Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Antoinette

Kto stosował lek na trądzik DUAC?

Polecane posty

Gość gośćNoela
Ja boję się takich leków.Mimo tego że moja twarz nie wygląda fajnie.Ale w ostatnim czasie biorę tabletki IQFACE.I mimo tego że w składzie są tylko naturalne składniki to te tabletki pomagają .Z dnia na dzień wyglądam co raz lepiej co mnie bardzo cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac_uczulenie
Witam, Użyłam raz Duac i strasznie mnie uczulił, mam spuchniętą twarz, zaczerwienioną, jak poparzoną z drobnymi krostkami i swędzi. Używam na to żeby przeszło tribioticu, ale opuchlizna nie schodzi mam wrażenie że jest jeszcze większa, delikatnie zaczerwienie z jednej strony twarzy ustąpiło. Co mam robić za ile dni to zejdzie, czy może trzeba się udać do szpitala na jakieś odczulenie? Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spróbuj tabletek, np. Zirtec i natłuszczaj twarz emolientem typu Elo-baza? Najlepiej idź do lekarza, ale uważaj na maści sterydowe... Mnie też Duac uczulił, dostałam na to lekki steryd, ale pod jego wpływem ujawnił mi się trądzik różowaty... I zamiast kilku pryszczy mam teraz problem na całe życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vendettaqq
Duac odradzam, kiepski pomysł chyba że naprawdę chcecie wydać trochę kaski. Ja leczyłam się bezskutecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam, działa bardzo dobrze i jest wydajny (czego nie mogę powiedzieć o Epiduo, będącym kompletną stratą czasu i pieniędzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac_uczulenie
Uczulenie zeszło, ale skóra jest wrażliwa i wyskakują pryszcze, bardzo bolące, mała opuchlizna jeszcze jest. Ktoś chce kupić Duca użyłam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie odkupie duac. Prosze o kontakt na carol16@op.pl ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamass22
ja bym tego nie kupował :( lepiej zainwestować w coś co faktycznie działa na trądzik. Wiem z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co takiego działa na trądzik bo leczę go od 15 lat i jeszcze nic nie zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duac jest dobry, ale na antybiotyku, więc nie można go sobie od tak stosować, polecam tabletki na trądzik opisane na stronie http://niszcztradzik.pl, są skuteczniejsze niż maści z antybiotykiem i likwidują problem trądziku na stałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam do zapoznania się z opiniami klientów produktu który bardzo polecam. Jego skuteczność została potwierdzona. Moja znajoma stosowała i była bardzo zadowolona. Tutaj jest link do stronki z której można zamawiać i dowiedzieć się czegoś więcej. http://nplink.net/EXrsDyJZ Jeżeli ktoś chce jakieś dodatkowe informację proszę śmiało do mnie pisać. wojtimil@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikaa196
witam, chętnie odkupię duac ,proszę o kontakt nikaa196@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam na sprzedaż nowy Duac z długą datą ważności, info na qusicielka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duac_uczulenie
Minęło trochę czasu, zmieniłam Panią dermatolog, która po duacu wiedząc że jestem uczulona przepisała mi epiduo, który ma ten sam składnik co duac.....w końcu okazało się że mam problem z testosteronem i teraz leczę się u endokrynologa, a dodatkowo smaruje się Acnatac, cera nie jest piękna (chyba skóra z tendencją do przetłuszczania nigdy taka nie będzie) ale o niebo lepsza niż była, teraz pozostało mi jeszcze pozbyć się blizn ale muszę to skonsultować z dermatologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupię Duac za rozsądną cenę. Proszę o kontakt: broadcoast01@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosowałam tę maść przez jakiś czas i bardzo szybko, bo trochę po ponad tygodniu zobaczyłam pierwsze efekty, z których byłam bardzo zadowolona: wszelkie bolące "gule" poznikały, a po mniejszych krostkach, czy wypryskach nie było śladu. Z dnia na dzień moja twarz po prostu wyglądała coraz lepiej. Zauważyłam też, że wszelkich niechcianych krostek wyskakiwało coraz mniej - wiadomo, że od czasu do czasu coś się pojawiło, ale na pewno nie było to już to samo, co przed stosowaniem maści. Teraz już nie stosuję ale efekty utrzymują się w dalszym ciągu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupię duac w dobrej cenie j.jonska@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam differin nowe opakowania z długą datą ważności j.jonska@vp.