Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mądralka

Pytania dotyczące Biblii

Polecane posty

Gość mądralka
Jeszcze dodam ze Biblia jest dla prostych ludzi, Jezus głosił wszystkim jak leci, czego spodziewasz sie po człowieku który całe zycie spędził na rolnictwie np., czego sie spodziewasz filozoficznej dysputy. Nie musze sie rozliczac z godzin bo nie głoszę :P. A prorocy byli natchnieni przez Boga marzycielu nie przez niegodziwca. A i Bóg jest nie podzielny tak na marginesie, Bóg jest duchem jego syn ciałem był, a jak pisałam zaden człowiek prawdziwego Boga nie zobaczy. I jeszcze to ze Jezus nie zna dnia ani godziny tak jak ludzie czy aniołowie, tylko Jego Ojciec to jak ta sama osoba a raz wie raz nie cos tu nie styka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
Jezus nie widział Boga gdy był człowiekiem tylko gdy stał sie duchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
NIe jest duchem nie wiem jak to jest zapytam mądrzejszych ode mnie, odpowiem moze jutro co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
chyba nie mozna Mu dawac płci skoro jest osobą duchową to ze stworzył nas na swoje podobienstwo nie musi oznaczac podobienstwa fizycznego tylko to ze potrafimy kochac jak On itp. Ale ja bym raczej nazywała mężczyzną bo jest przecież Ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
po Twoich pytaniach stawiam na teologię, tylko księdzem nie zostań bo się zapłaczę:P pytanie są rerwelacyjne! posłuchaj i napisz jak się podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak sobie pozwoliłam jeszcze na cechy sekty: Doktryna jest rzeczywistością Postrzeganie świata w kategoriach czarno-białych, dobro przeciw złu Elitarna mentalność Wola jednostki wobec grupy Całkowite podporządkowanie i naśladowanie przywódcy Szczęście osiąga się spełniając należycie obowiązki Strach i poczucie winy jako narzędzia manipulacji Stany euforii i depresji. Zmiana poczucia czasu Nie ma odwrotu tak mnie zastanawia punkt całkowite naśladowanie przywódcy (zapytam mądrzejszych:) ) i szczęscie przez obowiazki (praca pionierska) ale to już ostatni tekst obiecuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro jesteśmy na jego podobieństwo to dlaczego jesteśmy \"podwójni\" - różnimy się płcią (osobiście nie mam nic przeciwko temu - zresztą bardzo mi się to podoba :) )?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
ja raczej nazwałabym go hmmm pełną kobietą;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
na taką kobietę seksualny mężczyzna nie może spojrzeć, automatycznie odwraca wzrok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Doktryna jest rzeczywistością Postrzeganie świata w kategoriach czarno-białych, dobro przeciw złu Elitarna mentalność Wola jednostki wobec grupy Całkowite podporządkowanie i naśladowanie przywódcy Szczęście osiąga się spełniając należycie obowiązki Strach i poczucie winy jako narzędzia manipulacji Stany euforii i depresji. Zmiana poczucia czasu Nie ma odwrotu\" Kamelio - to mi się kojarzy nie tylko ze SJ, ale z tym co Ty głosisz też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
Dreamer nie narzekaj idealnie do siebie pasujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"na taką kobietę seksualny mężczyzna nie może spojrzeć, automatycznie odwraca wzrok\" - a coś z nią nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
powaga, nie słyszałeś o tym? z nią wszystko OK stosunek dwóch pelnych osób to nie strata energii ale jej doładowanie, o seksie pogadamy kiedyś jak zechcesz, podczas orgazmu poznajemy Boga, jesteśmy jednoscią nie ma miejsca ani czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
Dreamer guuupi jesteś jak nie powiem kto!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doładowanie - do dlaczego po takich doładowaniach z nas powietrze schodzi? Skoro Bóg to kobieta to ja czuję się dyskryminowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowite podporządkowanie i naśladowanie przywódcy Szczęście osiąga się spełniając należycie obowiązki absolutnie się z tobą nie zgodzę, żadne obowiazki , tylko pełna miłości wiara w Jedynego a podporządkowanie przywódcy? no chyba ze samemu Jezusowi Chrystusowi:):):) a nie jakiemuś człowiekowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
jak zwykle nie wykazałas sie bo po co chcesz udowadniac ze SJ są sektą jak nią nie są chocby z prawnego punktu widzenia. A ja napisałam ze spytam mądrzejszych bo wiem ze tacy są nie uwazam sie za geniusza nie zgłebiłam całej wiedzy, a Ty Kamelio chyba tak. Czemu skoro sądzisz nie musisz sie nikogo o nic pytac ciągle podpierasz sie tekstami zaczerpnietymi z neta nie potrafisz sama odpowiedziec. Twój argument jest oparty na sofistyce cokolwiek to znaczy ja nie wiem ale badacze pisma taki np. zenek spod biedronki wie o sofistyce wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie-zakochana - mea culpa, żem taki głupi - ale samozachwyt mi pozostaje - jak naszym rządzącym - tylko bliźniaka nie mam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mówię o ziemskiej organizacji która mieni sięJedyną i tylko jedyną, więc wiadomo o kogo chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dreamer zakocham się w Tobie
bo Wy przez pewien wydłużony organ tracicie więcej energii, dyskryninowany? o popatrz no się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądralka
ja mam przywódce w jakims tam typie nawet niew iem jak sie nazywa ale, kamelia wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×