Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

aleście naprodukowały tekstu ;) - istna produkcja taśmowa :P Naszło mnie dzisiaj pytanie [w kościele :P - dłuższa historia] - jakiej płci jest Bóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przebity Jahweh. (Zach.12:1,10) Jak wiemy tym, który został przybity do krzyża i którego przyjście mamy oczekiwać to Syn, a nie Ojciec. Księga Zachariasza ukazuje nam jednak, że Bóg Jahweh będzie przebity i opłakiwany jako Jedynak! Zach.12:1,10 \"Wyrocznia. Słowo Pana o Izraelu. Mówi Pan , który rozpiął niebiosa, ugruntował ziemię i stworzył ducha człowieka w jego wnętrzu: (...) Lecz na dom Dawida i na mieszkańców Jeruzalemu wyleję ducha łaski i błagania. WTEDY SPOJRZˇ NA MNIE, NA TEGO, KTÓREGO PRZEBODLI, i będą go opłakiwać, jak opłakuje się jedynaka, i będą gorzko biadać nad nim, jak gorzko biadają nad pierworodnym marzycielu...:) gdzie jesteś, jak tam przemyślałeś proroctwa? to dla Ciebie. Starotestamentowy Król Izraela to Jezus ...:) ten sam. to w Nim wypełniło się pismo sprzed 600 lat:) uwierz w Niego, bo to On:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze,,,,a ja akurat o tobie myślałam ...a tu w tym samym momencie....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mnie Kamelio? Aha - ktoś tu powiedział "Bóg nie zaqprzeczał ze są ludzie którzy umieją np. przepowiadac przyszłość, ale ostrzegał ze Ci ludzie są opętani przez demony." Prorocy także byli opętani, czy mają oficjalne usprawiedliwienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22.56 22.56 :):):) ech marzycielu..Bóg mi zsyła myśli o tobie, modlę się o ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
:D :classic_cool: inteligentna bestyjka z Ciebie:P tak to te właśnie czorty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
na maxa:P wierz a nigdy już nie zbłądzisz, niczego Ci nie zabraknie, uratuję Cię przed jeziorem ognia będziemy spacerować po świetlistych dywanach, i nie tylko spacerować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgłoś sie zgłoś :) wiesz że pomęczę cię z tym:) i nie odpuszczę :) hi hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
Dreamer tylko się wygadaj a zastosuję takie torury jakie się nie śniły Twoim fizjologom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, to zabrzmiało za bardzo jak z reklamy - brzmi podejrzanie :P ale wątek \"i nie tylko spacerować\" możesz rozwinąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
i jeszcze mnie pudpuszcza paskuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie podpuszcza - ani trochę ;) Ale zaraz nam tu jakieś ognie piekielne zawezwą, bo nie na temat stukamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja uciekam zatem....bo mój mąż czeka:)...:):):) a miałam już ograniczyć internet.....zmykam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
wierzę ;) dysyć tego uwielbiania bo w samozachwyt wpadniesz, spij słodko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
mnie też nikt nie odpowiedział, z seksem to wiem kiedyś Ci powiem, jak się dowiem gdzie całus dla mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dreamer wiesz ja tez o Tobie myslalam, ze cos Cie dzis malo :D no slysze motor mojego meza papap dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belaizo - dałem Wam odetchnąć świeżym powietrzem ;) Już niedługo będziecie mieć więcej swobody - bo kończy się przepustka z mojego uczelnianego domu wariatów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
jutro się dowiesz, a teraz zmykam, jak zwykle fajnie się nawijało, wyślę Ci coś na dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×