Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość botox effect

Czy któraś wstrzyknęła sobie botox???

Polecane posty

Gość Monik 12
Dziewczyny obecnie najlepszym zabiegiem jest mezoterapia igłowa R-fine ostrzykiwanie czystym kwasem hialuronowym,wspaniały na bruzdy pod oczami,zmarszczki ujędrnianie całej twarzy efekt po zabiegu jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
Monik - to, mezoterapia igłowa jest najlepszym zabiegiem chyba zależy od oczekiwań pacjentki :-) Poza tym jest taka różnorodność preparatów do mezoterapii igłowej, że trudno jednoznacznie powiedzieć, że kw .hial. będzie najlepszy dla wszystkich ... ja osobiście wolę jakiś koktajl z witaminami, aminokwasami i pierwiastkami śladowymi oczywiście na bazie z kwasu hialuronowego. Sam kwas to troszke za malo na umęczone po zimie i jesieni twarze szyje i dekolty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiena
moja ciotka miała botox. znaczy ona upiera się że jest moją ciotką, ale tak pięknie wygląda że aż jej nie poznaje xD była w takim nowym centrum w Pozq "Estime" ponoć fajna sprawa, prawie mnie namówiła xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhh
XD XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z wawy
Dziewczyny podpowiedzcie gdzie w wawie zrobie botox oczywiście za w miarę rozsądne pieniądze. Dwa lata temu robiłam czoło i kurze łapki, efekt był super, niestety moja lekarka wyjechała z Polski i nie wiem do kogo się zwrócić. Poratujcie wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
Aga - podaj mi maila albo tel - podam Ci namiary na fajna babeczkę, która dobrze robi i nie zdziera skóry :-) ostrzykuje sie u niej juz od 2 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga z wawy
mój adres: vivaxyz@interia.pl, musze coś zrobić z kurzymi łapkami bo juz mnie do szału7 doprowadzają te zmarchy, chociaż i tak przyznaję,że po ostatnim botoxie(dawno temu) są o niebo mniejsze. Z góry dziękuję za wszelkie namiary, juz nie moge się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
Aga - posłałam Ci maila, sprawdź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flanfield
Botox coraz bardziej się opłaca i nie paraliżuje twarzy;] warto sobie zrobić, jeżeli faktycznie macie bardzo brzydkie zmarszczki mimiczne. że, przerabiać całą twarz, tylko trochę botoxu wszczepić. i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie zadowolona
W poniedziiałek byłam na botoxie, dziś czwartek,a efektu nie widać praktycznie wogóle, czoło nadal ruchome, o oczach nie wspomne, to 4 dzień więc chyba juz coś powinno działać, prawda? co jest nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masafi 77
Do kobieta prawie zadowolona ... W moim przypadku,a miałam robione tylko czoło,efekt zaczynał pojawiać się już po 3 godz,a całkowity efekt widoczny był w przeciągu tygonia. Być może to sprawa indywidualna,ale wydaje mi się,że po 3 dniach efekt powinien być już na pewno widoczny. Radziłabym skonsultować się z osobą,która przeprowadzała zabieg, a najlepiej pokazać się w gabinecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym polecić dr-a Savana w tej materii. Wykonuje botox, w Poznaniu. I udziela darmowych konsultacji, jeśli któraś z Pań miałaby wątpliwości. Rzeczywiście, trochę strach z tym botoxem, bo nie każdy doktorek czy specjalista robi to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
kobieta prawie ... a kiedy ostatnio robiłas sobie zabieg i ile wogóle jużmiałas zabiegow - zawsze jest by c może takie, że wytworzyły ci sie przeciwciała , kotre neutralizują botox. poza tym efekt pojawia sie do 10 dni ... zwykle jest to po tygodniu. nie panikuj na razie. na pelny efekt czasami czeka się 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie zadowolona
Ja robiłam zabieg pierwszy raz, pan doktor twierdził wczoraj,że jeśli w ciągu tygodnia najbliższego nic się nie zmieni do troche mi jeszcze dostrzyknie. Dziewczyny czy Wy za" dokładkę" musicie dopłacać? czy poprawka jest w cenie? Ogólnie jestem zadowolona, chcociaż moj facet mówi,że nie widzi kompletnie różnicy :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
ja dopłacam, ale jest to tylko 120-150 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaa_mee
Witam, czy ktos robil usta u dr Simki ??? Preparat to Juvederm Polecacie czy może macie negatywne wspomnienia? Proszę o szybka opdowiedz niedługo mam zabieg !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzunia
kobieta - a ile jednostek dostałaś na miejsce? pogadaj z doktorem , bo to malo prawdopodobne żeby nie było efektu - cos tu nie klika ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta prawie zadowolona
Nie wiem juz dokładnie, w czoło było chyba 6 wkłuc, przy oczach po 2 . Poważnie, nie ma kompletnie sladu po botoxie, nic, zero,przyoku mam tylko mały krwiaczek, zauważyłam tylko .Pojade na konsultacje i poprawke jestem tylko wkurzona bo nie wyobrażam sobie ,abym znowu musiała bulic całą kasę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkalarum...
