Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

placzeee ze szczesciaaaaaaaaaaaaa zapomnialam napisac DZIECIAKI ODDYCHAJA SAMODZIELNIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!! Koniecznie jej od nas przekaż.Boże jak dobrze,że wszystko dobrze sie skończyło.Piękny dzień sobie dzieciaki wybrały.Aż mój maly zaczął się ruszać .Poczuł,że ma pierwszą koleżankę i kolegę!Ale się cieszę,chyba nie usnę.A ja nie mam nic przygotowane jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co wczoraj w szkole rodzenia kobitka mówiła,że kobieta czuje,że to już i wtedy wszystko przygotowywuje.I mx3 tak miała.Nawet wczoraj pisała,że sie ogoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MX3 moje i Josepha gratulacje:)))) Wlasnie z nim rozmawialam na skype kiedy przyszla ta fantastyczna wiadomosc. Chyba zaczne robic zakupy bo ja jeszcze prawie nic nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie łzy mi polecialy ze szczescia, ze u mx3 wszystko dobrze noi i u malenstw, suuper ona ma to juz za soba, teraz trzeba czekac na relacje z cesarki i zdjecia malenstw :) Az mi sie z wrazenia sniadania odechcialo jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super wiadomość z samego rana!! Aż mi się łezka zakręciła! Najważniejsze, że dziciaczki sa zdrowe i mamuśka sie dobrze czuje! GRATULACJE MX3!!! Ale się wzruszyłam... ech co za szczęście!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszłam sobie do Was poczytać o tym jak cudownie spędzałyście Walentynki a tu proszę Taaaakkkaaaa wiadomość. MX3 Najserdeczniejsze GRATULACJE i milion całusków od wszystkich forumowych cioć :-) Bardzo sie cieszę, ze wszystko z maleństwami dobrze. Uściski dla naszej pierwszej mamusi 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super! ja również gratuluję! jestem naprawde wzruszona:) i bardzo się cieszę że wszystko ok.:) a mi po wczorajszym czytaniu że na mx3 chyba jux przyszedł czas to śniło się że nasza kasia też już się urodziła... za bardzo się wszystkim przejmuję... jeszcze raz moje gratulacje!!! buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zmodyfikuję tabelkę bo tygodnie lecą NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.....33.......+17......krynica/warsza wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie wzruszylam, ze az sie ujawniam z tego wszystkiego... czytam Was czesto i przyznam, ze juz nie raz wyrwalyscie mnie z dolka:), za co dziekuje serdecznie. a teraz jestem tak poruszona, ze chyba nie usiedze:) to moj 32 tydzien, wiec i ja sie niebawem rozdwoje. podobnie jak reszta:) GRATULACJE DLA PIERWSZEJ MAMUSI!!! POZDRAWIAM WSZYSTKIE OCZEKUJACE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla mx3 {kwiat} . ja jak sie dowiedziałam ,że pojechała do szpitala to cała sie trzęsłam i dlugooooooo nie mogłam zasnąć. Myślami byłam przy nich. Modliłam sie aby dzieciaczki były zdrowe. Jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam Wam napisać, ze jestem z powodu przeziębienia tydzień czasu na zwolnieniu. Mam sie kurować czosnkiem i leżeć w łóżku... Ale to drugie to raczej małoprawdopodobne, bo ja za długo bezczynnie leżeć nie umiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sofijka to juz sie wpisuj do naszej tableki, zagladaj i pisz do nas czesto, wiekszosc z nas jest na L4 wiec nudzi nam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja walcze z przeziebieniem juz 2 tydzien, najpierw mialam straszny kaszel myslalam ze wykaszle Bartusia, potem rzucilo sie na okropny katar i brak smaku, a teraz zatoki, cala noc nieprzesalam, nigdy nie chorowalam a w ciazy to chyba wszystko przeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bedzie potrzebna nowa tabelka! rejestrujaca kazdego Nowego Czlowieczka:) i wszelkie parametry + data... ale to juz dla bardziej wprawionych zadanie:) ja sie tu zaraz zajme swoimi danymi, moze przynajmniej uwierze w te kilogramy, jak zobacze dokumentacje... bo poki co wiem tylko, ze cos mi ciazy z przodu (i nie tylko...), ale jakos odsuwam od siebie te gorzka prawde. hiiiiiiiii:) a o nudzie zuzanko chyba napisze doktorat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.........KWIECIEŃ.....TC......KG+........MIASTO..... ....PŁEĆ........... IMIONA maamonka.....01........34......