Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Izawik

Dwie kreski na teście- KWIECIEŃ 2007

Polecane posty

Gość justaaaaaaaaaaaa
woods3@wp.pl ale przyznam sie bez bicia ze jeszcze nie tworzylam zadnego bloga i wogle nie mam pojecia jak to sie robi , to juz moja 12-letnia siostra jest w tym lepiej opanowana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, kolacyjka była pyszna. Jestem juz wykapana, odswiezona, z czystymi siwezo umytymi włoskami... ech tylko jeszcze nie mozemy sobie poszumiec z moim G. Jeszcze nie jestem do konca wyleczona po porodzie. Ciekawe ile to jeszcze potrwa!? Kamila - kochana, przykro mi z powodu smierci babci. Juz takie jest nasze życie. Jedni sie rodza inni odchodzą. Strata zawsze boli. Serdecznie ci współczuje. Powiem tobie, ze u mnie kłotnie z G bywaja z reguły bardzo burzliwe. Juz nie raz slyszalam rzeczy, których nie chciałam słyszec i ja mowiłam rzeczy, ktorych normalnie nigdy bym nie powiedziała. Wyprowadzałam sie (to znaczy straszyłam, ze to zrobie, nawet torby pakowałam) chyba z 10 razy. Zawsze kończyło sie tym, ze tylko straszyłam. Czasem miałam naprawde dosc... tak juz czasem bywa w naszym trudnym obcowaniu z ta \"gorsza połówka\". Pozniej jak sie godzimy wszystko co zostało powiedziane gdzies przepada i juz o tym nie pamietamy. Nie martw sie kochana, Ł ci e przeprosi, ty mu wybaczysz i wszystko wroci na swoje miejsce. Trzymaj sie cieplutko! zagladam na bloga i za cholerke nie wiem jak mam sie tam poruszac. Taka ze mnie internautka, ze tylko na kafe czuje sie swobodnie heheh. POdpatrze sobie, poogladam i jutro zabiore sie za głebsze i bardziej wnikliwe zapoznawanie sie naszym cudenkiem! a teraz kochane powiem wam DOBRANOC! Trzeba zbierac siły przed kolejnym ciezkim tygodniem. Podobno cały tydzien zapowiada sie zimno ideszczowo, wiec siedzenie z Kami w domu bedzie wymagalo ode mnie nielada wyczynu! Ide pocalowac moja kochana iskierke, bo jak nie dam jej buziaka za chwilke to zwariuje - tak bardzo ja kocham! buziaki cioteczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mi radoche sprawilas ruda lalo:)Dziekuje:) Do blogu przystepuje mam tylko nadzieje ze szybko sie naucze go obslugiwac. Pisalam wam kiedys ze robie podjazd ,jest juz zrobiony oczywiscie i zostal jeszcze caly worek(1tona) szarej kostki i w drugim worku troszke rudej kostki i wiecie co po dwoch nocach rudej kostki juz prawie nie ma a szarej tez ubylo zadzwonilam po kolegow przyjechali obejrzeli spisali protokol i teraz widze ze co jakis czas przejezdzaja a jutro musze ja przeniesc z ruda nie bedzie problemu bo naprawde malo zostalo ale ta druga to nie wiem ile bede przenosic.I oczywiscie jestem wsciekla😠 kamila bardzo ci serdecznie wspolczuje z powodu babci. papatki ide spac bo jutro czeka mnie troche przerzucania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Ja juz pije kawke a cikawe czy Wy jeszcze spicie? ruda lala dzisiaj popatrze na bloga wieczorkiem, poprosze mojego Radka zeby mi pokazal jak sie w nim poruszac. Co do zmiany nicka hm... bedzie o jedna ruda mniej :) Kamila glowa do gory, wszystko sie ulozy i tak jak napisala evanika jeden umiera drugi sie rodzi. Trzymam kciuki za Ciebie i meza Wstawac leniuchy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... dzisiaj nie bede nalezała do wyspanych. Nikt nie mowił, ze bedzie łatwo. Czasem sa te cudowne noce, przesypiane przez moja Kami, a czasem po prostu budzi sie co trzy godziny. Najp[ier 2, pozniej 5, no i 7... a teraz nie chce jej sie spac. W zupełnosci ja rozumiem, lezała sobie koło mnie i wierciła, krzyczała, a ja nie mogłam otworzyc oka... teraz lezy sobie w łózeczku i zagaduje latajace misie. Wiem, ze za chwilke jej sie znudzi i bedzie chciała poznawać swiat bedac na moich raczkach. Lece na dół zrobic sniadanko, musze wykorzystac okazje kiedy moja słodka zajmuje sie sama soba, a to rzadkość. Ona uwielbia słuchac jak sie do niej