Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość kingdarr
@0kochanków -- z Tobą to jest kłopot... :-) dajesz sobie nicka obciążonego jakąś traumą... jak jakaś sterana życiem kobieta... chyba,że to nie jest ZERO,tylko O-jak Ola...:-) ale trzymiemy się cyfry ZERO -- młoda dziewczyna chce kochanków ! i to jak najwięcej... -- ;-) -- przyznam,że nie umiem Cię rozszyfrować i nie zdziwię się całkowicie innej odpowiedzi,niż tej którą napiszę niżej... masz koło trzydziestki -- ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :D nie trafiłeś!!! dobra, nie będę cię męczyć, bo i tak nie zgadniesz. mam 21 lat :) musisz złamać swój stereotyp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Święci pańscy ! To ja tu jeszcze chciałam pomarudzić o mojej czyszczonej wątrobie a tu o wieku kobiecym. Ja mam 18 lat. A najbardziej to się dzisiaj cieszę, że już mogę kichnąć bez trwogi, bo wczoraj po tej soli to różnie mogło by być. Ech.....jak fajnie być młodym i czystym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@10kochanków -- nie mogę Cię podrywać,bo jesteś za młoda :-P a tak serio,to pierwsza wersja,którą napisałem brzmiała - jesteś poniżej trzydziestki ! -- ale i tak nigdy bym nie zgadł,że 21 -oczko ;-) klaps na ubraną pupę ! :-P :-) bez kwiatka,bo Cię nie podrywam małolato ! :-) -- @Kasia -- Ciebie mogę podrywać... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kingu widzisz jakie mlode towarzystwo masz. Chociaz ja juz pewnie jestem za stara jak ty tak za kochankami jestes to pewnie lepsze kaski wybierasz np. Kasie czytajaca :P Ciekawe ile ty masz lat!!!:) Nici z mojego wczesnego chodzenia spac. Dobranoc wszystkim :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@10kochanków -- nie dość,że małolata,to się jeszcze wymądrza ! ;-) nieważne ile kto ma lat, znam młodych zombiaków, i starszych , pełnych życia,uroku i werwy ! -- o tym jaki ktoś jes,t poświadcza poziom świadomości, stan ducha i poczucie humoru ;-) co zresztą się ze sobą łączy ! :-) -- jesteśmy duchem w ciele... bez płci,bez wieku,wiecznie nowi i niezniszczalni -- na potrzeby tego Matrixu ubieramy się w ciało, dostajemy software do głowy i unikalny kod do ciała... i zaczyna się zabawa..albo horror ! hehe :-) -- to był wykład na dzień dobry, dla małej czarownicy Justi :-) -- jestem za kochankami,bo cały Wszechświat powstał dla kochania ... a nie dla gapienia się na telewizor... __ miłego dnia dla wszystkich :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
No to Kingusiu staruszku nasz, jaka radę na dzisiaj masz?🌼🌼🌼..hehe ktoś tutaj nam średnią wieku zawyża na tym forum wątrobowym;-) ja obstawiam,że Kinguś nasz rodzynek miły ma 49 lat;-) ot tak;-) pewnie, ze to zabawa i przerywniki...ale nikt z nas nie wlazł tu po to, żeby takich uciech szukać...i tylko cię cieszyć, że takie osoby jak okochanów zaczynają dbać o siebie od wewnątrz..i życzę na prawdę powrotu do zdrowia a przy okazji i my możemy zgapić co nieco..hehe ja z polo zaczynam od dzisiaj ..po małej przerwie..i na bio-test się jednak wybiorę..pogoda piękna i moja natura faktycznie wyrwała by się na to słoneczko przy dobrej muzyczce i w miłym towarzystwie..kto dołącza?? oczywiście przy dobrym soku ..pozdrawiam Was miło .. Lee odpoczywasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Hejka:) Moniuszko, ja się chętnie podzielę doświadczeniem. Odniosę się do częstotliwości oczyszczań. 