+11......Warszawa... córcia..Karolinka Aska_kit........01..........21......+6.........Warszawa. ..? 21...............02.....33.......+17......krynica/warsza wa.....2Xs yn...mateusz i kacper izawik..........02...........34.....+7..........Poznań.. ....90% Gabrysia?. mika82.........03...........32....+12..........Łódź..... .........S..............Tomuś aga*25** .......04...........32....+13..........L-ca..............S.. ..........Bartosz nikolla80 ......04...........33.....+7.5 ..........Kraków .........NIESPODZIANKA Krzyka..........04...........23.....+3...........Lublin. ...........C ? mx3.............08...........31....+ 15.........Gdynia.. ..........CiS . Maria, Jan Ania75..........08...........33.....+3,5.........W-wa... .........C. .....Agata kamil_a ........09...........31.....+12.........Chełmno.........C?.. . ...Antonina Paulka123.....11............32......+10..........Kraków..... .. ...C .....Marysia flowerska......11............32.....+18........Londyn... ...niespodzianka Moli.............12............22.....+3,5.............. ... ..? ruda_lala.......12...........32......+7.....Mikołów. .....Córeczka - Milena zuzanka14......13...........31......+5.........Cieszyn.. . ............chyba Bartosz muszka11.......13...........29.....+13.........Warszawa. . ......C...... Julia mama bączka..13...........28.....+15........P-ków Tryb......C ....Iga sofijka........13............32.......+12........Irlandia.....?....Zosia, Szymon rudamaxi.....14.......31......+11......Trzebnica k/Wrocławia....C....Wiktoria,Zofia Doreta..........17...........18.....+1,5........W-wa sarita............17...........32......+11........Bydgos zcz.......C......Kasia justaaaa........17...........32......+12...........zach- po m.......S .....Mateusz LightBlue.......17...........29......+7..........Oława.. .........C. ....Karolinka koala79.........18...........32......+8..........Węgrów. ........C Aprilka ..........18..........25.....+10..........wielkopolska...S.. .Kubuś margolcia1......20..........30.....+14...........Białyst ok ......C...Karolinka Myszolka.........20..........26.....+13kg.......N.Sacz.. .........S.... KUBUŚ Doroteczka......21..........29......+8..........Siedlce. ..... ....C...Weronika Kiwiusia ..........22.........17......-4...........W-wa.........? evanikaa.........23..........29.....+7...........Stargar d... ..... C 90%...Kamilka Madziunka26....24..........30.....+10,5...........Płock. ... .... ....S agawaa...........25.........18......+1...........Gliwice .... ..2xS Kasik26...........26.........22......+7...........Zgierz .... ......C...Aleksandra Ewita2510........27.........30......+15...........Łódź.. . .... C....Wiktoria Janika78..........28.........29...+10...........W-wa... ... .....C...Julcia? Wica...............29.........22...+8..............W-wa. .... ......S Kapikapi.........29-30.......28..+12,5....okolice B-stoku...syn. Piotruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge wyjść ze zdziwienia, że juz mamy pierwszą mamuśkę!! Z tego szoku zadzwoniłam do mojego męża...a on mi na to \"dobra-22 jedziemy na zakupy, bo nie wiadomo kiedy Kama będzie chciała do nas zawitać\" Z tej radości zgłodniałam... ide jeszcze do sklepu po pączki.... Witaj sofijka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem fizycznie najblizej Flowerskiej (pozdrawiam i lacze sie w bolu w zwiazku z wyspiarska opieka medyczna...!) rdzennie za to bliziutko Evaniki:) moze kiedys spotkamy sie w stargardzie albo nad miedwiem - jeszcze lepiej. Ty co prawda bedziesz juz pania na wlosciach:) gratuluje! my dopiero w styczniu kupilismy dzialke pod pudowe... poki co marzymy z mezem:) ale moze za ladnych pare lat... dziekuje za mile przyjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie, czego