Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnSlo

Polacy w Slowenii

Polecane posty

Witam wszystkich, jesli ktos potrzebuje przewozu do Polski na swieta- mam dwa miejsca, wyjazd z mariboru 20.12 powrot 2.01; trasa prowadzi do Konina przez Katowice i Łodz, mozemy mało zmodyfikowac:) zainteresowanych zapraszam na maila karolina.ganczak@gmail.com pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollant
Witam, a czy ktoś wybiera się z Polski do Słowenii przed Sylwestrem, ok 27-29? Lub będzie jechał do Polski na początku stycznia? Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolJan
Szanowni Panstwo! Zapraszamy na tegoroczne spotkanie oplatkowe Polek i Polakow mieszkajacych w Slowenii, ktore odbedzie sie w piatek 17 grudnia w probostwie parafii Kaelj-Zalog, Cerutova ulica 20, Ljubljana Zalog. O godzinie 19.00 zostanie odprawiona msza swieta(w jezyku slowenskim), po mszy okolo godziny 20.00 rozpocznie sie spotkanie oplatkowe. Spotkanie bedzie mialo charakter agape, wspolnie zaspiewamy koledy i podzielimy sie oplatkiem oraz ciastami i innymi wiktualami, do przyniesienia ktorych serdecznie zapraszamy. Tym, ktorzy z roznych powodow do nas nie dolacza, zyczymy Radosnych Swiat Bozego Narodzenia oraz pomyslnosci i zdrowia w 2011 roku! Janusz Klim Marzena Krajewska ks. Andrzej Gosek Charge d Affaires a.i. Ambasada RP w Lublanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie ....czy dzisiaj ktos z lublany moze pokierowac moja córke ,gdzie mogłaby sie zatrzymac na noc , ewentualnie zna kogos kto mógłby ja przenocowac ?Jest w drodze do Barcelony autostopem moj mail orpha@wp.pl , podam tel. do niej albo przekaze jej kontakt do osoby mogącej jej pomoc w noclegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaO
Witam, jeśli ktoś wraca do Słowenii przed 3 stycznia, bardzo proszę o odpowiedź. Potrzebne dwa miejsca (bagaży prawie nie mamy). Pozdrawiam, Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiada
Witam, wybieram się z Polski do Lublany pod koniec stycznia i poszukuję kogoś, kto zechciałby przygarnąć pasażera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh101
Hej, Ten watek jakoś tak niemrawo się rozwija, czy w Słowenii jest tak mało Polaków? Ostatnimi czasy bardzo zatęskniłam za domem i pomyślałam, że może warto byłoby poznać tutejszą polską społeczność. Czy udzielacie się w jakimś towarzystwie polskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo jest, ale tez nikomu sie nie chce wyjsc z domu i spotkac, np. na jakim polsko-polskim babskim pogaduchu... Ja chetnie, ale z kim?... Wyjdzcie wreszcie z tych domow!!! Nie przejmujcie wzorcow slowenskich- zimny, zamkniety domownik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamci
Ja jestem chetna na pogaduchy. Czy jest ktos z okolic Maribor ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh101
no ja jestem z Ljubljany i akurat choruję, ale chętnie na polskie pogaduchy bym się wybrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody jurny junak
ale zeby tak chleb z chlebkiem fujjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gath
I ja jestem chetna na pogaduchy po polsku (Ljubljana) :) Jakieś propozycje? Może sami/same zorganizujemy sobie jakieś polonijne spotkanko, choćby takie kameralne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh101
Bardzo chętnie, choćby kameralne, ale proszę w przyszłym tygodniu, póki co to muszę swoje odchorować. Jakaś propozycja kawki/grzańca w centrum? Może przyszły piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gath
Ja bardzo chętnie. :) (gatinha@poczta.wp.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh101
Polaków bawiących w Ljubljanie zapraszam w piątek 21.01 na kawę/piwo/grzane wino do pubu Macek w centrum na godzinę 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie. Ja przyjde na stowe!! Znak rozpoznawczy?- moze same grzance na stole...hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh101
Tylko Kasja ma ochotę wpaść? Szczerze to liczyłam na jakiś większy odzew... Wypad na jedno kuhano vino będzie z pewnością miłą odmianą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh101
Kajsa1 - najwyżej spotkamy się we dwie. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z Maribora :) chetna na kawe zawsze - carolinca-g@hotmail.com Pozdrawiam Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia9
Witajcie! Jestem nowa na tym forum, w ljubljanie jestem juz jakis czas i chetnie sie spotkam na jakims grzancu i pogaduchach w centrum ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęście9
Witajcie Polacy :) na forum jestem nowa, ale w LJ mieszkam juz od jakiegos czasu i chetnie sie spotkam na jakims grzancu i pogaduchach w centrum :) Pozdrawiam!!! i udanego tygodnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh101
Z gath udało nam się spotkać ostatnio, niestety nikt więcej się nie pojawił misia9, podaj swojego maila, to się jakoś zgadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamci
To kto jest za spotkaniem w Maribor??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaLJ
HEj , jedzie ktos do Polski samochodem na długi weekend (np 4tego albo 5tego lutego ? Jestem gotowa zaplacic za paliwo;) Pozdrawiam, Ania LJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamci
Mam pytanie. Czy ktos z Was egzamin ze slowenskiego jezyka (na osnovni ravni)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×