2 tygodnie to jest minimalny odstęp pomiędzy oczyszczaniami. Chodzi o to, żeby dać wątrobie czas na wypchnięcie kolejnych kamieni do przodu, no i żeby wątroba sobie odpoczęła. Jak kamienie nie zejdą do przodu to się nie wypłukają. Poza tym jelitom też trzeba dać odpocząć. Niektórzy z was stosują lewatywy, do tego sól gorzka ściąga wodę do jelit, a od 14-stej pierwszego dnia się nie pije (według przepisu oczywiście) więc organizm się również odwadnia. Więc 2 tygodnie minimum. Ja robiłam co miesiąc:) Z ta grupą krwi i dietą, to nie do końca tak. Ja niby nie powinnam jeść kapusty, ziemniaków, nabiału i mięsa, a właśnie to mi doskonale służy. Nie mam po tym wzdęć, pierdów itd. Powinnam jeść glony, a z glonów właśnie boli mnie brzuch. Okazuje się, że grupa A jest bardzo wrażliwa na kortyzol i to akurat by się zgadzało, ale znowu przy nadwrażliwości na kortyzol powinnam mieć dietę wysokobiałkową, lub przynajmniej dietę dla diabetyka, ponieważ kortyzol bardzo negatywnie wpływa na trzustkę. Grupa A jest również wrażliwa na pleśnie, co również się zgadza, biorąc pod uwagę moje okropne doświadczenia z zatruciem pleśnią i związaną z tym później kandydozą. Ale to się znowu nie zgadza z zakazanym mięchem, bo dietą niskowęglowodanową- wysokobiałkową jednak się wyleczyłam. Zabronioną mam pszenicę, ale tego akurat nikt nie powinien jeść w nadmiarze. Pf...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrioszka R
Moniuszka, czy polo to nafta? Jesli tak, to jak ja bedziesz stosowac? Podczytuje was i bardzo lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Kochaneczko, dziękuję za tę laskę - kaskę :). Pająku, masz rację z tym odwodnieniem, ja zrobię następne oczyszczanie dopiero za miesiąc. Dziś w nocy złapał mnie ostry ból lędźwi promieniujący na tylne uda, aż do zagłębienia w kolanach, podejrzewam że może to niski poziom magnezu i potasu, związany z przejściowym odwodnieniem. Ja robiłam wg Huldy i po 14 napiłam się tylko trochę, oprócz picia soli, ale widocznie za mało. Teraz już nic nie boli ale czuję jeszcze trochę mięśnie z tylu nóg. Ja mam grupę krwi O i oczywiście mięso jest moim ulubionym pokarmem, a długo gotujący się rosół poprawia mi nastrój. Kiedyś chciałam zostać wegetarianką ale niestety poległam. Wiem, że mięso nie jest już takie jak było kiedyś, staram się jeść więcej indyka lub ryb, ale z tymi rybami tez są kłopoty z uwagi na zanieczyszczone morza :( ale mi ładna radość i przygnębienie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Moniuszka -- :-) nie potwierdzam,nie zaprzeczam.. zgaduj dalej ... :-P -- Moniuszka nie napisałaś czy się bardzo pomyliłem ...? -- za godzinę wybieram się na łono przyrody,chętnie się spotkam ;-) -- 🌼 -- @Kaśka-laska ;-) -- 😘 -- -- dlaczego nikt się nie chce ze mną bawić w Enneagram !? :-( -- http://www.enneagram.pl/www/test/ -- pierwsza małolata 10kochanków... daj przykład starszym :-P jak się postarasz to i kwiatka dostaniesz... :-P :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Kasia no mniej więcej w uproszczeniu. Zdemineralizowałaś się. Ale wiesz, to nie tylko z odwodnienia. Organizm jak się odtruwa to zużywa wszystkie zasadowe minerały. Przy oczyszczaniu wątroby uwalniamy mnóstwo toksyn do jelit. Sama sól gorzka je też ściąga i wiąże. Magnezu raczej za dużo nie straciłaś, bo