Wam dzisiaj szczegolnie zazdroszcze? tych polskich paczkow, ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem wczoraj dlugo nie moglam zasnac:) bylam tak szczesliwa wogole jakas podniecona napisalam wczoraj jej ze wszytskie citoteczki z kafeteri cie caluja sciskaja , sa z Toba, z dzieciakami na prawde sie ucieszylaaa to najwazniejsze wiadomosci , nic wiecej juz nie wiem , aleeeee przeciez dzieciaki sa zrowe urodziły sie mamuska pewnie dochodzi do siebie alee dzisiaj wyobrazcie sobiee bedzie mogla na nie patrzec przytulacc ja jeszcze w trojpaku .... ale widzicie nigdy nic nie wiadomo:) tak wiec .. kobietki nie ma zartow!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj sofijka w naszym gronie jak sie czujesz? znasz plec ? na kiedy mas ztermin w? chetnie bym cie poczestowala pączusiem wypije kakao i ide prasowac pieluchy ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, :) mx3 kochana wszystkiego naj, naj, naj, 🌻🌻🌻❤️❤️😘😘, oby dzieciaczki były zdrowe i , abyś ty rowniez szybko wydobrzała :) Az się popłakałam........... sofijka witaj wsród nas :) 🌻 🖐️ Ide powiedzieć meżowi o mx3, on tez śledzi nasze poczynania na forum. Do poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie Radkowi ze jedna z nas juz urodzila to byl w szoku ale widac ze bardzo sie ucieszyl. Byl dzisiaj u dentysty i dentystka stwierdzila ze musi leczyc zeba kanalowo i ze to bedzie kosztowalo 600 zl porypalo ja, musimy zmienic dentyste, za to to juz bede miala sztuczna szczeke ktora mi tesciowa zrobi. Jesooo ale bym juz chciala zobaczyc zdjatka dzieciaczkow mx3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownie, cudownie, cudownie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mamy pierwsze dzieciaczki!!! Witaj sofijka!!! Myślę, że masz świetny pomysł z tą nową tabelką. Ale to chyba pierwsza mamusia musiała by ją zacząć - bo ona zna szczegóły... Narazie...Idę się jeszcze położyć, później zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MX3 kochana wielkie buziaki i gratulacje🌼🌼🌼🌼 mnie wczoraj tez juz na maxa coś kuło z prawej strony,tam gdzie jeden dzieciaczek ma główkę,pewnie juz ją szykuje do wyjścia,ledwo wczoraj chodziłam jak wezmę nospe i leże to jest ok,ale ja przy mojej córci nie poleżę nie ma szans:( gdybym nie miała tego krążka to chyba też juz bym urodziła! Jeszcze jak wczoraj przeczytałąm wieść o mx3 to już chyba przez pół nocy nie mogłam spać:)mężowi też niezłego stracha napedziłam): ale w koncu ja zaczynam 31 tydzień więc wszystko moze sie juz zdażyć:) kurdę muszę wziąć się za zakupy dla dzieci bo zostanę bez niczego:( miłego dnia kobietki❤️ i smacznych pączków:) ja narazie jeszcze nie zjadłam ani jednego w sumie to nie przepadam za pączkami a poza tym nawet nie mam w domu a do sklepu specjalnie nie bedę leciała bo małą musiałabym zabrać ze sobą,może mąż mi przywiezie jakiegoś pączusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama baczka zmien sobie tydzien w tabelce :) Widze ze sofijka ma taki termin jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no no Sofijka - mam nadzieje, że kiedys sie spotkamy nad miedwiem może pofolgujemy na żaglówce z dzieciaczkami - zrobię rejsik dla wszystkich. Aaaa powiedz mi sofijka, gdzie mieszkasz w irlandii bo tam chyba pół mojej rodziny siedzi (kuzyni, kuzynki i moj braciszek)?? Już zjadłam pączka! Był pyszny i na nim musze zakończyć mój dzień ze słodkościami - az boje sie sprawdzic jak mi skoczył cukier.... aaa cała pachnę pączkami... dopiero poczułam.. po pączki poszłam do moich przyjaciół, ktorzy maja piekarnie i posiedziałam u nich pół godziny i teraz moj nos jest drazniony pysznym zapaszkiem... a teraz przyszła pora na gotowanie makaronu do pomidorówki, która bede jadła trzci dzień buhaha... taki wielki gar ugotowałam... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej evanikaa! napisz mi proszę ile masz zaleconych WW na dobę? bo ja mam 28 i to dla mnie bardzo dużo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×