Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Turcja-kto był

Turcja-kto był

Polecane posty

🖐️ Bobo my w sumie nie mamy dużo więcej zdjęć bo jak się okazało żadna nie należy do wielbicielek pozowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!!! U mnie juz ciemno :( Przeczytalam na stronie GTI ze beda miec w tym roku Turcję Egejską. Ciekawe jakie hotele i miejscowosci beda miec. Jeszcze 7 miesiecy i znowu nowy turecki sezon sie zacznie :) I wtedy moze w koncu i ja pojade do Alanii la la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gunaydin! Jeszcze dwa dni wstawania i dwa dni szukania ciuchów w bałaganie ;) Fannky na jakie dwa wyjazdy yyyy? ;) :p hi...hi...Jak euro spadnie ponizej 4 zł to istnieje taka mozliwość, istnieje. A pytałas w biurze juz o koszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzień dobry. nie jeszcze nie pytałam muszę tam wstąpić przy okazji. kiedy w końcu masz nadzieję, ogarnąć ten remont? bo my czekamy na zdjęciu efektu końcowego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky ja sama nie wiem kiedy. Jutro bede miec meble. W weekend zaczne układać, pozniej musze pochodzic za wszystkimi innymi rzeczami takze listopad mi zleci pewnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się martwisz ja miałam remont 1,5 mies temu a obrazek mam do tej pory nie powieszony i stoi za szafą :D nie ma komu dziury wywiercić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! Ja właśnie wróciłam z pracy i piję kawkę.Później pomyślę o obiadku na jutro. Pariss-uwijaj się z tym porządkiem bo święta tuż tuż. Fannky co Ty wygadujesz ,wszystkie wyszłyście na zdjęciach jak się należy,bardzo naturalnie . A teraz już zmykam . Miłego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo staram się. Do świąt planuję zdąrzyć. Jak teraz zrobię to na swieta tylko kurze zetre z podłóg i bede miec błysk ;) Idę lulać. Jutro po pracy idę sobie do meksykańskiej ;) mniam..mniam... Dobranoc 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) co ja mam ostatnio z tymi cichymi wielbicielami :O nie mogą mnie podrywać normalni faceci ?:O wczoraj na facebooku zaprosiłam kolegę z Turcji i co ?? jeszcze dobrze nie przyjął mojego zaproszenia a już dostałam list od wielbiciela z blue stara :O ja nawet nie wiem kto to bo bez zdjęcia. pisał, że on mnie zna i wie że z siostra byłam, jestem słodka ale zimna :D:D bo z nim nie rozmawiałam :D:d normalnie uwielbiam tych moich wielbicieli co z oddali do mnie wzdychają !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem już jak wygląda bo mnie zaprosił ale szczerze mówiąc bez uniformu trudno ich poznać :)) weszłam za to na facebooka żeby mu odpisać a on mi tu na czacie pisze :) biedny zawiedziony że on tyle razy do mnie zagadywał a ja taka bez serca :D:D w sumie mógł wyciągnąć jakieś wnioski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. Ja się już witam z pracy :) a gdzie się reszta podziewa ostatnio?? Frogi widziałam balowała chyba :) a reszta ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Milym Paniom Wrocilam wypoczeta,zadowolona i opalona.Marmaris jest prze-cud-ny, chciałoby sie tam zostac na zawsze.Pogoda nam dopisala,poniedzialek tylko byl deszczowy,moje dziewczyny prawie sie porozpuszczaly w basenie.Na lotnisku hocki klocki z bagazem-byl za ciezki-musielismy przepakowywac walizki,ale jak przejsc obojetnie obok sklepu kiedy wszysko kosztuje przyslowiowe grosze.Jak sie ogarne odezwe sie jeszcze,musze najpierw stoczyc walke z praniem. Pozdrawiam. P.S. Dziekuje za zyczenia i pozdrowienia,przed wyjazdem nie mialam czasu tutaj zajzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Od godziny próbowałam podłączyć się do netu. miałam odłaczone wszystkie kable i zanim doszłam co do czego to się trochę powkurzałam. Fannky, ale widzisz jaki świat jest mały? Nawet ten internetowy. Juz nie raz sie o tym przekonałam. Catca jak się ogarniesz to wrzuć trochę zdjęć z Marmaris na naszą skrzynkę. Ciekawa jestem jak tam jest o tej prze roku. Ja znowu stoję z robotą :( Zanim położyli mi tapetę to mialam plan jak beda staly meble i kable i gniazdka mam poprzestawiane, a teraz jak wczoraj przyniesli