dostarczyłaś go w soli. Sól to przecież siarczan magnezu. Poszły ci inne minerały. To samo się dzieje przy miesiączce. Tracimy minerały, bo organizm się odtruwa z toksyn. Im więcej toksyn tym gorsze psm i obfitsza miesiączka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Kingdarr ja zagrałam, ale durne pytania, niektóre w ogóle do mnie nie pasują he he. Ale wynik jakby się zgadzał. :) **** Dziewczynki ja myślę, że King jest coś w moim wieku, może kilka lat starszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli zdematerializowałam się nocą ale nie lewitowałam chyba...tak myślę. Pająku, Kingu ja też wczoraj zrobiłam ten test ale wyszedł mi dosyć wredny charakter, nawet mi się trochę żal zrobiło bo myślałam że jestem fajniejsza :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pająk bez nogi
Katarzyno nie przejmuj się, przecież musiałaś wybrać odpowiedź, nawet jak wydały ci się obie głupie i zupełnie do ciebie nie pasujące. Jak np: odkryłem, że ludzie mają problemy bo. :) Nie zdematerializowałaś się ha ha ha Nie obudziłaś się w innym pokoju, więc ani to pierwsze, ani drugie:) Minerały ci tylko spierdzieliły do kibelka he he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wyszło 8w7. nie pasuje to do mnie idealnie, bo nie jestem aż taka władcza, a ostatnio też nie za bardzo towarzyska. jak się zrobi kilka razy ten test to cały czas wychodzi coś innego :D do mnie też nie pasuje ta cała dieta wg grupy krwi, bo wiele rzeczy mi szkodzi z tego co niby jest dla mnie dozwolone. oczywiście, że każda z nas chce być tą jedyną. kochanki nigdy w życiu, ale kochankowie czemu nie :D powiem wam, że od czasu zakończenia gersona mam straszne wzdęcia, przez cały czas praktycznie. idę na jogę a tam smrodzę na całą salę :D nie wiem czy flora mi się zaburzyła czy co. jak na razie łykam probiotyki, jak zawsze, pożeram kapustę kiszoną, ale nie widzę jakiś super zmian. przez kilka lat nie jadałam glutenu i teraz zaczęłam w postaci płatków owsianych i chleba żytniego na zakwasie i nie mogę przestać tego jeść po prostu, żeby sprawdzić czy to od tego, ale w końcu muszę się zebrać i chyba od dziś zaczynam.. teraz pozostaną mi same kasze. kingu ty tu masz z nami dobrze :P flirt wielostronny :D też wychodzę z domu, piękna dziś pogoda :) miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee -- nie buntuj mi dziewczyn ! harem to fajna sprawa :-) sobie leżysz... i pachniesz ... i masz w nosie system kapitalistyczny hehe ;-) 🌼 -- @Kasia -- ale mnie rozbawiłaś --- myślałam,że jestem fajniejsza --❤️-- -- naprawdę jestem Włóczęgą. ..dwa razy mi wyszło w odstępie kilku lat jestem jak Wiatr...przelecę...i już mnie nie ma ! ;-) :-) -- @pajączku... -- a skąd dziewczyny mają wiedzieć ile Ty masz lat ? :-) -- dlaczego nie piszecie,co wam wyszło bojączki jedne :-P ;-) __ @10 kochanków -- no... powoli zaczynasz trybić :-) 🌼 -- bardzo dobrze mam się z Wami,tylko Lee mi się buntuje... ale ma wiele innych zalet i nie mogę na Nią narzekać :-) -- wychodzę...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
okochanków, na razie to wygląda zupełnie na odwrót... niż byś chciała.... ... przemyśl to jeszcze, bo dostaniesz dokładnie to, o co zabiegasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lee___
