Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Poza tym ja mam tez spuchnięte kostki-niezależnie od pory dnia.I ręce też,na dodatek mi drętwieją.Buzia od czasu do czasu tez jak księżyc w pełni.A gestozy nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero nadrobiłam zaległoście w czytaniu postów...... więc znów jestem na bieżąco!!!! Izawik, mamusiu bączka i Agusiu gratuluje dzieciaczków!!!! fajnie że są już z Wami i że wszystko jest ok 🌻 🌻 🌻 Aprilka wszystkiego naj naj naj i leciutkiego porodu, bo tego chyba teraz najbardziej byż sobie życzyła.... 🌻 Fajnie że już jestem tu z Wami, mówię Wam Dziewczyny co ja przeżywałam przez ten tydzień bez netu!!! ja chyba się od Was uzależniłam, nie no nie hcyba tylko napewno!! u mnie wszystko po staremu, chyba nic sie nie dzieje, ja nie czuje żadnych bóli, od dzisiaj zostały mi 4 tygodnie do porodu....... na 14:30 mam dzisiaj wizytę u gina, wiec zobaczymy co mi powie, piszecie ze macie biala wydzieline z cipulki, ja tez to mam juz od dluzszego czasu, ale tak jak sobie podejrze lusterkiem hehehe to jest takie ciągnące sie hihihi dobra ide sie myć i takie tam przed wizyta u gina...... mam lekkiego stresa, ale tak jak zawsze i juz mi sie zbiera \"krecik\", bo jak sie czyms denerwuje to mnie przeczyszcza heheh, mam nadzieje ze odpowiednio przed porodem tez mnie przeczysci i ze nie bede musiala miec lewatywy robionej, ale w sumie to jakbym miala rodzic i \"puszczac krecika\" jednoczesnie to zgadzam sie i na lewatywe przed!!!! hehehe oki zmykam..... do później papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooo nie ma to jak wskoczyć na nową stronkę........ nie ma tu nikogo??? puk puk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrociłam z mojego domku - i mam super wiesci od niedzieli bede tam miala net, wiec nie bede odcieta od swiata!!! ale sie ciesze! A juz myslalam, ze bede tam wariowac i chodzic po wsi i sluchac plotek... zachcialom i sie racuszkow i zabralam sie za robienie,ale nie mialam jabłek i zamiast nich dałam kiwi - pycha!! Ide szamac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm podrzuciłabym..ale juz wszystkie zjadłam... :( nie mogłam sie opamietać i pochłonełam cała porcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moj Ł chyba zaczyna wpadac w panike :) wyszlam do sklepu a on akurat w tym czasie zadzwonil a ja jak zwykle zapomnialam zabrac telefonu dzwonil chyba z 10 razy i dzwonil jeszcze do mojego brata i bratowej czy nie wiedza co sie ze mna dzieje :) jak odzwonilam to byl na mnie zly ze nie zabralam komorki ..... faceci.........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
Heh widze , ze moj D. nie jest jedyny ... Wyszlam sobie ostatnio na zakupy i kawe na miasto , no i owszem mialam komorke ze soba , ale na miescie zawsze glosno , ruch uliczny , rozgadani ludzie itp.itd. poza tym pochlonieta byla zakupami ... moj D. dzwonil i dzwonil a ze telefon byl w torebce - nie syszalam , wiec jak sie juz rozsiadlam w COSTA CAFFE , zajrzalam do tel. czy aby przypadkiem ktos nie dzwonil i zobaczylam milion nieodebranych od D. , oddzwonilam no i zaczelo sie ... zly byl jak nie wiem co . Ze niby co ja sobei wyobrazam , ze on sie martwi , ze juz mial jechac prosto do szpitala ... heh ! A na codzien przy mni eudaje ze taki twardy i ze si enie boi TEGO DNIA Heh ! Wszyscy sa tacy sami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