kobieta- nigdy w zyciu nie zgadzaj sie płacić ponownie, ona powinna zrobic Ci botox jak nalezy. Po drugie nie wiem co ona Ci wstrzyknela, ale gdy by to byl w 100% botox to niema takiej opcji i mozliwosci zeby Cie nie złapało. Poprostu oszukała cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta: To faktycznie mało ciekawa sprawa. Chociaż jeżeli wybierzesz lepszy gabinet, to ta historia nie powinna się powtórzyć. W łódzkim Good Time Day SPA nie ma mowy, żeby taka sytuacja się przytrafiła. Opłaca się tam robić ten zabieg, nie tylko ze względu na efekty, ale również na atmosferę. Co tydzień organizowane jest Botox Party, gdzie można sobie poplotkować, wypić herbatę, a dodatkowo przed zabiegiem jest możliwość zrobienia sobie masażu GTDS. Dzięki temu wstrzyknięcie botoksu staje się bardzo miłą czynnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulkajhgf
reklama-spadaj na drzewo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceny do negocjacji
Gość poprostukurkawodna
Panie dr.Jankowiak jęsli Pan tu jeszcze zaglada to mam pytanie, jesli tę worki pod oczami ,które wystapiły przez podanie botoxu od oczy -ie zejdą w okreslonym czasie(do 4 mies) to jakie jest wyjscie z sytuacji? Co wtedy mnie czeka , co zrobic zeby je usunac? Dziekuje serdeczie i mam nadzieje ze urlop udany i nie w Egipcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iznowureklama
Good Time Day SPA - klienci nie dopisuja, że musicie sie reklamowac w ten sposób? Brak klientów chyba o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
witam. mam pytanie: czy po botoksie na czoło i doliny łez mogę iść na fale radiowe do kosmetyczki (partie policzków i brody)? i jakich wystrzegać się zabiegów po wypełniaczach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzika ze szczecina
Witam wszystkich serdecznie, w tygodniu wybieram się do dr Srzwarc ( szczecin), chcę poprawić sobie napięcie skóry wokół oczu i lekko podnieść brwi :) czy któraś z Was miała przyjemność lub nie :) leżeć na fotelu dr srzwarc? Mile widziane cenne wskazówki, gdyż będzie to mój pierwszy raz :) myślę, ze nie ostatni ;) Może któraś z Was wie ile to teraz kosztuje, bo przez telefon nawet orientacyjnie nie mogłam się dowiedzieć :( podobno "w grupie" taniej :) szukam chętnych :) za odpowiedź z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
witaj dzika, ja chodzę do dr Szwarc i jestem bardzo zadowolona. Dr Dorota nie naciąga na kasę i nie robi co sobie życzysz na maxa, tylko to co może zrobić bez efektu mumii czy jak to zwal. Kontrol jest obowiązkowa po 2 tygodniach i bezpłatnie dostrzykuje ci poprawkę. Doradzi co zrobić i ogólnie bardzo polecam ja i moja siostra. Za botoks na czole zaplacilam 450 zl, za dolinę łez 230 + 230 za 2 tygodnie druga dawka, ceny naprawdę konkurwncyjne w Szczecinie a fachowiec 1 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama10
DO ZDARZENIE mam do Ciebie pytanie odnośnie doliny łez(moja pięta achillesowa :)). Jakim preparatem miałaś to robione? Ja robiłam podkowy pod oczami za 1000zł u drZawodnego juvedermem- efekt pierwszym razem ok, trzymało się ok10 mcy, teraz zrobiłam drugi raz i już tak zachwycona nie jestem. Byłam po 2dniach! na poprawce -pod jednym okiem wyglądało fatalnie-zrobiła się pionowa krecha, jakby załamanie.Po poprawce 2tyg miałam garbek i dopiero teraz wszystko wraca do normy.Cena o jakiej piszesz u tej p.dr bardzo atrakcyjna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didey
Do mama: Też kiedyś byłam u Zawodnego i też byłam zadowolona :).Myślę,że jak lekarz się sprawdzi, to zmianę na innego, tylko dlatego, że jest tańszy np. o 50zł nie warto robić.Szczególnie wtedy jak już robił ci lzabiegi kilkakrotnie i byłaś zadowolona. Czoło 450 zł to tanio?.Ja chodzę teraz do Dmytrzaka i za czoło płacę 400zł,za inne obszary też tylko 400 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdarzenie
do dzikiej ze szczecina, wiesz głupio powiedzieć ale nie wiem, bo to wyszło tak z marszu, mówiła mi oczywiście ale wyleciało mi z głowy. Dr Szwarc mówiła też o mezoterapii igłowej 3 x a potem to wypełnienie( znacznie lepsze efekty) ale ja nie mam czasu, bo do późna pracuję i nie mogę pokazać się klientom z opuchlizną i być może siniaczkami (lekką ale jednak) po tej mezoterapii. Ja wyglądam ok, widzę różnicę na lepsze. Jeżeli chodzi o te grudki czy też inne niespodzianki pod okiem po zabiegu( u mnie na szczęście nie ma), to Pani Dorota KAZAŁA przyjść w ciągu 3 dni(jak do tego czasu nic się nie stanie to później też nie będzie efektów ubocznych) bez umawiania na poprawkę oczywiście bezpłatnie. Do dr Szwarc walą tłumy więc i ceny są niższe a ilość klientek świadczy o jakości usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×