meble to moja koncepcja sie zmienila i trzeba je znowu poprzenosic. A zeby to zrobic trzeba odsuwac szafe, cos wiercic, krecic itp. A przeciez zapakowanej szafy nie bedzie nikt ruszal. CZekam na sasiada elektryka ale nie wiem kiedy bedzie mial czas mi to zrobic. No mowie Wam jak ja sie z tym wszystkim kiedys wyrobie to chyba Nowy Rok bedzie. A gdzie ta Frogi baluje? Pozdrówka dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mroźne dzień dobry 🖐️ ale zimno dobrze, że chociaż słonko się nieśmiało wychyla :) mój wielbiciel pisze do mnie systematycznie :) czeka na mnie i chce się już umówić :D:D:D uwielbiam ich optymizm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky to bedziesz miec chociaz przyjemną zimę. A jakis fajny chociaż? ;) Ja poukładałam w szafie i w komodzie. Nie moge ruszyc tylko mojej biblioteczki a tego najbardziej pragne bo jak widze te moje kochane ksiązki w tym niełądzie to mi sie serce kraje. Chyba zaraz lece z moja sis do hipermarketu :p ...moze jakiegos loda wciagne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki! U mnie piękna słoneczna pogoda dziś była.Byłam na grzybkach i nazbierałam zielonek , troszkę kurek, 7 rydzów i dwa dorodne prawdziwki i do tego maślaki. Było tak fajnie, że nie chciałam wyjść z lasu,a i jeszcze 15 szt.kani czyli sowy do smażenia jak schabowe. To tyle na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss wysłałam ci na gg linka :) możesz sobie obejrzeć Go :) ah on już wymyślił że mogłabym tam mieszkać i pracować :D ja idę dziś na piwo ze znajomymi trzeba nadrobić zaległości towarzyskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky , smacznego! Na poczcie macie zdjęcia moich grzybków. Miłego wieczoru !!! U mnie szaleją dzieci na Halloween .A cukierki i ciasteczka mi się kończą bo tak się zorganizowali z tym roku że będzie ich chyba ze 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobo zaraz spr te twoje grzyby :) też miałam iść ale u nas grzybów ostatnio brak 😭 połaziłabym po lesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fannky jeszcze tydzien i bedziesz jego żoną :D :D Uwielbiam ich optymizm i pewność siebie :) Bobo lece na grzybową do Ciebie albo na jakiś sosik. Ja jedyne grzyby jakie mam dzisiaj to pieczarki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pariss-zapraszam będzie zupka z maślaczków, tak zdecydowała większość rodzinki.Jest naprawdę pyszna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Bobo pikne te grzybki :) Zupkę bym zjadła j zjadła, ale znowu napchałam sie pankejków ;) Dzisiaj szukałam dywanów na necie i mam oczopląs. Podobają mi się bardzo shaggy te z długim włosem, ale są tez takie wycinane. I nie wiem jakie, i jak to sie pierze, odkurza itp. Sa dosc tanie wiec zalowac nie bede a jeden wzor bardzo mi sie podoba i by mi pasowal. Macie moze takiego typu dywany? http://www.allegro.pl/item791108139_dywan_shaggy_kwiaty_c_160x230_cm_dtd296_dywany.html bardzo duzo jest tureckiej produkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie wiem czy dokładnie o taki ci chodzi ale ja mam w domu dywany z tymi włosami. bardzo dobre są one w użytku. przez ten długi włos to nawet okruchów nie widać :D a najważniejsze że one ładnie wyglądają. ja własnie wróciłam z cmentarza wybrałyśmy się z siostrą na piechotkę, brrrr zmarzłam. Ale dobre to żeby dojść do siebie po nocnych baletach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski ale tu pustki od jakiegos czasu gdzie wy sie kobitki podziewacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hola ! Zima przyszla do nas. U mnie pada mokry snieg :O NIE CHCE ZIMY I SNIEGU! Chce sloneczko jeszcze ........ Jutro zakładam najbardziej zimową kurtkę jaką mam ;) Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! U mnie też zima. W dzień bardzo wiało i padało ,teraz jest bardzo mokro i zaczyna padać mżawka.Oby nie było mrozu , bo zrobi się lodowisko. A teraz idę spać bo jestem padnięta. Kolorowych snów życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie dziś względnie ciepło. Tą zimę trzeba jakoś przeżyć :O aż by się chciało gdzieś wyjechać w ciepłe kraje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×