ona moze opzoxnic mi @. Ale co tam. Co ma byc to bedzie. dzis zatestuje co by wiedziec czy odsawiac luteinke czy brac dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) prezpraszam że tyle mnie nie było ale nie z mojej winy. W tamtym tygodniu mialam L4 bo dopadło mnie przeziebienie dostałam gorączki byłam przerazona co z fasolką. Ale całe szczęście gorączka trwała może 3 dni i skończyło sie tylko na apap i leżeniuuuu. Dziś już sie w końcu melduje:)Nie wiem co soie dzieje dopiero doczytam bo wpracy zwariowanie wrr a tak dobrze bylow łóżeczku mmmm Pozdrawaim was wszytskie :):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkie!!!! Nadwiślanko, luteina ma za zadanie przyspieszyć @., tzn skrócić cykl. U mnie jednak było troszkę inaczej. Najpierw było wszystko ok, a potem @ przyszła po 45 dniach. Oby u Ciebie było w porządku. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny! Wiem, rzadko się odzywam...za co przepraszam. Niestety nie mam na co dzien dostępu do kompa. U mnie wszystko w porządku, czuję się dobrze. Czekam cierpliwie na rozwiązanie. . .Jeszcze 3miesiące :) Dopiero w zeszłym tygodniu lekarz przekazał mi tą cudowną wiadomość, tzn. będę miała synka:) Pozdrawiam serdecznie wszystkie koleżanki z forum!!! Iskiereczko dziękuję za fotki Eryczka - jest taki słodki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........6kg.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!! Nadwiślanko daj znać jak zatestujesz!!! ❤️ Iskierko słodki cukiereczek z Eryczka!!! 🌻 No Zabajonka pierwsza do golenia w tabelce widzę a potem to dopiero marzec. Miłego wieczorku Dziewuszki a gdzie Wy się wszystkie podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:):):):) nadwiślanko ❤️ a kysz a kysz.... ja wcale nie che abys Ty do mnie dołaczała z @:D:D:D a kysz.........:):):):):) ja dzis usłyszałam od mojego gina: ...... Pani..... prosze jechac do Łodzi........:(:(:(:(:(:( buuuuuuuuuuu jak zobaczyłam ten link o Białymstoku co podesłała nadwislanka to własnie pomyslalam sobie o sobie......:( niby zdrowa ,wszystko git a nic nie wychodzi:( Ale boję sie ze będą robic doświadczenia ....z jakimis lekami:( wiec sama nie wiem..... Ale wiem ze Iwonka chwaliła sobie Białystok....więc... moj maz mowi zeby robic dalej insemiacje i starac sie Hmmm...... miałam dzis lekkiego dołka ...ale pomyslalam ze tak czy siak pojde do mojego gina i tak i tak i poki co spróbuję jeszcze inseminacji Moj gin mowi ze poleca mi Gametę z racji mojego wieku .... prawie 35 lat będe miała:( mowi ze gdybym miala 20 pare to czas byłby dłuzszy..... a ze ja juz stara dupa jestem.....to trza działac!!!!! oczywiecie tego epitetu nie powiedział:) ale zrozumiałam co miał na mysli:) Tak czy siak w czwartek ide do niego i mysle ze w tym miesiacu będę miała tą inseminacje..wkoncu klient nasz pan?:):):):) prawda?>:) Nie ma co marudzic tylko wierzyc i działac:):):):):) Dziękuję ze Jesteście :) i serdecznie Was pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia79
Witam dziewczynki!!! Nadwiślanko trzymam kciukasy!! A moje dane do tabelki to- Kinia79,1 DC-29 XI,DC-33,czas staranek 3 lata i 3 m-ce,miasto Biała Podlaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki-dzięki za piąstki ścisnięte-niestety, test :( Ale @ nadal nie ma. pewnie ta luteinka ja opóźniła, bo wczoraj rano wzięłam ostatnia tabsę. pewnie jutro przyjdzię @ :( Ale jakoś już nie przeżywam. Co ma być to będzie. A będzie dzidzia, tyle, że później. Enigma-podesłałam link, bo może ktoś się tym zainteresuje. Ja nie interesuję się in. v. Być może jest tak, ze będą testować nową metodę. Zawsze to wzbudza kontrowersje...wiem. Ja też już młodką nie jestem. za 3 miecy skończę 31 lat. Ale co tam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :-D Przesyłam Wam wirtualego Mikołajka z okazji dzisiejszego dnia. Nie mam juz za dużo czasu - Pawełek codziennie wytrwale ćwiczy chodzenie. Bosko chodzi - jak mały pingwinek - kołysze sie na boczki :-D A jak już się zmęczy to łapie mnie za ręcę i każe z nim chodzić po całym mieszkaniu. Teraz \"przekupiłam\" go Kubusiem Puchatkiem żeby móc do Was napisać - inaczej miałabym wspólnika do klawiatury :-P Enigma - skoro ten Twój gin każe jechać do Łodzi to go słuchaj :-) Nadwiślanka - może ta luteina Ci się przyda na początek ciąży ? Trzymam kciuki by organizm nie spłatał Tobie figla. Emika - zazdroszczę Ci tego basenu. U mnie w rachube wchodziłby basen o odz. 21 ale obawiam się, że mogłabym któregoś dnia zasnąć w basenie :-D. Pawełkowi idą chyba następne ząbki bo marudzi w nocy, wierci się, pojękuję - nocki mam z głowy. Beti 🖐️ A tak w ogóle to coś się mało odzywacie :-P Aha - witaj Kinia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanko ❤️ ja nie zarzekam sie:) moze skorzystam z tego Białegostoku:) fakt faktem i boję sie doswiadczen ale kto wie..... Dzis rozmawialam z moim ginem i będe miala inseminacje w tym cyklu:) powiedzialam mu ze dzis jest 5dc i czas na clo:) a On ... no dobrze:):):):):) jutro zaczynam monitoring i heja:) jestem pozystywie nastawiona:) i to jest najwazniejsze:):):):) miłego dnia babolki:) idę robic sie na laskę:):):):D:D:D:D dekold mini i ....większy obrót:D:D:D hihihihiih:) bużka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga:) ucałuj