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio czytam coraz więcej pozytywnych opinii dotyczących Niszcz Pryszcz firmy DLA, może warto zainwestować na początku w coś takiego, a dopiero potem w takie mocne leki jak DUAC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika113
ja stosowałam wspomniane już wcześniej tutaj tabletki iqface.. i bardzo je polecam. po 3 miesiącach po trądziku ani śladu. ale najważniejsze to chyba, że odzyskałam pewność siebie... brzmi banalnie... ale tak jest, dopiero teraz czuję się dobrze sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słyszałam o tym preparacie, prawdę mówiąc od 3 tygodni biorę Nonacne (strona producenta skąd zamówiłam http://po.st/Nonacne ). Zauważyłam, że stosując takie suplementy diety, cera staje się ładniejsza, zdrowsza. Poza tym przestały pojawiać się nowe pryszcze i wypryski. Ciekawe tylko kiedy znikną mi te stare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dla poczytania, może kogoś zaciekawi, bo mnie zainteresowało: Wszystkie dolegliwości ciała fizycznego, są skutkiem braku harmonii ciał subtelnych. Jeśli często opanowuje człowieka nienawiść, smutek, żal, zazdrość i inne negatywne myśli, uczucia, czy emocje, to za każdym razem, coraz bardziej niszczy swoje ciała subtelne. Po pewnym czasie te zanieczyszczone energie, znajdujące się w ciałach subtelnych, schodzą na ciało fizyczne, poprzez różne dolegliwości. Nieprawidłowe działania, myśli, negatywne emocje i uczucia, powodują dolegliwości i tylko sam człowiek jest za nie odpowiedzialny. Duża różnorodność dolegliwości, spowodowana jest przez różne przyczyny, jakie człowiek wywoła. Inne dolegliwości odczuwa kiedy, nie może komuś wybaczyć, inne kiedy jest ciągle pełni zazdrości, a jeszcze inne kiedy na przykład. źle się odżywia. Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że to sam człowiek tworzy je sobie i sam jest za nie odpowiedzialny. Również i sam może się ich skutecznie pozbyć. Powinien to jednak chcieć zrobić sam. Nie jest to proste, ale do wykonania. Zaczerpnięte z bloga: http://przygoda-z-duchowoscia.blog.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donkao29
Na prawdę nie warto, Duac to tylko sposób na nabijanie kabzy tym którzy mają na tym zarobić, używałam i wiem że po prostu nie działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chch
Kupię Duac labakagnieszka@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam Duac 30 g ( duże opakowanie) info justyna-b22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zmagam się z trądzikiem od 6 lat, ostatnio byłam u dermatologa który zapisał mi taki zestaw Tetralysal przez 2 tygodnie 2x1, potem jedna tabletka dziennie. Do tego differin na noc + duac na dzień, tylko z tego co pisze na ulotce duac stosuje się na noc. Teraz niewiem co mam robić czy stosować duac na przemian z differinem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adoll
Cześć wszystkim:) W zeszłą środę byłam u dermatologa. Dostałam Duac na noc i Metronidazol do smarowania rano. Jak na razie efekty są widoczne ale... No właśnie ale. Efekt uboczny do jakiego byłam przygotowana to wysuszona skóra która odchodzi malutkimi płatkami, pojawiły się też dosyć mocno widoczne zmarszczki mimiczne;(:(:( Ktoś z Was stosował jakieś peelingi drobnoziarniste do szybszego złuszczenia tych suchych skórek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam z powodu uczulenia na składniki - duac żel 15 g - opakowanie otwarte, użyte raz, przechowywane w lodówce, cena 40 zł, ano_ano@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×