Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnSlo

Polacy w Slowenii

Polecane posty

Gość gość
Witajcie ! Živijo! Bog daj! Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków w Słowenii. Jeśli znacie kogoś kto jechałby z Polski do Słowenii (Ljubljana) w dniu 13 czerwca 2015 to napiszcie proszę na email r.k5@wp.pl .Z góry dziękuję . Rafal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaF
Witam. Jedzie ktos ze Slowenii do Polski w najblizszym czasie i ma miejsce dla jednej osoby? Z gory dziekuje za konakt tel 030649023 Pozdrawiam Kamila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, od niedawna przeprowadziłam się do Słowenii :) Nie spotkałam jeszcze na swojej drodze Polskiej duszy :) Polacy jesteście..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, niedawno przeprowadziłam się do Słowenii :) Fajnie by było na swojej drodze spotkać Polskie bratnie duszyczki :) Poolacy jesteście..? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta P
Dokad konkretnie sie przeprowadzilas? Ja mieszkam w Domzalach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Justina, mogę pomóc w znalezieniu pracy. Odezwę się na priv. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kf
Ja juz jestem w Polsce. Sprawa nieaktualna. Poszukuje ewentualnej mozliwosci powrotu pod koniec maja w okolice Maribor. Ja tez poszukuje pracy i bede wdzieczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta P
Justina, mieszkam tutaj od października :) Gość: ja również byłabym zainteresowana pracą, bardzo proszę o kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta P
mój adres e-mail w sprawie pracy: villemo86@yahoo.de

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilaF
Pewnie. Daj namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justynanataliam@gmail.com osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanus
Witam! Czy ktos jedzie ze Słowenii do Polski w lipcu? Pieknie prosze o kontakt blanka.pozyczka@gmail.com Dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aiwan
Witam. Mam pytanie do Polaków mieszkających w Słowenii. Jak teraz jest tam z pracą? Ciężko znaleźć jeśli moglibyście napisać jak to wygląda w porównaniu do Polski byłabym wdzięczna. Ostatnio słyszałam, że teraz ciężko w Słowenii znaleźć pracę ale może coś się zmieniło? Dziękuję bardzo za wszelkie informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie wyście poznały tych Słoweńców? :P przystojniaki z nich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z pracą jest niestety bardzo ciężko, ja mieszkam tu 9 miesięcy i jeszcze jej nie znalazłam. Z pracą fizyczną typu murarz, dekarz, stolarz jest trochę lepiej, ciągle widzę nowe ogłoszenia. Ja mam 2 fakultety i na razie siedzę w domu... ale przyjazdu nie żałuję, kraj jest piękny i liczę na to, że sytuacja się zmieni, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milciaa12
Hej hej :D Żyje tutaj ktoś? Mój chłopak dostał pracę w Słowenii :) Więc - jak już praca jest, to czy można żyć udane, szczęśliwe życie? Czy mimo wszystko, nadal jest ciężko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej! w zaleznosci jaka praca, jacy ludzie, jakie interesy.....Ja mieszkam tutaj już prawie 15 lat, ale im człowiek starszy tym jakas wieksza nostalgia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milciaa12
Praca taka na kilka lat, bo firma narzeczonego tutaj przeniosła. Mam pytanie do wszystkich kobietek, może się orientujecie! Czy któraś z was rodziła tutaj, w Słowenii? Jeśli tak, to w jakim szpitalu? Do terminu zostało mi trochę czasu, ale chciałabym być gotowa, wiedzieć jaki personel i tak dalej. Liczę że ktoś się odezwie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr19866667
Hej, Ja obecnie pracuje w Ptuj, Slowenia. Poznałbym z chęcią jakąś fajną Polką :). Pozdrawiam Piotr, 29, piotrek_3000@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaptuj
Milciaa kiedy masz termin porodu? Gdzie mieszkacie? :) Ja rodziłam 1,5 roku temu, moge cos doradzic:) Zajrzyj na Facebook----> IN SLOVENIA i napisz wiadomosc:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mam do oddania książeczki dla dzieci 2-3 letnich w. j. polskim. Okolice Maribora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaptuj
Gosciu! Jestem zainteresowana ksiazeczkami:) Prosze napisz na dizzzy.ivy@gmail.com, albo przez wiadomosci na stronie Facebook IN SLOVENIA. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa1166
Cześć ludziska, mam olbrzymią prośbę, potrzebuję kilku ładnych (5-7) widokówek ze Słowenii (Lublana i inne). Niewypisane, włożone do koperty i przesłane do Wrocławia. Odwdzięczę się wybraną książką w j.polskim przesłaną do Słowenii. Dobrych ludzi proszę o kontakt na e-mail kolling66@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, Przyjeżdżam do Słowenii już 7 lat, ale w przyszłym tygodniu myślę, że już po raz ostatni i to na stałe. Będę mieszkać w okolicach Maribora i nie chcę siedzieć w domu tylko od razu dążyć do tego by coś robić...wiem, że jest Was, Polaków tu troszkę, więc proszę o jakąś radę. Angielski komunikatywny, a słoweński -rozumiem co się mówi+ trochę słów. Pozbieram winogrona, posprzątam dom i ogród itp. lub po prostu spotkam się i pogadam o życiu w Słowenii. PS. Nie proszę o hejty i wiadomości w stylu:"pracy w Slo nie ma, nie nastawiaj się, nic tu nie ma oprócz widoków". Wszystko to już wiem i słyszałam 150 razy, tylko że ja Nie mam wyboru, muszę tu być i sobie jakoś poradzić. Szukam więc pozytywnych, otwartych ludzi :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc to znow ja, chyba tu nikt nie zaglada. jestem w Slowenii dopiero kilka dni i juz znalazlam prace, zbieranie jablek w Selnica ob Dravi. jezeli jest ktos chetny na dojezdzanie tam z okolic Maribora to dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×