wielkoluda:):):):) i wielki dzięki:) nadwislanko:) mi duphaston czyli to to samo co luteina wydłuza cykl z 25 na 29 lece papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA :-) Enigma, jasny gwint! Wy z mężem taki piękny przykład płodności, a nie wychodzi :-( Nadwiślanko, oby ta wredota @ nie przyszła!!! A co do tego linka o invitro , który zamieściłaś, jak go przeczytałam to bardzo sie napaliłam, ale tez na końcu Twojego cytatu było , że to info ktos zamiescił w 2004 roku, więc ten program darmowego zapłodnienia jest raczej nieaktualny, ale i tak chciałabym Cię prosić o linka o dyskusji na ten temat! Miłego dnia!!! PS nie odzywam się, bo staram się troszkę oderwać od tematu robienia dzieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko-nie mam linka. To dziewczyna na innym forum podala mi tylko tekst. Zywcem go skopiowalam i umieściłam tu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kinia! Pozwoliłam sobie wpisać Cię do tabelki (mam nadzieję,że wszystko dobrze wpisałam). Cieszę się,że postanowiłaś do nas dołączyć. Tym bardziej mi miło,że jesteśmy obie z tego samego miasta :) Ja kilka miesięcy temu szczęśliwie wylądowałam w Tabelce I...po ponad roku starań. Tobie i innym koleżankom życzę szybiego zafasolkowania. Trzymam kciuki. 🌻 TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............17.11......28-37......15-20.12 .....21 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........06.11......27.......02.12............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 01.11.......25-30..........?...............25m-cy........Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.11.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....02.12.....29...31.12 ....12 m-cy....Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......29.11.......28.......26.12...........18cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........29.11......31-40.......29.12...........18m-cy.... Trójmiasto Myszka1975......1.10......27-28.......?........24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce........Biała Podl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, Silve witaj Kochana po długiej przerwie🖐️GRATULUJĘ SYNKA🌻🌻🌻, mój dzisiaj o 18.35 skończy 4 tygodnie... Jak się czujesz kochana...??? a jak się czuję nasze ciężaróweczki Zabajona, foli,Andzia....haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiślanko, ja też miałam tak jak Ty po luteinie. A u mnie dzisiaj pierwszy dzień @. Teraz zaczynam brać leki stymulujace owu. Zastanwaiam się po co te inseminacje, skoro tak żadko się udają. Enigma, i tak Cie podziwiam, ze się nie dołujesz. Kurczę, wszystko OK, a dzidzi nie ma. Ja mam teraz przez 3 miechy brać metformax a potem dopiero inseminacja. Jak się nie uda to sobie odpuszczam na jakiś czas i zbieram kasę na invitro. Później już nic nie robię jak się nie uda. Trudno, przecież są pary bez dzieci :( trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona77-nawet sie nie ludze ze cos moze byc. Wiem, ze luteina opoxnila mi 2. Wczoraj winna byc. A jej nie ma. Nie lubie jak sie opoznia bo szyki mi psuje. Zawsze jest bolesna, stad wole zeby juz byla:) Ja na 2 miechy pauzuje. A potem mzoe inseminacja. fakt, czesto sie nie udaje, ale chce sprobowac, bo to moja ostatnia deska ratunku. In vitro nie rozwazamy. Finanse by sie znalazly ale postanowilismy nie podejmowac tego kroku. Bo caly czas mam wewnętrzne przekonanie ze uda sie naturalnie. Nie wiem skad, ale tak mnie to przesladuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia79
Cześć kobity!!:-) Co do waszego zainteresowania klinika w Białymstoku to moja pani gin mówiła mi o niej w samym pozytywnym znaczeniu więc może coś w tym jest?! Dzięki za miłe przyjęcie do waszego stadka! :-)) Silvie26 czy mogłabyś zdradzić u kogo się leczyłaś?? Nadwiślanko bardzo mi przykro że nie ma 2 kreseczek:-( Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk Aśka74 .......Trójmiasto.......13.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.........Siedlce...... ...08.11.06.......Urodziła.. ..synuś Eryczek Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....10 kg.......Aleksandra Foli.............Ostrów Wlkp.........08.03.07.........4kg............Nadia Silve26........Biała Podl........09.03.07........już11kg.........synuś.... Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........6kg.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............17.11......28-37......15-20.12 .....21 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........03.12......27.......30.12............26 m-cy.......Warszawa Sabra ......... 01.11.......25-30..........?...............25m-cy........Trójmiasto ICSI -czekam na transfer AnA 30............11.11.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa.....02.12.....29...31.12 ....12 m-cy....Katowice beti78............14.11......26 ......10.12...............23 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......29.11.......28.......26.12...........18cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........29.11......31-40.......29.12...........18m-cy.... Trójmiasto Kinia79.....29.11.......33.......?.......3lata3m-ce........Biała Podl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×