Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CZY KTORAS Z WAS

JEST JUZ KTOS NA 2008 ???

Polecane posty

agatka_wariatka - cos wysylalas? bo ja nie nie dostalam:) widze ze tu suknie standardowo w takich cenach w Polsce sa. Taka sama suknie przeplatana zlotymi nicmi na kornce, sprzedalam za 1700zl. ja za swoja, wycudowana, dalam 2400zl (z bolem serca). a ogolnie sprzedaja za max.2500 zl , ale to juz z calym wyposazeniem. i to w Londynie! widze, ze musze podwyzszyc ceny:P ps. jakies 20 minut skonczylam prace. i tak caly weekend.heh:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jak mi się nie chce iść do pracy ,jeszcze siedzę do 16:( a stwierdziiśmy z J.,że dziś mamy\"tygodnicę\" i powinniśmy mieć wolne;P a potem \"miesięcznica\" i \"rocznica\" -też wolne:P-może ustawowo tak zrobimy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) oglaszam swoj wielki powrot na kafe :-P tydzien mialam po prostu zarabisty: praca, bieganie za wykladowcami zeby dostac zaliczenia, egzamin, sprawy slubne.. jak wracala do domu to tylko prysznic i spanie. nie przeczytalam co napisalyscie :-D agatka, dzieki za maila. mi sie wydaje ze ludzie nie powinni sie obrazic jak im dazsz zaproszenie w szkole, ale mozesz przy okazji -jak mowicafka :-) - umowic sie z nimi na piwo :-) tego przeciez nigdy za duzo :-P kala, jak tam malzenstwo Ci sluzy?? ;-) kiedy nam podeslesz jakies fotki? co do wierszyka na slodkosci, podeslij mi tez plissss... wlasnie jestem na takim etapie, wiec chetnie przeczytam co WY mieliscie :-) babitku, Twoje zdjecia tez poprosze jesli juz masz :-) maila mam w nicku :-) weic my wczoraj bylismy w kancelarii, zdobylam numer do ludzi ktorzy maja slub PO nas,bede dzwonic w sprawie kwiatow. ale wiecie, tak sobie pomyslalam, ze chyba dam mniej kasy ksiedzu na slub, a wiecej doloze do kwiatow.. w sumie to tez jakis dar na kosciol. moja Mama chciala dac pocztkowo 500 zl za slub, teraz zeszla do 500 :-P ale wlasnie probuje ja namowic zebysmy daly z 200-300 a reszte w waitach. tym bardziej, ze dwa razy pytalismy babki w kancelarii, ile srednnio ludzei daja i nie chciala powiedziec.. mojej kolezance np. na takie samo pytanie pani odpowiedziala bez zenady ze \"co laska ale srednio daja 800 pln\" :-D natomiast ja zaczynam powoli wariowac ze stresu :-P siedze sobie np. patrze na film i nagle BACH i w placz :-P bez powodu :-D ciagle mi sie wydaje ze z niczym juz nie zdazymy. a jeszcze zeby bylo malo stresow, to wczoraj mialam miec ustny egzamin, tylko niestety kobitka zmienila godzine a mnienikt o tym nie powiedzial :-( no i jade zdawac ... 13 czerwca. super nie :-) juz jej w mailu delikatnie wspomnialam, ze mam nadzieje ze sobie zrobie przedslubny prezent, mam nadzieje ze bedzie laskawsza :-P:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer a Ty biedaku masz 14 ślub moze bedzie łaskawa :) calineczko Tobie tez zaarz wysle maila :) ja dzis ide na wpis do szkoly i umowilam sie z jedna kolezanka przed akurat dam jej zaproszenie :) właśnie wstałam 💤 milego dnia w pracy Kala :) Calineczko Tobie tez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie agatka, slub mam 14go ;-) wiec po prostu super termin mi sie trafil tego egzaminu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Za oknem znow sliczna pogoda ....Ja juz po porannej kawie ,teraz czekam az maz wstanie zjemy sniadanie i jedziemy na zakupy a po poludniu goscie . Gagatka ...Ja od Ciebie zadnego emeila nie otrzymalam ...:( Summer bedziemy 3mac kciuki za zdany egzamin ....:) Pozdrawiam was wszystkich i zycze wam milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