A Ty, Kingdarr.... wydaje mi się, że pomyliłeś, tą miłość o której tak tu 'wzniośle' piszesz... z... hmmm... ja wiem ?? z seksem ?? 🌼 ps. miłości nie ma, ale są vans'y :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniuszka
;-) cudownie tu jest...cieplutko i różowiutko;-) Kingu dla mnie masz koło 40 i już..na małolata nie wyglądasz..raczej na sądnego historyka..🌼 u mnie nie bardzo się pomyliłeś ;-) Kasiu jesteś fajna..i ten test jest jakiś uproszczony..więc go nie robię..lubię siebie i niech tak zostanie;-) a inni albo mnie lubią albo nie..prosta sprawa jak dla mnie.. Lee, ja na żadną kochankę się nie godzę..ale puszczam oczko Kingusiowi, bo jest fajny gostek i zna się na oczyszczaniu;-) 🌼 matrioszka tak to nafta ..ja mam dragona;-) a teraz kochani udaję się po witaminę D..papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee -- niczego nie pomyliłem to sztuczny podział -- jak wiosną kwiatki wabią pszczólki,to jest miłość czy seks ? ;-) cały wszechświat ze sobą się miłuje bez przerwy... bo jakby na chwilę przestał to by wszystko znikło... nawet wątek o oczyszczaniu wątroby ! :-( -- :-) miłość to stan ducha... nie dzieli,nie skąpi,nie wybiera... -- każdy z nas zasługuje na miłość --a niektórzy nawet na seks :-P-- który jest jednym z atrybutów miłości... i to całkiem przyjemnym.. i o niewykorzystanym potencjale... ale to już kwestia kulturowego uwarunkowania... i zaprogramowania... nasza kultura preferuje skrajny materializm... więc jasne,że kochanie też jest -wybiórcze - i obciążone wpisem do księg wieczystych oraz aktem własności... :-) -- a to,że napisałem --przelecę i już mnie nie ma...-- niekoniecznie znaczy to, co się niektórym wydaje ! :-P -- 🌼 -- @Moniuszka -- cieplutko i różowiutko ..? to gdzie Ty wlazłaś ?...też chcę tam być !! :-) -- no dobrze Moniuszko-Kaczuszko prawie zgadłaś 🌼 ale co znaczy -sądny historyk- ? -- jestem taki fajny,że aż strach ! ;-) -- -- :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Kasia -- 😘 -- :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@10kochanków -- mała przestań się opychać tą kapustą kiszoną !!! to jest wyjątkowo ciężko strawne -- 8w7--dysydent miałem taką znajomą..... trudna sprawa... hehe :-) -- ale może Ci się zmieni ,bo jeszcze młoda jesteś ...;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Kingdarr, tu nie chodzi o akt własności i wpisywanie do ksiąg... no co Ty ??? ale - nikt do nikogo nie należy ?? no, to nie jest opcja dla mnie.... przynajmniej na trochę, czasem na krócej, czasem na dłużej... ale należy... harem ???? hmmm, no, jak kto tam woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingdarr
@Lee -- wszystko zależy od kontekstu -- jeśli harem --to niewątpliwie mówimy o własności - :-) -- jeśli mówimy o stanie ducha, to jest to coś, co przewyższa zwykłe upodobania i preferencje -- jeśli chodzi o funkcjonowanie w społeczeństwie XXI wieku to umawiamy się , że wykształcił się taki,a nie inny model współdziałania między płciami i jest w miarę efektywny :-) -- a to,że sobie żartuję z tematu...? ;-) poza tym, że jestem Włóczykijem jestem jeszcze Psotnikiem :-P i lubię walnąć czasem w pewne 100%-towe prawdy... bo są równie "prawdziwe" jak nasze wyobrażenia o "prawdziwej miłości" :-) -- jeśli nie kochasz siebie to nie pokochasz nikogo -- jak kochasz siebie, to kochasz wszystko bo wszystko pochodzi jednego Źródła i jest Całością ! ❤️ -- Hough ! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×