mowi, opowiada...wczoraj juz gadałam takie bzdury, ze moj G i moj brat stwierdzili, ze oni w życiu nie wytrzymaliby 5 minut na słuchaniu moich głupot i sobie poszli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Ja tylko się przywitam i wracam do pracy.Nadrabiam zaległości bleee tak mi się chce. Oj ja dziś też będę oczy na zapałki stawiała, od 6 jestem na nogach. Miłego dnia wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i ja coś Wam pomogę w tworzeniu bloga, bo my mamy swój. MOżecie zobaczyć jak wyglada nasz, to potem coś dorzucimy do kwietniowego: www.igula.corka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil_a, strasznie mi przykro z powodu babci... jeśli chodzi o twój związek - zobaczysz, będzie dobrze. Po każdej burzy wychodzi znów słonko!!! Głowa do góry, masz przecierz dla kogo się uśmiechać 👄 rudamaxi - cholera, ilu złych ludzi na tym świecie....że też każdemu coś się musi przydać, zwłaszcza że to nie jego. Napisz potem jak tam po egzaminie... Ja miałam dziś też potworną noc (w porównaniu z innymi nocami). Milenka od 1.00 nie spała. Kręciła się, postękiwała i do kitu z takim spaniem. Jeszcze od 4.00 jakaś wredna mucha wpadła do sypialni i jak na złość musiała latać koło mojego ucha, wrrrrrrrrrrrrrr. mamo bączka - świetny blog. myślę, że znajdziesz chwilkę czasu dla naszego- zwłaszcza, że się na tym znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane::) Kamilkooo bedzie dobrzee zobaczysz , zawsze po ogromnej burzyy swiecii mocne sloneczko:) i ja jestem nie wyspana kacperka swedzaa dziasełkaa , najchetniej cały dzien spedziłby przyy moich cycuszkach nie chce smoczka kupilam mu taki nubaa nawet dla ząbkujacychh -tez go nie chce wklada do buzi wszytsko piastke ubrania od czapeczki sznurowadłoo po prostu wszytsko misie maskotki gryzakii echhhh ciagle maruszi i tylko bawi sie cycemm Mateusz przez to wszystkoo jest troszeczke pokrzywdzony musze w tym tygodniu zrobic komplet badan do operacji echh nie wiem jak to bedziee ja nawet dzieciakow nie mam ochrzczonyc :( czekam na moja mame moze przyjedzie smutno mi ze moj ojciec i mama jeszcze chlopakow nie widzielii baaaaaaaaaa nikt zmojej rodizny ich nie widzial tylko moj bratt miesiac temu nas odiwedzill:(:(:( smutneeeeeeeeeeeee moj Ł mial 2 tygodnie urlopu chlopaki strasnzie zostali rozpieszczeni i uwierzcie balam sie dzis zostac sama w domuu boje sie ze sobie nie poradze kacperr teraz zasnąl ale budzi sie doslownie co 20 min budzi mateuszka krzykiem i wtedyy zaczynaa sie sajgon do tegoo wszystkiego musze zmienic date szczepienia bo wypada w dniu operacji kacper pokasłujee troszeczke nie marudzeeee jestem silnaa jutroo wklejam zdjeciaaa , bo az wstyd ale jeszcze ani jednego nie mam z wlasnymi dzieciakami tylko im pstrykalam mama bączka sliczna masz operawee ,, moj chrzest,, jak to zrobilasss a wlasnie gdzie mozna sciagnac ten programm do obrobki zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane... dzwonili do mnie z kolejnej firmy proponujac prace! W dodatku firma ta ma swoja siedzibe dwie ulice od domu mojej mamy, gdzie Kami bedzie spedzała czas jak mnie nie bedzie. Zaprosili mnie na rozmowe, ale prezes troszke sie zmartwił, jak powiedziałam mu, ze moge podjac prace dopiero od wrzesnia. Nie pytał sie dlaczego, ale zaznaczyłam przeciez to w mailu, który do niego wysłałam. On poszukuje pracownika od zaraz.... ech ale ii tak poprosił mnie o spotkanie w przyszłym tygodniu. Ale byłbym szczesliwa gdyby sie udało! Kami juz przebrana z pizamki, która standardowo troszkę okupkała. Zadowolona lezy w łózeczku i zaczepia głosno swoje latajace miski. 