summer a umiesz na ten egzamin? pomysl sobie ze jak umiesz to pryszcz hehe :) a ja za tydzien o tej porze bede wyjezdzac na slub :o wiec sie nie wyspie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, tutaj trudno cos umiec. to jest egzamin z tlumacznia, w kabinie, nie wiadomo jaki tekst sie trafi. wszystko zalezy od dnia, czy sie bedzie wystarczajaco \"wygadanym\" i sprawniem myslacym :-) przynajmniej tyle, ze nie musze sie uczyc :-) a ty wiesz agatku, ze w dzien twojego slubu ja sie tez bede bawic na slubie znajomych?? juz jako zona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczęta :). Nie mogę się doczekać aż butki przyjdą - oczywiście istnieje ryzyko, że będą niewygodne - wtedy spróbuję je rozciągnąć w szewca albo je odsprzedam;). Nie były na tyle drogie, abym się jakoś bardzo wahała - a u mnie w mieście nie znalazłam nic bez czuba w kolorze ecru. Jak są takie butki, które mi się podobają to są śnieżnobiałe. Teraz muszę jeszcze wyszukać bezszwowe rajstopki przynajmniej w liczbie 3 par :D. Czekam też aż przyjdzie do mnie śliczny staniczek - mam nadzieję, że też będzie pasował. Gdy się obmierzyłam dobrze, okazało się, że noszę za małą miseczkę i, że powinnam nosić 85 FF/G. Z takim staniczkiem to dopiero jest problem... Weszłam przypadkiem na stronę forum lobby biuściastych i tam wyczytałam, że źle dobieram stanik - polecam wszystkim, można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć - i wcale nie trzeba mieć dużego biustu, aby się zainteresować. Zaczynam też szukać jakiejś ładnej koszulki na noc poślubną, ale myślę, że możemy nawet nie mieć czasu i siły, aby ją \"wykorzystać\" w noć poślubną :D. W poniedziałek mam WRESZCIE dostać zaproszenia - mam nadzieję, że chociaż z wyglądu będę zadowolona, bo z czasu wykonywania usługi (miesiąc???) zupełnie nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imili no właśnie u mnie są z kokardką, goście rozwiązują kokardkę rzucą okiem na tekst i dopiero przy próbie ponownego zawiązania zastanawiają sie jak ja dałam radę tyle wstążeczek zawiązać ;) na resztę nie zwracają uwagi... Cafka miło mi że tobie również podoba się moja sukienusia :D Agatka ja maila nie dostałam :) Calineczka to naprawdę duża różnica :( ja akurat mieszkam w Warszawie, ta sama sukienka na śląsku kosztuje ponad 200zł taniej, czyli jak zwykle trzeba za stolicę dopłacić :/ Summer u nas dostaliśmy konkretne ceny 560 za slub i 100 za zapowiedzi... do tego kwiaty (mamy w piątek więc nikt nie będzie miał wtedy przed lub po nas ślubu :( ) Stwierdziłam że nie mam zamiaru tyle dać i koniec! :P Jak uważasz że to za dużo to też nie dawaj tyle :) Głupio z tym egzaminem rzeczywiście, ale jak babka wie o ślubie to może będzie miła ;) Belleteyn mam nadzieję że butki jednak okażą się wygodne i wszystko będzie pasować :) a słowa staniczek lepiej na razie przy mnie nie wymieniać, jak tak dalej pójdzie to pójdę do ślubu bez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dziękuję dobrze mi jako żona:);P planujemy jechać do J. rodziców jeszcze tylko poniedziałek w pracy 8 godz.:( i Grecja wita:D:D:D:):);) summer -wyslę zdjecia jutro ,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to dla mężatek:0 i przyszłych:)męzatek:P Dziesięć przykazań małżeńskich: 1)miłość niech trwa całe życie 2)smutek niech nie gości wcale 3)wierność hołdujcie szczególnie 4)zarządzajcie finansami wspólnie 5)strońcie od wszelkiej przykrości 6)dbajcie o wzajemne przyjemności 7)pamiętajcie o skromności 8)miejcie umiar przy każdej radości 9)nie szczędźcie czasu dla siebie 10)wspierajcie się w szczęściu i w biedzie Dla Niej: 1)Szanuj męża swego… i nawyki jego. 2)Nie mów ,że jest w błędzie…niech mu lepiej będzie. 3)Szalej w kuchni miła…wszak w posiłku siła. 4)Nie zakłócaj wizji…gdy mecz w telewizji. 5)Jeśli mąż się słania… bądź mu niczym niania. Dla Niego: 1)Żonę noś na rękach…nawet jeśli w mękach. 2) Kiedy ma humory…także bywaj chory. 3)Nie dziw się kochany…gdy na żonie zmiany. 4)Dźwigaj torby żony…będziesz umięśniony. 5)Kwiatów nie kupujesz? Wkrótce pożałujesz. A kto rad tych nie posłucha Szczęście zmąci byle mucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki mielismy wierszyk:) Aby Nasi Goście w pamięci nam mieli, Młoda Para od serca słodkościami dzieli. Kamila i Jarek, 03 maja 2008r .