Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurde kurde

krew z nosa

Polecane posty

cześć laseczki:) nie mogłam dziś spać:( ale na razie jest ok;) czy któraś brała udział w akcji avonu? chodzi mi o tanią mammografię piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laseczki :) kuuurde dzis ma byc taka piekna pogoda a ja w pracy! zamiast na spacerze w parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam tylko powiedzieć że wczoraj z moja mamą doszłyśmy do wniosku że liszowska wyglądała jak namiot dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie ze jezyk wegierski brzmi jakby poslugujaca sie nim osoba non stop na cos narzekala/ uzalala sie? masakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja teżnie idę do pracy :P:P z czego ogromnie się cieszę :P:P nie brałam ivo udziału w akcji byłam przekonana, że odpadnie mroczek albo lukas na 10.oo idę do lekarza gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka- a skąd o tym wiesz?:) a wiesz ze jezyk arabski brzmi jakby sie ludzie cały czas kłócili?:) to dopiero masakra! ciekawe jak brzmi u nich \"kocham cie, jestes sensem mojego zycia...\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) Iv - ja korzystalam z tej akcji ale rok czy dwa lata temu jak bylo darmowe usg piersi. zadzwonilam do gabinetu, ktory bral w akcji udzial, zapisalam sie i mialam badanie. po badaniu trzeba wypelnic avonowska anakiete i koniec. lekarze sprzedaja tez rozowe wstazki i jak chcesz to mozesz kupic - ale to jest tylko twoja dobra wola. dziwne ze lisza odpadla co nie??? myslalam ze lukas (bank:P) poleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miko, przeciez goscilismy chor wegierski w naszych bb progach nie da sie ich w ogole zrozumiec! dobrze ze mieli tlumaczke bo by byla jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeeee, wegrzy nie byli atrakcyjni. atrakcyjny za to byl KOLEGA (bo wszyscy chorzysci to jedna rodzinaaaaaaaaaa) z choru akademickiego z bb zreszta ;) taki anioleczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się wczoraj zastanawiałam nad fenomenem Sadowskiego;) że mu sią tak karta odwróciła w tańcu:) Lisza była bardzo zaskoczona, że odpadła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ivka, była bardzo bardzo zaskoczona a edytka herbusiowa zaskoczona, że została :) widziałam ją w jakimś teledysku polskiego zespołu super wyglądała :) idę do tego lekarza ciekawe co mi powie na moje wyniki :P:P może po drodzę poczęstuję się jakimś żelastwem :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myslalam ze mroczek odpadnie, jakos ostatnio inni sa bardziej wyrazisci- ale ja wlasciwie nie mam pelnego obrazu, bo w niedziele zdążam tylko na koncowke, a potem nei zawsze mam czas obejrzec powtorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już dobry jest na mnie staniczek z miseczką C :P:P:P:P a niedawno, jak go kupowałam, to był jeszcze za duży :) hm a to dopiero 19/20 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj:) u mnie nie zanosi sie na słonko:( też jestem w szoku,ze Lisza - czarny koń super expresu odpadła:) wiecie,ze ona ma 28 lat?????? ja myslalam,ze 38:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niesia Ty sie juz powoli rozgladaj za wygodnym bezdrutowym stanikiem:) i za jakims do karmienia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toże byłam zdziwiona wiekiem namiotu :P:P:P ide do sądu niedługo wróce pa dupeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy wokol mnie kaszla i smarcza :( mnie pewnie tez cos w koncu rozlozy, bo od 2 tygodni jakos dziwnie sie czuje, tak jakby sie choroba przyczaila i czekala na moment kiedy moze zaatakowac. chyba zaczne wit. C pobierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania, ja pobieram rutinoscorbin, u mnie wszyscy bakteriami rzucają na boki:( jeszcze na dodatek faceci, więc zero subtelności:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jest takie ekonomiczne opakowanie: 3 listki po 30 tabletek, czyli 90 tabletek, za 6,50 chyba;) bo jeden listek 30 tabletek kosztuje tak normalnie ok. 4 zł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... mam 5 zeta w portfelu ;) no dobra, powiem mezu zeby kupil, w koncu on tez moze sie faszerowac, nie? no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×