21 - mojej kamy nie swedza dzisełka a i tak ciagle chce mojego cycka sobie trzymac! Ja tez nie ochrzciłam jeszcze mojej gwiazdy, mam zamiar zrobic to w sierpniu, ale jak tak szybko czas zasuwa nie wiem czy zdaze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Buuu, a ja nie moge sie zalogowac na bloga:-(:-( Nie wiem dlaczego? Wogóle to tez przyłaczam sie do dziewczyn, ktore nie maja pojecia o blogach:-( ruda_lala, fajnie ze sie za to zabrałas! Dzieki:-) kamil_a, bardzo mi przykro! Tak jap pisały dziewczyny na pewno pogodzicie sie z Ł, wczoraj emocje wzieły gore, ale jak opadna bedzie ok:-) izawik, jak po spotkaniu z Kar? A ja dzis pospałam do 9-tej:-) 21 jak wpiszesz w goglach nazwe Photo Collage to pokaza Ci sie strony z ktorych mozesz sciagnac program. Evaniaa-super, kolejna oferta:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he Zuzanka jeszcze raz dzieki:-) Teraz to juz sie Bartek obudził, wiec musze leciec do niego. Postaram sie pozniej cos pokombinowac. Aha jak mozecie to napiszcie mi ja sie wkleja zdjecia zeby były takie małe, bo mi na cala strone wychodzi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanka :D no tak. Bo ja zazwyczaj wstawałam między 8 a 9, jak moja malutka się budziła. Fajnie mam co? A dziś spała do 10 i od pół godziny znowu śpi.Na noc usypia takokoło 21, a ja po 23. Kamil_a jeżeli mogę Ci coś doradzić, to nigdy nie mów słów, których sama nie chciałabyś usłyszeć, które i Ciebie by bolały. Kłótnie są wszędzie, w każdym związku. Wazny jest,abyśmy mieli do siebie szacunek. Rudamaxi ja spróbuję na tym blogu, ale ciemna jestem z tego. Więc nie obiecuję. 21 czekamy na zdjęcia ❤️ ucałuj dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbę, prześlijcie mi hasło i adres strony tego bloga na taki adres : priv1981@wp.pl, bo coś z moją normalną pocztą jestn nie tak, a jakbym miała te wszystkie dane do bloga, to może bym coś spróbowała porobić później. Albo na gg mi wyślijcie. Teraz idę z Igą do parku. Tak jakoś pochmurno jest, ale spróbuję. Narka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudalala, ja nie mam do Ciebie żalu, ze nie ma mnie w tabelce, stwierdziłam tylko fakt :-) Domyśliłam się że dane wzięłaś z tej w której wpisywałyście wagę i wzrost dzieciaczków, a w niej faktycznie mnie nie ma. Mam duże braki w czytaniu tego co pisałyscie wcześniej - z powodu awarii komputera i jeszcze pewnie chwilka minie zanim znajdę czas, zeby to nadrobić :-) Możecie mi napisać ile razy dziennie wasze pociechy robią kupkę? Chodzi mi najbardziej o te maluchy, które są karmione wyłącznie piersią. Bo moja Agusia robi ok 4-5 razy dziennie. Nie ma ztym większego problemu, od czasu do czasu musi się tylko trochę poprężyć, ale zwykle jest ok. Zastanawia mnie tylko ich ilość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie wrocilismy z badania sluchu wszystko jest ok Tygrys ma dobry sluch wiec nei ma sie co martwic Bylam tez na naszym nowym blogu i dodalam juz swoj slad ... czekam na reszte zmykam cos zjesc buziaki wroce pozniej moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja caly czas w podlym humorze:( ale z calego serca dzieki za wsparcie dzis bylam na rozmowie i wiecie co przeszlam ja pomyslnie ale jest jedno ale - ja do pracy chce isc dopiero po 15 sierpnia , no i dyr pwiedzial ze mam dzwonic w srode jak nikogo nie znajda to poczekaja:) wogole rewela pod kazdym wzgledem ( kasa i rozwoj ) no ale mam problem ktora prace wybrac - szkole czy ta firme mam metlik w glowie, no i decyzje musze podjac sama bo moj Ł sie do mnie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ja juz jestem w Polsce Nie pamietam swojego hasla wiec moge byc pomaranczowa. Jechalismy 11 godz dokladnie 940 km. Cala droge. Dzieci zniosly podroz rewelacyjnie, Maje musialam budzic na karmienie, bo znow mleko mi naszlo. Troche mnie wymeczyla ta piatkowa goraczka. Wczoraj spotkalysmy sie z izawik. Byl tez jej maz i oczywiscie obie coreczki. Mysle ze sie zaprzyjaznilysmy, a nasi mezowie mieli wspolne tematy. Jest taka jak w swoich postach. Mam nadzieje, ze z ktoras z was jeszcze przyjdzie mi kiedys sie spotkac. A teraz lece bo Maja placze. Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar, ale fajnie, że spotkałyście się z izawik. Zazdroszczę Wam. Ponawiam prośbę, czekam na hasło i adres strony na bloga, bo chciałabym coś skrobnąć a nie mogę. Przyslijcie mi na mój inny adres: priv1981@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a opowiem Wam mój dzisiejszy spacer do parku. Poszła z Iguśką do parku. Chodziłam sobie i była taka para- facet i kobitka, tak z 35 lat mieli. Na początku myślałam, że ona jakaś ułomna, bo tak się dziwnie zataczała. No i ten jej chłop zaczął ją wyzywać od prostytutki i ganiał ją po tym parku, a ona ledwo mu uciekała. I tak się ganiali z pół godziny, wyzywali. Wreszcie ten facet złapał tą kobitę zaczął ją bić i zaczął ją rozbierać. Zdjął jej bluzkę, stanik i ona zgołymi cycami . próbowała się bronić. On ją wywalił na ziemię i zaczął jej portki ściągać. Wyzywał ją. Ludzie oczywiście zero reakcji. Wkurzyłam się zadzwoniłam po policję. W międzyczasie ten facet wyrzucił wysoko na drzewo jej tą bluzkę i stanik, a ona z gołymi cyckami tak leżała na tej ziemi. Przyjechała policja. Pokazałam im tą parkę. Chyba nagadali im coś. Ona się ubrała. Okazało się, że ona taka pijana. Nie wiem w końcu, czy dostali jakiś mandat, czy nie, ale policja ich nie zabrała, tylko zostawiła. No i później ta biedna kobicina usnęła swojemy super mężczyźnie na kolankach w parku i tak sobie siedzieli tam jeszcze z 3 godziny. Jakaś kurcze rozrywka dla moich oczu była. Teraz mój M zabrał Igunie na spacerek, a ja chciałam dostać się do tego bloga, ale narazie nie mam jak. Więc czekam na dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar, fajnie ze dojechaliscie szczesliwie do Polski, no i zazdroszcze spotkania z Izawik i jej rodzinka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo bączka - wysłałam CI wcześniej na gg hasło a teraz wysłałam jeszcze na maila. ale miałaś jazdę na spacerku. Szkoda, że ja nie mam takich atrakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izawik i kar - zazdroszczę Wam spotkania. Cały czas żyję nadzieją, że kiedyś w przyszłości uda się nam wszystkim spotkać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nie udało mi sie wczoraj napisać bo mały był marudny cały dzień. Na weselu było nawet fajnie,wreszcie poszłam do ludzi.Pierwszy raz byłam długo sama bez Marcelka.Wróciliśmy wcześnie o 24.30 bo odciągnęłam pokarmu tylko na jedno jedzonko.Ale marcelek i tak spał od 22 do prawie 4 wiec nic by się nie stało jakbym wróiła później. Mamo bączka jak juz jechałaś na ten Płock to trzeba było do mnie przyjechać,bo przecież ja jestem z Płocka. Aniu-ja tez karmie tylko piersia i taka ilośc kupek to chyba normale,bo u marcelka jest podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, dzięki za hasło. Weszłam na ten blog, ale on troszkę różni się od tego, który ja prowadzę i nie potrafiłam nic zrobić, poza wpisem. Madziunka to dobrze, że Ty chociaż dobrze się bawiłaś na weselu, bo to na którym ja byłam to totalna tandeta. Jeśli tak można nazwać wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to miałam wczoraj kryzys laktacyjny.Musiałam wesprzec sie karmi,bo moje biedactwo było głodne i cały czas ssało piąstke. Ruda-dzięki za dane do bloga,jak tylko znajdę chwilke to zajrzę. Na razie uciekam bo prasowanie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny super wpisy, niewiem jak to bedzie u mnie, nie mam polotu w pisaniu jestem scislowcem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nastała pora usypiania! Ania 75.. moja Kama czasem robi 4, kupale, czasem musze czekac nawet 3 dni na jakiegos. Nie prezy sie, nie boli ja brzuszek...wqydaje mi sie, ze kupalki uzaleznione sa od co jemy..im lekkie posilki tym latwiejsze wchlanianie nizbednych dla rozwoju dziecka zwiazkow co powoduje niezbyt czeste kupale - tak mowila mi polozna. no no Kar, Izawik swietnie, ze sie spotkalyscie. Real to real. a teraz sprobuje wejsc na naszego bloga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×