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie...Kala rady dla NIej i Niego super:) .. Kurcze ja czekam na zaproszenia i nic...w czwartek albo w srode wieczorem miala kase juz na koncie bo mi pisala meila..zamowilam kurierem to niby do 48 godzin powinny byc ..a tu nic niema....tym bardziej ze zaproszenia zamawialam od sprzedawcy z RYbnika a ja Zabrze wiec daleko nie jest....eh..mam nadzieje ze w poniedzialek juz beda.. W ogole dzisiaj jestem wykonczona..jak juz spora czesc was wie pracuje u rodzicow na targu i mielismy taki dzis zapierdziel ze brak mi sil na cokolwiek..ale zaraz sobie z mama strzelimy drinka z metaxy i od razu lepiej:d .. Jak wam mija sobota...Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala, ok czekam na fotki jutro :-) przykazania super :-) ale macie suuuper z ta grecja :-)pogoda morze mmmmm ... :-D imili, uwazaj z tymi drinkami zebys nie odplynela :-) z tymi zaproszeniami to macie przerety.. ja musze przyznac, ze w firmie w ktorej zamawialam poszlo bez problemu. szybka dostawa, zaproszenia sliczne. super. a u mnie sobota... wybralam bukiet :-) http://www.decorado.pl/main/d,d,6,wiazanki-slubne.html trzeba wybrac \"bukiety slubne cantedeskie\" i wygladac bedzie mniej wiecej jak te biale, a kolor taki podobny pomarancz :-) zadowolona jestem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wchodzi. trzeba wpisac do paska strony i wykasowac spacj przed druga literka "d"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie odplyne :P..summer nie dosc ze mialas date poczatkowo taka jak ja to i bukiet z takich samych kwiatow chcesz co ja :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze schudan 2 kg przez tydzien albo kupic sukienke ktora w okoliach brzucj jest zwiewna :) albo albo :) dzis zaprosilam kolezanka i kolege z roku :) kolezanka była bardzo mile zaskoczona :) i o to mi chodziło :) a lkoelga popsul mi zabawe bo spytala sie co mi z torebki wystaje :P jakas koperta :) a i wykłociłam sei z profesorem - oszołomem o 4,5 (chciał mi dac 4). No to Agatka ma wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) wstawac spiochy :) moj M. byl wczoraj na wieczorze kawalerskim kuzyna i sie opil :P teraz cierpi :classic_cool: dobrze mu tak!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :-) ja sie melduje i ide robic sniadanko :-) agatka, grtuluje wakacji! gdyby nie to ze mam do napisania prace dyplomowa tez bym mogla powiedziec ze mam wakacje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i ja sie melduje byłam dziś się poopalać hehe jutro przymiarka wiec choć troszke złapałam do niej opalenizny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...ja też się melduje:D... eh ale sie dzisiaj wyspalam mmm...wstalam dopiero o 12 :D ..mialam sen jak nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie snil Kubica ze tor byl na moim ogrodzie :P juz nie wiem co gorsze slub czy Kubica!! Zaraz bede sobie depilowac nogi poki co odstresowuje sie winkiem (testuje na wesele)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka niestety Ci nie pomoge bo sama jeszcze sie nie orientuje w tych sprawaCH pienieznych w Kosciele hehe...eh ale nudy..cieplo jest a deszcz pada...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, moj m. musial dac za przeczytanie zapowiedzi w swojej parafii 100pln. a slub bierzemy w mojej. tyle mu ksiadz ustalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tam nic nie pada...poza mna :-) ja sie slaniam dzisiaj, cos pogoda dla mnie chyba nieodpowiednia. agatka, fajny sen z tym kubica :-) ja mam dzis wolne od kubicy, bo moj chlop jest na wyjezdzie na meczu od wczoraj do wieczora :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj siedzi w domu o oglada razem z kuzynek (ten od wieczoru kawalerskiego) siedza i cierpia razem! a ja teraz bede pic kawe :) u mnie nie pada, niby cieplo :) nic mi sie nie chce :) (to po tym winie chyba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×