Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

Dziewczyny podpowiedzmi mi jaką bieliznę kupić pod sukienkę? Marzył mi się taki przezroczysty gorsecik, ale w czerwcu się ugotuję, a poza tym muszę mieć gładki stanik. Kupuję więc cały gładki stanik, głęboko wycięty, a co na dół? Kupić np stringi i pas do pończoch i pończochy? Czy stringi i pończochy samonośne bez pasa? Co wygodniejsze? Warto inwestować w pas? Boję się o te klamerki wszystkie, czy to odstawać nie będzie, czy będzie wygodne, nigdy nie nosiłam. Darianka jaką bieliznę miałaś pod suknią? :P Przyznaj się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko no w koncu jakies opowiesci super ze pogoda dopisala i weselicho sie udalo:) ja to pewnie z nerwow nic nie bede jadla..a Ty tak na spokojnie :)...super:) .. teraz nic tylko czekać na zdjęcia..:) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati tez sie zastanawiam jak to jest z tymi pasami...czy to wygodne i czy sie nie odpina:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś się pojawi to niech napisze proszę o bieliźnie. Jaka bardziej praktyczna i jak to jest z tym pasem i zaczepami do niego. Ja zmykam do domku za pół godz., więc zaczynam sie powoli zbierać. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zaraz zmykam do nowej pracy trzymajcie kciuki :) Co do bielizny zakupiłam już stanik i figi pod suknie a co do ponczoch to nigdy sie w nich nie czułam pewnie wiec bede mieć cieniuteńkie rajstopy białe a potem zmienie na podkolanki i tak nie widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Slonecznie !!! Za oknem piekna pogoda...bedziemy robic dzisiaj grilla. Ja dopiero ide w czwartek do pracy jeszcze spedzam ten czas z moim mezem.Darianka fajnie ze sie odezwalas i ze wesele przebieglo super.Zabusia 3mam kciuki i powodzenia w nowej pracy. Agatka ty rowniez witaj :) Pozdrawiam wszystkich ...Ja narazie mam stanik ,i ponczochy zobaczymy czy tak zostanie czy cos zmienie,.Za chwilke znow ubiore swoje slubne buciki i bede wnich parodowac po swoim mieszkaniu.Uciekam zrobic sniadanko.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) pończochy zpasem są wygodne i nie odpinają się(jeśli są dobrej jakości)-osobiście lubię samonośne są również wygodne Gratuluję udanego panieńskiego-u nas w niedzielę zapoznanie rodziców ,a za tydzień panieński Darianko-cieszę się,że wszystkosię udało i była ładna pogoda resztę pytbędzie później ,lecę do pracy aha przymiarka-udana,niestety zdjęć nie ma:( zapomniałam aparatu:( a J. tel nie chciałabym robić;( mój nie ma aparatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darianko:) gratulacje:):):):):):):):) czekamy na zdjęcia z niecierpliwością:):):):) nio i na małą fasolke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witam :P ja juz w domu, umyłam teraz zrobie pranie, umyje sobie buty i bede cwiczyc :) Kurcze nie moge sobie poradzic w rozdajajacymi sie pazkokciami!! Nie wiem czy to tak na wiosne czy moze juz stres powoli daje o sobie znac!! Ide do roboty :) trzymaja sie i piszczie cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Moje Kochanie nadal szaleje z przygotowaniami. Dziś kupił sobie buty do garnituru, a na 19.00 idziemy na spotkanie do poradni przedmałżeńskiej :) No to tyle u nas nowego. Zmykam bo mam dziś szalony dzień w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :):):) Przede wszystkim bardzo dziękuję wam za życzenia urodzinkowe :D To już 25 lat stuknęło!!!! ale się nie martwię - Michałowi w tym roku pęknie 30 :P Zaręczona wszystkiego najlepszego 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Darianka cały czas w sobotę trzymałam za was kciuki nawet za wasze zdrowie wypiłam, bo akurat tego dnia robiłam urodzinki :) U nas na razie przygotowania stanęły w miejscu, może w przyszłym miesiącu coś kupimy a potem dopiero wszystko ruszy w maju bo będziemy dokumenty załatwiac. Zostało nam jeszcze trochę zaproszeń do rozdania a do reszty nie mam na razie głowy bo ze szkołą mam kocioł i w pracy właśnie umowę przedłużyłam na razie na 7 miesięcy - oj dużo sie dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) skończyliśmy dziś trzeci dzień kursu w poradni:) 11 mamy kurs u ks.Teologię małżeństwa umówiłam też się z fryzjerką na ostatnią przed ślubem próbną fryzurkę:) a tak nic ciekawego się nie dzieje miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) i ja witam -mały ma katar dośc porządny:( a teraz spi na przewija ku bo w łóżeczku nie chce:P:P:P:P:P:P:P i po co my je kupowaliśmy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej pisze z nowej pracy :) jest ok jak narazie :) Spisany protokół nie było tak zle pare pytań i koniec dwa podpisy i już po 19 kwietnia idziemy do USC wybrać nazwiska dzieci i nasze oraz podpisać dokumenty konkordatowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YZULKA wlasie zauważyłam ze będę miała swój ślub w dniu urodzin twojego dzidziusia. hihi fajnie!!! miłego dnia dla wszystkich! ja dzisiaj idę do salonu oglądać i przymierza sukienki już sie nie mogę doczekać, to już mój drugi salon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baloo:) ale Ty sie nie będziesz tak męczyć jak ja:):):):):) tylko cieszyć:):):):)chociaz nerwy sie pewnie tez pojawia:) gagatka:) gratulacje za zdany egzamin trzeba oblać- wirtualnie :P:P:P:P a co:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×