Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiewiorka13

dla odmiany....szczęśliwe mężatki i szczęsliwi żonaci

Polecane posty

prosze bardzo,Yasmin udanych zakupów!! Co wspólnego ze sobą mają pijana kobieta i Fiat 126P? - I jedno i drugie wstyd prowadzić. Kiedy pojawiają się pierwsze objawy ciąży? - Pierwsze objawy ciąży to wytrzeszcz gałek ocznych. Pojawia się zaraz po pęknięciu kondoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasmin a jak mam zdjęcia na płytce to jak je przeżucić na pulpit i przesłać tak aby u was też pokazywało a nie tylko wtedy gdy jest płytka załączona? .Cholera wszystkie zdjęcia ma na płytkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna-----to skopiuj je z płytki po prostu do nowego folderu który sobie załóz np. na pulpicie. I wtedy zalącz zdjątka do maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thahluant przesłałam ci na e-mail z nika zdięcia mam nadzieję ,że tym razem dobrze to wszystko zrobiłam napisz jak dostaniesz to porozsyłam wszystkim dziewczynkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z pracy i robie sobie chwile relaksu:D. Obiadek dzisiaj kupiłam szybki więc mało roboty miałam przy sprzątaniu i teraz odpoczywam. Pijąc kawusie - to znaczy muszę czekać aż sobie zrobię ją sama bo J. grzebie coś przy samochodzie z moim bratem. Więc idę sobie zalać kawunie, czy któraś się skusi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elcia no ja bym sie skusila na te kawke ale Ty pewnie juz wypilas:( Szkoda ze za późno zajrzałam:( Ale może sie uda:) Oj moje dziecko wlasnie napisalo list do Mikolaja i jestem przerazona. Kurcze az taki bogaty to Mikolaj w tym roku na pewno nie bedzie:( No kobietki zycze milych snow i upojnej nocy i Tobie Mylo rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobasekm dzieki za humor na pocztę,ale myslalam,że poprawisz mi humor także swoimi fotkami,ja czekam dobrej nocki dziewczyny i chlopaku zagubiony🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry;-) podbijam liste obecnosci:) u mnie w pracy jest dzis casting na sekretarke.:) wpadła taka jedna blondyna z długimi do pasa blond wlosami, na wielkich szpilkach, na wejsciu zarzuciła kudłami, po czym wszyscy ledwo powstrzymali sie od smiechu:-D ale........cos podejrzanie długo siedzi u dyrektora:-) jak sie okaze ze to ona zostanie wybrana to wszyscy padną:-D ze mną włącznie:) na zakupach nie byłam. Wczoraj byłam u kumpeli na korkach z tego przedmiotu z którego nie zaliczyłam osttanio no i tak jakos przeciągnęło sie to nasze spotkanie ze nie dałam rady. Pewnie jutro sie wybiore.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! Ja na razie tylko sie z wami przywitam, bo coś topik nie działa i zabieram się za nadrabianie małych zaległości. Potem wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :-) Thahluant juz otrzymała moje zdjęcia . Poprosiłam ją aby porozsyłała je wam 1 e-mailem , bo mi najlepiej nie wychodzi to :-) Tylko takie fotki miałam ze soba w pracy . Są to moje zdjęcia z mężem i z moim młodwszym braciszkiem. Yasmin - dzięki z apomoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna (Thatulant) dzieki za fotki. Fajna babka jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze założyłam sobie żelowe pazurki i są ciut przy długie. Nie mogę przez to pisać na klawiaturze . Chyba takie wynalazki są jednak nie dla mnie :-) Dziwnie mi z tym żelem na łapkach hi hi . KOMU KAWKĘ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B.ona - a tam fajna :-) Takich fajnych jak ja biega całe mnóstwo u mnie po mieście .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooooooooo-jest tu kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na wyniki wyborów - nie wiem czy mam sie pakować... jutro robie imprezkę urodzinową dla koleżanek Beatki... powoli leci dzień za dniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera - wyniki wyborów - coś chyba umknęło mojej uwadze . A co startowałaś w wyborach ? Dzielna jesteś kobitka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasekm a ile syn ma lat? Może warto dac mu decyzje wyboru co do koloru ścian w jego pokoju? No chyba, że pomysł syna będzie zbyt krzykliwy. No właśnie ja też czekam na fotki! Kropelka :D ja się lubuję w kuchni włoskiej. Możesz mi podać przepis na rafaello? A to drugie ciacho to z kaszką manną? Yasmin pewnie, że jakis drobiazg Ci się należy elcia no to zapowiadaja się duże zmiany w domku? A ekipa posprząta po msobie czy cały bałagan zostawią Tobie? Fajna 👄❤️ :D podobno do pazurków idzie się