Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NORMALNI Pogadajmy

NORMALNI !!! Pogadajmy

Polecane posty

Spacerek udany. Pogoda nawet fajna, choć słonka brak...10st. Zero wiatru. Kasia a co Ciebie tak naleciało na wakacje? Ja nie byłam jeszcze w Hiszpanii i Włoszech...mogłabym się tam udać... Jednak jeśli pytasz o marzenie to mogłaby to być np. Dominikana, Maroko, A może po prostu któraś z Greckich wysp... Nie zapomnę o Egipcie, tam zawsze chętnie wrócę... Ale się rozmarzyłam...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jak już skończysz to mycie, zdradź nam gdzie chciałabyś pojechać...Zakładam, że natchnęło Cię przy pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj taka cisza??:) ale jestem wściekła ....brrr... Facet mi wjechał w auto!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Kawka zrobiona...Za oknem szaro i buro i pada deszcz:( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi się nie stało....bo co jest nasmieszniejsze to wlasnie wysiadałam z auta...zaparkowaalm i chciąłam wejść do sklepu.... I usłyszalam trzask...bo pewnie gdybym weszła do tego sklepu to by uciekł..... Też parkowal....tylko nie wiem jak On to robił, Ze wjechał w moje auto:) To był taki parking przy głównej ulicy w centrum miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówią, że to kobiety są kiepskimi kierowcami...:D Nie umieć zaparkowac...:D Wyśmiać gościa...A może on chciał Cię tak poderwać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha...to najmniej odpowiedni sposób wybrał na podryw:) Tym bardziej że z mamą byłam:D On zresztą też...młody chłopak....a matka do niego mówi jak dawali mnie pieniądze \" No widzisz syneczku i nici z zakupów\" :D On był takim wielkim autem , ze gdyby nie to ze parkował i miał małą predkość to nic by z mojego Fordzika nie zostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej moj Misiek zareagował....Dzwonie do niego i mówie, że facet mi w dupe wjechał:D A On na to....WYMUSIŁAŚ???!!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj tata wraca z trasy i oceni straty w autku:)kolejna kawka....:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wczesniej się nie dalo bo kafe nie działało.... Coś ostatnio marnieje Nasz topiczek:( Ja zbieram się zaraz na uczelnie...i tak cały weekend.... Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kafe nie działało od rana a teraz posta pisze 10 raz i nic....wrrr... zareaz do szkoły jade...i tak cały weekend... miłego dnia Wam życzę i pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie sie udało;) Wtedy kiedy ja się muszę zbierać....:( odezwę się popołudniu.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dula, dzielę w tym tygodniu Twój los...Też mam zjazd...:D Różnica między nami jest taka, że ja się cieszę...Przeraża tylko pobudka o 5...:( Dam rade, zawsze daję...Odeśpię wieczorem...choć jutro Andrzejki...Balujecie gdzieś? Helga, gdzie się zapodziałaś? Drugi dzień Cię nie ma? Reszty Zagubionych nawet nie wymieniam bo mi serce pęknie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Ależ oczywiscie że dziś jestem, tyle ze od południa, 2 dni wolnego - nie ma szans, za dużo szczęścia na raz 😭 Podszas andrzejek przyjdzie mi siedzieć w pracy a wy się gdzieś wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helga, jasne, że się wybieramy... Ja np. idę z Dulą na wykłady...:D Będzie czadowo, szkoda tylko, że to bezalkoholowa impreza :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po zajęciach... zaraz wskakuje do wanny bo marzy mi się kąpiel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tutaj bardzo spokojnie...( co by nie napisać, że pusto;) ) Ja odpoczywam sacząc sobie likierek kawowy;) Regeneruje siły przed jutrzejszymi zajeciami:) Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego weekendu🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu tu 🖐️ Siedzę w pracy w padam, oj ja gupia wybrałam się jeszcze wczoraj po pracy na koncert - no bo jak to tak, siedzieć w sobotę wieczorem w domu;) Spałam trzy godziny i jestem wykamana, gdyby jeszcze ten łeb tak potwornie nie pękał 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróóóóć! Oczywiście miało być: \"Siedzę w pracy i padam\" ...żebym tylko tej wpadki nie wykrakała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×