Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnSlo

Polacy w Slowenii

Polecane posty

Kamila gdzies zaposialam twoj numer telefonu:) Moze na povorke przyjedziecie tak jak w tamtym roku? ;) Albo na Kurentovanie w ogole:) Acha- moze sie wybiore na egzamin w kwietniu, ale taaak mi sie nie chce:) A ty jak sie zapiszesz na caly kurs bedziesz miala za darmo, wiesz? Poza tym pozdrawiam wszystkich i gdyby ktos byl na Ptuju zapraszam na kawe:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gath
"Kasiaptuj" a możesz podać maila? Bo akurat wybieramy sie w najbliższy weekend na zwiedzanie Ptuja i okolic i może mogłabyś podpowiedzieć co warto a co nie itd? Mój mail to gatinha@poczta.wp.pl Będę wdzięczna za kontakt Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęście9
Witajcie! mam pytanie do obecnych na tym forum - czy ktoś ma zamiar wybrać się do PL 19,20 lub 21lutego? Proszę o info! Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamci
Kasiu ja juz bylam na egzaminie we wtorek. Teraz czekam na wyniki. Co u Ciebie nowego?? Pozdrawiam. Kamila Moj nr 030649023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka - gość
Witam, Niedawno przeprowadzilismy sie z mezem i dziecmi do Maribou. Chcialam sie zapytac, czy jest tu jakas rodzinka z Mariboru? Szukamy rowniez prace - moze ktos wie o jakichs mozliwosciach pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęście9
Hello :) interesuje mnie czy ktoś wybiera się do Polski w przedostatni weekend lutego (19/20) i czy miałby wolne jedno miejsce? Bardzo mi zależy na odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka - gość
Witam. Chcialam sie zapytac czy w Mariboru jest tlumacz przysiegly jezyka polskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrzysty
@szczescie9 Jak bede jechal to 17 okolo poludnia - nie pozniej niz o 13.30 z Ljubljany. "Ladowanie" w Krakowie/na Slasku po ok 10 godzinach. Ew. powrot w niedziele 20-go okolo polnocy w Ljubljanie. Niestety cala "operacje" bede mogl na 100% potwierdzic 16-go ok 13.00. W razie zainteresowania odezwij sie prosze na + 48 512 258 460

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gath przepraszam, ze sie nie odezwalam, chora bylam, a nie mam internetu w domu:/ ach... takie mam juz szczescie;( Kamila jak bylo na egzaminie? Pochwal sie:) Zadzwonie na dniach to pogadamy:) Miska mozemy sie umowic w Mariborze, albo na Ptuju na kawe:) Wreszcie ktos sie wprowadziŁ na tajerska:))) juhu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka - gość
Witaj kasiaptuj. Chetnie! Napisz do mnie, jezeli mozesz: misawolska@gmail.com Pozdrawiam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamci
Hej.Na egzaminie nie bylo tak zle.Da sie przezyc :) W Maribor jest tlumacz polskiego (ja tlumaczylam dokumenty jakies 4 lata temu. )Mysle ze sie nic nie zmienilo. Mnie tez dopadlo. Mam ospe. Oszalec idzie i do tego jestem uwieziona na najblizsze tygodnie w domu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka - gość
A moge zapytac, gdzie konkretnie jest ten tlumacz w Mariboru? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taniocha
Gość szczęście9
Srebrzysty!!! Dziękuję za propozycje, ale czwartek to dla mnie za wcześnie, dopiero w weekend mam czas na start. ale jeśli jechałbyś znowu w następny weekend na pewno będę potrzebować przejazd ze Śląska do Lj :) Pozdrawiam i szerokiej drogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkich chętnych zapraszam na pogaduchy przy kawie w polskim gronie w tą sobotę, 19 lutego, godzina 18.00 do baru Coffee Mint, znajdujacego sie w Lublanie, w dzielnicy Siska, adres: Na jami 20. http://www.facebook.com/home.php#!/profile.php?id=100001662609400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh101
Clivia, Ja bardzo chętnie, ale niestety nie w ten weekend. Za późno spojrzałam na temat i mam już wcześniejsze zobowiązania. Napisz na maila, jakoś na pewno sie zgadamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gath
Ja tez chetnie na polskie spotkanie, ale tez nie w ten weekend... bo narazie jestem w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zaczęłam prace na Ptuju.więc chętnie się spotkam z kims z okolic.jeszcze dobrze nie poznałam tego miasta..:) moj e mail to : monika.laura88@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrzysty
@szczescie9 wszystko mi sie przesunelo o tydzien, wiec faktycznie w Polsce bede dopiero w ten week-end. Ale wracam dopiero we wtorek (01. Marca) Jak Ci odpowiada - daj znac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Rodacy! czy ktos z Was wybiera się przedświątecznie do Polski? poszukuję transportu dla dwóch sierotek:-) Chcialabym w dwie strony - do Polski i z powrotem. Jakoś przed świętami, no i z powortem po świętach, albo po łikendzie majowym:) Gdyby ktoś wybierał się do Wrocławia byłabym przeszczęśliwa, ale "wyrzuceniem" z auta na jakiejś stacji PKP oczywiscie nie pogardzę:) Bardzo proszę o kontakt! mari.szmatula@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, na 1.05 szukam przewodnika dla polskiej grupy po mieście Bled, nie musi to być osoba z licencją, wystarczy ktoś kto zna miasto. Zwiedzanie w godzinach przedpołudniowych, mogę zabrać i odzwieźć do Lublany. Proszę zainteresowanych o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMBPOL
Szanowni Państwo, Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Lublanie uprzejmie informuje, że w dniu 10 kwietnia 2011 roku o godz.16.00 w kościele parafialnym Kaelj Zalog Cerutova ulica 20, Ljubljana Zalog odprawiona zostanie msza święta w rocznicę katastrofy w Smoleńsku. Po mszy świętej zapraszamy na wspólne spotkanie w sali parafialnej. Paweł Majewski Konsul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęście9
Helou!!! Czy jedzie ktoś do Polski 23 kwietnia i miałby wolne miejsce dla jednej osoby? Proszę o odpowiedzi!!! Pozdrawiam, miłego dnia życząc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęście9
Hei T.! Jeśli pytanie Twoje do mnie, to chciałabym się dostać na Śląsk-między Tychy a Bielsko. Dokąd jedziesz i kiedy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlk sobota - święcenie jajek
Nie wiem czy wszyscy zainteresowani wchodzą czasem na stronę ambasady, więc wrzucam info z ich strony dotyczące święcenia pokarmów w Wileka Sobotę. "Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Lublanie wraz z ks. Andrzejem Goskiem uprzejmie informuje, że wielkanocne święcenie pokarmów w języku polskim odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia 2011 r., o godz. 11.00 w kościele parafii Kaelj-Zalog, Cerutova ulica 20, Ljubljana Zalog. Serdecznie zapraszamy!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×