POTRZEBUJE POMOCY , PORADY . OTUCHY sama nie wiem ... od jakiegos czasu mam smieszne bole w kroczu ... dokladnie pomiedzy jajnikami i chyba kosci w ktorych siedzi sobie juz ciasno glowka Tygrysa tez mnie bola ... nie iwem czy mam panikowac czy nie , ale bole sa straszne . nie moge sie ruszyc , siedziec itp. jedyne co moge to sobie postekac i pokrzyczec cichutko ooooooooooooo; Powtarza sie to nawet do 10 razy w ciagu dnia ... W sumie to mam jeszcze 4 tygodnie do terminu ( termin 20 kwiecien ) , wczoraj w pracy mialam taki bol - mozna powiedziec ze skurcz - ze myslalam ze klekne , potem oblal mnie pot , i poczulam mokro w majtkach ... no to dopiero sie wystraszylam... ale polecialam do toalety i nie byly to wody tylko jakis bialawy zel , maz taka jakby uplawy w m lecznym kolorze ... czy to juz sie zaczyna ??? czy powinam si ebac ze to cos nienormalnego czy po prostu jest juz blizej konca ??? Pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
dziewczyny ja tez potrzebuje rady bo nie wiem czy to normalne , czy raczej powinnam isc do lekarza pomijając fakt ze sie przeziebilam :( czesto mam ataki wypiekow, nogi od kostek prawie bo same kolana są strasznie czerwone i gorące i skora mnie swedzi , tak samo pod posladkami a , poliki to mam jak dwa buraczki, wczesniej sie nie przejmowalam tymi wypiekami na buzi bo czesto jestem czerwona, no ale na łydkach??? od czego to moze byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słoneczka :) GRATULUJĘ i życzę zdrowych maluszków i szybkich wypisów do domu nowym mamusiom i ich maleństwom. 🌻ki dla Was mamo bączka i aguś. Gratuluję tez tatusiowi bączka i cieszę się, że napisałeś... dbaj o swoje kochane skarby :) Kohannah, to Ty pisałaś o obrzękach??? Obrzęki nóg, które utrzymują się po odpoczynku nocnym mogą świadczyć o gestozie wraz z podwyższonym ciśnieniem, białkomoczem. Mój lekarz jak takie miałam... pomacał i stwierdził, że jeszcze nie są mega wielkie a ciśnienie było ok, więc jest czas... wypoczynek i zimne moczenie nog. kilka dni później trafiłam na cięcie z silną gestozą nie do pokonania.. uważaj więc... nie uspokoję Cię, ale wyczulę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa ja jak lezalam w szpitalu mialam zle wyniki prob watrobowych to lekarze mnie pytali czy nie swedzi mnie skora , mialas robione wyniki ALAT i ASPAT? ale wydaje mi sie ze powinnas isc do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie podejrzewali cholestaze i jutro ide na badanie kontrolne a co do skorczy to uspokoilo sie :) zobaczymy co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
ale mnie wystraszylas ... szczegolnie ze ta opuchlizna na nogach to wlasnie jak sie rano obudze jest najwieksza ... choc ostatnio zauwazylam poprawe , jak wiecej siedze , leze albo odpoczywam ... moze to jednak minie !!! zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj z dziećmi w poradni patologii noworodka i moje skarby ważą: Jaś 2460 (lekarz mówi, że mało przybrał i zmieniła mleko i dodała specyfiki dla lepszej przyswajalności tłustszego pokarmu) Marysia 2700 (kluseczka... hihihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx super ze twoje babelki tak rosna :) niech sie wkoncu zrobi cieplutko to wyjdziesz z nimi na spacerek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
tak robilam te testy bo podejrzewalam ze mam cholestaze ale wyszlo wszystko ok, zatrucia pokarmowego tez nie mam wyniki i cisnienie mam w normie a nogi puchną mi sporadycznie dlatego, nie mam pojecia co sie dzieje ze te nogi są takie czerwone i gorące, wkoncu to 37 tydzien ciazy wiec chyba nie ma co sie dziwic widocznie organizm musi jakos odreagowac na te zgromadzone 17 kilogramow:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaa
mialo byc zatrucia ciążowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Widzę,że po wczorajszych emocjach dzisiaj spokój i oczekiwanie ktora następna :D tato bączka to miło z Twojej strony,że się do nas odezwałeś. rudamaxi jeśli nie w Trzebnicy, to w ktorym wrocławskim szpitalu bedziesz rodziła??? Dla mnie to kompletna bezmyślność, co oni w tych polskich szpitalach wyprawiają 😠 21 fajnie,że i ty znalazłaś chwilkę ,aby nas odwiedzić :)...... A u mnie nie ma jak bezsenne noce :(. Spędzone na sikaniu i walce ze zgagą :( I chyba moj organizm naprawde przygotowuje się do porodu. Bardzo mocno od wczoraj bolą mnie pośladki(tam w srodku te kości), kość ogonowa i kręgosłup. A zeby obrocić się z boku na bok, to nie długo bede potrzebowała jakiegoś dźwigu. Koszmar... Karolinka w ciągu dnia tez mało się już rusza, ale wystarczy,że chwile pomasuje brzuch, to daje o sobie znac mocnym kopniakiem. Co ją stara bedzie budziła :P ;), ona biedna taka zmęczona :D Dzisiaj mam opuchniętą twarz. Wszyscy na około mnie mówią,że urodze za kilka dni . Zobaczymy... ;) Musze mojemu męzowi lub szwagrowi napisac instrukcje obslugi, aby wrazie jakby co, dostali się tutaj do nas i poinformowali,że juz jest po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja juz po USG.Wszystko ok.Przepływy w normie,czyli krew krąży po żyłach,tętnicach i w mózgu ok.Dzis tętno dobre.W poniedziałek jeszcze ktg.Nic nie zapowiada wcześniejszego porodu.Lekarz nie może nadziwic sie gdzie w takim małym brzuszku mieści mi sie to wszystko.Bo dzieciaczek duży,dużo wód.Stwierdził,że jak na moje warunki dziecko duze.Waży 2650kg,a to 35 tydz.I smiał się,że ma duża głowę.No nie pocieszył mnie tym. Mój synek to mały bewstydnik:pokazał w całej okazałości nie tylko jajeczka ale i siurka.jak powiedział gin \"chłop jak dąb\".Także moje przeczucia,że to dziewczynka chyba się nie sprawdzą. Ja nie mam żadnych objawów zblizającego sie porodu,nawet tych białych upławów.Jedynie co to boli mnie spojenie łonowe i czasem kłuje.Chyba kurcze bedę ostatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
nieglupi pomysl z ta instrukcja obslugi dla malzonkow ... chyba sama cos takiego mojemu narzeczonemu naskrobie ... zeby ni wpadl w panike i wiedzial co robic , albo sobie przynajmniej poczytal heh w panice ... Wygladalo by to tak : 1) gleboki wdech i spokojny wydech 2) znajdz torbe do szpitala 3 ) ubierz mi butki 4) wez kluczyki od autka 5) zawiez mnie cala i w jednym wciaz kawalku do szpitala ( po prawidlowym pasie , ni epod prad ) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kohanah usmialam sie z tej instrukcji :) ale powiem ci szczerze ze to niezly pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kohannah
to tylko skrocona wersja ... przydalo by siejeszcze kilka punktow dotyczacych - przeklinania na innych kierowcow - pamieci o zabraniu torby - pamieci o zabraniu mnie - pamieci o zabraniu kluczykow do auta bo moze si eokazac dopiero w garazu , ze np. zapomnial zabrac mnie ... i urodze na schodach w klatce heh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj juz ma nawet drobne na parking szpitalny w samochodzie w schowku. Ale jak przyjdzie co do czego to pewnie zapomni o mnie albo o torbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie przygladam moim odrostom na wlosach i mysle czy zamowic fryzjerke, czy sobie dac spokoj. Moze odstrzele sie juz po porodzie, bo teraz i tak miesiac albo dluzej nie wyjde z domu. A wlosy rosna mi strasznie szybko. Tylko czy ja potem znajde na to czas, trudno trzeba bedzie to jakos zorganizowac. Co do wydzielinki to tez mam biale mleczne uplawy. Im wiecej sie ruszam i chodze tym ich jest wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobiety, trochę wiary w Waszych mężczyzn... hihihih oni taaaacy twardzi.... niczego nie zapomną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×