przyzwyczaić b.ona cieszę się, ze tak szybko to poszło. Jak tam Beatka, narysowała już w liście do Mikołaja co chce dostać? Pozdrowienia dla reszty ekipy. Zajrze jeszcze do was potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) Kurcze a ja myslałam, ze mi komp w domu nawal i dlatego mi strony ni ewyświetla:P Ale ze mnie durne stworzenie:P Wyślę Wam moje fotki, tylko się nie przestraszcie:) A czy mogą być ze ślubu bo tylko te mam na kompie? Syn ma 6 lat więc on sam chce decydować o kolorze ścian ale wymyślił sobie, ze na ścianach ma mieć rysunki jakiś bajkowych potworów, typu batman i takie tam, więc nie weim co to będzie. Wczoraj pisał list do mikołaja i normalnie załąmka, wymyślił, że chce dostać kuchnię i sterewona bmk-ę. Ciekawe za co ja to kupie. Aha MM wczoraj gadał z szefem i ten powiedział, ze od razu zapłąci mi za 2 miesiące, no kurcze jaki on łaskawy:P Tak czy inaczej wczoraj sie poryczałąm bo powiedziałąm MM , ze nie chcę tu pracować ale czuję, ze powinnam (jeśli mi kasę wypłaci) a MM powiedział, że jak nie chcę to nie muszę. Kocham tego Swojego męża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Thahluanat 😘🌼 A co do pazurków to myśle ,że nie potrzebnie je zakładałam . Koleżanka powiedziała mi ,ze zakładając je oduczę się podgryzania ich a przyznam ,że zdarza mi się taki głupi odruch jeszcze z dzieciństwa . Bo właśnie za dzieciaczka strasznie obgryzałam sobie pazurki i mam to już chyba we krwi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobasekm - i mi też i mi.... wyślij :-). Adres masz w niku . Daj znać czy doszły do ciebie moje fotki które były wysyłane z e-maila Thahluant ? Cmoooook {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Nie odzywalam sie bo mialam troche problemów oj mówie Wam czasami juz siadam psychicznie i mam ochote poplakac :( ciagle mam zatarczki z tesciami tzn głownie z tesciem mala tak robawia ze ona nie chce mi później spac a ja juz czasami nie mam sil na jej usypianie i tak w kółko do tego ja jestem poddenerwowana mala to czuje i tez jest marudna i kreci sie to wszstko. zreszta moje mama nie jeste lepsza a mieli mnie wspierac a robia cos zupelnie innego fakt jedynie finansowo moge na nich liczyc to duzo ale jak nie ma tego emocjonalnego wsparcia to siadam wczoraj jeszcze maz do mnie dzwonil że to mleko niedobre co mala pije wiec dzwonilam chyba z 10 razy do pediatry a ona że nic nie wie bo jest po dyzuze i nie ogladala telewizji ale ja jak zwykle panika wiec zaproponowala inne mleko albo Bebilon Pepti 1 lub mozemy juz spróbowac 3 bo niby trójka po roku. no i mam je wprowadzac do diety jakis nabial to moze go zaakceptuje i bede mogla normalnym mlekiem ja karmic byloby cudownie ale niewiem czy to sie uda mala ma na wiele rzeczy uczulenie i widze że podobne tak jak ja a mąz ma wziewne wiec duze ryzyko jest ze mala cos z nas wziela w genach. Fajna Aj - tez chetnie bym sobie pazurki zalozyla bo lubie bardzo ale mam tendecje do odklejania ich i mnie to wkurza bo tyle kaski a ciagle sie odklejaja ale moze na swieta zrobie sobie prezent choc niewiem czy tam w Anglii ktos mi uzupelni choc takich długich to ja bym nie chciala ze wzgledu na mala ale bardzo podobaja mi sie na nogach :) co do obgryzania moje mama obgryzywala i teraz ma zelowe i jest zadowolona :) gratuluje ukonczenia remontu teraz doczytalam na poprzedniej stronie ładne kolorki mi tez sie takie podobaja Bobsekm - mysle że powinnas synkowi zrobic taki fajny pokój moaja mama pamietam gdy ja chcialam poeiwdziala ze nie i zrobila po swojemu wtedy mnie to bolalo tym bardziej że mialam juz ok 14 lat. moze nzasz jakiegos plastyka co móglby cos namalowac i to moze byc prezent na swieta fajnie że masz takiego meza ja tez mam kochanego ale czasami teraz mam na niego taką zlosc że mnie sama z tymi problemami zostawil 😡 B.ona 🌻 thahluant 🌻 yasnim 🌻 mam nadzieje że szef wybierze w porzadku sekretarke a nie taka co zarzuca wlosami i ... choc to nie regula Kropelka34jej🌻 elcia31🌻 ivona 🌻 gawit 🌻 mylo 🌻 jesli kogos pominelam przepraszam 🌻 zycze milego dnia odezwe sie wieczorem ide zrobic make up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna----ja tez kiedys załozyłam sobie tipsy...myslałam ze to pomoze mi przy obgryzaniu pazurków ale........tak fatalnie sie z nimi czułam ze je zerwałam:) nigdy więcej zadnych tipsów! bobasek--zwolnij sie z tej pracy w cholere!!!! posłuchaj swojego faceta!! :) i tez chcę zdjęcia!!! :) emilia-1982@tlen.pl:) cos dzis z tą kafe są jakies problemy:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×